Andrius Švarplys. Joe Bidenas JAV jau kuris laikas vadinamas Ding Dang Biden arba China Biden

Kinijos ekonomikos profesorius sako, kad Kinija 1992–2016m. neturėjo jokių problemų su JAV, nes ten turėjo gerų draugų aukščiausiuose valdžios sluoksniuose. Ypač Wall Street’e ir politiniuose. Per du mėnesius sutvarkydavo problemą. Atėjus Trumpui viskas pasikeitė.

Kinija jau ištrynė iš visų social media skandalingą profesoriaus pasisakymą. Galima tik įsivaizduoti, kas jo laukia dabar.

Šiaip su žiniomis apie „kažkas kažkur pasakė“ su toli siekiančiomis išvadomis reikia būti atsargiems, nes tokios žinios yra konstruojamos, kad viešoji nuomonė būtent taip pagalvotų. Tačiau vienas faktas lieka nepajudinamas: Trumpas pradėjo prekybos karą su Kinija. Tai yra tikri ir labai dideli nuostoliai Kinijai. Po ilgų dešimtečių, būtent per kuriuos Kinija sustiprėjo ir iškilo, dabar atėjo kirtis atgal.
Dar T.Carlsono laidoj sakoma, kad Bidenų šeima turi tiesioginių verslo interesų su Kinija. Kituose šaltiniuose minima, kad po Joe Bideno ir jo sūnaus vizito į Kiniją 2013m. investicijų fondas Bohai Harvest RST gavo 1.5milijardo dolerių investiciją iš Kinijos. 10% fondo akcijų prikauso Hunteriui Bidenui.

Negeri sutapimai.

Amerikos Nacionalinės žvalgybos vadovas John Ratcliffe sako, kad nenuvertinant Rusijos grėsmės, ši šalis neturi tokio lygio resursų kaip Kinija, kuri dabar yra didžiausia grėsmė JAV. Kinija turi konkretų planą pakeisti JAV pasaulio geopolitikoje ir jį vykdo.

Kinija turėjo realų interesą J.Bideno pergalei. Ji siekia tų laikų, kai galėjo „to fix the problem in two months“. Joe Bidenas JAV jau kuris laikas vadinamas Ding Dang Biden arba China Biden.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
74 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

Palinkėsiu Amerikai turėti tikrą Prezidentą . Ne tokį kuris rašinėtu į socialinius tinklus taip ‘prisiperkant’ sau populiarumo . Toks bendravimo būdas su visuomene patogus ,apeinant visus oficialius protokolus , bet tai labai jau primena senosios Romos laikus , demokratijos lopšio, kai pataikavimas masėms buvo realizuojamas nukertant viešai viena kitą oficialia galvą, sausainiai ir meduoliai tam reginiui tik kaip priedas vakarėliui .Trump valdžios laikotarpis baigėsi ir jo bėda jog Jis kaip pilietis savo asm. rodomų pav. nėra tinkamas Prezidentauti , Jis lik koks imperatorius Neronas akivaizdžiai pademonstravęs ko yra vertas užimdamas tas pareigas , atsakomybę padedant į stalčių. Tokių žmonių be abejo yra , tik jie patys supranta savo trūkumus ir to akivaizdžiai viešai nedemonstruoja .Jei Ameriką kaip salis demokratijos tapo… Skaityti daugiau »

Apie trumpo seimos rysius su Kinija

The Chinese government granted a total of 41 trademarks to companies linked to Ivanka Trump by April of 2019—and the trademarks she applied for after her father became president got approved about 40% faster than those she requested before Donald Trump’s victory in the 2016 election, according to a new book by Forbes’ senior editor Dan Alexander.
https://www.forbes.com/sites/tommybeer/2020/09/22/ivankas-trademark-requests-were-fast-tracked-in-china-after-trump-was-elected/
Bus daugiau…

Tvankstas

Kinijos sukišti pinigai į rinkimus 2020 nuėjo vėjais. Užuojauta KKP.

Trumpo rysiai su Kinija
Tvankstas

Tiek kartų buvo nagrinėta D. Trump ryšiai su Rusija, su Kinija, gavo 2800 kvietimų į teismą, apklausoms per 1400 prezidentavimo dienų ir visas šis demonokratų pučiamas muilo burbulas seniai jau sprogęs.
NY Times yra eilinis demonokratų propagandonas, kaip CNN, kuriame po James O’Keefe įrašų tapo labai aišku apie propagandonines dešreles.

Už teisingą socializmo /kapitalizmo santykį

nežinau ,kaip ten su tuo tavo ding dang,bet ir arkliui aišku,kad Kinijoj bent jau oficialiai , tikrai nėra laukinio kapitalizmo garbinimo .Rezultate – susikūrė sparčiausią pažangą kurianti sistema su milijardu piliečių . Tau čia ne …

StasysG

Įdomus tas Prez Trampo gerbėjas Redaktorius: tai jam šviečiasi Amerikos skilimas pagal Teksaso politikus, tai vakar nugalėjusio elect-prez Baideno kūnu ir siela parsidavimas Kinijai. Kodėl taip reikia daryti?

StasysG

2020-12-15 11:20 cit.: „Rezultate – susikūrė sparčiausią pažangą kurianti sistema su milijardu piliečių”
—————
Daug šaltinių skelbia, kad Kinijoj sukurtas valstybinis kapitalizmas. Po socializmo tą galėjo išbandyti ir Lietuva. Būtų tikras ekonomikos buldozeris po TSRS griūties.

Kis

toks klounas,kaip Trumpas sunku surasti,jis gali atstovauti sou renginiuose ir nelebai aiskiose aferosPo kadencijos bus valymas.

Al.

Ko kremliaus troliams taip rūpi, kad būtų pašalintas Trampas ir kad nebūtų tiriami rinkimų klastojimai ? Juk Amerika mums nesvarbu, rūpinkimės savo reikalais, ar ne ?

ah1

Kinijos komunizmas eina ir nesustos? Kinų caronvirusis smogė americos inperijai – amerikos ir amerikos vasalų ekonomika smunka – komunistinės Kinijos ekonomika klesti ir ir pagal Havei ir G į plėtross mąstus valdymas persikelia į Kiniją, ir 100 metų bronšteinizmas vėl eina?
Komunistinės Kinijos projektas „odin pojas adin put” eina kaip per sviestą?

fox news
ah1

vienu žodžiu „americhina”

visiškai pritariu komentarui Al.

galėtų draugai stasys su G ir be G ir jųjų pamainininkas Kisa, rūpindamiesi pirmiausiai savo reikalais eit kiemo pasišluoti. Ar Pilaitėje jau balandis ir sniego nėr? Beje, „vertėjo” nesimato… Turbūt už prastą darbą gavo „nariad vne očeredi”, – tualetus su dantų šepetėliu šveisti.

Kodėl

troliai, ,,besišalinantys” Amerikos, vis kiša tuos angliškus tekstus ir įrašus? Amerikoniškuose įrašuose jūs nepaskelbtumėt nė vienos neangliškos raidės – tuoj pat ištrintų. O čia… Čia taip reiškiasi vergo sindromas? Jei turite ką pasakyti, sakykit savo vardu ir savo (?) kalba.

ah1

ar pas jus pastatė jau G5? Dėkit fotkes jei pastatė, bo pas mumis jau kažkokia kerėpla padangėje riogso, tai norisi išsiaiškinti kas per funkcijos tos kerėplos, kokia jų kilmė Kiniška ar ne Kiniška ir ar tos padangių kerėplos, galimai Kinietiškos, nepadeda komunistinės Kinijos paleistam caronvirusiui mūsų galabyti arba susargdinti covidiniu 19?

ah1

štai ir aiškėja kaukėtojo Bidono ryšys su komunistine Kinijos caronovirusiu Covid 19 paleidimu, kaip mechanizmu sukelti americoje ir americos vasalijoje nepasitenkinimą visokiausį, nepasitenkinimą americos ekonomikos smukimu, suvaržymais, ribojimais o bėdas visokiausias versti Trumpui

troliui >Kodėl       2020-12-15 14:27

enkavede technikume nemokė angliškų raidžių???…

proga pasijuokti

kas norite dykai gauti gero juoko dozę (puikiausio vitamino), atsiverskite delpėje Girniaus straipsnuką apie sąmokslo teorijas. Galima mirt iš juoko stebint, kaip po straipsniu neršiančios delfinarinės avys ir, matyt, į ten laikinam pastiprinimui permesti stasiai, klega apie „Kremliaus” Trampą, laimėjusį bidoną ir kitas pasakėčias iš3.14stasmegeniams.

juokingai rimtas jumoras

ht tps://www.youtube.com/watch?v=NY_n_cTKXqQ&feature=youtu.be
(pavojingas stasiams vertėjams)

išbarintas ilgų ilgų kalėdų
ta pats

https://www.youtube.com/watch?v=-zG5e9gxTag
(angliškai nesuprantantiems)

TROLIUI 16:14

Ne, nemokė, nes nežinau, kur toks technikumas buvo. Mokykloje mokė vokiškai. O tave, kiek pastebėjau, išmokė ir angliškai, ir vokiškai, ir prancūziškai, tik lietuviškai nelabai… Ar man dabar tau pavydėti? 🙂

Life Site News

Joe Bidenas ką tik pranešė, kokia radikali bus jo administracija, jei jis prisieks sausio 20 d. Neseniai jis paskelbė Kalifornijos generalinį prokurorą Xavier Becerra kaip kandidatą į Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamento (HHS) sekretorių. Jei esate gyvybės gynėjas amerikietis, šis pasirinkimas turėtų sukelti šaltkrėtį jūsų stubure. lanuojama tėvystė Becerrą vadina „čempionu“, suteikdama jam 100% įvertinimą. O „NARAL Pro-Choice America“ pritarė Bideno pasirinkimui teigdama, kad jie tikisi, jog jis pakeis Trumpo administracijos įgyvendinamą gyvybės gynimo politiką. Jei jis bus patvirtintas HHS sekretoriumi, tai bus tarsi pasamdyti vieną iš planuojamos tėvystės, kad padiktuotų Amerikos sveikatos priežiūros politiką! Ar padėsite mums SUSTABDYTI šį košmarą, iškart pasirašydamas peticiją „STOP PLANUOTOS TĖVYSTĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪRAI“? Nepriklausomai, kas sausio mėnesį baigs kontroliuoti JAV senatą, Joe Bideno administracija,… Skaityti daugiau »

Arabai ispirko Kushnerio 1,4 miliardo skola

Cia geras straipsnis kaip 2019 m Kataras
Ispirko Kusnerio skola (1,4 miliardas )uz bildinga 666 5th Ave New Yorke
Bus daugiau
https://www.vanityfair.com/news/2019/02/qatar-666-5th-ave-jared-kushner

The Epoch Times

Petr Svab. Sukčiavimo analitikas Dominion’ą naudojusiose apygardose randa 2-3 % balsų permetimą Baidenui / Fraud Analyst Finds Average of 2 to 3 Percent Shift for Biden in Counties That Used Dominion Vyras, užsidirbęs kurdamas sukčiavimo aptikimo algoritmus, atrado įdomų reiškinį: apskritys, pradėjusios naudoti „Dominion Balsavimo sistemų“ mašinas, vidutiniškai 2–3 nuošimčiais perkėlė Baidenui, palyginti su apskritimis, kurios nepriėmė mašinos. „Aš rekomenduoju patikrinti mašinas”, – padarė išvadą jis. Benas Turneris, buvęs Teksaso savitarpio darbuotojų kompensacijų draudimo vyriausiasis aktuaras, dabar vadovauja konsultacinei įmonei „Fraud Spotters“, kuri specializuojasi nustatant draudimo sukčiavimą. „The Epoch Times“ pakartojo savo pradinę analizę naudodamas tuos pačius duomenis, kuriuos naudojo, ir pasiekė tų pačių rezultatų. Turneris „The Epoch Times“ sakė, kad jis nekelia jokių konkrečių kaltinimų Dominionui; jis tiesiog praneša… Skaityti daugiau »

Melagiams

Suraskite nauja samokslo teorija

paklydai, musmeriuk

čia ne delpė. Eik savo ne sąmokslų ieškoti ten.

Tikiu, kad

VRK pirmininkė Matjošaitytė ne veltui buvo susitikusi su Dominion kompanijos atstovu. Todėl ir ,,Laisvės” parcija galėko tik tokiu būdu patekti į Seimą, jei buvo klastojami rinkimų rezultatai.

Stiprejanti Kinija susilpnins Rosija

Kinijos stprejanti itaka ateityje
Turetu suskaldyti Rusijos imperija
Kas butu labai naudinga Lietuvai

Vertejo sapnas

Matau ateityje Kinijos Rosijos pasieni rytuose
Ties Uralo kalnais…
Gudija ir Ukraina Europos sajungoje
Kaukazo valstybes nepriklausomas nuo rusu
Lietuva Latvija Estija kaip suverenias valstybes
Ne Europos sajungoj ,bet Nato sajungoje…
Prutenia arba Tvanksta ir Kryma suvereniomis
Valstybemis/respublikomis/Laisvom Ekonominem /
multi etninem valstybemis…
Susapnavau vakar nakti, ateiti artimiausiu 50 metu…
Prsipazinsiu buvau siek tiek padaugines…
P.s.Karelijos zeme sugrizta i Suomijos valstybes Valdas,
Rutenijos sostine tampa st. Petersburg….

Vertejo sapno papildymas

Tarptautiniu atsiskaitymu valiuta taps
Kinijos, Jav, Euro ,Sveicarijos piniginiu vienetu krepselis
Kurio 1/5 dalimi aukso standartas….
Tiktai sapnas …..

>7:52

Na, Lietuvoje dar nėra balsavimo mašinų.

The Epoch Times

Mičigano advokatas, dalyvavęs Antrimo apygardos byloje, po to, kai teismo „Dominion Voting Systems“ mašinų audito ataskaitoje prietaisai apibūdinti kaip sugedę ir tyčia užprogramuoti klastojimui, sakė tikintis, kad prezidentas Donaldas Trumpas imsis veiksmų. Antrimo apygardos ieškovui atstovaujantis Matthew DePerno pirmadienį „Newsmax“ sakė tikintis, kad D.Trumpas ir Baltieji rūmai perskaitė Allied Security Operations Group ataskaitą (chrome-extension://ohfgljdgelakfkefopgklcohadegdpjf/https://www.depernolaw.com/uploads/2/7/0/2/27029178/antrim_michigan_forensics_report_[121320]_v2_[redacted].pdf) „ir supras, kokios reikšmingos yra išvados“. „Mes tikimės, kad davėme jam pagrindą tęsti, nes jei tai nutiko Antrimo apygardoje su šiomis mašinomis, tai Mičigane yra dar 48 apskritys, o visoje šalyje šimtai apskričių, jas naudojančių. Ir reikia kovoti su tokiu užsienio kišimusi, ir tikiuosi, kad prezidentas imsis veiksmų “, – sakė jis apie ataskaitoje pateiktas išvadas. Allied Security Operations Group nustatė, kad Antrimo apskrities „Dominion Balsavimo… Skaityti daugiau »

nu ir kas

https://youtu.be/iOFOjt3gb7I
REPUBLICANS REVOLT AGAINST BIDEN | 6 States Cast Vote for TRUMP & PENCE !!
Protokolas keliaus į kongresą.

vertejui

Saonuok toliau

vertejui

Sapnuok toliau

tiems, kas nesapnuoja

https://www.bitchute.com/video/dfHRr7qFA6A1/
(angliškai).
Trampas vienareikšmiškai laimi.

>nu ir kas       2020-12-16 21:46

užjaučiu dėl mažesnių nei minimalių anglų kalbos pagrindų, – dūju dūju, no ne vdul…
***
https://www.bitchute.com/video/dfHRr7qFA6A1/
Na ir tas, kad abiems kandidatams (žmonių kandidatui ir reptiloidų pamėklei) surinkus daugiau kaip po 270 rinkikų balsų (beje, bidono už dalyvavimą žlugusiame perversme dar lauks geriausiu atveju kalėjimas…), pagal unikalų 1887 metų Rinkimų Įvertinimo Įstatymą prezidentą Trampą IŠRINKS Kongresas (po vieną atstovą nuo kiekvienos valstijos), kuriame respublikonų yra pakankama dauguma.
Norinčių perbėgti į satanoidų pusę tiesiog negalės atsirasti, nes rezerve dar esamas 2018-tų Insurrection Act tokiems garantuotų greitą karo tribunolą ir kartuves.
Amen.

The Epoch Times

Roger L. Simon. Mičigano įstatymų leidėjai apklausia Dominion generalinį direktorių Gyvenam sudėtingais demokratijai laikais, švelniai tariant. Kai pasaulis tampa vis technologiškesnis, tuo mažiau žinių turi dauguma mūsų įstatymų leidėjų, kad galėtų priimti sprendimus. Daugeliu atvejų iš esmės skrenda aklai. Kai reikia suprasti kompiuterines balsavimo sistemas, vyraujančias mūsų rinkimuose, tai gali būti pavojinga. Tai buvo skaudžiai įsitikinom gruodžio 15 d., kai John Poulos, nepagaunamas „Dominion Voting Systems“ generalinis direktorius, galiausiai pasirodė prieš Mičigano respublikos valstijos senatorių komisiją, kad atsakytų į klausimus apie lapkričio 3 d. rinkimus. Mičigano Antrimo apygardoje, kur dėl tariamo kompiuterio „trikdžio“ Allied Security Operations ir jos įkūrėjas Russellas Ramslandas praėjusią savaitę atliko Dominion įrangos auditą. Ramslandas nustatė, kad „Dominion“ mašinos atmetė neįtikėtinus 68 procentus balsavimo biuletenių, todėl jie… Skaityti daugiau »

Sharyl Attkisson (The Epoch Times)

Vikipedija iš naujo apibrėžia kas yra „išrinktasis prezidentas“. Ankstesnės versijos eina į atminties duobę. Nėra tinkamesnio pavyzdžio, kaip specialūs interesai kontroliuoja mūsų informaciją internete, nei „išrinkto prezidento“ apibrėžimo pavyzdys, pateiktas prieštaringai vertinamoje internetinėje enciklopedijoje „Wikipedia“. Iškart po rinkimų žmonės žiniasklaidoje ginčijasi, kada galima vartoti sąvoką „išrinktasis prezidentas“ kalbant apie Džo Baideną, kai rinkimus ginčija prezidentas Trumpas. Dauguma žiniasklaidos atstovų greitai pasisakė prieš D.Trampą, perimdami Bideno terminą „išrinktasis prezidentas“, nurodydamas įvairius apibrėžimus. O Wikipedia aiškiai sako, kad jie teisūs. Tačiau palaukite, kol pamatysite, kaip Vikipedijos „išrinkto prezidento“ apibrėžimas patogiai „vystėsi“. Fonas: 2000 m. Prezidento rinkimuose respublikonas Džordžas Bušas pasiskelbė laimėjęs tik jo varžovui demokratui Alui Gorui perskaičiavus balsus kritinėje Floridos valstijoje. Žiniasklaida neskubėjo paskelbti Bušo „išrinktuoju prezidentu“, kaip tai darė su… Skaityti daugiau »

The Epoch Times

Prezidento Donaldo Trampo advokatė Jenna Ellis teigė, kad prezidento teisinė komanda ir toliau ginčys rinkimų rezultatus net ir po to, kai Kongresas suskaičiuos ir patvirtins rinkėjų kolegijos balsavimą. „Mes ir toliau sieksime šių kritinių tyrimų ir džiaugiuosi matydama, kad Mičiganas, Džordžija ir kitos valstijos bei Arizona pradeda daryti tam tikrus veiksmus savo valstijų įstatymų leidyboje. Mes juos skatintume. Tai ne partinis rūpestis “, – trečiadienį ji sakė„ Newsmax “. „Tai turėtų būti susirūpinęs kiekvienas amerikietis, todėl mes tęsime tą mūšį. Kovosime neatsižvelgdami į tai, kas nutiks sausio 6 d., Ir tikiuosi, kad ištaisysime teisingus šių rinkimų rezultatus “. Rinkimų kolegija balsavo gruodžio 14 d., ir demokratas Džo Baidenas gavo 306 balsus prieš D.Trampo 232. Respublikonų rinkėjai keliose užginčytose valstybėse balsavo… Skaityti daugiau »

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)

640. Šeši keliai į pergalę:
https://www.youtube.com/watch?v=yCT4uGgH4Gw

Jeliena Podružkina  (Америка .Новости Сегодня )

США.Чего Ждёт Трамп ?Лин Вуд-Трамп наведёт порядок.Без Паники Господа !Америка нуждается в чистке !
https://www.youtube.com/watch?v=CSR4I2JShTU

Fox News

Trump speaks at ‘Make America Great Again’ rally in Florida
https://www.youtube.com/watch?v=PWTb4r7h9ew

Newsmax

Breaking Trump News 4AM 12/17/20 [FULL] – Newsmax Breaking Trump News Dec 17, 2020
https://www.youtube.com/watch?v=Bq6cXn1tTDQ

Fox News

RNC Day 1 | Featuring President Trump, Nikki Haley, Jim Jordan and others
Watch the first night of the Republican National Convention, featuring the theme „Land of Promise.” Speakers include Sen. Tim Scott, former U.S. Ambassador to the United Nations Nikki Haley, House Republican Whip Steve Scalise, Donald Trump Jr. and more. #Democracy2020

https://www.youtube.com/watch?v=V_7Z058MC7M

Tucker Carlson (Fox News)

Tucker Carlson and Candace Owens discuss Big Tech executives’ donations to the Joe Biden campaign. #FoxNew #Tucker
https://www.youtube.com/watch?v=pI5XbERR-J8

The Five (Fox News)

Gutfeld on the expanding Hunter Biden investigation / Gudfeldas apie Baideno sūnaus Hanterio bylą:
https://www.youtube.com/watch?v=EIGSiCrFNAY

The Epoch Times

https://www.theepochtimes.com/dni-john-ratcliffe-confirms-there-was-foreign-interference-in-november-elections-report_3623035.html?utm_source=pushengage Nacionalinės žvalgybos direktorius Johnas Ratcliffe’as patvirtino, kad 2020 m. rinkimuose buvo užsienio kišimosi, teigia CBS korespondentė Catherine Herridge. „DNI Ratcliffe’as vadovauja 17 žvalgybos agentūrų ir turi prieigą prie aukščiausio lygio įslaptintos informacijos, kurią turi JAV vyriausybė. Jis sakė „CBS News“, kad šių metų lapkritį Kinija, Iranas ir Rusija kišosi ir tikisi, kad sausio mėnesį bus paskelbta vieša ataskaita apie šias išvadas “, – gruodžio 3 d. sakė Herridge. Sidney Powell, buvusi federalinė prokurorė, dirbantis su prezidento Donaldo Trampo teisine komanda, gruodžio 13 d. kreipėsi į Aukščiausiąjį Teismą, pranešdamas jiems apie naujus įrodymus apie „Dominion Voting Systems“ balsavimo įrangos partijas. Powell teigė, kad du karinės žvalgybos analitikai pasirašė prisiekusius pareiškimus, kuriuose teigiama, kad SSD sertifikatai iš dominionvoting.com buvo naudojami kelis… Skaityti daugiau »

74
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top