Andrius Švarplys. Štai kas yra tikroji demokratijos erozija

Vykstant D. Trumpo apkaltai sausio 13-vasario korporacinė žiniasklaida dirbtinai kėlė bangą apie Kapitolijaus šturmo baisumus.

Ypatingą vaidmenį tuomet suvaidino radikalios kairės politikė Alexandria Ocasio-Cortez. Ji nuolat pasakojo, kokia reali grėsmė iškilo jos gyvybei, žmonėms įsiveržus į Kapitolijų. Kaip riaušininkai specialiai jos ieškojo „Where is she?“. Kaip ji slėpėsi savo ofiso kabineto vonioje, kai išgirdo į savo duris „Boom. Boom. Boom“. Kaip ji persigando ir pagalvojo, kad jau atėjo gyvenimo pabaiga: „all is over“. Kaip šie įvykiai be galo ją traumavo ir atgaivino jos seną traumą dėl seksualinio priekabiavimo. Visa Amerika sekė aukos išgyvenimus.

Tai štai – viso šito tiesiog nebuvo. Ji buvo kitame pastate (Canon building), kuriame jokių riaušininkų nebuvo.
Tai paliudijo kita kongresmenė Nancy Mace, nes jos kabinetas yra šalia AOC kabineto tame pastate, kai jos ten buvo įvykių metu („Report: AOC Was Not Inside Capitol Building During Breach; AOC Responds: Report ‘Manipulative’“).

Tai nėra šiaip „normalus“ politikų kovos epizodas. Jis atskleidžia, kaip viktimizacija tapo aukščiausia politinės svarbos korta. Kaip žiniasklaidos palaikomas politikų melas tampa nebaudžiama norma. Toliau seka įrodymų (Twiterio įrašų, video medžiagos) klastojimas Prezidento apkaltoje. Tai yra aukščiausio politinio lygio nebaudžiamo melo įteisinimas.

Įdomu, ar politologijos profesoriai įtrauks šias aplinkybes prie demokratijos erozijos, kurią taip mėgo priskirti D. Trumpui?..

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

Va tai tau , pasaulis tapo liudininkų kai moteris politikė pamelavo , Svarply tu gal iš medžio isgriuves ? Garliavos skandalas dešimt metų tęsiasi dėka to moteriško melo ir jausmingų įsivaizdavimu , paskaitykie kaip rankeles laužo ponia Joana dėl Daukanto a. kilusio susistumdimo ? kiek ašarų ir skausmo pamačius ‘brutalų susidorojima’ su jos sprinterių .? Nedidelis melas kaip sūris ant sumuštinio sotumo neduoda bet va jo skonį esmingai pagerina .

bronius

Geras stasio pastebėjimas dėl Garliavos. Tik reikia jį apversti. Jau daugiau nei 10 metų melas skleidžiamas pradedant aukščiausiais valdžios pareigūnais baigiant stasiu. Ir nuolat, užtikrintai, NETIESA… Su AOC Amerika susitvarys, anksčiau ar vėliau išbalsuos ją lauk iš kongreso, o štai su Mūsiškiais bijau, kad taip paprasta nebus.

Ponia Joana

Kaip Jums „stasius”? Rankeles nelaužysit?

stasys

.. sako vyrai tapo lepus, vat ir tenka moterims rodyti savo charakterį . Ną dabar bent aišku iš kur pas Svarply tas amerikietiško ‘macio’ entuziazmas liejasi upeliais .

Ponia Joana,

kas jums tas stasys? Pusbrolis, krikštatėvis, kad negalite apeiti kaip š… krūvą? Negi dar nesupratote, kad jis pinigėlius gauna ne už pliusus, bet už minusus? Tokia jo ,,zadanija” – žmones erzinti ir durninti. Jie su prašaliečiu puiki komanda: vienas erzina žmones, įtraukia juos į kvailus ginčus ir parodo esant tokiais pat kvailiais, o kitas užbaigia: štai kokia nevykusi ta Lietuva. Durnių laivas, ir daugiau nieko. O kas gins durnių laivą? Tik durniai. Ar ir dabar dar nesupratote?

stasys

Sunkus uždavinys, kaip ta žodžio laisve pakišti po savo asm. suolų . Būtent savo ir niekieno daugiau . Su dideliu liūdesiu Jums turiu pranešti Lietuva pasikeitė ir visuomenė nesutiks aukoti iškovotu laisvių vardant vieno ar kelių asmeninių išiskaudinimu.Gal todėl man nėra pikta ant tos susipainiojusios str. minimos moters..Kas nenori tapti dėmesio centru ..tamstu tarnas stasys ne išimtis .

štaziui

stazele – vazelino bidonai, bėgte pas šeimininkus. Trisdešimt norveginių.

Kis

kas ten sturmavo man po viena organa,bet toje vietoje atsidurti tikrai nenoreciau.

The Epoch Times 1

https://www.theepochtimes.com/emails-confirm-un-gave-names-of-dissidents-to-ccp_3711143.html?utm_source=pushengage Nutekinti el. laiškai įrodo, kad, priešingai nei neigia Jungtinės Tautos, jų žmogaus teisių pareigūnai perdavinėjo Pekino komunistiniam režimui, Kinijos disidentų, ketinančių liudyti Ženevoje apie komunistinės Kinijos partijos nusikaltimus, pavardes. Šį pavardžių perdavimą diktatūrai laikė „įprasta praktika“. Ir jis tęsiasi iki šiol, nepaisant JT paneigimų. Kinijos komunistų valdžia panaudojo iš JT gautus vardus, kad disidentai negalėtų išvykti iš Kinijos. Bent vienas JT nustatytas ir KKP sulaikytas prieš išvykdamas į Ženevą disidentas Cao Shunli buvo nužudytas. Pasak JT informatorės Emmos Reilly, atskleidusios skandalą, jei disidentas, ketinęs liudyti prieš Pekiną JT, jau buvo užsienyje, KKP suimdavo ir kankindavo jo šeimą. JT pranešė Kinijai apie režimo kritikus, kurie rūpinosi Tibetu, Honkongu ir islamo uigūrų mažuma Vakarų Kinijoje. 2020 m. vasarį „The Epoch Times“… Skaityti daugiau »

The Epoch Times 2

„Tai siaubinga praktika, bet jei JT tai skelbia, bent skelbtų viešai, kad žmonės žinotų, koks pavojus jiems kilęs“, – sakė Reilly. Iš laiškų aiškėja, kad Reilly priešinosi, kad disidentų pavardės būtų perduodamos Kinijos kumistinei valdžiai. Vietoj to ji siekė, kad būtų pranešama liudytojams. Tačiau JT Žmogaus teisių tarybos skyriaus viršininkas Ericas Tistounet teigė, kad vardų sąrašas yra viešas, todėl BPK prašymų atmesti negalima. Laiškai rodo, kad Tistounet siūlė veikti kuo greičiau, kad būtų išvengta „didėjančio Kinijos nepasitikėjimo“. Žinia apie elektroninius laiškus, patvirtinančius, kad JT iš tikrųjų perduoda Kinijos disidentų pavardes Kinijos valdžiai, sukėlė pasipiktinimą Turkijos žiniasklaidoje [uigurai yra turkų kalbiniai giminaičiai ir taip pat musulmonai]. Tačiau Europos ir JAV spaudoje šis skandalas buvo vos paminėtas. Reilly teigė, kad tai sisteminis… Skaityti daugiau »

Leonas Vai6teinas (Leon Weinstein)

669: В воскресенье ждем новостей
https://leonweinstein.blog/2021/02/25/669/

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top