Andrius Švarplys. Dabar vienintelis klausimas: kas sustabdys Konstitucinį Teismą?

Iki šiol Konstitucinis Teismas šeimininkavo Konstitucijoje kaip savo kišeninėje knygutėje, dabar jis pradeda šeimininkauti ir valstybės politinėje sistemoje.

Neregėto skandalingumo sprendimas. 7 metus įteisinti mero tiesioginiai rinkimai, kurie pasiteisino demokratijos, pilietiškumo, pasitikėjimo prasmėmis, tampa „blogi“.

Valstybė 9 metus iki 2023m. gyvens neteisėtoje politinėje savivaldos sistemoje. Bananų Respublikos lygio sprendimas. Priimtas Teismo, kurio pirmininko įgaliojimai pasibaigę prieš metus laiko.

Dabar vienintelis klausimas: kas sustabdys Konstitucinį Teismą?

Po šio sprendimo galutinai aišku, kad reikia naikinti Konstitucinį Teismą arba stipriai koreguoti jo priežiūrą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
tiek

100 % naikinti.Vienareikšmiškai- nes tai akivaizdus valdžia uzurpavusios grupuotės įrankis VISIEMS ATVEJAMS pasitvarkyti sau ,bet nebūtinai Lietuvai, naudinga linkme.

ne vien tai

Čia ne vien išsibezdėjusio vieno pirmųjų „Mein Kampf” žinovo Lietuvoje Kaulo-Žalimo bandymo pasitarnauti konservams klausimas, aš čia matau akivaizdžiausią darbo imitavimo pavyzdį. Kaune beviltiškai prapylę mero rinkimus konservai kreipėsi į KT, bet dabar jau, pasirodo, jie nieko prieš tiesioginius mero rinkimus. KT „protai” irgi, iš neturėjimo ką veikti prisigalvojantys visokiausių papildomų „chaltūrų”, turėjo ką veikti. Daug triukšmo, ginčų, beprasmiško oro drebinimo, o rezultatas eilinį kartą – nulis. Panašiai, kaip ir su šiurpinančia alkoholio vartojimo statistika. Tautiečiai emigrantai daugelį metų sėkmingai aprūpindavo Vakarų Europos juodąją rinką lietuvišku alkoholiu tašinės ir bagažininės kontrabandos pagalba. Klykė, rėkė, „blaivybės puoselėtojai”, pasitarnavo Kremliaus propagandistams, Lietuvą apjuodino pasaulio akyse. Ypač Veryga. Alkoholio magnatai patenkinti skaičiavosi pelną, samdė verygas ir panašius bei palaimingai šypsodamiesi tylėjo. Prasidėjo Covid-19… Skaityti daugiau »

Česlova Zukulienė...

Žalimą varykit pas psichiatrą.Matosi,kad pasibaigęs jo galiojimo laikas veda durnumo keliu.Ir toks kerėpla ruošiasi tapti teisėju?Kiek toks gali sulaužyti žmonių gyvenimų ir likimų.Pavojingas tipelis.

to ne vien tai

Kodėl “Mein Kampf”, o ne drg.Liūto Trockio „Моя жизнь”?

antialkoholinės isterijos įsuktiems

Pasižiūrėkite šį 2-ų dalių tikrais įvykiais paremtą čekų filmą apie 2012m. tragediją. https://en.wikipedia.org/wiki/2012_Czech_Republic_methanol_poisonings
Ir pabandykite sau užduoti klausimą, kodėl čekų niekas nevadino labiausiai prasigėrusia tauta pasaulyje, o lietuvius vadino netgi oficialioji Lietuvos propaganda? Atrodo, yra ir „Netflix”. „Youtube” anglų ar rusų k. nepavyksta rasti, yra tik čekiškai.
https://en.wikipedia.org/wiki/Metanol
Čekijos atvejis kiek skiriasi nuo Lietuvos, nes ji ribojasi su Vokietija ir Austrija, todėl šalyje klesti apsipirkimo turizmas, tačiau esmės tai vis tiek nekeičia, nes filmo pabaigoje nuskamba tiesiog šokiruojantys alkoholio suvartojimo skaičiai. Prisiekiu, nei vienas iš jūsų, kaip ir aš, apie Čekiją to niekada nepagalvotumėte. Na ir tokių baisių masinio apsinuodijimo alkoholiu atvejų aš Lietuvoje nepamenu.

antialkoholinės isterijos įsuktiems

Visai pamiršau. Privalau pabrėžti, kad visų dabartinių geopolitinių įvykių fone, savo komentaru nesistengiu kažkuo apjuodinti nei Čekijos, nei čekų! Jei pamatysite, kad mano komentare paskelbta informacija kažkaip bando naudotis Prigožino trolių fermos žvėrinčius, priminkite jiems, kad Rusija yra nenuginčijama čempionė šiuose reikaluose vien oficialaus alkoholio požiūriu. Nekalbant jau apie visokius surogatus, langų ploviklius ir legendinį „bojaryšniką”. Mano komentarą išprovokavo R.Žėko straipsnis šiame portale, nors tą filmą mačiau dar prieš gerą pusmetį. Laukiau progos kada galėsiu pasidalinti. O čia taip jau sutapo, kad tenka komentarą papildyti atsiribojant nuo bet kokių bandymų apjuodinti Čekiją ir čekų tautą. Beje, stebint čekiško „LRT” užsakymu sukurtus detektyvinius serialus, susidaro įspūdis, kad kalbama ne apie Čekiją, o apie Lietuvą, tik šiek tiek dailesnę ir su daugiau… Skaityti daugiau »

Kiekvienas teismas, neišskiriant Konstitucinio,

praradęs moralinį autoritetą, tautos suvereno privalo būti naikinamas.
Mūsų atveju, KT funkcijos turi būti perduodamos Aukščiausiajam Teismui.

hmm

tikrai keistas teisėjas – prilipęs prie kėdės ir nieks iš teisėjų nieko nesako. Tai rodo tikrą krachą LT teismų sistemoje.
Bet viskas matyt paprasčiau – laukia kol kas nuo kt. auksinės kėdės pakils, o jis ten atsisės?

atsakymas

Reikia referendumo. Labai aiškus klausimas, o žmonės norės patys tiesiogiai rinkti merus ir tuo pačiu galima bandyti paleisti tą chuntą.

Paulius

šeimininkauja politinėje sistemoje jis jau seniai, tik jūs dabar tepabudote. o prasidėjo viskas dar labai įtartinu pakso vertimu. apie 2004 metų įvykius net nekalbu. ko vertas vien priimtas konstitucinis narystės eu įstatymas?

Kis

velniai nemate,sakau ka manau!Is KT virto viesnamiu?

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top