Andrius Švarplys. Kaip įvardyti tokius žiniasklaidos veiksmus? Politologijos vadovėliai to nenumato

CNN tik dabar, gruodžio viduryje, pradeda pranešinėti apie Joe Bideno sūnaus Hunterio Bideno korupcinius ryšius su Kinija.

„New York Post“ apie tai pranešė spalio 15 d., likus kiek daugiau nei 2 savaitėms iki prezidento rinkimų. Didžioji JAV žiniasklaida sąmoningai slėpė – nepranešinėjo apie šią istoriją, nes ji neabejotinai būtų pakenkusi Joe Bideno rinkiminiam rezultatui.

„Twiteris“ ir „Facebookas“ netgi trynė bet kokias nuorodas į šią info. Netgi blokavo senatorių paskyras. Netgi po to, kai FBI pradėjo tyrimą, kuris tęsiasi iki dabar ir įgauna pagreitį.

Pagal apklausas, net 10% amerikiečių būtų balsavę kitaip, jeigu būtų žinoję šią informaciją iki rinkimų.

Kaip įvardyti tokius žiniasklaidos veiksmus? Politologijos vadovėliai to nenumato.

—————————————

Naujausias CNN „šedevras“, antraštė: „Trumpas prašo Aukščiausiojo Teismo pripažinti negaliojančiais milijonus balsų viską nulemiančiose valstijose“.

Marko Levino atsakymas CNN: „NO, CNN frauds, that is not what is being asked. What is being asked is that the Constitution be followed. You are bunch of clowns and hacks, who take orders from Jeff Zucker, who among the sleaziest of media liars (H/T James O’Keefe and Project Veritas)“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tvankstas

Apie kokią politologiją galima kalbėti ? Visame pasaulyje politologija yra liberalmarksistinė propaganda. Kas žino bent vieną politologą bet kurioje šalyje, kuris paaiškintų rinkimus JAV 2020 metais ne pagal CNN / BBC propagandonines dešreles žmonių idiotizacijai ?

Ehrmantraut

naujausias MIP (masinio idiotizavimo priemonių) „šedevras” :„YouTube“ šalins vaizdo įrašus, skleidžiančius klaidingą informaciją apie JAV prezidento rinkimus (t.y klastojimus Baideno naudai).

apie šią savaitę "paskiepytą" 90 metų britę...

MIP (masinės idiotizacijos priemonės) triūbyjo apie šios svaitės pradžioje PIRMĄJĄ PASAULYJE „paskiepytą” naująja Pfizer (Bilo Geitso) vakcina Margaret Keenan. Internautai momentaliai išrišo, kad ne ją „pirmąją”. Pasirodo ta pati nuotraukose matoma slaugė skirtingose ligoninėse jau spalyje buvo „paskiepyjusi”… Viljamą Šekspyrą 🙂 iš Stratfordo prie Avono. Dabar kopija komentaro iš G.Furmanavičiaus straipsnio: >Ir Lietuvoje 2020-12-10 20:50 2020-12-10 22:38 ne Lietuvoje, tamsta. Nereikia viešai transliuoti “kažkur kažką girdėjau”… Vakcinos stūmikai ir jų kišenėje sėdintys durnasklaidos ruporai užvakar “paskiepyjo” “90-metę močiutę Anglijoje”… O dabar linksmoji dalis: https://twitter.com/truthsoldier411/status/ https://twitter.com/tairinn/status/1336512459549523970?ref_src=twsrc^tfw 1) jo jooo… ta pati slaugė skirtingose ligoninėse, esančiose 20 mylių atstumu nuo viena kitos (oho, kas per vikrumas gi jos… Palyginimui, ta pati, tarkim, Zosė Lazdynuose ir Nemenčinėje…)paskiepyjo ir tebūnie kol kas “90-metę senutę… Skaityti daugiau »

aha

https://www.anderson-funeral-directors.co.uk/obituaries/margaret-keenan/
Anderson laidojimo firmos direktoriai 2017-tų kove matyt kažko nežinojo…

Nepasirašysiu

Hunteris Bidenas nėra politikas, todėl jo ryšiai negali būti “korupciniai”.
Be to, Bideno ryšiai yra ne su “Kinija”, o su viena ar daugiau Kinijos (ir Ukrainos) kompanijų. Kadangi Kinijoje gyvena 25% pasaulio gyventojų, netiksliai rašydami greitai prieisime išvados, kad viskas susiję su “Kinija”.

Al.

,,Kaip įvardyti tokius žiniasklaidos veiksmus? Politologijos vadovėliai to nenumato.”

– Numato: hibridinis karas, spalvotoji revoliucija, bolševikinis perversmas (užimti geležinkelio stotį, paštą ir telegrafą).

siaip jau -> nepasirasysiu

tai ne visai tiesa, ka rasote. Hunterio rysiai galejo buti ir korupciniai, ir nekorupciniai, priklausomai nuo aplinkybiu. jeigu jis prase Kinijos ar Ukrainos veikeju kazkoku veiksmu ir uz juos zadejo ar atsilygino kazkuo, kam reikalingi JAV vyriausybes kazkokiu zinybu sprendimai (kai tevas Bidenas buvo viceprezidentu), tada tie veiksmai butu korupciniai. jeigu jis dare kazka kita neteiseto, gali buti ir nekorupciniai. bet tam issiaiskinti ir reikalingas tyrimas.

Kis

Bidenas slepe,o ka dare tuo metu Trumpas?Tylejo,o gal bendradarbiavo.JUk net musu idiotai sugebejo is Narkeviciaus padaryti zveja-brakonieriu.Kada zmogelis skleidzia „zinias” apie jas neturedamas jokiu ziniu,galima ivardinti,kaip eilini feika.

Papa Borgia

Tai grynų gryniausia Covid revoliucija – kovidistų revoliucija.

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top