Andrius Švarplys: Kas, kaip, kodėl? – Pasitikėk Tiesos Ministerija

„Twitterio“ ir „Facebooko“ cenzūros motyvacija ir stilius yra labai panašus į Sovietų Sąjungos naudotą „liaudies priešo“ kategoriją.

Neaišku, nei kokiu pagrindu, nei kokiais faktais yra nustatyta, bet pranešama apie liaudies priešų radimą ir eliminavimą iš viešosios erdvės. Pavyzdžiui, rastos ir uždarytos 70 tūkstančių su „QAnon“ susijusių paskyrų.

Kas, kaip, kodėl?
Pasitikėk Tiesos Ministerija.

Kai kurių žiniasklaidos tekstų jau neįmanoma skaityti. Kaip kokiais brežneviniais laikais oficialių naujienų laida „Vremia“ praneša:

„Marjorie Taylor Greene paskyra buvo blokuota dvylikai valandų, kai Kongreso narė paskelbė žinučių apie tariamą sukčiavimą per rinkimus Džordžijos valstijoje, kurioje ji gyvena. „Twitter“ pažymėjo kaip „ginčijamas“ bent dvi M. Taylor Greene žinutes ir neleido jomis dalintis, nurodęs, kad jos gali skatinti smurtą. Įstatymų leidėjos paskyra buvo suspenduota dėl „daugkartinių mūsų pilietinio sąžiningumo taisyklių pažeidimų“, – sakė socialinio tinklo atstovė spaudai.

M. Taylor Greene, uoli kadenciją baigiančio JAV prezidento Donaldo Trumpo šalininkė, skelbė jo jokiais įrodymais nepagrįstus kaltinimus dėl esą suklastotų 2020 metų rinkimų. Anksčiau ji taip pat reiškė paramą „QAnon“ sąmokslo teorijoms. „QAnon“ judėjimo šalininkai teigia, kad D. Trumpas kariauja slaptą karą su pasauline liberalia Šėtoną garbinančių pedofilų sekta. D. Trumpas yra išreiškęs palaikymą M. Taylor Greene kaip „būsimai respublikonų žvaigždei“.

M. Taylor Greene yra viena iš virtinės įtakingų figūrų, kurių paskyras socialiniai tinklai blokavo po sausio 6 dienos riaušių JAV Kapitolijuje“ (žr. DELFI.lt).

Eina ištisinis Tiesos antplūdis: „tariamas sukčiavimas“, „daugkartiniai pažeidimai“, „jokiais įrodymais nepagrįsti kaltinimai“, „esą suklastoti rinkimai“, „reiškė paramą sąmokslo teorijomis”.

Skaitai ir gauni dozę Tiesos.

Nėra jokios informacijos apie M.Taylor Greene: nei kas ji tokia, kokia buvo jos karjera, įsitikinimai, pažiūros, kokie jos darbai – gal ji ką gero nuveikė, jeigu ją išrinko žmonės. Ne, vietoj to politinis asmuo, kuris sulaukė demokratinio rinkėjų pasitikėjimo, yra nuskutamas, nuplikinamas, suvedamas į vieną vienintelį bruožą ir pašalinamas. Kažkoks tariamas priklausymas tariamai sąmokslo organizacijai supakuoja žmogų ir jis yra ištrinamas. Tai juk šitaip naciai elgėsi su žydais. Vienas bruožas – tu priklausai žydams pagal kilmę – ir tu supakuotas. To užtenka.

Multimilijonieriai iš „Twitterio“ ir „Facebooko“ nesudoroja fiziškai kol kas (nors „Parler“ vadovas ir kiti Respublikonų rėmėjai jau susilaukė sau ir savo šeimai grasinimų mirtimi). Tačiau vieša strategija „supakuoti“ asmenį yra panaši į nacių ir į sovietų „liaudies priešą“.

Raudona kepuraitė su užrašu „Make America Great Again“ yra jau ženklas, kad žmogus yra iš „reikiamos sudoroti kompanijos“.

Nesinori devalvuoti Holokausto, tiesiog į akis krenta tam tikros viešo priešo identifikavimo strategijos. Kol kas tik retorika, kol kas tik kažkokie socialiniai tinklai, kol kas tai tik socialinis spaudimas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kazys

Jeigu nenori kad apie tave sklistu paskalos -elkis dorai ir sąžiningai ,tai taisyklė tinkanti bet kuriam iš mūsų taipogi ir aukščiausiu politiniu lygmenių. Jeigu kitaip kalbančius stengiamasi tik nutildyti o ne isiklausyti ką jie kalba tai jau demokratijos čia nebėra nei kvapo.Jau girdžiu kaip gerbiami elfai ,tokie kaip ;stasys; rėkia -taigi čia PROPAGANDA ,MELAS Jeigu tai melas tai irodikite kad tai melas . Ar ne paprasčiau būtu buve tuosę keliose ginčijamose valstijose surengti pakartotinius rinkimus, vienas žmogus – vienas balsas principu ir suskaičiuoti balsus rankiniu būdu dalyvaujant abiejų pusių atstovams? Jeigu taip būtu buve padaryta jau viskas būtu nurime o dabar ?

Dabar tikrinami

Amerikos kariai,kad tarp jų nebūtų lojalių respublikonams.

>kazys

Dorus ir sąžininingus diktatoriai šaudo.

jums9:47

Taip ,diktatoriai šaudo, BET aš kalbu apie AMERIKĄ apie laisvės ir demokratijos lopšį.( kažkaip jau tas pavadinimas sukelia ironišką šypsnį)

Tvankstas

pasiskaitymui ht tps://www.dropbox.com/sh/9zuq9cxl4rfd82a/AADTMwCpRxn2wlu5-Sxc9jqJa/911?dl=0&preview=D2-Peter-Munk-George+Soros-Cheney-Paul-Wolfowitz-H.W.Bush-GWBush-John-Kerry-Clinton-September-11-Attack.pdf&subfolder_nav_tracking=1

Tvankstas

Nieko, tuoj paleis paidofilų sąrašus, vaikų ir suaugusių prekybininkus, išpjaustymo organams prekybininkus, nenustebčiau, jei rastume Barnevernet ir jų padėjėjus D. Šakalienę su M. Majausku.

DDD

Leftistai jau 100 metų įvedinėja „Pravdą” ir „Vremią”. Šiuo metu jiems labai sekasi.

Verta

paskaityti:
https://www.ekspertai.eu/static/uploads/2014/01/KORONA Netikras pavojus _ Karina Reiss _ Sucharit Bhakdi.pdf

Verta, bet

neišeina? Ne todėl, kad neleidžiama, bet todėl, kad reikia kantrybės:
Būtent:
1) Eikite į pabaigą, ten dešinėje virš Noreikos rasite „Skaityti čia”.
2) Spauskite „Skaityti čia” ir atsivers
https://www.ekspertai.eu/static/uploads/2014/01/KORONA Netikras pavojus _ Karina Reiss _ Sucharit Bhakdi.pdf
3) kai atsivers PERBRAUKTA knyga, ant JOS ir spauskite (!)
Tiesa,
kad tai ne daugeliui miela Noreikos knygelė, bet rimtas tyrinėjimas, todėl nelaukite, nes jis gali pradingti bet kada, nes jam Noreika tik geras žaibolaidis, galbūt neilgam!

stasys

NS jaunimas netiki Tiesos Ministerija ,kaip dabar ta ponia M. Taylor Greene egzistuos ? Kreipsis į savo rinkeja ?
Jei tavęs nėra Twitter ir Facebook tu neegzistuoji. Tai socialiniu tinklų tikras holokaustas tik be lavonu, atsistojęs pareiškia autorius ir atraitojes dešinę rankove parodo senelius karla ir marksa .Manau viskas bus gerai ,dangus dar negriuna .

Butinai paziurekite

Швец. Является ли Трамп агентом КГБ, что сделают с Навальным, Патрушев вместо Путина, Байден. ГОРДОН“ svetainėje „YouTube“
– youtu.be/riUwcAhg42o

Taip, taip

Tą Amerika gryna sovietų sąjunga ir fašistinė germanija kartu sudejus. Tikras trečias reichas. Belieka užkurti dujų kameras konclageriuose, kur japonus laikė antrojo pasaulinio karo metu, po Perlhabour bombordavimo.

Al. Butinai paziurekitei

Nustok brukti tą čekistą.

Dzeikas

>kazys’ui
Jei straipsnis sako A, reikia pasakyti ir B.
Is Tiesos ministerijos pareiskimu greit bus imta viesai saipytis, tai be abejo prireiks ir Meiles ministerijos.
Pradzioje dorus ir saziningus ne saudoma, o nelaikoma.Lietuva si laikotarpi jau praejo 1991-2001mm.
Saudoma jau norincius nusokti nuo vaziuojancio traukinio.Nes imerkei uodega, tai pasitrauki tik kojomis i prieki

Dzeikas

jumsui9:47 Su Amerika reikes pasitasyti, nes ten visi ginkluoti (ypac Texas, ten ginkla nesiotis tas pat kaip laikrodi ant rankos. Vyrui kaip ir nepadoru jo netureti). Ir is esmes , teoriskai galima ir amerikiecius jeigu kantriai ir pamazu paverst cholopais. Su 2 bet: 1. Tai per penkmeti nepadarysi. Minimum 15 metu.Gal ilgiau. 2. Tuo laikotarpiu teks atsisakyti aktyvios uzsienio politikos, kas gresia daliai didziojo kapitalo nemenkais nuostuoliais. T.y. , aciu Dievui, leftistai turi nepakankama atrama(zbrodas, prodzektu juodziai ir baltieji kuriuos tenkina stabili alga ir riebi „paike”), o smulkusisi biznis, t.y. tikri amerikieciai, kurie alergiski bet kokiai valdziai ir toleruoja ja tol, kol jos nemato t.y. kol si nesikisa i verslo reikalus reikalaudama ataskaitu , popieriuku ir irodinejimu jog nesi kupranugaris.… Skaityti daugiau »

>Dzeikas

Tuoj nuginkluos tą jūsų Teksasą,Biden tikrai tuo pasirūpins.( Neseniai JAV nacionalinė ginklų asociacija,kuri atstovauja ginklą turinčius piliečius ,paskelbė apie bankrotą ir reorganizaciją;ir jau bėga nuo Niujorko leftistinių politikų kontrolės.

„Ginklų teisių gynimo grupė teigė, kad pertvarkys savo veiklą kaip Teksaso ne pelno organizacija, norėdama pasitraukti iš „korumpuotos Niujorko politinės ir reguliavimo aplinkos“, kur ji šiuo metu yra registruota.
Grupė, suvaidinusi pagrindinį vaidmenį blokuodama griežtesnę ginklų kontrolę, tvirtina, kad šis žingsnis vyksta ne dėl finansinių problemų,o politinių.”//

NRA: US gun advocacy group files for bankruptcy

štaziui

stazele, iš tiesų tu esi kagėbistinė maja, t. y. kgb prasigėrusio seržanto liguistų smegenų alkoholinis kliedesys. Pasibaigs odekolonas „troinoi”, prasidės kgb seržanto prievartinė abstinencija ir tu išnyksi kartu su trockistų sąmokslu ir tuneliu iš Bombėjaus į Londoną.

AwakenWithJP

How People Treat Free Speech These Days
https://www.youtube.com/watch?v=a0OCuL3OHFc

TET

Rocknest
Jan 23, 2021 at 19:56
Everyone needs to stop supporting big tech and big business. Don’t use, Facebook, Twitter, Google, Amazon, Walmart. Use Duckduckgo instead of Google. Gab is getting 1 million subscribers per day while Parler is shutdown. If you see something on Amazon go directly to the manufacturer website and buy. Boycott Walmart. We all need to hit them where it hurts $$$. If you support these companies you are supporting communism CCP and YOU will be part of the problem. So let’s do it people. We have the power.

https://www.theepochtimes.com/telegram-experiences-massive-growth-in-january-90-million-new-users_3668448.html?utm_source=pushengage

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top