Andrius Švarplys. Kas yra Lietuvos konservatoriai? arba Kaip lyties politika tampa svarbia šiuolaikinės Dešinės dalimi

Plika akimi matosi, kaip vykdomas šio politiko promotinimas. Praktiškai iš esmės nieko neturintis ką politiškai reikšmingo pasakyti politikas transliuojamas visais kanalais. Tai yra vieno klausimo, specialiai visuomenės dėmesį ir moralinę vaizduotę taranuojantis politikas.

Anksčiau tokiems politikams buvo taikomas terminas radikalas-populistas ir jie buvo laikomi už konsensuso politikos ribų.

Šiandien šio tipo politikams suteikiamas prime time visose žiniasklaidos priemonėse. Vadinasi, egzistuoja žiniasklaidos ir politikos sluoksnių sutarimas stumti atitinkamą politinę darbotvarkę. O taip yra todėl, kad tokia darbotvarkė jau įsitvirtinusi Vakaruose.

Tai yra globalizuotos politikos pavyzdys Lietuvoje. Globalizuota politika yra tada, kai bandoma realizuoti Vakaruose nusistovėjusias politines nuostatas konkrečioje valstybėje elitistiniu būdu, nepaisant vietinės visuomenės nuomonės ir demokratinio atstovavimo proceso.

O kalbant apie šio interviu turinį, tai kyla vienas svarbus klausimas: jeigu Lietuvoje praktikuojamos daugialytės poligaminės ar kitokios bendro gyvenimo formos, kaip yra užtikrinamos vaikų teisės tokiose sugyvenimo junginiuose? Jeigu Lietuvos valstybė remiasi į dviejų lyčių sampratą, tuomet ar nereikėtų atskiro įstatymo dėl vaikų auginimo polimorfinėse, lyties požiūriu, bendrijose?

Toks pat klausimas iškyla ir dėl švietimo politikos.

Kairiosios lyties politikos ekstremumai stumia Dešinės stovyklą į lyties tapatybės politiką. Konservatizmas priverstas reaguoti ir ginti savo dviejų lyčių sampratą šeimos politikoje ir vaikų teises. Taip lyties politika tampa svarbia šiuolaikinės Dešinės dalimi.

Jeigu Lietuvos Konservatorių partija nesiruošia to daryti, vadinasi, ji nėra Dešinioji, bet šiuolaikinės Kairės arba globalistinė-progresyvistinė partija.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top