Andrius Švarplys: Keli pastebėjimai apie krikščioniškus motyvus D. Trumpo sveikinime Šv. Kalėdų proga

Įdomus momentas. D. Trumpo kalėdiniame sveikinime yra aiškus krikščioniškas išpažinimas: „Šiuo šventu metu krikščionys švenčia didžiausią stebuklą žmonijos istorijoje… Mūsų Viešpats ir Išganytojas… Per Kalėdas mes dėkojame Dievui, kad Jis siuntė savo Sūnų atnešti ramybę mūsų sieloms ir džiaugsmą pasauliui“.

Didžioji dalis pranešimo skirta kovido pandemijai ir vakcinai, dėkojama medikams, drąsiems ir nesavanaudiškiems amerikiečiams, teisėsaugos ir kariuomenės pareigūnams.

Anksčiau B.Obama per savo dvi kadencijas pabrėžtinai vengdavo krikščioniškų nuorodų Kalėdiniame sveikinime ir linkėdavo „laimingų atostogų“, „linksmo atostogų meto“. 2011, 2012 ir 2014m. vietoj Kalėdų, Kristaus ar net Kalėdų Senelio paminėjimo kalėdiniame atviruke jis pasirinko savo šunų Bo ir Sunny pėdų atvaizdus.

2017 m. po D.Trumpo kalėdinio sveikinimo, kuriame jis irgi pasakė, kad „švenčiame mūsų Viešpaties ir Išganytojo Jėzaus Kristaus gimimą“, „Newsweek“ žurnalas apkaltino Trumpą ir išspausdino straipsnį pavadinimu: „Kaip Trumpas ir naciai pavogė Kalėdas, kad paskatintų baltųjų nacionalizmą“ („How Trump and the Nazis Stole Christmas to Promote White Nationalism“).

„Washington Post“ tuomet irgi sureagavo, kad „mūsų vyriausiasis kariuomenės vadas skatina karą prieš žydus ir musulmonus“.

Panašiai ir Europoje, kai 2005 m. aukščiausiu politiniu lygiu kilo ginčas dėl krikščionybės paminėjimo Europos Konstitucijos preambulėje – pasimatė, kad krikščionybė jau nebėra Europos politinio elito tapatybė.

Naujoji globalistinė leftistinė/komunistinė politika primetė kaltę Vakarams ir verčia gėdintis savo tapatybės ir religijos. Šito proceso mastai Lietuvoje dar nesuvokiami.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
45 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tikrai taip.

Tik…. tai, juos pačius, bedievius, pražudys.

Kiemsargis

Neperseniausiai ,klausydamas Ėlėrtė’o krikščioniškos (!) radijo laidos „Mažoji studija”, sužinojau kad Trampas yra melagis ,populistas ir aplamai šižofrenikas. Vat taip.

stasys

Prasaliecio dezdalai (rusiškos dujos) autoriau .Jei pilvą pučia tai tik todėl kad Obama ne Trump , kaip atrodo Trump krikščioniški motyvai labai gerai iliustruoja ana ši popiežiaus veido mimika nuotraukoje 15min.lt/m/nuotrauka/3073944 . Beje daviau užduotį googlui ir pasirodo Obama venges save reklamuoti kalėdiniais atvirukais ,mielai lankė popiežių Vatikane ir jį į svečiuose pas save priiminėjo .Va tai tau ir vel pro šalį .. Trump spyliaus ‘kvazimodas’ pamaldžiu katalikų visuomenės akyse netapo .

Baisi ta ideologija.

Ji su covid kovoja prieš žmones,juos baugina.Yra gera schema vaistų,kuriuos pradėjus anksti,kai tik pablogėja,vartoti namuose,nereiktų taip užgrūsti ligonines ir nebūtų tiek mirčių.Bet ji slepiama,o panaudojama dažnai jau per vėlai.Tai du antivirusiniai vaistai,du antibiotikai,kraują skystinantys ir paracetamolis.Paskui jau gąsdina,lad jūs mirsit.

Mažoji studija

Nė vienas negali ištarti: ‘Jėzus yra Viešpats’, jei Šventoji Dvasia nepaskatina“ (1 Kor 12, 3).Matyt Barack Hussein Obama nėra pamaldus krikščionis ir neturi Šv Kristaus Dvasios,kad per kalėdas jam strigdavo gerklėje Dievo žodis ir jis negalėdavo ištarti Kristaus vardo, ir jis tik išlemendavo:’ su šventėmis draugai’.O Gal Obama ,kokią kitą dvasią turi,kas ten žino tuos Huseinus Pranciškaus ir „pamaldžių katalikų” iš amazonijos draugus,kurie negali ar jiems neleidžia kažkas iš jų vidaus ar išoręs ištarti :Jėzus Kristus yra Viešpats. Trumpas viešai tardamas Dievo Kristaus vardą ,kaip reikiant išgąsdino Vatikaną,Kiniją,Huseinus ir viso pasaulio „pamaldžius katalikus”,kurių pamaldumo lygis nustatomas Obamoms, Huseinams ir kitiems „pamaldiems globalistams, krikščionims”dažnai lankantis Vatikane kojų,kanopų”apsiplauti” ir Pranciškui per petį patapšnoti ir pasitarti su Pranciškumi,kokia bus ateinančiais metais pasaulio „pamaldžių… Skaityti daugiau »

Al.

Mane stebina, kad mūsų krikščioniškieji demokratai tik po keturių Trampo valdymo metų ima nustebę pastebėti, kad jis remiasi krikščionybe. Jis atstovauja didesniąją pusę Amerikos, kurie bando priešintis komunistiniam perversmui. Ir ne tik Amerikoj – jis vyksta planetos mastu. O tai, kad musulmonų komunistas Obama nuvyko į svečius pas krikščionių komunistą Romos vyskūpą, tai tik parodo perversmo mastą.

Leftistai – proto sutemų žmonės

Tuomet kaip jie, būdami regreso į barbarybę atvejai,
atstovauti progresą? Kaip tamsybės gali kviesti į šviesų rytojų,
kuris reikštų tamsybių pabaigą? – Tik ir tik meluodamos.

stasys

Tiesa sakant nežinojau jog tokie ‘krikščionys-komunistai Romos vyskupai’realiai egzistuoja , kaip Jules pasakytu gyveni ir mokaisi .Še tau kad nori dar vienas įrodymas politinio klerikizmo Romoje .. pasak kai ko .

Pastebėjimas

Rasistas ir neonaciss Trampas apie krikščionišką dvasią? Hitleris, Stalinas netikėjo dievu, tačiau laikė save pranašais. Šitas laiko save baltųjų mesiju prerijų žemėse, gimęs su pinigais valdyti visą pasaulį. Šlovė Obamai, Baidenui, gėda išverstakailiams apsimetėliams, kaišiojantiems paveikslėlius su Kristaus atvaizdu.

Krikščioniška nuomonė

Jeigu norime, kad valdžia išleistų kuo mažiau draudimų įvairių antikultūrų atžvilgiu, tai privalome taip pat norėti, kad valdžia tuo pačiu visomis savo priemonėmis skleistų ir krikščionišką kultūrą. Priešingu atveju, t.y. jeigu nenorime krikščioniškos kultūros skleidimo su valdžios pagalba, kyla klausimas, ar netampame velnio bendradarbiais?

pasvarstymas

Šiandien kai kas pamėgo moderniesiems politikams primesti „neokomunisto“ etiketę, kuri, manau, kad tikrai nėra tiksli. Būtų daug teisingiau juos vadinti materialistais arba nebent kultūriniais neomarksistais (nes tiki, kad gyvenimo laimė glūdi tik materialinėje prabangoje ir sekse bei materialaus pasaulio moksliniame pažinime, beveik visiškai paneigiant dvasinės kultūros reikšmę žmogaus psichikai).
Beje, visiems komunistams buvo būdinga prievartinio gamybos priemonių suvalstybinimo idėja, ko šiandien tikrai nėra.

LGBT+gžybovska

Sveikinu su Didžiosiosiomis metų, na dar gali būti žiemos, šventėmis, o per Šv. Velyka ssveikinu su pavasario švente.

stasys

Diskusiju tema pasuko į krūmus todėl tapo nebeaktualus ir tie autoriaus pastebėti Trump krikščioniški motyvai – potėpiai, brukštelėjimai, kliockai.. čia jau kaip Jums norisi . Aš visame tame matau tik norą pūdrinti žmonėms smegenis tuo ko iš tikro nėra .Keletas viešai paviešintu krikščionišku palinkėjimų Jus nedaro tikru krikščioniu ir tuo labiau kažkokiu ju simboliu .

stasiui

O kas pagal tave žmogų daro tikru krikščioniu? Pritarimas homoseksualizmo propagandos laisvei, tiksliau, homoseksualistų „Garbės paradams“ centrinėmis miestų gatvėmis?

>LGBT+gžybovska

taigi taip seimo pirmininkė ir pasveikino: „su žiemos šventėmis”.

pasvarstymui 11:08

Skirkite: anot (neo)komunistų, jie dabar stato socializmą, kur privati gamybos priemonių nuosavybė leidžiama (pvz., Kinija). Kai antikristinė, „mokslinė“, sekuliaristinė socializmo statyba bus baigta, privati gamybos priemonių nuosavybė turės būti naikinama ar turėtų nunykti savaime pakėlus piliečių sąmoningumo lygį iki komunistinio. ****************************************************************** Apreiškimu grįsto Tikėjimo, Šeimos, Tautos ar Doros kaip kliuvinių liuciferiniam (neo)komunistų projektui naikinimas yra tas toks pat kaip sovietinės diktatūros (irgi prisidenginėjusios „emancipacija“) laikais. Dabar atvirai vykdomas šliaužiantis (neo)komunistinis perversmas, kurstoma Pasaulinė Revoliucija (Lietuvoje – pakankamai aršiu būdu) yra nusikaltimas prieš žmoniją, todėl (neo)komunistinio laipsniško, todėl ne iškart atpažįstamo, „Perkrovimo“ stabdymas yra dar ir kiekvieno piliečio konstitucinė pareiga. **************************************************************** Apreikštojo tikėjimo akimis žvelgiant, šiandieninis kairuoliškas liberalizmas yra infernaliniu spamu užkrėsta ideologija, todėl tinkamai atskleista ir įveikta gali būti tik… Skaityti daugiau »

The Epoch Times

Prezidentas Trampas sekmadienio vakarą, pasiekęs susitarimą su Kongresu dėl stimulų, 230 skirsnio ir rinkėjų sukčiavimo, pasirašė 2,3 trln. USD pandemijos ir išlaidų įstatymą, į kurią įeina 900 milijardų dolerių vertės „COVID-19“ pagalbos paketas. „Aš pasirašau šį įstatymo projektą, siekdamas atkurti bedarbio pašalpas, sustabdyti iškeldinimą, teikti nuomos pagalbą, pridėti pinigų PPP, grąžinti mūsų oro linijų darbuotojus atgal į darbą, pridėti dar daugiau pinigų vakcinoms platinti ir daug daugiau. Nors abiejų Kongreso rūmų anksčiau šią savaitę priimta sąskaita buvo išsiųsta į Baltuosius rūmus Kalėdų išvakarėse, D.Trumpas iš karto neatliko jo veiksmų, o atnaujino savo spaudimą įstatymų leidėjams, kad jie peržiūrėtų „Omnibus“ sąskaitos dalis ir padidintų tiesiogines išmokas. amerikiečiams. Prezidentas sekmadienį sakė, kad kartu su sąskaitos pasirašymu jis remsis 1974 m. Perkėlimo kontrolės… Skaityti daugiau »

rinkėja iš Kauno

iš kur Obamos kalėdiniame sveikinime amerikiečiams galėjo rastis krikščioniški motyvai? Barako Huseino motina baltaodė žydė, tėvas – juo juodaodis musulmonas iš Afrikos. Jei neklystu, tėvai net nebuvo susituokę… Abu labai laisvų pažiūrų, turbūt ir narkotikų pašniaukšdavo, vaiką augino seneliai iš motinos pusės.

David Shestokas

http://www.shestokas.com/constitution-and-its-people/ten-people-who-need-to-know-that-america-is-watching-them/ Šio įrašo pabaigoje pateiktame sąraše yra dešimties svarbiausių žmonių, kontaktai. Štai kodėl PRIVALOTE SU JAIS SUSISIEKTI !!! Valstijų įstatymų leidybos lyderiai turi galią, jei jie ja naudojasi Pensilvanijos, Arizonos, Mičigano, Viskonsino ir Džordžijos įstatymų leidėjų lyderiai turi galią ištaisyti rinkimų sukčiavimą, įvykusį jų valstijose. Tiems žiniasklaidos ir vyriausybės atstovams, kurie ir toliau šaukia, kad sukčiavimo nebuvo , o Joe Bidenas laimėjo rinkimus, tiesiog todėl, kad jie nusprendė užmerkti akis į daugybę parodymų, vaizdo įrodymų, kompiuterinės analizės ir statistinių anomalijų, pateikiu sąrašą su šaltiniais ir komentarais galite rasti šiose nuorodose: Nekaltoji apgavystė, chrome-extension://ohfgljdgelakfkefopgklcohadegdpjf/https://bannonswarroom.com/wp-content/uploads/2020/12/The-Immaculate-Deception-12.15.20-1.pdf Štai įrodymai, 2020 m. Rinkimai, https://hereistheevidence.com/election-2020/stats/ Rinkėjų sukčiavimo įrodymas 17 valstijų, https://newrightnetwork.com/2020/11/exclusive-stopthesteal-evidence-dump-proof-of-voter-fraud-in-17-states.html/ Buvęs Viskonsino teisėjas: teismų sistema „giliai įbauginta“ kairiųjų, https://www.theepochtimes.com/former-wisconsin-judge-our-court-system-has-been-deeply-intimidated-by-the-left_3625725.html?utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2020-12-20-2 Tiesiog naujienos: Pensilvanijos apklausų stebėtojas, mes… Skaityti daugiau »

David Shestokas (tęsinys)

Šiame sąraše esantys vyrai žino apie sukčiavimą, žino savo galią sušaukti įstatymų leidybą, ko jie nežino ir ką jums reikia jiems pasakyti: Amerika jus stebi. Senator Jake Corman, Pa Speaker Bryan Cutler, Pa Rep. TJ Shope, Az Senator John Kavanaugh, Az Rep. Lee Chatfield, Mi Senator Aric Nesbitt, Mi Rep. Robin Vos, Wi Senator Howard Marklein, Wi Rep. David Ralston, Ga Senator Butch Miller, Ga Būkite tikri, jei šiame sąraše esantys vyrai atsisako veikti, tai yra jų pasirinkimas, kuris lieka istorijai. Kalbam ne apie prezidentą Trampą ar Baideną, o apie Amerikos vientisumą. Jie gali rengti posėdžius, kviesti liudininkus, skelbti dokumentus, atlikti auditą ir dar daugiau. Tada priimti sprendimą dienos šviesoje, o ne kambariuose su užkaltais langais arba išėjus spaudai ir… Skaityti daugiau »

Ivanas

Shestokas = Sesterka= lietuviskai Vergas

Trumpas krikscionis ?

Cha cha cha cha cha ….greiciau setono tarnas

ah1

Vienu žodžiu kovidas 666

stasys

Trumpas krikscionis ?  2020-12-29 3:42.. be abejo krikščionis tik savotiškas ir savaip praktikuojantis .Va autorius ir ieško jame tu ‘motyvu’ orientuodamasis jog jo odos spalva pagal prigimtį neleidžia būti kitokiu ir ji atperka jo kitus charakterio trūkumus .

Sukcius ir Kurva

Grazi porele

Gallup (The Epoch Times)

Trump Most Admired Man in 2020: Gallup Remiantis nauja apklausa, prezidentas Donaldas Trampas yra labiausiai žavintis vyras šiais metais Amerikoje – jį pasirinko 18 procentų „Gallup“ apklausoje dalyvavusių respondentų . Obama 12 metų iš eilės buvo išrinktas labiausiai žavinčiu vyru. Šių metų apklausoje Obamą pasirinko 15 procentų respondentų. Beveik pusė respublikonų respondentų įvardijo D.Trampą. Nė vienas kitas asmuo nesurinko daugiau kaip 2 procentų respublikonų balsų. Obama buvo mėgstamiausias tarp demokratų, kurį įvardijo 32 procentai respondentų iš demokratų. Antroje vietoje liko kandidatas į prezidentus Joe Baidenas su 13 proc. Nepriklausomi asmenys pasidalijo: 11 proc. pasirinko D.Trampą, 11 proc. – Obamą. Daktarą Anthony Fauci, ilgametį Nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto direktorių, išrinko 5 procentai respondentų iš demokratų, 2 procentai nepriklausomų ir… Skaityti daugiau »

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)

648: Президентом США 20-го января может стать Пелоси или Помпео…. но останется Трамп.
https://www.youtube.com/watch?v=cwcZA2a7mes

649: Новости от Гейтса – Конец свободе не планете Земля.
https://www.youtube.com/watch?v=LRI8sea9HTA

 Jeliena Podružkina / Yelena Podrushzkina (СШ)

https://www.youtube.com/watch?v=JpXDwWTy0jo Teisingumo departamentas paskelbė sulaikęs 6000 žmonių per operaciją „Legenda“ – 500 apkaltinti žmogžudyste. Prezidentas D.Trampas davė naujam generaliniam prokurorui Jeffrey Rosenui leidimą naudoti įslaptintą informaciją rengiant kaltinimus. Dauguma rinkėjų pritaria Rūmų pirmininkės Nancy Pellosi pašalinimui iš pareigų. Naujasis atstovas Laurenas Bobertas oficialiai paskelbė, kad sausio 6 d. Prieštaraus rinkimų kolegijos rezultatams. Projektas „Amistad“ pateikė ieškinį Vašingtone, reikalaudamas, kad ginčijamų valstybių įstatymų leidėjai prieš skaičiuodami patvirtintų rinkėjus. Kongreso balsavimai sausio 6 d. Peticija dėl Gavino Newsomo pašalinimo iš Kalifornijos gubernatoriaus pareigų svetainėje RecallGavin2020.com. Viskonsino respublikonų įstatymų leidėjai prisijungė prie federalinio ieškinio, kad panaikintų nesąžiningus rinkimus Viskonsine, Pensilvanijoje, Džordžijoje, Mičigane ir Arizonoje. D.Trumpas paskiria Ezrą Coheną-Watniką Viešojo intereso išslaptinimo valdybos pirmininke, kuri yra atsakinga už sprendimą, kuri dokumentai išslaptinti. D.Trumpas pasirašo… Skaityti daugiau »

stasys

Nupūšęs protu apačioje esančio komentaro autorius . O dar sako krikščionių krykšto ekspansija kalaviju ir biblija baigėsi ? Še jums aiškus pavyzdys to jog bent vienas modifikuotas teotonas nedamuštas liko .

Iskra

Robertas Kenedis ir Robertas de Niro prieš Bilą Geicą /
Роберт Кеннеди и Роберт де Ниро против Билла Гейтса
https://www.youtube.com/watch?v=FPQn2iLjiPI
https://t.me/iskra1917

NTD

DABAR: Tūkstančiai neteisėtų balsų Arizonoje /
LIVE: Citizen Investigation Uncovers Thousands of Illegal Votes in Arizona
https://www.theepochtimes.com/live-citizen-investigation-uncovers-thousands-of-illegal-votes-in-arizona_3638648.html?utm_source=pushengage

The Epoch Times

Betsy DeVos apie 1619 projektą: revizionistinė istorija, indoktrinuojanti jaunus Amerikos protus 2020 m. gruodžio 30 d. Švietimo sekretorė Betsy DeVos antradienį įspėjo, kad Amerikos mokyklose mokoma „klastingo melo“ apie JAV istoriją ir gyrė D.Trumpo administracijos pastangas kovoti su tokia antiamerikietiška indoktrinacija. KKP (Kinijos komunistų partijos) viruso pandemija, nors ir sutrikdžiusi amerikiečių mokymąsi dėl to, kad mokyklų skaičius yra labai uždarytas, tėvai vis labiau suprato, kad jų vaikai mokosi „visiškai antiamerikietiškos medžiagos“, sakoma DeVos „Fox News“ medžiagoje . DeVos pažymėjo Pulitzerio premiją pelniusį projektą „1619“,kaip „griaunantį istorijos perrašymą“. „New York Times“ žurnalistės Nikole Hannah-Jones vadovaujamas projektas moko, kad JAV yra iš esmės rasistinė tauta, sukurta vergijos pagrindu. Be daugelio kitų prieštaringų teiginių, teigiama, kad respublikos pagrindiniai laisvės ir lygybės idealai „buvo… Skaityti daugiau »

The Epoch Times

Prezidentas Donaldas Trampas paskelbė, kad rinkimų sukčiavimo įrodymai bus pateikti sausio 6 d. Per jungtinę kongreso sesiją.

Apie 40 kongresmenų respublikonų paskelbė, kad užginčys rinkimų kolegijos balsus per sausio 6 d. jungtinę kongreso sesiją dėl pažeidimų lapkričio 3 d. rinkimuos. Tai sesijos metu gali sukelti kelių valandų diskusiją.

https://www.theepochtimes.com/massive-amounts-of-evidence-will-be-presented-on-jan-6-trump_3640546.html?utm_source=pushengage

The Epoch Times

Daugiau nei 400 žmonių iš Žvalgybos bendruomenės (IC), kariuomenės, teisėsaugos ir teismų sistemos sukūrė nepriklausomą tinklą, ištirti 2020 m. rinkimų pažeidimus. Robertas Caronas, vienas iš šio tinklo organizatorių, žvalgybinę karjerą pradėjo Centrinėje žvalgybos valdyboje (CŽV). Vėliau dirbo specialiosios padėties grupėje, įsteigtoje prezidento Džordžo Bušo, apimančioje strateginį planavimą, technologijas ir užsienio bei šalies tyrimus. „The Epoch Times“ jis pasakojo, kad į tinklą buvo priimtas 2014 m., Tuo metu daugeliui žvalgybos bendruomenės (IC) atstovų padaugėjo netinkamų operacijų. Daugelis IC pareigūnų slėpė informacijąnuo savo vadovų, o jų vadovai – nuo visuomenės. Caronas paminėjo, kad 2014 m. generolas leitenantas Michaelas Flynnas pakvietė tuometinį prezidentą Baracką Obamą dėl „netinkamo elgesio su žvalgyba“. Tais pačiais metais B. Obama atleido Flynną dėl valdymo problemų. 2014 m. rugpjūčio… Skaityti daugiau »

The Epoch Times

Interneto guru ir išradėjas Jovanas Huttonas Pulitzeris trečiadienį sakė, kad jo hakerių grupė gavo prieigą prie balsavimo sistemų Džordžijoje. Pulitzeris senatoriams sakė, kad jo komanda sugebėjo įsilaužti į balsavimo sistemą ir turi tai patvirtinančių dokumentuotų įrodymų. gruodžio 30 d. Džordžijos Senato teismų pakomitečio surengtame klausyme dėl rinkimų sukčiavimo jis teigė, kad mašinos buvo prijungtos prie interneto ir įvyko abipusis ryšys realiuoju laiku. „Duomenų siųsti nebūtų buvę galima, jei nebūtų veikęs WiFi „, – sakė Pulitzeris. Džordžijos valstijos sekretorius Bradas Raffenspergeris neatsakė į prašymą pakomentuoti, tačiau oficialiame jų puslapyje paskelbė „faktų patikrinimo“ pareiškimą, pavadindamas Pulitzerį „nepavykusiu lobių ieškotoju“, kuris „nepateikė jokių įrodymų per Senato posėdį“ savo reikalavimui. Ketvirtadienį, tiesioginės transliacijos metu, Pulitzeris teigė, kad „pigus kiniškas išmanusis televizorius su belaidžiu internetu“,… Skaityti daugiau »

Россия 1 ​

США-2020. „Накануне” – Фильм Михаила Таратуты

https://www.youtube.com/watch?v=JDD4Qy-M7SM

ТВ Клуб «Континент»

Майк Пенс становится ключевой фигурой в противостоянии с демократами
https://www.youtube.com/watch?v=NfYLAwL5ECo

The Epoch Times

Pensilvanijoje iš D.Trampo pašalinta daugiau nei 432 000 balsų, sako duomenų mokslininkai
ALLEN ZHONG 2021 m. Sausio 4 d.
Pensilvanijos rinkimų duomenys rodo, kad per lapkričio rinkimus iš prezidento Donaldo Trampo pašalino daugiau nei 432 000 balsų, teigia duomenų mokslininkai.

Remiantis „The Data Integrity Group“ analize, balsai už D.Trumpą – tiek rinkimų dienos, tiek balsavimo paštu metu – buvo pašalinti bent 15 apskričių.

Iš viso buvo pašalinta mažiausiai 432 116 balsų – 213 707 rinkimų dienos balsai ir 218 409 nedalyvaujančių balsų.
https://www.theepochtimes.com/exclusive-over-432000-votes-removed-from-trump-in-pennsylvania-data-scientists-say_3642202.html

Svoboda

Radijas Svoboda, pasikvietusi Dmitrijų Šlepentochą ir Deividą Saterą, pagaliau pro sukąstus dantis išstenėjo, kad Amerikos didžioji žiniasklaida yra šališka ir primena sovietinę. Kad Baidenas savo finansinių pažadų neištesės, kad Trampas nepažeidė nė vieno konstitucinio punkto. Kad jokių sutarties su Putinu įrodymų nėra, nors žiniasklaida visus tuos metus tuo jį kaltino. Kad jo veiksmai Putino Rusijos atžvilgiu buvo griežti ir kad Baidenas nieko griežtesnio pasiūlyti negalės.

https://www.svoboda.org/live/audio/81/31006792?withmediaplayer=1

The Epoch Times

Kinijos lyderis Xi Jinpingas įsakė kariuomenei sutelkti dėmesį į „pasirengimą karui“ 2021 m. – metais, kai minimos Kinijos komunistų partijos įkūrimo 100-ąsias metines. Jis įsakė kariuomenei „sutelkti dėmesį į pasirengimą karui, pagilinti karinio rengimo pertvarką, sukurti naujo tipo karinio rengimo sistemą ir visapusiškai pagerinti kovinio rengimo lygį ir galimybes laimėti“. Xi taip pat pabrėžė technologijų vaidmenį kariniuose mokymuose ir kovoje, apibūdindamas mokslą ir technologijas kaip „pagrindinę kovos efektyvumo idėją“. Kinijos valdžia ėmėsi agresyvaus karinio modernizavimo plano, siekdama nugalėti JAV ginkluotųjų pajėgų persvarą. Per pastaruosius 20 metų karines išlaidas ji padidino apie dešimt kartų. 2020 m. Pekino numatytas gynybos biudžetas siekė 178 mlrd. USD, tai yra maždaug ketvirtadalis JAV gynybos išlaidų tais metais, nors ekspertai mano, kad ši suma buvo daug… Skaityti daugiau »

The Epoch Times

https://www.theepochtimes.com/trump-should-declassify-how-the-chinese-communist-party-interfered-in-our-election_3639921.html?utm_source=pushengage Joelis Etienne’as. D.Trumpas turėtų išslaptinti tai, kaip Kinijos komunistų partija kišosi į mūsų rinkimus, 2020 m. gruodžio 31. Valstybininkai yra politikai, kurie laikosi, suvokia ir apibrėžia esminius mūsų laikų momentus. Linkolnas padovanojo pasauliui Gettysburgo kreipimąsi,paremtą chirurginiais veiksmais – krauju ir turtu, išlietais suvienyti tautą ir išlaisvinti vergus. Ruzveltas kalbėjo ir suteikė Amerikai daugiau kaip tris ketvirčius amžiaus trukusį „naują sandorį“, o Eizenhaueris perspėjo nekaltą tautą saugotis „karinio-pramoninio komplekso“. Prezidentas Reaganas, pats tikriausias ir paskutinis svarbus prezidentavimo 20-ajame amžiuje balsas, suardė Sovietų imperiją neiššaudydamas nė kulkos ir pasakė p. Gorbačiovui, „New York Times“ ekspertams net nenutuokiant apie Sovietų imperijos pabaigą – „nugriauk šias sienas“. Rytų ir Vakarų suartėjimas dėl technologinės ir finansinės integracijos atrodo negrįžtamas. Rytai ir Vakarai suartėja ir… Skaityti daugiau »

The Epoch Times (tęsinys)

Chang taip pat patvirtino, kad „Kinijos kariuomenė – Liaudies išlaisvinimo armija – tuo metu atidarytame Hiustono konsulate įkūrė žvalgybos padalinį. Iš ten jie naudojo dirbtinį intelektą ir duomenis, kad nustatytų amerikiečius, galinčius dalyvauti „Antifa“ protestuose. Tada jie per „Tik-Tok“ persiuntė jiems vaizdo įrašus, kaip rengti riaušes. “ Prieš rinkimus tuometinis generalinis prokuroras Williamas Barrastaip pat patvirtino, kad KKP tiesiogiai dalyvavo korumpuojant prezidento rinkimus. 2020 m. rugsėjo 2 d. Interviu CNN, Barras buvo paklaustas apie rinkimų saugumą ir kas šiuo atžvilgiu yra pavojingiausias. ,,Manau, tai Kinija”, – sakė Barras. „Šiuo metu Kinija labiau nei Rusija“. Paklaustas, kodėl taip vertina, Barras teigė „matęs žvalgybos duomenis“, aiškiai nurodančius, kad Kinija kelia didesnę grėsmę nei Rusija. „Tai aš padariau išvadą”, – sakė jis ir… Skaityti daugiau »

The Epoch Times

Jeffas Carlsonas. Tiksli prezidento rinkimų, numatytų 2019 m. „War-Game Paper“, prognozė https://www.theepochtimes.com/exact-fallout-of-presidential-election-predicted-in-2019-war-game-paper_3641809.html?utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-01-03-5 2021 m. Sausio 3 d. „Tai„ Rinkimų naktis 2020 “. Šį kartą visa tai nukreipta į Pensilvaniją, nes kas laimės Keistono valstiją, laimės rinkėjų kolegijos daugumą. D.Trumpas valstijoje lenkia 20 000 balsų … … Ryte nauji skaičiai rodo, kad D.Trumpo lyderis pradeda slinkti, o iki pietų jis nesiekia 20 000. Nekantrus D.Trampas surengia improvizuotą spaudos konferenciją ir praneša: Aš laimėjau perrinkimą. Praėjusios nakties rezultatai parodė, kad laimėjau Pensilvaniją daugiau nei 20 000 balsų.. Kiek žinau, šie rezultatai r yra galutiniai. Neleisiu, kad mašinų politikai Filadelfijoje pavogtų mano pergalę ! D.Trumpas tvitu ir mikrofonu reikalauja: „Šita vagystė nepraeis !!!“ „GRĄŽINAME MŪSŲ PERGALĘ“. Taigi prasideda saga dėl ginčijamų 2020 m.… Skaityti daugiau »

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)

653: Зачем Трамп позвал миллионы последователей в Вашингтон, в день решающего заседания в конгрессе
https://www.youtube.com/watch?v=-yFx-46dSxk

The Epoch Times

Daugiau senato respublikonų pirmadienį paskelbė prieštaraujantys kolegų planui prieštarauti rinkimų balsavimui sausio 6 d.

skaitytojų komentarai:

moralityandsense
Jan 5, 2021 at 13:37
Tyrimai atskleidžia vyrus iš berniukų arba kvislingus. Senato diduomenė jaučiasi saugūs (jie 6 metus yra šeriami naudingų sandorių). Keletas šių senatorių pasinaudojo Donaldo Trampo parama, kad patektų, bet dabar jie nori juo atsikratyti, nors yra kalnai įrodymų apie sukčiavimą ir jums nereikia įrodymų.
Šie senatoriai yra Judai, – Respublikos ir pasaulio išdavikai.

Stop The Steal
2021 m. Sausio 5 d. 14:09
JAV nėra nė vienos valstijos, kurioje vienas iš šių respublikonų senatoriaus „rinkėjų“ nori, kad jų senatorius patvirtintų apgaulingus rinkimus. Taškas. Šie senatoriai yra tingūs ir tiesiog nenori skirti laiko ar politinio kapitalo parodyti šių rinkimų apgaulę.

https://www.theepochtimes.com/senate-republican-opposition-grows-over-plan-to-contest-electoral-college-results_3643926.html?utm_source=pushengage

45
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top