Andrius Švarplys. „Tai buvo gerai organizuota ataka prieš Lietuvos valstybę…“?

Policijos, VRM ir A.Bilotaitės mąstymas: „Tai buvo gerai organizuota ataka prieš Lietuvos valstybę, kadangi dalyvavo ne vietiniai gyventojai, o atvykę iš kitų Lietuvos vietų“ (vakar dienos spaudos konferencija).

Tai pagal tokią logiką Šeimų Maršo mitingas Vingio parke buvo diversijų diversija, nes žmonės suvažiavo iš Lietuvos pakampių – kaip upeliukai suplaukė į didesnes upes, kol galiausiai suėjo į vieną didelį centrą Vilniuje. Valstybei turėjo būti pavojingiau už „Zapad“ pratybas. Bet nebuvo palikta nei vienos šiukšlėlės.

Toks mąstymas išduoda labai žemą pilietiškumo supratimo lygį teisėsaugos struktūrose. Gyventojai laikomi politiškai neįgaliais vietos „galvijais“, kurie gali suprasti ir tvarkyti tik savo tvartelio reikalus. Tuo tarpu žmonės gali organizuotis ir atvykti padėti Dieveniškių ar Rūdninkų gyventojams, nes mato vyriausybės nepajėgumą ir įstatymo nesilaikymą ginti sieną. Žmonėms įgriso politinis melas ir prievarta itin svarbiais gyvenimo klausimais, tokiais kaip sveikatos, karantino, vakcinų, šeimos, lyties.

Šeimos Maršas todėl ir virto skėtine organizacija, kad padėti žmonėms organizuotis žemiausiame – kaimo – lygmenyje.

Taip pat mokytojų streikai 2018 m. pabaigoje, kai buvo lipama pro ministerijos langą – pagal tokią logiką irgi gali būti laikomi „gerai organizuota antivalstybine diversija“.

Valdžia negali naudoti jėgos prieš taikius protestuotojus ir turi atvirai eiti į kontaktą su visuomene. Kada tai bus įsisąmoninta?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
g.p.

Kaip kažkas taikliai pastebėjo – moteris didelės pelės veidu …
Pagal pelių supratimą – dėl nelegalų krizės kalčiausi protestuojantys kaimų ir miestelių gyventojai ..

Lietuvos realijos

Bilotaite baigia suparalyzuot,anūkas visur iesko priešų ir randa,Raskevicius gina nusikaltėlių teisės,armonyte pasislėpė,simonyte dažo prazilusius plaukus…

Gerai organizuotą ataką

prieš Lietuvos valstybę vykdo Bilotaitė, Landsbergiukas ir visa šaika. Beje, o kas dabar Krašto apsaugos ministras? Atostogauja? Ar mano, kad tai ne jo reikalas?

Gyventojas

Ji yra trenkta, dievaži.

ah1

Kur krašto apsaugos ministras Anušauskas? Oi nebereikalo TSRS laikais išsiskyrusių prie didelės valdžios neprileisdavo argumentuojant „išsiskyręs reiškia nepatikimas”

kazys

Šita žiurkė turėtu tuojau pat atsistatydinti ir dingti iš Lietuvos.

gi ji blondinė

partine blondinė yra bilo-taitė!? Ji nesupras ka reiškia atsistatydinti – gi ji blondinė ir dar użingridinė ozka!

šitai Poniai -panelei

prie pavardės labai tiktu priešdėlis DE

jie bijo

okupantai ir kolaborantai – mūsų teisėsauga – labai labai bijo.
(apsišikę iki ausų, smirda – tauta vieną dieną gali neapsikęsti tokios smarvės)

kuosa

Ši blondinė panelė visiškai teisi. Ji sužinojo, kad visoje Lietuvoje organizuotai veikę sąjūdiečiai sugriovė ne tik LTSR, bet ir dramblį ant molinių kojų – CCCP. Ji pajuto, kad šilta kėdė labai susvyravo, tai paprasčiausia žmones, pasisakančius prieš Lietuvos islamizaciją, reikia paskelbti valstybės priešais.

Tai buvo

ataka pries valstybe, organizuota konservatoriu sutves vadovaujant reto bukumo UR ministro.

Kis

turetu bent lasa padorumo ar proto,po tokiu vojazu senai atsistadintu,bet nei nerasta ,tegu laukia kol isvarys kaip suni.(moteriskos lyties)Uzknysai negyvai.Suprantu,kad esi sarasine,nesne karta nesi laimejusi vienmandateje,meginai pries Grazuli apgaules keliu ,bet kaip nekeitas teismai pripazino tavo merguzele klastote?Ir tokiu ten ypac aukstai tupinciu ant laktu baisiai jau daug.Dedule bliamba nemarus?Laukiu festivalio ir ne krust.

Šie veideliai

atitrūkę nuo tautos,jos gyvenimo.Jie dirba,vadovaudamiesi Briuselio tezėmis,kurių viena sako,kad mes žinom geriau.Jiems už tokį paklusnumą moka,gerai moka.Kuo jie skiriasi nuo tų,kurie nuėjo bendrinininkauti su sovietais?

elfe

Tai, kad Bilotaites pasonej ir yra tie galimi organizatoriai…
kodel ji vis dar laiko R.Tamasiunienes paskirta viceministra rusa, bei Pasienio tarnybos vada Generola R.Lubajeva?.
Juk butent jos viceministras atvyko su ta gurguole policijos masinu gyventoju gasdinimui, o tarp protestuotoju sedejo grazuole Rita Tamasuniene!
ar galima laikyt Lubajeva tokiame poste, jei tik jam atejus cigareciu kontrabanda traukiniais is Baltarusijos isaugo 70 procentu, kaip teige per LRT radija vienas pasienietis.. o dar si krize..

mergina rods visiskai nesigaudo poliyikoj.
taip, jei kremliaus strategai lengvai pasinaudojo musu politiais stumiant Lukosenka link Kremliaus, tai dar lengviau gali pasinaudot ir protestais…

Hmm....

Pagalvokim, jei A. Bilotaite viena augina vaika, kiek jai laiko lieka politikai ir krizei suvaldyti?..
Manau, kuo skubiausiai Pasienio tarnyba turetu perimt Krasto apsaugos ministerija.

Deja,

tenka Švarpliui pritarti. Vyriausybės nariai, mano manymu, turėjo kitaip reaguoti į Šeimos maršo dalyvius net tuo atveju, jei Vingio parke būtų dešimt tūkstančių gražulių;-), o tai neįmanoma vien teoriškai, na, bet dėl arogancijos teks palikti postus.

sitai jau vaidenasi!

Rusai puola! tikrai nera, ko meluojat?

IŠSIŽIOJUS

„ministrė”…

Pomėgiai.

O ar pirmąsyk taikūs žmonės neįtinka valdžiai? Prisiminkim Garliavos pogromą, kai prieš pilietiškus žmones buvo mesta smogiamoji jėga. Be to, šie žmonės irgi buvo išvadinti perversmininkais, patvoriniais, violetiniais… Valdžia labai uoliai puola tarnauti kažkokiems šeimininkams, tik ne tautiečiams.

"ministrė"

Valstybė – tai PIŠ! Ir AŠ!

stasys

Atsakomybės jausmo stokojantis gali sau leisti minėti čia ‘garliava’ pavyzdžiu . Silpnai išvystitas ministrės pilietiškumas argumentais turi krūva pavyzdžiu kai naiviais piliečiais naudojasi saldžkaliežuviai politikos kosmonautai kuriu dėka smarkiai kenkiama Lietuvai įvaizdžiu ir jos ekonomikai ir tai pačiai visuomenei . Kiek čia laiko praėjo kai anekdotu karalius viešai dievagojosi jog maršas šeimu netaps partija ? Nieko blogo tame nėra , bet čia vėl lenda visokios ‘garliavinės plaukuotos ausys’ viena sakoma o kitaip vyksta ir daroma .Mums dar reikia mokytis patiems pilietiškumo iš kitu , Prancūzijoje geltonosios liemenės kažkodėl netapo partija o juk palaikymas visuomenės buvo ..matyt kitas mentalitetas visuomenės žiūrint į valdžios lovį .

Raigerdas

Pakartosiu dar kartą tą daugybei žmonių žinomą Lenino frazę:”Kiekviena virėja gali valdyti valstybę”. Manau, kad žinote, kuo baigėsi „virėjų” valdymas TSRS laikais. Vienas iš žiauriausų „virėjų” buvo Stalinas. Tokiems „virėjams” labai patinka tie falsifikuoti rinkimai, kur už juos,neva, „balsuoja” virš 90% balso teisę turinčių rinkėjų. Ir jie šaukia patenkinti:”jūs matėte, kaip visa liaudis nubalsavo už Visų Tautų Tėvą draugą Staliną ir kokie tai buvo demokratiški rinkimai”. Baimė nebalsuoti už Staliną buvo labai didelė, nes jeigu nebalsuosi, tai gali būti apkaltintas ANTITARYBINIŲ ELEMENTU ir tai galėjo baigtis tuo, kad pripaišys tau šizofreniją ir paguldys į psichiatrinę, arba išsiųs į GULAG’ą. „Virėjų” sukurta valstybė egzistavo nuo 1922 m. gruodžio 30 d. iki 1991 m. gruodžio 31 d. Aišku, kaip ir dera „Virėjams”,… Skaityti daugiau »

habilitas

Kai vadovaujamasi principu – valstybė tai aš, nieko keisto tokiuose pareiškimuose nėra, tik parodo mentalitetą. Bet koks nepritarimas valdžios sprendimams, jau ataka prieš „valstybę”, t. y. prieš Teritoriją.

Asaba Koncertina

Kvailesnėmis nei pelės smegenimis, bando kažką vapėti, pati nesuprasdama ką. Galvoja, kad prisiraliavusi Afrikos smėlynuose gali spręsti šalies likimą. Už kiek parsidavei, blondine, ir už kiek pardavei Tėvynę?

Organizuota ataka

prieš valstybę – metų metais vykstanti iš Baltarusijos kontrabanda per kiaurą sieną.

s.m.>habilitas

dar blogiau, – jie apsimeta nesuvokiančiais, kad yra Tautos, suvereno ir pono, tik samdomi tarnai, ir, beje, yra visi masiškai pažeidę savo priesaikas, duotas padėjus ranką ant Konstitucijos, kurioje tai įrašyta pačiuose pirmuosiuose straipsniuose.

Vilniaus lochai neįgalūs.

Skėtariojosi, kol tauta kentėjo, nes girdėjo, kad puola. Per tą laiką Vilniaus lochynas svaigo ir vogė. Laikas formuoti naują struktūrą Kaune. Laikinoji sostinė gal dar išgelbės. Lochynas neįgalus.

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top