Andrius Švarplys. Ši apkalta įteisino politinę neapykantą konstituciniu lygmeniu

Šiaip pažiūrėjus, BigTech-Demokratų-Mass Media partija yra teisi. D. Trumpas yra sausio 6 d. įvykių iniciatorius. Jeigu ne jis, ne jo veikla, ne jo keliamas rinkimų klastojimo klausimas, nieko panašaus nebūtų atsitikę.

Bet visa esmė ir yra, kad rinkimų pažeidimai šios partijos buvo neigiami ir cenzūruojami. Kai prie visų pažeidimų valdžia sako „the most secure elections in American history“, tai primena kitos valdžios (Kinijos) tezę, kad „moterys koncentracijos stovyklose atgauna orumą, nes nėra paverčiamos reprodukcinėmis mašinomis“.

Trumpo apkalta yra tiesioginis rinkimų klastojimo rezultatas. Tai valdžios monopolizavimo rezultatas. Tai, kuo visą laiką buvo kaltinamas Trumpas – diktatūra, autoritarizmu, galios monopolizavimu, demokratijos menkinimu, laisvės užgniaužimu – faktiškai padarė Demokratų partija su Mass Media ir socialinių medijų kompanijomis. Cenzūra yra pats akivaizdžiausias to įrodymas. Apskritai apkalta viešojo lauko cenzūros sąlygomis skamba keistai. Prie „pilno paketo“ trūko tik iš Trumpo gynybos pusės apskritai atimti galimybes gintis Senate. Neaišku, ar nuo to sustabdė Demokratų partijos savimonė, ar vis dar pusę Senato narių sudaranti Respublikonų partija.

———————-

Dėl pačios apkaltos. Visas pasaulis tiesiogiai stebėjo visus įvykius. Turbūt dar nė vienas sukilimas ir valdžios perversmas istorijoje nebuvo nufilmuotas iš tiek daug rakursų. Ir Demokratų partija sako:„ atveskime liudytojus“, „pristatėme milžinišką kiekį įrodymų“… Štai tokio pobūdžio įrodymai buvo reikalingi parodomiesiems Stalino epochos teismams. Kai visiems viskas aišku, tuomet reikia labai daug įrodymų.

Sausio 6 d. Kapitolijuje nebuvo jokio valdžios perversmo ir jokio sukilimo. Visi tą supranta. Sukilėliai nevaikšto turistiniais takais, nefotografuoja iš smalsumo Rūmų vidaus interjero, o selfiai ir atsisėdimas elito krėsle nėra tikrojo sukilimo tikslas. Visa tai rodo spontaniškus, chaotiškus minios nepasitenkinimo išraiškos veiksmus.

D. Trumpas sukvietė minias prie Kapitolijaus kaip savo paramos išraišką, kelis kartus pakartodamas taikos, tvarkos motyvą. Tai visiškai atitinka konstitucines laisvo susirinkimo ir žodžio teises. Po Demokratų partijos dabartinių apkaltos veiksmų, bet kokio susirinkimo organizatoriai galės būti apkaltinti baisiais dalykais, jeigu mitinge provokatoriai inicijuos smurtą. Šitaip traktuojant situaciją, reikšmingai susiaurėja konstitucinės teisės.

Tačiau per visą apkaltos procesą Demokratų partija neslėpė ir nuolat kartojo, kad minias prie Baltųjų Rūmų atvedė D. Trumpo rinkimų rezultatų neigimas. Nesutikti su rinkimų rezultatais, ypač esant tiek daug pažeidimų, buvo ir yra prezidento teisė. Per visą laikotarpį nuo lapkričio 3 d. iki sausio 20 d. Trumpas nepadarė nė vieno neteisėto veiksmo. Kai visos teisėtos galimybės buvo išnaudotos, jis pasitraukė iš posto, kaip ir numatyta Konstitucijoje.

Vadinasi, nei faktinis, nei teisinis pagrindas neleidžia šios apkaltos D. Trumpui traktuoti kaip teisėtos ir turinčios konstitucinį pagrindą. Vadinasi, tai yra nulemta politinių pažiūrų kovos, politinio oponavimo, arba, kitaip, tai yra politinis susidorojimas.

Šis susidorojimas su didele politine neapykanta buvo aiškiai deklaruojamas tiek Demokratų partijos atstovų, tiek Mass Media atstovų nuo pat D. Trumpo išrinkimo prezidentu 2016 m. Buvo sakoma, kad mes nenurimsime, kol jis nebus atstatydintas.

Ši apkalta įteisino politinę neapykantą konstituciniu lygmeniu. Ir vėl – kuo visą laiką buvo kaltinamas D. Trumpas ir konservatizmas JAV? Netolerancija, fanatizmu, neapykanta, sąmokslo teorijomis, demokratijos menkinimu – visa tai įgyvendino Demokratų partija su visiškai tuščiomis dvejomis apkaltomis.

Turint omeny, BLM riaušes vasarą, gatvinę neapykantą ir smurtą, socialinį spaudimą ir susidorojimą universitetuose, versle, sporte ir, galiausiai, konservatoriškų pažiūrų cenzūrą globalių korporacijų lygiu, galima tiktai įsivaizduoti, kokį statusą demokratija ir konstitucinės teisės bei laisvės turi leftistinėje pasaulėžiūroje.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
NuNu

2021-01-06 nebuvo sukilimo? Lavonai, išdaužyti langai, išdaužyta TV aparatūra, pabėgę kongrsmenai primena autoriui ekskursiją. O kalban apie suklastotus prezidento rinkimus – kur įrodymai? Okalbant dėl apkaltos Trampui – tai tik pritrūko balsų. Dalis senatorių respublikonų nutarė neaudrinti visuomenės, nesiūbuoti valties, o didžioji senato balsų buvo už aplaltą, pritrūko 6 balsų.

Svarbiau už

Kremliaus draugą Trumpą Lietuvoje problemų nėra.
Autorius persikvalifikavo į profesionalų trumpalogą.

tiek

Nepriimtina paties mintis, kad Trampas kaltas , nes paskelbė faktus apie rinkimų klastojimą ir…t.t… Akivaizdu,kad tai – ESMIŲ ESMĖ lemianti po to priimamus sprendimus.Ir kodėl estai teigia(formaliai po to lyg ir atsiprašė) ,kad toks akibrokštas įvyko ir per pastaruosius Lietuvos Seimo rinkimus ? Todėl daug žmonių palaiko Trampą , suprasdami tai kaip demokratinio proceso pabaigą pačioje Pasaulio demokratijos citadelėje.

Al.

Trampas yra ženklas – intuityvus bandymas pasipriešinti pasauliniam bolševikų sąmokslui. Trampistai jokie ne ,,konservatoriai” – konservatoriai jie tik lyginant su bolševikais. Šiaip, normalūs žmonės ir tiek. Rinkimų klastojimo mastas buvo toks, kad nutylėti to buvo neįmanoma.

Das Kapital

Google kompanijos vertė, tūkstantis keturi šimtai keturiolika milijardų $1,414.Apple vertė, du tūkstančiai du šimtai septyniasdešimt du milijardai
2,272$.Arba virš dviejų trilijonų.Trilijonas tai toks ilgas skaičius 1 000 000 000 000. Italijos bendrasis vidaus produktas 2,004 trilijono,Prancūzijos-2,717trilijono$.Lietuvos bvp 2019 metais 54,63 miljardo$.Apple su savo kapitalu laisvai galėtų sėdėti prie G7 stalo ir spręsti tautų likimus,ką jie ir daro.Korporacijų trilijonieriai komunistai nuperkantys rinkimus ir šalis, kaip gyvus savo žaislus pasižaisti;kai visas pasaulio laikas priklauso jiems iki..laiko

NuNu/Svarbiau ir kt. „desantininkams“

Po to, kai JAV buvo demaskuotas jau kelis dešimtmečius vykdomas neokomunistinis šliaužiantis perversmas ir 75 milijonai amerikiečių jam pagaliau pasipriešino (demonokratai net turėdami totalų mass media palaikymą
nesugebėjo atimti iš tautiečių sveiko proto,
įskiepyti lėkštą, antikristiškai žymėtą progresyvizmo ideologiją),
tik naivuoliai, demagogai, presstitutai ir kitokie samdyti manipuliatoriai gali toliau skelbti ar rašinėti, kad Trumpas ir jo pusėn stojusi tauta
tėra istorinis atsitiktinumas, kažkoks kluptelėjimas dėl laiku neužkardyto išorės priešiškų jėgų įsikišimo.
Susikaupė kritinė masė Ašinio laiko virsmui, – gal sakytų Karlas Jaspersas?

Rachele

Geras, taiklus Andriaus komentaras
Deja, traukinys važiuoja toliau
Ir JAV ir LT…

Linksmai :)
Rachele  Rachele

Kada tavo traukinys sustos prof. Gylio stotelėje.
Laukiam pasiaiškinimų ir… ATSIPRAŠYMO !!!

Stoholmo sindromo aukos

Žydai viešai, į kamerą reiškia neapykantą lietuviams, o šie ‘laikina’ Rachele.
Arba šis portalas yra žydokomuno, arba lietuviai visiški lodoriai.
Na, pasirodykite visu gražumu. Pirmyn!

Stoholme nebuvau ir nesiruošiu ten važiuoti,

o ponia Rachelė geriausia čia iš visų esančių komentatorių. Neburnokit prieš Dievą ir jo tautą, o tai būsit nubausti – šv.Petras pro vartus neįleis ir grįšit peklon.

ašš.

Amerika,Amerika,Amerika pirty…

Andriau Andriau...

tenka ir vėl irzliai pamokslauti jaunesniam šiaipjau bendraminčiui… 1. Jau pati antraštė absoliučiai neteisinga. Visiškų klounų iš jų pačių kliedesių lipdyta Konstituciją pažeidžianti iš anksto pasmerkta žlugti „apkalta” TIK NEVYKUSIAI BANDĖ, bet neįteisino politinės neapykantos kvazi-konstituciniu lygmeniu. Pirma, bandymą rengti apkaltą, anot pačių bidonoidų, neva „ne prezidentui”, o tiesiog privačiam asmeniui, savaites iki tol kasdien su žemėm sumaišė kaip absoliučią antikonstitucinę nesąmonę daugybė Amerikos konstitucionalistų teisės daktarų. Kaip nekeista, daugelis netgi su tokiom nelabai angliškomis pavardėmis… Suprantat apie ką… Antra, buvo atvirai diskutuojama, kad jeigu perversmininkų gauja imtų aiškinti, kad apkaltą adresuoja kelia būtent prezidentui, tai iškart reikštų jų visos rinkimų klastojimo aferos prisipažinimą. *** 2. Visiškai neteisinga yra tamstos išvada (realiai – tik nevykusi prielaida), kad Prezidentas yra sausio… Skaityti daugiau »

stasys

Taip ir nebuvo pateikta jokių fizinių įrodymų jog Amerikos Prezidento rinkimuose buvo kaip nors įpatingai naujoviškai sukčiauja , tikėti jog jie gali būti kažkaip įpatingai skaidrus nėra verta . Nesant įrodymų galima teigti jog D.Trump buvo kai kas paploninta ,pasakos apie tris parsiukus stiliumi, ir tai nėra įstatymo baudžiama .Na niekas Amerikoje nedraudžia rinkti minias nepatenkintų piliečių rinkimais su tais pačiais liudijimais ‘maciusiu ir žinančių ‘ jei visa tai vyksta įstatymo rybose , tiesa , kažkuo primena lietuvišką visuomenės tragedija su vis dar ieškančiais ‘pedofilu’ ? . Visame tame matau viena ir ta pati išpuolį prieš valstybę ir jos demokratine santvarka , kai melas tampa patogią priemonė įvelti ir visuomenę į politines kovas nepaisant netgi pačiu baisiausių metamu kaltinimu žmogiškumu… Skaityti daugiau »

sąsys eina į būdą

https://karzygys.lt/karzygys-gyvai-8/
o žmonėms, – linksmos naujienos apie sudegusį cirką, tipo „apkaltą”

Demokratija miršta

Taip,JAV bidonistų partija,kaip vėžys išplito laisvojo žodžio Amerikoje.Trumpas ,kaip prityręs daktaras operacinėje ėmėsi darbo tą vėžį pjaunant lauk;dar keturi sunkaus operavimo metai..ir sveikimo procesas, būtų pagerinęs Amerikos, demokratijos padėti,bet deje daktaras buvo nušalintas,o Amerika palikta ant stalo mirti.Jos jau laukia požeminiame morge skrodikas Biden su savo komanda,lavonų ir suklastota mirusiojo skrodimo išvada pasauliui

Bit Chute

FAKE Capital Riot Shooting…Girl was NOT shot, FAKE BLOOD, ALL ACTORS, ALL FAKE:
https://www.bitchute.com/video/DYlb92zMkj41/

štazele

nepersitempk pirštų sausgyslių, kaip jau susiplėšei savo vaginalinius ir ištąsei analinius raumenis. Nekamuok klaviatūros. Įprasta poza aptarnauk šeimininkus. Nebesireikšk čia, tu beviltiška. Ir tie trisdešimt rublių tau nebepadės, infliacija viską jau seniai surijo. O tavo lytiniai „aktyvai” seniai nebefunkcionalūs. Liko tik pirštai šeimininkams tenkinti. Tausok, juos, nenudrožk į klaviatūrą bukai raides maigydama.

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top