Andrius Švarplys. Laisvės partijai labiau rūpi ES piliečių teisės nei Lietuvos valstybė ir jos piliečiai

Siūlome politologo dr. Andriaus Švarplio pastabas BNS žinutės „Seimą pasiekė naujas projektas, kad ES piliečiai galėtų Lietuvoje steigti partijas“ paraštėse.

1. Nuosekli Lietuvos politikos globalizacija.

2. Transnacionalinei europininei biurokratijai reikia legitimumo, todėl ji skatina ES piliečių teises, kurios turėtų suteikti bent jau jo regimybę. Realiai šis politinis siūlymas kertasi su nacionalinės demokratijos atstovavimo principu, nes politiniai valstybės klausimai ir ypač valstybės valdžios rinkimas yra suverenus Lietuvos vidaus dalykas. Šiuose klausimuose nėra ES piliečių, yra tiktai Lietuvos piliečiai. Tad šiuo siūlymu norima Lietuvos vidaus politiką iš esmės atverti Europos Sąjungos šalių piliečiams, t.y. ją globalizuoti.

3. Kai tau, kaip politinei partijai, nerūpi lietuviai, tuomet galvoji, kaip „Lietuva turi užtikrinti čia gyvenančių ES piliečių teises ir į nacionalinę teisę įtraukti ES standartus atitinkančias tarptautines nuostatas“. Laisvės partija yra transnacionalinės globalistinės politikos partija Lietuvoje, panašiai kaip Demokratų partija JAV. Abi jos neturi ryšio su savo šalimi, todėl joms labiau rūpi imigrantai, Centrines Amerikos šalių skurdas, daugialyčiai, klimato kaita, kova prieš savo šalį – savo policiją, savo šalies kūrėjus (T.Džedersoną, A.Linkolną), sisteminį rasizmą – JAV atveju. Ar tie patys translyčiai, kanapės, lenkų W raidės pseudoproblemos, taip pat kova prieš savo tautos laisvės kovotojus (J.Noreika, K.Škirpa) – Lietuvos atveju.

4. Kol kas, per keturis mėnesius valdžioje, atrodo, kad Laisvės partijai labiau rūpi ES piliečių teisės nei Lietuvos valstybė ir jos piliečiai. Pažiūrėsim, ar taip pat ir Konservatorių partijai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
"Pažiūrėsim"?

Autoriau, autoriau – ar Jums vis dar neaišku kas yra koncervai?

Ramiros

Nesinori net girdėti apie tą vadinamą „laisvės” parciją. Mano manymu, tai pūliuojanti piktžaizdė, votis ant ir taip ganėtinai spuoguoto šalies kūno.

Basta.

Kada nustosit pūsti miglą į akis : ES piliečių, kaip tokių, nėra ir negali būti. Rašeivų išmįslas, ar sistemingas zombinimas? Yra tik ES valstybių piliečiai. Basta.

Deivis

„Konservatoriai” yra tie patys liberalai globalistai.

Vaidotas

Turbūt galės steigti M. Le Pen šalininkai, AfD atstovai irgi.

Vaidotai,

tavo išvardintieji ne blogiausi. Tai viena. O antra, ar tai reiškia, kad tu jau susitaikei su mintimi, kad Lietuvos turi nelikti? Tai gal ir pats esi tos ne-laisvės partinis?

Taip

Gaila Lietuvos,jos piliečių,lietuvių,kad į valdžią pateko Armonaitės kraštutinė neomarksistinė partijėlė.O straipsnyje minėto projekto likimas Seime priklausys nuo Gabrieliaus neoliberalios partijos politinės ir moralinės laikysenos.Įdomu,ką apie nūdienos koalicinę daugumą ir teikiamus Seimui įstatymų projektus mano Gerb.Patriarchas Vytautas Landsbergis?

Vaidotai,

o kuo pačiam nepatinka ponia Marine Le Pen? Pats gi bijai rėžti Tiesos apie kovidistų judėjimą, tiesa? Kinkos dreba? Milicijos bijai?

Prieš sisteminį

rasizmą, jei sakote taip JAV atvejui? Vadinasi, Niurnberge teisėjavo rasistai segregatai ir sovietų, tiksliau, Stalino Rusijos internaciai? Visai nebe aišku pasidarė.

ah1

globalizuoti Lietuvą – tai sunaikinti Lietuvą ir padaryti korporacijų vergais ? iškrypėlių iesekso korporacijų vergais sveikus ir normalius prievarta padarant iškrypėliais iškrypėlių ir sekso rinkai, farmacijų korporacijų vergais – ligoniais ir invalidais, farmacijos korporacijų klijantais ir rinka…?

Žodžio laisvė...

Atpažįstu šliaužiančią okupaciją.Vadinasi,už mus lietuvius Lietuvos reikalus spręs svetimtaučiai svieto perėjūnai .To negalima leisti jokiais būdais.

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top