Andrius Švarplys. Kas gali sustabdyti šitą idiotizmą?

Penktadienį Atstovų Rūmų pirmininkė, Demokratų partijos lyderė Nancy Pelosi pristatė naujas taisykles JAV parlamentui (apie tai daugiau skaityti ČIA).

Dėl jų dar bus balsuojama.

Nebus galima vartoti žodžių tėvas, motina, sūnus, dukra, brolis, sesuo, dėdė, teta, vyras, žmona, nes jie yra diskriminuojantys.

Jis ir ji bus keičiami į member ir delegate – anglų kalboje šie žodžiai neturi nuorodų į lytį.

Dar juoksimės?

Kas gali sustabdyti šitą idiotizmą?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
33 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
hmmm

Tuoj uzdraus10 Dievo isakymu ir Sv. Rasta.

ah1

tai Naujam testamentui galas? Galas senai pasaulinei tvarkai kur Smegenys Vatikane, Pinigai Anglijoje, Jėga Amerikoje? Žiūrėti užrašą ant vieno dolerio kupiūros – „nauja pasaulinė tvarka” lotyniškai. Atsižvelgiant į tai kokias taisykles siūlo atstovų Rūmų pirmininkė, Demokratų partijos lyderė Nancy Pelosi, kitų veiksmų rikiuotę logiškai mąstant tai būtų paskutinis/pirmutinis, alfa ir omega taškas naujam pasaulio tvarkos virsmui: 1) atsisakoma senosios pasaulio tvarkos- smegenų Vatikane sunaikinant NT ašį Dievą Tėvą ir jo Sūnų uždraudžiant vartoti žodžius „tėvas ir sūnus”, pritariant atstovų Rūmų pirmininkės, Demokratų partijos lyderės Nancy Pelosi tvarkai; 2)sunaikinti grynuosius įvedant elektroninius pinigus – carontrendžio pagalba sužlugdyti smulkų ir vidutinį verslą ir atsiskaitymus grynaisiais, kaip caronvirusio platintojų; 3) sunaikinant americos ekonomiką ir americos galybę carontrendžiu ir suteikiamt pilietybę 20 milijonų migrantų.… Skaityti daugiau »

The Epoch Times

JAV Atstovų Rūmai sausio 3 d. 216 balsais prieš 209 Rūmų pirmininke išrinko Nancy Pelosi (Dem-Kalifornija).

https://www.theepochtimes.com/pelosi-reelected-as-house-speaker-in-razor-thin-vote_3641796.html

Tvarka

Smegenys – Jeruzalė, auksas, elektronika, G sisitemos – Kinija, Ginklai – RF.

Deivis

JAV padėjo sovietams kare, tai dabar tegu paragauja komunizmo pyragų 🙂

Žinoma,

kol kas tik juoksimės, nes rodo visur pristatytas tas pačias besmegenes laikinas kvailes marionetes, kurias galingas Rusteikos Lūžis netrukus nušluos kartu su visais laisvės atsiminimais – žr. http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/algimantas-rusteika.-luzio-taskas-arteja
bei komentarus

Manu,

Jei taip vyksta, tai nusipelnėme paragauti ir šių vaisių. „Per kančias į žvaigždses” sakė pal. Teofilis Matulionis.

stasys

Švarply ..tu vėl kažką čia bruki suki , tie keletas belyčiu žodžiu na niekaip negali ‘iškastruoti’ vyro ar moters ir paversti ju kažkuo kitu . Tu be abejo to nežinai , bet sovietiniais laikais tokie belyčiai kreipiniai kaip
‘draugas’ irgi buvo vartojamas ir turėjo labiau politine potekste ir nieko bendro su lytimi .

ledonešis

draugas „stasys” neturi nieko bendro su jokia lytimi.

Panasu,

kad niekas.Tik Dievas.Bet Dieva visi pamirso, todel ir turim ka turim.

stasys

..draugas tai draugas ,..gal tai padės ir nustosite grabalioti ten kur nepridera ..su tais pasiūlymais . Nesinori tikėti , bet matyt Amerikos atstovu rūmuose tokiu ‘pašvinkusiu’ irgi netruksta ..

Comrade Stasys

Comrade, antrą kartą esate teisus. JAV tampa marksistine, todėl ir „tovarishch” pakaitalai tampa privalu kongrese.

stasys

.. kur tie ‘garliaviniai’ su savo moralinės doros vėliavomis prapuolė ? ..kai kovoti su pedofilija tai pirmi tarp norinčių , o va kai klausimas paliečia politika ir poreikį ginti viešą moralinį visuomenės interesą sėdi tyliai krūmuose ir nežinia kuo užsiima . Svarplys aiškiai kėsinasi demoralizuoti JAV atstovų rūmų darbą ir paskelbti ten visus dirbančius ‘belyciais’ .

Prašalietis

Leisiu sau proatlantiškai ir patriotiškai pastebėti…. Į klausimą- Kas civilizuotame pasaulyje „geriausiai nusimano apie diskriminacijas”? Akivaizdus ir vienintelis atsakymas yra- JAV. Kodėl? Todėl, kad civilizuota JAV daugiausia patyrė diskriminaciją, nes joje negrai buvo diskriminuojami iki 1968 metų. Dėl to savo nepakantumą žmonių „diskriminacijoms, okupacijoms ir t.t.” JAV reiškia kaip niekas kitas pasaulyje. Visi mūsų „patriotai” džiaugsmingai turėtų prisiminti, kad visų labui JAV nuolat ir sėkmingai kovojo ir po šiai dienai kovoja prieš „okupacijas, diskriminacijas…” Iškyla visai neseni prisiminimai kaip JAV be kompromisų ” išlaisvino iš okupacijų ir išvaikė diskriminatorius” Jugoslavijoje, Afganistane, Irake, Libijoje, Sirijoje, Ukrainoje…, vaiko visokius „okupantus ir vietinius diskriminatorius” Baltarusijoje ir t.t. Pasekoje seka išvada – tik JAV yra labiausiai nusipelniusi ir turinti teisę visiems aiškinti apie diskriminacijas,… Skaityti daugiau »

Sis

Išsigimęs pedofilas „stasys” niekaip negali nurimti. Kol kas Lietuvoje iškrypėliai turi persvarą, bet Sodomos ir Gomoros likimas jums neišvengiamas. Gaila, kad nuo jūsų niekšybių turės kentėti ir vaikai.

Amazonės valdo:)

‘Eaton’JK prestižinės mokyklos berniukams mokytojas neseniai buvo atleistas ,nes nesutiko išimti iš savo ‘youtube’kanalo paskaitų parengtų vyresnių klasių jaunuoliams apie moderniojo feminizmo požiūrį į ” toksišką vyriškumą” ir patriarchatą.

https://youtu.be/eU_kdvF1jk8

gavnO

visi gavno baigiasi O
——
bus:
komunisto
pederasto
prokuroro
politiko
—–
bet pjaunasi su naudininko linksniu.
problema?
ne – uždrausti lietuvių kalbą !
VOT !!!

>>  Vaidas Vds

„Vot teip…”
Be komentarų…

StasysSG

Gerai, JAV demokratai man ne draugai, gal daro kvailyščių. Bet Ką TrAmpas išdirbinėja su Amerika, sunku suvokti. Jis reikalauja iki sausios 6-tos dienos „surasti” daugiau nei 11 000 balų, kad aplenktų BAideną Džordijos valstijoje. Jis kalba, nurodinėja, vėl kalba be perstojo. Jis nori pasislikti prezidentu toliau kas ten bebūtų. Neįtikėtina… (CNN:
Trump’s bid to steal Georgia exposes GOP election ruse)

Kas nutiko

Dauguma komentarų ne į temą.

>StasysSG   2021-01-4 15:10

draugas, stasy, dėl delpine maniera nušviesto įvykio konsultuokitės su delpe. Naivu būtų šitame portale tikėtis užuojautos dėl to, kad Prezidentas dar vieno kandidato į GITMO tiesiog pareikalavo panaikinti pažeidimo pasekmes.

štaziuiSG

kadaise šventai tikėjai sovietine programa „Vremia”, dabar cituoji jos kloną CNN. Molodiec. Tak deržat. O kad rinkimai falsifikuoti – vsio zakonno? Kad kinija demokratų marionetėms nurodinėja, kaip tik šauna į galvą – tai kaip tikras komunistas tik džiaugiesi?

ah1

panašu kad „Smegenys” Vatikano „kraustosi” į JAV. Kodėl kraustosi?
Ogi todėl kad robotai/dirbtinis intelektas neįgalus suvokti šeimos sąvokų ir šeimos sąvokos robotus/dirbtinį intelektą tiesiog „laužo”, „nulaužia” ir „užlaužia”, trumpai – padaro netinkamus naudoti, veikia kaip cvirusinė programa, panašiai kaip Septuaginto Genesis/Pradžios knygoje( žinomoje kaip Biblijos ST) kai žaltys nulaužė roboto kodą ir kai JAHVĖ atsikratė sugadintais robotais.
Vienu žodžiu robotus/dirbtinį intelektą žodis šeima ir kas susiję su šeima veikia kaip koks covido virusas, vienu žodžiu kaip mirtina virusinė programa.
Vienu žodžiu nieko naujo – robotų/ dirbtinio intelekto virusinė programa žinojimas kas yra kas, žinoma nuo Septuagintos vertimo laikų.

stasys

Ačiū ačiū VaidaiVds ..o tai sakau užmigęs rusiškos meškos miegu ir be sniego .
Komentarą uzskaitau kaip įrodymą jog klidau .

StasysSG

BET. Kodėl ši Sausio 6-ji svarbiausias Mr. Trumpo rinkimų mūšis? 1. Koks yra Kongreso vaidmuo? Sausio 6 d. Senatas ir rūmai susitinka abėcėlės tvarka atidaryti ir suskaičiuoti 50 valstijų ir Kolumbijos apygardos rinkimų balsų pažymėjimus. Bet kuris narys gali prieštarauti bet kurios atskiros valstijos rezultatams. Procesas labai išsamiai aprašytas JAV teisiniame kodekse. Kandidatas, surinkęs 270 rinkėjų balsų, yra nugalėtojas. Sesijai vadovaus viceprezidentas Mike’as Pence’as, kurio pareiga yra būti Senato pirmininku. 2. Kas gali nutikti šį kartą? Daugybė rūmų respublikonų pareiškė, kad jie prieštaraus oficialiems rinkimų rezultatams iš kai kurių ar visų šešių valstijų, kurias laimėjo Bidenas. Net keliolika respublikonų senatorių sako, kad jie taip pat pateiks prieštaravimų dėl vieno ar daugiau valstijų rezultatų. 3. Kas tada vyksta? Jei bent vienas… Skaityti daugiau »

ateitis tamsi

Sustabdyti ta kvailuma galejo vyrai, bet jie issigime ir tapo bailiais. Neveltui senovej jos neturejo teisiu… Matyt, kad kazka senoliai zinojo, bet uzmirsom. Taigi…

to Comrade Stasys

O drg.Liūtas Trockis (Lev Davidovich Bronstein Trotsky) iš Amerikės su kokiais prievaizdais ir slaptais valstybės patarėjais buvo atplukdytas į Europą ir nubogintas į Peterburgą kam ir kodėl? Kas buvo jo palydovai ir prievaizdai toje kelionėje mums nepavardinsi? Ar Kapsukės docentas su meiluže nepašnibždėjo pačiam į ausį, ką? Negi nevardinsi jo bendražygių tame garlaivyje būsimiems Europos, kaip konkurentės, drapalintojams. Dabar ją drapalina, prievartauja, Mokslinis Covid’as, tiesa ar kaip? „Pamčykit” mums susigaudyti čia, gerai? Mūsų prapiesoriai su pseudo politikieriais ir inteligentais neįgalūs šiame reikale, kai statoma Pasaulinė Vyriausybė. Nagi paraginkite peterburgiečius tą pseudo kreiserį „Aurorą” pervadinti į SS Kristianiafjord’ą. Mūsiškių docentų blauzdos per plonos tai padaryti – paraginti Peterburgo profesorius tai padaryti. Tschüß!

Hm.

Laimė, žodis „idiot“ irgi neturi „nuorodų į lytį“ anglų kalboje.

Šiaip tai net sunku patikėti savo akimis, kad tokie dalykai vyksta.

Naujiena iš seimo

TV3 pranešė ,kad Profesionalus Gėjus Tomas Vytautas Raskevičius pasiūlė panaikinti vyrų ir moterų tualetus ir padaryti juos bendrais. WTF?

> Naujienai

Tai tas Raskevičius netikras gėjus, tik padarytas? Nes tikriems gėjams moterys šlykščios. Vienas pažįstamas gėjus net paaugles vadindavo rujojančiomis telyčiomis. Šioje vietoje derėtų pagalvoti ir apie tai, kokiame ,,rojuje” gyvens vaikai, jei dabartinė chunta įteisins gėjų ,,šeimas”.

>> Naujienai

Na, tada, prispaudus reikalui, bus galima nueiti padaryti ir ant Seimo laiptų. Vis tiek jau nieko slapto būti negali, tai kam čia varžytis. Gal prie tos minties pratino ir Šimašiaus ,,pliažas”?

katinas

ziurkyne irgi nera broliu, seseru, tevo, zmonos, vyro. Neretai pasitIko, kad ziurkes (ne)savo mazuosius ‘suvalgo’.

Lietuvių kalba mus natūraliai saugo

Nuo genderizmo iškrypėlių, nes visi daiktavardžiai turi arba vyrišką, arba moterišką lytį, taip lengvai pas mus tokių nesąmonių neįvesi.

33
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top