Andrius Švarplys. Europos Parlamentas pažeidžia Europos integracijos sutartis ir subsidiarumo principą

Europos Parlamentas pažeidžia Europos integracijos sutartis ir subsidiarumo principą.

Šeimos ir lyties klausimas nėra bendros rinkos klausimas. Taip pat tai nėra tarptautinių institucijų pagalbos valstybėms narėms klausimas. Tai yra valstybių suvereniteto klausimas.

Be to, Europos Parlamentas pažeidžia „vienybės įvairovėje“ principą, kadangi primeta šalims tam tikrą šeimos ir lyties sampratą. Įvairovė per prievartą nėra įvairovė, o diktatas.

„Neigia patį translytiškumo faktą“ – neigia poreikį mažumoms primesti ir iškraipyti daugumos nuostatas. Neigia psichologinės saviraiškos prioritetą prieš natūralų gamtinį faktą. Tuo pačiu užtikrina kiekvieno piliečio teises ir gerbia kiekvieno orumą.

Europos Parlamentas nuosekliai stumia Vidurio Rytų Europos šalis iš Europos Sąjungos. Panašiai kaip buvo išstumta Didžioji Britanija.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kada

kas iškapstys, kaip balsavo mūsų numylėtiniai Kubilius, Juknevičienė, Myžylis ir kiti užmirštieji.

Copy-paste

Už rezoliuciją balsavo šie Lietuvos europarlamentarai: Petras Auštrevičius, Vilija Blinkevičiūtė, Juozas Olekas, Andrius Kubilius, Aušra Maldeikienė.

„Prieš“ balsavo Valdemaras Tomaševskis.

Susilaikė Bronis Ropė, Stasys Jakeliūnas, Viktoras Uspaskichas, Liudas Mažylis.

Žinokime savo didvyrius ir išdavikus.

Ekspertas

Vienintelis Tomaševskis prieš. MAžylis ir Uspaskis susilaikė. Na žinoma tokie kaip Kubilius ir Juknevičienė – už.

Daktaras

Nieko iš to nebus. Reikia taisyti psichinių ligų plasifikatorių ir vėl viskas grįš į savo vietą.

elfas

pasidomekit pirmiau -kas itakoja EP.
o ten aptiksit visa conspiracy.

Anglijoje Stambulo konvencija

veikia,bet smurtas prieš moteris tik aktyvėja ir jos žudomos,kaip Sara.Tai taip valdžia turi ir sakyti,kad čia tik bilietas gauti daug pinigų.

Žodžio laisvė...

Autorius teisus.Europos Parlamentui reikia tai pasakyti garsiai ir tiesiai į akis.
Nedelsiant.

tarp kitko

Mūsų Europarlamentarų balsavimo rezultatai turėtų šviesti didžiausiomis raidėmis skelbimų lentose prie parduotuvių miesteliuose ir kaimuose. Ir bažnyčiose, kad bobutės pagalvotų sekančiuose rinkimuose. LRT jos to nemato ir negirdi, bet konservatoriams ištikimos.

Al.

Švarplys teisus, tik kas tos ,,Vidurio Rytų Europos šalys” ? Vidurio tai aišku – Lietuva, čia pats Europos vidurys. O Vidurio rytai – Gudai ? Ukraina ?

ah1

o man tai įspūdis kad žmogus jau nebevartotojas, o vartojamasis jei žmonės per prievartą špricais badomi suleidžiant neaiškios kilmės „buljoną” kad gauti pelną

ah1

Matot vėliavas paveikslėlyje? Pirmas dvi vėliavas vedančias, matot? Na ir ką matot? Matot žvaigždes danguje nepasieiamas? Matot pirmą spalvą juodą, juodą mirties ir gedulo spalvą ?
Simboliai valdo. Kokie simboliai tokia matrica, toks rezultatas. Arba nieko nieko naujo tik vedizmas, gamtos dėsniai ir dėsningumai susiformavę Brahmoje/Laike/AUM.

stasys

cit. Europos Parlamentas nuosekliai stumia Vidurio Rytų Europos šalis iš Europos Sąjungos. Panašiai kaip buvo išstumta Didžioji Britanija.’ ..silpni Svarplio argumentai . Dideli berniukai nenori saldainius dalinti visiems vienodai ir tai akivaizdu .

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top