Andrius Švarplys. Lietuvoje, kaip ir kitose šalyse, turime kovidinę valdžios propagandą

Vien iš šio atvejo galima įvardinti, kad Lietuvoje, kaip ir kitose šalyse, turime kovidinę valdžios propagandą. Jos bruožai:

1) slepiama informacija apie realią situaciją. Pikas buvo prieš savaitę, bet viešos informacijos nebuvo. Visi globos namų darbuotojai ir gyventojai paskiepyti dvejomis dozėmis. Absoliuti dauguma atvejų – lengvi arba besimptomiai.

2) Atsisakoma atvirai debatuoti, kad vakcina neapsaugo nuo susirgimo.

Ir vėl buvo teisus Sveikatos Teisės Institutas, kuris teigė, kad visos vakcinos sukurtos pirminiam originaliam virusui, kurio jau nėra, nes jį pakeitė mutacijos. Vadinasi, vakcinuotieji ir Galimybių Paso turėtojai gali aktyviai platinti virusą, kuris jiems patiems gresia tik lengva forma.

Vadinasi, vienintelė reali vakcinos nauda yra tik jos gavėjui nuo sunkių formų (ir tai yra pagrindinis argumentas už skiepus). Kolektyvinio imuniteto nesukuriama. O vienintelė visų valdžios ribojimų prasmė – nuimti naštą nuo ligoninių. Vadinasi, buvo teisus I.Vėgėlė, kai sakė, jog utilitaristiniai valdžios išskaičiavimai – nesugebėjimas užtikrinti sveikatos priežiūros (ligoninių lovų) savo piliečiams – nusveria žmogaus teises ir laisves. Kovidinis politinis režimas žmogaus laisvių ribojimus grindžia savo biurokratiniu neįgalumu užtikrinti sveikatos apsaugą. Tai yra valdžios krizė, o ne visuomenės.

3) Valdžios propaganda nuslepia objektyvią situaciją ir tuo pačiu metu niekina, tyčiojasi, žemina atvirumo siekiančią poziciją, konkrečiai STI ir pavienius žmones, ekspertus. Šitą vaidmenį atlieka aukščiausio rango valstybės politikai, nacionalinė ir privataus kapitalo žiniasklaida, viešieji ekspertai, „žinomi žmonės“, didieji verslai. Tai sukuria politinio režimo būseną – susidaro visuotinis spaudimas.

4) valstybės lygmeniu manipuliuojama statistika. Statistikos Departamentas, kaip ir ką tik minėti kovidinio režimo atraminiai stulpai, itin uoliai pabrėžtinai skelbia nepasiskiepijusių pavojų ir nutyli tikrą statistiką apie vakcinuotų susirgimus ir keliamas grėsmes. „Informacija vėluoja“, „tokios informacijos neskelbia“.

5) sukuriama baimės, visuomenės skaldymo atmosfera, kurioje jėga tvirtinama viena – valdžios – tiesa. Susiaurėja, iškraipoma, uzurpuojama vieša erdvė. Susiaurėja demokratija ir laisvės. Konstitucinės demokratijos sąlygomis susikuria hibridinis kovido režimas: iš vienos pusės, formaliai išlaikoma teisinė valstybė, iš kitos pusės – neigiamos konstitucinės piliečių teisės (į tiesą, objektyvumą, žodžio laisvę, pagarbą, orumą, savanorišką/sąmoningą apsisprendimą).

Paskutinis pavyzdys su mirusia jauna gimdyve. Jos giminaičiams viešai liudijančiais apie jos medicininę nepriežiūrą (kodėl ir kaip buvo leista prieiti iki plaučių suirimo stadijos?), valdžios viešieji ruporai jau primeta kaltę savo priešams – STI. Jaunos mamos tragedijos ir jos objektyvaus ištyrimo nebelieka, svarbiausia tampa sudoroti valdžios priešus. „Žinomi žmonės“ (R.Miliūtė, A.Tapinas) išrašo teisingumo nuosprendį.
Visi bruožai būdingi kiekvienam politiniam režimui, kuris nėra demokratija. Kiekvieno politinio režimo pamatinė funkcionavimo prielaida: paneigus atvirumą tiesai, prievarta tvirtinama valdžios pozicija.

——————————-

Štai naujausia informacija apie COVID-19 protrūkius skelbia, kad didžiausias aktyvus protrūkis šalyje – Strūnos socialinės globos namuose, Švenčionių rajone. Statistikos departamentas skelbia, jog čia fiksuoti 103 ligos atvejai.

„Tai buvo labai nemaloni staigmena. Visi mūsų darbuotojai ir gyventojai yra pasiskiepiję dviem dozėmis. Todėl šis atvejis mums buvo nemaloni naujiena, psichologiškai tai sužinoti buvo sudėtinga.

Nors mes ir vakcinuoti, reguliariai atliekame greituosius testus, tačiau jais nelabai pasitikime, nes pasitaiko atvejų, kai ryte testas – neigiamas, po kelių valandų – jau teigiamas, o vakare – vėl neigiamas. Todėl kreipėmės į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą, kad jie atvyktų ir atliktų tyrimus darbuotojams bei gyventojams. Taip ir buvo aptikti visi atvejai. Dauguma atvejų buvo lengvi arba visai besimptomiai. Todėl labai sunku atsekti, iš kur virusas atkeliavo“, – sakė P.Velička.

Antras pagal atvejų skaičių židinys yra Šiaulių miesto Rasos progimnazija. Čia nustatyti 88 ligos atvejai. Nors statistikos departamento duomenimis, 90-100 proc. darbuotojų čia yra imunizuoti nuo COVID-19.

Trečioje vietoje – Molėtų pradinė mokykla, kurioje toks pats procentas imunizuotų darbuotojų, tačiau jau fiksuoti 67 COVID-19 ligos atvejai.“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Trūksta apsižiūrėjimo ar kai ko daugiau?..

Autorius, atskleisdamas dažniausiai nesudėtingas paskiepytųjų ligos išeitis, pjauna šaką, ant kurios pats nutūpęs. Šitaip propaguodamas kilnias antivakserizmo idėjas, tiesiog akcentuoja vakcinų naudą.

habilitás

Taip drąsiai neteigčiau, kad „vienintelė reali vakcinos nauda yra tik jos gavėjui nuo sunkių formų“. Statistika, kad ir kiek patikima ji bebūtų, to nerodo. Jei iš 26 per parą mirusių, 7 asmenys buvo pilnai subadyti, o dar 11 subadyti viena ar dviem dozėm, bet nepraėjo nustatyti terminai, jokios naudos tam „vakcinos“ gavėjui nesimato, nekalbant jau apie galimus šalutinius reiškinius, kurie gali pasireikšti ateityje. Ir utilitarizmas čia atlieka, nebent, dūmų uždangos vaidmenį, bet nedaugiau. Vienu metu, visame pasaulyje, visos vyriausybės vienodai kvailai elgtis be priežąsaties negali. Kapitalizmas kaip sistema senai išsisėmė, Sovietų sąjungos ir jos sukurto lagerio žlugimas leido kurį laiką plūduriuoti, suvežant niekam nebereikalingą šlamštą, parduodant senas ir atgyvenusias technologijas bei išnaudojant Rusijos gamtinius išteklius, bet atėjo laikas permainoms. Ekonomikos… Skaityti daugiau »

stasys

valdžia pasistengė skiepijimo problema visuomenėje užversti nenorintiems to daryti . Neteisingai sudėti valdžios prioritetai sprendžiant covid problemą parodė jog reikėjo investuoti , kai buvo laiko , didinant ir gerinant sveikatos sistemos darbą ir lovų skaičiu . Imuniteto mitas visuomenėje galiausiai žlugo kai tapo aišku jog ir vieni ir kiti vienodai užsikrečia ir platina infekcija . Taip , paskiepyti turi daugiau šansų pasveikti ..bet tie šansai butų visai kitokie jei tam iš anksto būtų Dulkys vasarą ruošesis . Pirktos ‘vakcinos’ dulka sandėliuose o žmonės mato jog jų stebuklingas efektas gana smarkiai perdėtas tos valdžios pagražintomis liaupsėmis . Aš negaliu peikti nenorinčiu ‘skiepytis’ , žvirblis rankose vietoj žadėtos gulbės nesuteikia akstino to daryti . Dabar reikia kur kas lankstesnės programos ir įvairesniu… Skaityti daugiau »

ah.ą

kai du ne daktarai Šimonytė su Dulkiu pradėjo gydyti tai šakės – sveikus nori apkrėsti užkratu, ir ne tik kad apkrėsti bet prišvirkštus užkrato paleisti kad apkrėtsi dar daugiau tuo užkratu.

Глогер 3 США

Странные зрачки Джозефа Байдена ! Рептилия ? А Путин?//Америка Россия народ американцы США Майами
https://www.youtube.com/watch?v=2c963xk1Baw&t=12s&ab;_channel=Глогер3США

įdomu įdomu

ar Švarpliui irgi tinka Šopausko „tiesos”, ar tiesiog tai taip menka, kad net „nepastebi”?

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top