Andrius Švarplys kviečia patiems įsitikinti, ar jis teisus

Žinių radijo tiesioginiame eteryje pavadinau Vladimirą Simonko melagiu. Įvertinkite patys, ar pagrįstai.

Esu įsitikinęs, kad:

1) LGBT teisės nėra prigimtinės teisės;
2) Lietuvos Konstitucija nekalba apie seksualinę orientaciją, daugialypes lytis ar tos pačios lyties šeimas;
3) ir Lietuvos piliečiai – nei 1992 m. spalio 25 d. balsuodami už Konstituciją, nei 2003 m. gegužės 10–11 d. balsuodami už įstojimą į Europos Sąjungą – nebalsavo už jokias genderistines tapatybes ar LGBT teises.

Mano pasisakymas – nuo 14:45.
Įkeliu pavėluotai, bet gal kam bus įdomu.

* * *

„Kuo baigsis aistros dėl paramos LGBTQ?“ – birželio 25 d. laidos „Dienos klausimas“ vedėjas Aurimas Perednis klausė politologo Andriaus Bielskio, Lietuvos gėjų lygo projektų vadovo Vladimiro Simonko, Vytauto Didžiojo universiteto politologo Andriaus Švarplio, Seimo narės Agnės Širinskienės, Mykolo Romerio universiteto dėstytojo Virgio Valentinavičiaus.

Šios diskusijos pretekstu tapo Prezidento Gitano Nausėdos atsisakymas pasirašyti Europos Sąjungos šalių lyderių laišką – paramą LGBTQ bendruomenei. Laišką pasirašė 17 šalių atstovai. Prezidentas tvirtino taip nusprendęs dėl to, kad „ne laiškais sprendžiamos problemos“. Kartu jis užstojo Vengriją, sulaukusią aršios dalies kitų Europos Sąjungos šalių lyderių kritikos dėl kontroversiško įstatymo, draudžiančio nepilnamečiams suteikti prieigą prie bet kokios medžiagos LGBTQ tema. G. Nausėda pareiškė, kad dalis ES kolegų Vengrijoje priimtą teisės aktą komentavo nesusipažinę su įstatymo tekstu.

ČIA

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Klaustukas

„Kuo baigsis aistros dėl paramos LGBTQ?“ – birželio 25 d. laidos „Dienos klausimas“
************************
Arba “ kuo baigsis aistros dėl paramos ištvirkavimui iškrypusiu būdu?” Tai bent laikai atėjo, kad netgi tokius klausimus reikia viešai aptarinėti!

Žodžio laisvė...

Per daug dėmesio iškrypėliams.Kur gėjai,ten ir pedofilija.Negi tiek daug yra tarp mūsų su pažeista psichika.Tai iš girtų tėvų gimę vaikai,o dabar jau užaugo ir reika-
lauja sau dėmesio per nenormalius lytinius santykius.Reikia jiems pasakyti,kad jų
reikalavimai nenormalūs ir visuomenei nepriimtini.Ir tegul apsiramina su savo norais.

Raigerdas

Nežinau, bet man po nuoroda „ČIA”straipsnis ar laida neįsikelia. Gal galite kas nors paaiškinti kodėl?

Raigerdas

Paklausiau kitą laidą su Simonko. Galiu pasakyti, kad jis elgiasi taip pat, kaip ir sukčiai. BK 182 str. yra numatyta baudžiamoji atsakomybė už svetimo turto arba teisės į turtą įgijimą, turtinės prievolės išvengimą arba jos panaikinimą savo ar kitų asmenų naudai apgaule. Darant šį nusikaltimą apgaulė panaudojama, siekiant suklaidinti turto savininką ar valdytoją arba asmenį, kurio žinioje yra turtas, o šie dėl suklydimo, apgaulės paveikti savanoriškai patys perleidžia turtą ar teisę į turtą. Esminis sukčiavimo, kaip nusikalstamos veikos, požymis, skiriantis jį nuo kitų teisės pažeidimų, t.y. yra tada, kai darantis turto užvaldymą ar turtinės teisės įgijimą neteisėtą baudžiamąja teisine prasme, yra apgaulės naudojimas prieš turto savininkus, teisėtus valdytojus, asmenis, kurių žinioje yra turtas, ar asmenis, turinčius teisę spręsti teisinį ginčą… Skaityti daugiau »

klausimas

Kas labiau gėjus? Simonko, ar valentinavičius? Melagis tai iš jų dviejų didesnis valentinavičius, nors gal jis paprasčiausias bukas žmogus, kuriam nereiktų leisti bukinti studentų

Raigerdas

klausimas 2021-07-12 9:48 Kas labiau gėjus? Simonko, ar valentinavičius? ———————————————- Simonko intelektas yra labai silpnas, Valentinavičiaus intelektas yra aukštesnio lygio nei Simonko, bet jis tyli apie savo seksualinę orientaciją. Jeigu atskleistų, tai būtų viskas aiškiau. Bet žiūrėkite, koks įdomus faktorius. Jeigu tai būtų giminės, tai iš karto jie būtų apkaltinti nepotizmu ir giminystės ryšiais. O dabar jie yra vienos seksualinės pakraipos, gal būt, ir mes matome, kad jų interesai yra bendri. Bet noriu kitą dalyką pasakyti. Kiekvienas reiškinys turi savų požymių. Išeina taip, kad gamta, tame tarpe ir genetika, apsiriko, Dievas taip pat. Evoliucijos metu, o tai yra gal net šimtai milijonų metų, gamta sukūrė saugią vietą, kad ŽMOGUS GALĖTŲ IŠNEŠIOTI SAVO VAISIŲ, JĮ PAGIMDYTI, KAD PRATĘSTI SAVO GIMINĘ. Yra… Skaityti daugiau »

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top