Andrius Švarplys. Naujienos iš Amerikos rinkimų

Lapkričio 24 dieną Wiskonsine teismui buvo paduotas ieškinys dėl rinkimų pažeidimų, kuriame matematiškai įrodinėjama, kad 150 tūkst. balsų netinkamai priskaičiuoti Bidenui. Šioje valstijoje skirtumas tarp kandidatų yra 18 tūkst. ablsų.

---

Prof. Robert Epstein atliko statistinius skaičiavimus, kurie rodo, kad Google šališkai, privilegijuodama Demokratų partiją, nukreipdavo internetinę paiešką ir taip galėjo užtikrinti iki 6 milijonų balsų Bidenui šiuose rinkimuose.

Šis profesorius liudijo Kongrese dėl tokių pačių Google veiksmų/galimybių 2016 m. rinkimuose.

Yra ir daugiau statistinių tyrimų, rodančių Google politinį šališkumą pateikiant vartotojams langelio Search rezultatus.

2016 m. R.Epstein mintis buvo, kad Google turi milžiniškas nekontroliuojamas galimybes daryti įtaką Amerikos demokratijai. 2020 m., regis, jis jau neabejoja, kad šiomis galimybėmis Google naudojasi realiai.

---

„The Amistad Project“ duomenimis Facebook šiems Amerikos prezidento rinkimams skyrė iki 400 milijonų dolerių ir aktyviai instruktavo Demokratų valdomų valstijų pareigūnus dėl rinkimų organizavimo.

Organizacijos duomenimis, Facebook neatskleidžia tokio pobūdžio informacijos, todėl bus siekiama išsireikalauti skaidrumo teisminiu keliu.

---

Lauksime žinių.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
33 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tvankstas

Demonokratai, kaip rinkimų klastotojai, lenda lyg tarakonai iš visų plyšių, negali ūsų paslėpti.
Gražuolė Google irgi pasistengė kaip demonokratų organas.

Life Site News

Vote fraud on a huge scale will prove impossible to hide
Nobody can hide industrial scale fraud, of any sort, for long: Medicaid fraud, stock manipulation, fake invoices. The bigger the fraud, the harder it is to hide.

https://www.lifesitenews.com/opinion/vote-fraud-on-a-huge-scale-will-prove-impossible-to-hide?utm_source=LifeSiteNews.com&utm_campaign=7d77dc9fcc-ProLife_11_24_20&utm_medium=email&utm_term=0_12387f0e3e-7d77dc9fcc-401886513

kodėl

žmonės leidosi šitiem demokratų partijų šiukšlėm užlipti jiems ant galvų,nejaugi buvo taip sunku juos perprasti,nejaugi jie sugeba taip visus apkvailinti ir manipuliuoti žmonėmis

>kodėl

atsakymą rasite tiesiog Lietuvoje, kur turbūt 80 proc. avinų tiki delpėm ir elertė… Negi manote Amerikoje, kur visi tviteriai,wikipedijos, gūglės, feizbukai ir 99 proc. laikraščių ir televizijų demonokratų rankose eiliniai žmogiukai tikėjo kitaip?… Tam tiesiog turėjo subręsti kritinė masė žmonių, suvokiančių, kad būtent šiemet su kovidcirkais ir prievartinėms vakcinacijomis kabala pakilo į lemiamą kovą. Ir vis daugiau žmonių Žemėje supranta, kad tai paskutinis šansas netapti vergais.

Tvankstui

kadangi gražuolė gūglė piktybiškai nukreipinėdama internautų paieškas kabalistams reikiama linkme nusidėjo kiek „mažiau”, negu banditai cenzoriai feizbūza, twiteris, wikipedia, tai jos eilė laukia kiek vėliau po pirmųjų…

Tvankstas

kodėl – tai Lietuvoje tas pat, sorosistai tiesiog nertėja mėgaudamiesi valdžia, manau, kad kokius 10-15 nuošimčių nusijojo rinkimuose.

Zaparožkė

Kas valdo informacinį lauką, tas ir laimi. Bet man netelpa galvoj, kodėl to nesuprato valstiečiai. Nuo pat pirmos dienos keturis metus buvo talžoma bokso kriaušė iš visų pusių, ir jiems nedašuto, kad reikia sukurti alternatyvią žinių platformą.

Al. Zaporožkei

Jei net Radžvilo profesoriams nedašuto, tai latifundininkams tuo labiau.

The Epoch Times

2020 m. lapkričio 27 d.
Planuojama, kad Arizonos valstijos įstatymų leidėjas lapkričio 30 d. surengs rinkimų sąžiningumo klausymą, kuriame dalyvaus prezidento Donaldo Trampo advokatai Dženna Ellis ir Rudis Džiulianis.

Pasak Arizonos valstijos įstatymų leidybos respublikonų narių, posėdis skirtas „surinkti įrodymus, pateisinančius specialios sesijos sušaukimą, kad būtų galima apmąstyti tai, kas įvyko, ir nedelsiant imtis atitinkamų veiksmų“.

„Džiaugiamės, kad Pensilvanijos, Arizonos ir Mičigano valstijos įstatymų leidėjai sušauks posėdžius, kad išnagrinėtų lapkričio 3 d. Prezidento rinkimus“, – sakoma Ellis pranešime.

https://www.theepochtimes.com/arizona-state-legislature-to-hold-urgent-election-integrity-hearing-with-trumps-lawyers_3594607.html?utm_source=pushengage

Tvankstas

Zaporožkei – R. Karbauskis verslą vykdė ir vykdo buhalteriškai, kas turi aiškius skaičius – metų pelnas ar nuostolis. Štai įdėti pinigus į žiniasklaidą jam pasirodė baugu – gale metų negaliu gauti pelno, taip tęstis gali kelis metus iš eilės ir išvis neaišku, kada bus pelnas, gal tik amžinas nuostolis.

Mano komentaras

atsakant į vienos publikacijos komentatoriaus repliką apie JFK (, o paskui ir jo brolio) nužudymą (oficiali JFK nužudymo versija iki šiol tebėra melaginga), kad JFK – paskutinis tikras JAV prezidentas, redakcijos pašalinta, nes prie to pridūriau, kad visi tie rinkiminiai cirkai tokie pat JAV, kaip ir Lietuvoje, tik marionetės didesnio kalbibro.
Galima nežinia kokiu dar rimtumu nagrinėti visas cirko peripetijas, tačiau pavojinga nepastebėti, kad Billui Gatesui niekas nepasiūlys tapti „prezidentu” – jis tik nusikvatos. Kuriam galui, kai jis pats sau prezidentas, o panorės – nebus nei vienos, nei kitos marionetės, nei Bydeno, nei Trumpo.
Jei tokius komentarus šalina, bet kokių nors apsėstųjų Jules ne, tai jau geras požymis, kur yra tiesa ir ar .lt yra „tiesa”.

stasys

Ačiu , prajuokino ponulio išsakytos mintys . Pasirodo buvo daugiau demokratijos kai interno paieškos sistemos veikė akmens amžiaus įrankiais . Jus jau nepikite bet metu ‘berazumio išmislas’ nominacija jums tikrai būtų įteiktas.
– štai pavyzdys to kur mes einame matematiniais apskaičiavimais .

Ekspertas

Turintiems suvokimo problemų ir visokiems gaideliams paaiškinu kodėl JAV svarbūs rinkimai Lietuvai. Lietuva yra triguba kolonija, kur vienas valdymo vektorius eina iš GB vienos spec. Tarnybos ir per JAV demokratų partiją. Kitas vektorius eina iš kitos GB spec. Tarnybos, per Sorošą ir ES institucijas. Dar vienas vektorius eina per JAV žydus, kurie čia reiškiasi kaip skandinaviškas kapitalas -bankai, ikea ir t.t. Nauseda kaip suprantama yra koks tai konsensusas visų vektorių bet delegavo jį viena kryptis, bet čia kita jau istorija. Trampas ardo šitą konstrukciją dėl to čia mūsų šudelitis taip laukia Bideno, kad ne duok dieve pasikeis šeimininkas ir baigsis šėrimas. Lygiai to paties laukia ES iškrypoidinis šudelitis. Taip kad JAV rinkimai šiuo atveju daugiau lemia nei LT preziko ir… Skaityti daugiau »

Kis

amerikonai issiaiskins,nes ten nera patriarchu,ten yra nepriklausomi teismai ir teisejai ir nei vienas zydas koks bebutu itakingas tos sistemos neitakos.Parasyk,pasidomek del musu rinkimu ir juose stebuklingu imanomu landyniu ir net neimanomu klastijimams?Kodel niekas rimtai nepaskaiciavo ,kad galima buvo net po kleis kartus balsuoti vienam ir tam paciam asmeniui.Iskur laisves gerbeju lietuvoje ,o ju buvo 90 tukstanciu,aritmetiskai is balsavusiu kas trecias gejus ir lesbes?Netikiu.Palikime amerikos problemas amerikai,koncentruokis i savo problemas.

The Epoch Times

A Republican poll observer from Pennsylvania’s Delaware County told a Senate GOP Policy Committee hearing in Gettysburg on Nov. 25 that he witnessed a range of Election Day irregularities, including 47 USB cards that went missing. Greg Stenstrom, who, besides being a poll watcher, said he’s an expert in security fraud, told the hearing that he witnessed a number of chain-of-custody violations, including around mail-in ballots, the balance of votes from drop boxes, and the handling of USB card flash drives—all of which he said broke rules defined by the Delaware County Board of Elections and the election process review. “They didn’t follow one,” Stenstrom said. “It shocked me that this could happen.” He described witnessing a situation in which… Skaityti daugiau »

>>  Kis    16:46

>> Kis – pis
Viename multike sakė: „Tu man kažkoks netiktas brolyti”.
„…ir nei vienas zydas koks bebutu itakingas tos sistemos neitakos.”
Wow!!!
Va čia tai ATRADIMAS !!!!!!!
Dabar Amerikoje sprendžiamas mankurtiško slenkančio globalizmo likimas ir jo itaka visam pasauliui, o Kis-pis mums bando prastumti eilinį leftistinį marazmą.

Klausimėlis

Kas tas GB ?
Pagūūglinau, ir nelabai ką. Tiksliau, nieko.
Gal esu atsilikęs…
Malonėkit…

GB klausimas

Ar cia Trumpas klausia?

The Epoch Times

A new lawsuit filed with the Wisconsin Supreme Court seeks to block the state from certifying the election results, arguing that all ballots cast via drop boxes are illegal and should be discarded, and if such ballots cannot be reliably identified for rejection, then the state legislature should nominate its own slate of presidential electors. The lawsuit complaint, filed on Nov. 27 on behalf of Wisconsin voter Dean Mueller (pdf), argues that the Plaintiff’s right to a “safe, free, secure and transparent presidential election” was violated “in that his vote has been diluted by the counting of thousands of illegal votes placed in illegal ballot drop boxes across the State of Wisconsin.” The suit says over 500 ballot drop boxes… Skaityti daugiau »

Naujas ginklas,

Ekspertas 2020-11-28 9:46, žydai ir SoroŠas. Kad trečias pasaulinis jau vyksta, nes reikia bent panaikinti katastrofiškai augančias visų skolas ir perdalyti pasaulį, matome ne vien iš tikro ir netikro covido, bet ir iš didžiulės naikinamojo ginklo pažangos bei papltimo net per buvusias „trečias šalis”, kaip Šiaurės Korėja. O štai naujas/senas signaliukas: https://kavkazcenter.com/russ/content/2020/11/28/119477/kitajtsy-ispolzovali-protiv-indijskikh-soldat-mikrovolnovoe-oruzhie.shtml Ekspertu pasivadinusio komentaras sulaukė net 14 pliusiukų ir tik 2 minusiukus, nes jis neva rado kažkokius 3 vektorius, iš kurių viename veikia vis tas pats visagalis SoroŠas (vengriškai rašoma Soros, skaitoma Šoroš), o kitame, savaime aišku, kiti žydai. Sorosas-Šorošas bent Lietuvoje laikomas „Vyriausiuoju žydu”, o kad nėra net turtingiausias pasaulyje ir toli nusileidžia Billui Gatesui, tai niekam nerūpi, gal ir nežinant, kad vardan savo globalistinių idėjų palaiko prieš… Skaityti daugiau »

The Epoch Times

Trevoras Loudonas: Kinija susieta su JAV rinkimų stūmimu; socialistinė programa
JOSHUA PHILIPP 2020 m. Lapkričio 27 d.
JAV ir pasauliui laukiant galutinių 2020 m. rinkimų rezultatų, įrodymai rodo daugybę sukčiavimo ir pažeidimų atvejų, kurie kelia abejonių dėl JAV rinkimų sistemos vientisumo. Be to, daugelis radikalių grupuočių, dalyvavusių vykdant rinkimus, yra glaudžiai susiję su Kinijos vyriausybe. Apie tai video su „Epoch Times“ bendradarbiu Trevoru Loudonu.
https://www.theepochtimes.com/video-trevor-loudon-china-tied-to-election-push-the-global-socialist-agenda_3596447.html?utm_source=pushengage

The Epoch Times

„Yra vis daugiau įrodymų, kad PA prezidento rinkimai buvo pažeisti. Jei taip yra, pagal JAV Konstitucijos II straipsnio 1.2 skirsnį, valstijos įstatymų leidėjas turi vienintelį įgaliojimą vadovauti delegatų atrankos būdui į rinkimų kolegiją “, – socialiniame tinkle„ Twitter “sakė Pensilvanijos valstijos senatorius Dougas Mastriano. „Ši galia buvo suteikta valstybės įstatymų leidėjui siekiant apsaugoti mūsų prezidento paskyrimą, ypač atsižvelgiant į korupciją ir užtikrinant, kad žmonėms nebūtų atimamos teisės per korumpuotą rinkimų procesą“, – pridūrė jis. „Todėl mes pristatome rezoliuciją, kaip įgyvendinti savo pareigą ir įgaliojimus skirti delegatus į rinkimų kolegiją“. „Mastriano“ ir kiti valstybės įstatymų leidėjai penktadienį paskelbė, kad netrukus pateiks rezoliuciją, kuria bus ginčijami rinkimų rezultatai, teigdami, kad „dokumentais patvirtinti pažeidimai ir netinkamumas, susijęs su balsavimu paštu, išankstine kampanija ir… Skaityti daugiau »

Ir vis gi

Kas tas GB ?
Komentaro autoriui iš pagarbos skaitytojams, jeigu neparašė komentare, tai tegu bent į klausimą atsako.

The Epoch Times

Grupė, gavusi šimtus milijonų dolerių iš „Facebook“ generalinio direktoriaus Marko Zuckerbergo, po rinkimų ieškiniuose kaltinama prisidėjusia prie konstitucinių pažeidimų svarbiausiose rinkiminių varžybų vietose. Ilinojaus valstijoje įsikūrusi nacionalinė ne pelno organizacija „Technikos ir pilietinio gyvenimo centras“ skyrė finansavimą daugiau nei 2 500 rinkimų biurų visoje šalyje rinkimams organizuoti vykstant COVID-19 pandemijai. Lėšos buvo naudojamos mokėti apklausos darbuotojams, padėti biuletenius ir įsigyti nuotolinio balsavimo įrangą ir reikmenis. Remiantis šį mėnesį pateiktais ieškiniais, Fultono apygardos (Džordžija) ir penkių Viskonsino miestų pareigūnams buvo išmokėta daugiau nei 6 milijonai dolerių. Lėšos buvo siunčiamos siekiant palengvinti valstybės įstatymų pažeidimus, teigia ieškiniai. Pinigai buvo siunčiami pagal sutartis, pagal kurias savivaldybės vykdė rinkimus, prieštaraudamos valstybės įstatymams, remiantis ieškiniais, kuriuos pateikė Thomaso More fondo „Amistad“ projektas. Priimti finansavimą iš… Skaityti daugiau »

>>  ... Gaideliui

Foto – жми педали, пока пизди недали.
Paaiškinu – дла особо тупих (ypatingai bukiems).
Šį kart JAV rinkimuose iš esmės spendžiama mankurtiško globalizmo eiga. O tai reiškia žmonių zombinimui ‘taip’ ar ‘NE’.
„demokratija” ar DEMOKRATIJA.

The Epoch Times

Buvęs respublikonų rūmų pirmininkas Newt Gingrichas penktadienį pareiškė, kad 2020 m. rinkimuose galėjo įvykti didžiausia vagystė per beveik du šimtmečius. „Kuo daugiau duomenų apie balsavimo anomalijas, kurios akivaizdžiai nėra teisėtos, tuo labiau atrodo, kad 2020 m. gali būti didžiausia prezidento vagystė, nuo 1824 m. Valstijos įstatymų leidėjai turėtų reikalauti perskaičiavimo”, – Twitteryje parašė Gingrichas. Prezidentas Donaldas Trumpas ir jo sąjungininkai vykdo teisines kovas keliose valstijose siekdami nustatyti ir diskvalifikuoti galimus neteisėtus balsus arba visiškai panaikinti rinkimų rezultatus. Teismo procesai buvo naudojami kaip liudininkų, kurie išsamiai aprašė neteisėtus veiksmus ir sukčiavimą per 2020 m. rinkimus, prisiektų liudijimų paskelbimo priemonė. „2020 m. rinkimų vagystė buvo milžiniškas darbas, apimantis platų neteisėtumą ir neteisėtą privačių veikėjų ir valstybės pareigūnų partnerystę. Jie nuo pat rinkimų… Skaityti daugiau »

The Epoch Times

Buvęs Kanzaso generalinis prokuroras, kurio grupė dalyvauja su rinkimais susijusiose bylose ginčijamose valstijose, šeštadienį sakė manantis, kad 2020 m. rinkimai buvo neteisėti. „Manau, kad tai buvo labiausia neteisėti rinkimia JAV istorijoje“, – „The Epoch Times“ sakė Phillas Kline’as. Šis neteisėtumas apsunkino žmonių pasitikėjimą rinkimų rezultatais, pridūrė jis. Kline, buvęs respublikonų Kanzaso generalinis prokuroras, yra Thomaso More draugijos projekto „Amistad“ – iniciatyvos, kuria siekiama išsaugoti pilietines laisves, direktorius. „Viskas, ką jums reikia padaryti, tai palyginti elgesį su įstatymais, kurie yra valstybės įstatymų leidžiamojoje valdžioje. Jie naudojo COVID baimę, kad pateisintų neteisėtumą, ir tame neteisėtume sukūrė sistemą, kurioje negalime tikėti, o dabar mes įrodome, kad visi trūkumai turėjo tiesioginį poveikį “, – tęsė Kline. „ Tai buvo neteisėti rinkimai. Visose šiose pagrindinėse… Skaityti daugiau »

s.m.>Tvankstui (su pavėlavimu)

balsavusių numirėlių tema ieškinyje prieš Džordžiją neišskleista, tik užsiminta. Spėju, „balsavusių” numirėlių baideniečių klausimu ieškinys buvo detalesnis Pensilvanijoje, kur zombiai lingavo balsuoti ištisais kapinynais, bet jo (Pensilvanijos ieškinio)grynu pavidalu neradau.
O puikią santrauką anksčiau diskutuoto ieškinio Džordžijoje ir glėbį įvairių gerų naujienų lietuviškai su nuorodomis į šaltinius (pvz ir apie tai, kad net banditų ruporas CNN prognozuoja rinkimų baigtį Kongrese, kur respublikonų atstovų nuo valstijų stipri dauguma) galite rasti karzygys.lt filmuke Šeštadienio žinios.

s.m.>Mano komentaras  2020-11-28 0:49

jumis dėtas nepulčiau beatodairiškai kaltint tiesos portalą komentarų trynimu. Bet kad jų serveryje nebaudžiami nardo komiteto (vsk) žmonės, kurie karkartėm ir kokį komentarą nusiunčia į „dausas”, beveik neabejoju. Esu atlikęs eksperimentą, – po keisto dingimo visai nekalto komentaro netrukus, vos ne iš paskos, pavarius praleidžia daug baisesnį…
Ką tai reiškia?… Tiems su viena raukšle nuo furažkių nedašunta, kad jie yra taip testuojami. Todėl praeina komentaras (nedrįsta nukirsti du paeiliui), kuris, jei portalas užsiimtų cenzūra, na niekaip nepraeitų…
Čia ne portalo tyčios, o veikiau dėl finansų stokos prastos serverių apsaugos dalykas.

The Epoch Times

Arizonos klausymai (dabar):
https://www.youtube.com/watch?v=pW-cD3CgDQc

Right Side Broadcasting Network
crates saddle archives

Nice post. I learn something totally new and challenging on websites

33
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top