Andrius Švarplys. JAV vyskupų pozicija dėl seksualinės orientacijos ir ‘gender identity’ sąvokų įtraukimas į įstatymus yra blogis

Andrius Švarplys. JAV vyskupų pozicija dėl seksualinės orientacijos ir ‘gender identity’ sąvokų įtraukimas į įstatymus yra blogis

Kol kunigas A.Toliatas, išsigandęs socialinio „garsenybių“ spaudimo, trina savo kvietimą pasirašyti peticiją prieš Stambulo konvenciją, JAV vyskupai aiškiai sako:
The Act would add the new terms „sexual orientation“ and „gender identity“, as well as „pregnancy […] or a related medical condition“, to the definition of „sex“ in federal civil rights laws.
T.y., kad seksualinės orientacijos ir gender identity (socialinės/psichologinė/tapatybinės/įsivaizduojamos lyties) įtraukimas į įstatymus yra blogis.

Stambulo konvencija aiškiai įveda gender identity į teisinį reguliavimą ir to siekia.

Vėliau jau bus rodoma į ratifikuotą konvenciją kaip vertybinį-teisinį šaltinį priimti tokius genderistinius įstatymus kaip dabar Amerikoje Equality Act, prieš kurį ir pasisako JAV vyskupai.

* * *

Gerbiamas kun. A.Toliatai ir visi Bažnyčios tarnai, visi tikėjimo žmonės, neklausykite „garsenybių“, klausykite savo sąžinės, proto ir vyresnių tikėjimo brolių bei autoritetų:

„Our faith calls us to uphold every individual’s dignity and rights against unjust discrimination – including in employment, housing, and services – regardless of characteristics or background. Rather than offering meaningful protections for individuals, the Equality Act would impose sweeping new norms that negatively impact the unborn, health care, charitable services, schools, personal privacy, athletics, free speech, religious liberties, and parental rights. The Act’s unsound definitions of ‘sex’ and ’gender identity’ would erase women’s distinct, hard-won recognition in federal laws. Its sex-based nondiscrimination terms would end women’s shelters and many single-sex schools. It would close faith-based foster care and adoption agencies that honor children’s rights to a mother and father. The bill would even act as an abortion mandate. We must pursue justice and equality for anyone denied it; but this is a regrettable approach. We are gravely disappointed with the Act’s passage in the U.S. House.*“

(Daugiau: U.S. Bishops’ Chairmen Respond to U.S. House Vote on Equality Act)

* Tiesos.lt vertimas: „Mūsų tikėjimas ragina mus saugoti kiekvieno žmogaus orumą ir teises nuo neteisėtos diskriminacijos, įskaitant užimtumą, būstą ir paslaugas, nesvarbu, kas jie ar kokios kilmėsn jie būtų. Užuot pasiūlęs žmonėms prasmingą apsaugą, Lygybės įstatymas nustatytų naujas naujas normas, kurios neigiamai paveiktų negimusius, sveikatos apsaugą, labdaros paslaugas, mokyklas, asmens privatumą, lengvąją atletiką, žodžio laisvę, religines laisves ir tėvų teises. Nepatvirtinti „lyties“ ir „lytinės tapatybės“ apibrėžimai panaikintų aiškų moterų pripažinimą federaliniuose įstatymuose. Jo nediskriminavimo dėl lyties principai panaikintų moterų prieglaudas ir daugelį vienos lyties mokyklų. Tai uždarytų tikėjimu pagrįstas globos ir įvaikinimo agentūras, kurios gerbia vaikų teises į motiną ir tėvą. Įstatymo projektas veiktų net kaip aborto mandatas. Turime siekti teisingumo ir lygybės visiems, kuriems tai paneigta; bet tai apgailėtinas požiūris. Mes esame labai nusivylę įstatymo priėmimu JAV Atstovų rūmuose.“

P.S. Įsiklausykime, su kokiu orumu ir prasmingumu kalba nepelno siekiančių organizacijų vadovai, taip pat susirūpinę genderizmo įvedimu į teisę (pridedu laiško nuotrauką).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top