Andrius Švarplys. Taip gali elgtis tik menkysta

Politologas Andrius Švarplys savo veidaknygėje aptarė pastaruoju metu išsakytus žurnalistų Edmundo Jakilaičio (skaityti ČIA), Andriaus Užkalnio (skaityti ČIA) pareiškimus.

Siūlome jo pastebėjimus.

Rimvydas Valatka, Edmundas Jakilaitis, Andrius Užkalnis – visi sąmoningai maišė į vieną katilą paramą Kedžiams, Neringai Venckienei, partijos kūrimui, ėjimui į Seimą ir protestą prieš valstybines manipuliacijas nuslepiant teisingumą.

Ir tai daro iki šiol – tikslingai, sąmoningai. Išsigandę masinio žmonių nepasitenkinimo, bando paslėpti patį gėdingiausią valstybės nusikaltimą – pedofilijos tyrimo užgniaužimą, viešą visuomenės išprievartavimą teisinės valstybės vardu, pačios brutaliausios valstybinės prievartos apogėjų – išnešant klykiantį vaiką visos Lietuvos akivaizdoje.

Visi trys – pinigų, galios, užsakovų klapčiukai. Savo profesijos meistrai, todėl tik dar labiau didina propagandos sklaidą.

Skirtumas gal tik tas, kad trečiasis dar imasi pamokslauti apie šėtono kalvę, blogio sėjikus, violetinį Garliavos patvorį, brudą ir čia pat… apie disidentų moralę…

Štai čia ir atsiskleidžia menkystos bruožas.

Iš tiesų pedofilijos istorijoje tai buvo aukščiausias moralinio kompaso tikslumas – Algirdo Patacko, s. Nijolės Sadūnaitės, kun. Roberto Grigo, Vytauto Landsbergio pozicija.

Savo kūnais ir sielomis patyrę valdžios prievartą sovietmečiu, jie puikiai jautė tą patį gaivalą Garliavos istorijoje.

Ir tik visiškai demoralizuotas menkysta gali šitaip išversti disidentų moralę pagal savo ideologines, pinigines ir interesų klišes.

A.Patacko politinės, kultūrinės, etno-filosofinės pažiūros nėra neliečiamos, su daug kuo galima nesutikti. Bet tai visiškai neliečia jo moralinio jautrumo ir laikysenos autentiškumo pedofilijos istorijoje.

Būtent šis jo atminimas leis mums neprarasti moralinio sąmoningumo Garliavos byloje, o tokios minėtų konjunktūristų laikysenos ir rašinėliai tik dar labiau išryškins skirtumą tarp A.Patacko ir vienadienės propagandos.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Aciu, kad nenutylejote,

supratote ir pasakete. Pagarba.L.

liustracijos nebuvimo pasekmės

šlykščiausi žmonės – KGBistai pasiliko teisėsaugoje: teismuose, prokuratūroje, VRM ir TM.
TM vadovauja stribo vaikas bernatonis.
prezidentė – iš vis nesusipratimas…
Paskui stebisi – kodėl tokia emigracija, kodėl tiek daug savižudybių, kodėl tokios didelės šildymo sąskaitos – sušildyta gyvatė kando, kanda ir kas…

PUIKU.TAIKLIAI

Dar ne viskas prarasta Lituvoje.Yra kas apgins teisybę.
Nors menkystos ir užvaldė žiniaskladą.

Malonu,

kad dar Lietuvoje ne visi uzgniauzti zmones ,o kai kurie vis dar nebijo ivardinti „skuras” , kurios supranta tik pinigu šlamesi uz kuriu ,galimai slepiasi ju sazine.

StasysG

Autorius apgina Algirdą Patacką. Pritariu, kad „Visi trys – pinigų, galios, užsakovų klapčiukai.”. Tai jie – Jakilaitis, Valatka, Užkalnis.

Kita menkystų rūšis

Yra kita menkystų rūšis. Tai tie, kurie nekentė Algirdo, ypač dėl jo laikysenos Garliavos tragedijos atžvilgiu, o dabar, kai jau neatsikirs, imasi meluoti, kaip jie jį gerbia, kaip jie kartą buvo šalia jo, kaip panašiai jie mąstė. Apie šią menkystų rūšį (Bačiulis, …) gražus komentaras: Erika Drungyte Liūdesys liks ilgai. Labai stengiuos išsivaduot iš pasišlykštėjimo jausmo, nes niekinimas yra silpnųjų požymis ir ego viršenybė. Bet juk beveik neįmanoma suvaldyti fiziologinio supykinimo ar bent jau nusipurtymo, kai pamatai šlykštų ar užuodi pradvisusį dalyką. Kai dabar Algirdo vardą volioja burnoj ir rašliavoj tikri šiukšlės, atmatos, subinlaižiai, zombiai, marionetės, partijų ir žiniasklaidos šunauja – koktu. Ir visi atsimena, kad buvo nors minutę su Juo susitikę, kokia jiems garbė… Kam neduota skraidyti, tas amžinai… Skaityti daugiau »

Pastebėjimas

Gerai gi Dėdulė ir Magnolija su beretėmis užvirė violetinę košę, tik kad nepavyko, nes Lietuvos žmonės ne tokie kvaili, todėl liko tik beretinių krūvelė, kuriai taip ir nepavyko pritraukti žmonių į savo verdamą violetinę revoliuciją Magnolijos režimo sustiprinimui.

Algis

visišai sutinku su autoriaus mintimis. Tik galvoju kaip duoti tokiems rašinėtojams rimtesnį atkirtį, ne tik šiame portale.

gaila

Kad niekas negali sustabdyti tokiu rasliavotoju siuatejimu.Manau ,kad tokie uzkalniai ,kuznecovaites ir dar kiti jie kis=rsina zmones,kelia nepasitikejima.Ir dar manau ,kad zmones emigruoja pasislyksteje kas darosi dabar ziniasklaidoje.Kai zmogus nieko negali pakeisti,o jisnera toks supuves ,kaip tokie uzkalniai ,jis paprasciausiai spiauna iviska ir emigruoja.

Nikodemas

šitie jakilaičiai, valatkos, užkalniai niekuo nesiskiria nuo tų žmogystų, kur nuniokojo Nemcovui skirtą improvizuotą memorialą ant tilto.

ABSOLIUTI

tiesa pasakyta trumpame straipsnelyje, Dievas taip nepaliks, ateis greit laikas ir tikruosius Garliavos istorijos pedofilus, užgniaužėjus ir žūdikus tikrai išaiškins, nes dabar viešai išgamėlės aiškina, kad juoda yra balta ir atvirkščiai.

Tiesos sekla

palaidota zemeje ateity vis tiek sudygs.Velykos bus.Neisvengiamai.

sakykit

o kaip prasmuko į DK partiją Gylys su Vasiliausku? Jie ir nepuošia tos partijos nuvairavę ją link Darbo partijos.

Lietuva turės atsakyti

už tai kad negynė Kedžių mafijinės gaujos aukų, kad atėmė iš nekalto vaiko ir nekaltos motinos viską – tėvynę, draugus, gimines, praeitį tam kad jų budeliai galėtų vaikščioti laisvėje. Tokių baisybių civilizuotame pasaulyje nebūna.

Keista, kad autorius V. Lansbergį

stato greta Algirdo Patacko, s. Nijolės Sadūnaitės, kun. Roberto Grigo. Nejaugi jie turi kažką bendrą?

Lietuva tures atsakyti

uz tai kad pagrobe Deimante is jos saugiu namu ,uzdare paslrpe ja nuo draugu ,seneliu kurie ja uzaugino.Ateme mergaites vaikyste ,ikalino uztai kad ji papasakojo kaip pedofilai ja laize o motina dejosi pinigus i raudona pinigine .Budeliai teisia nekaltus zmones ,nuzude mergaites teti ,80 judu isvsre nekalta mergaites teta is Lietuvos . Civilizuotame pasaulyje tokiu dalyku nera ,pedofilijos bylos nezlugdomos o tiriamos. LIETUVA TURES ATSAKYTI UZ VISKA .

Pastebėjimas to 16:55

Kas jums keista, kuolistai-sorošistai yra landsbergistų viena iš atšakų.

atmintis

žinoma ne be reikalo valatka gavo į snukį nuo a.a. Patacko.Tik gaila ,kad per mažai.

cha

valatka is klapciuku ismestas. Padare mauras savo darba ir nebereikalingas liko – pirma is lietrycio, dabar is 15 min.

-> Lietuva turės atsakyti

Ne Lietuva turės atsakyti, o ta gauja, užvaldžiusi Lietuvą, ją aptarnaujantys „žurnalistai”, bestuburiai teisėjai ir ta masė abejingųjų, savo bailumą dangstantys išgalvotais pasiteisinimais, kad jiems ten ne viskas aišku. Lietuva yra Algirdo Lietuva, o ne tų robokopų, net jei ant jų uniformų puikuojasi valstybiniai simboliai. Lietuva – tai mes, o ne Tie. Jei mes turėsime atsakyti, tai už tai, kad per mažai darėme. Lietuva bus laisva!

Ko tikėtis

iš A.Nako?Turėtų neiti po šios partijos vėliava,nes tiek šaipėsi…

ramus

jakilaitis, valatka, uzkalnis + lavaste su kuznecovaite…. bezda daug, o rezultatas atvirkstinis. Nei viena ju rasliava taip ir „neisskalbe” uso triusiku ar teisesaugos apatiniu pedofilijos byloje. Tyciodamasis is a.a. Patacko, uzkalnis apsispjaude pats save. Skystas propagandistas. Jo uzsakovu vietoje, paieskociau talentingesnio .

Gerb. Andriau Svarply,

aciu, kad esate. Atgaiva sirdziai. Rasykit daugiau.

Algimantas

Pedofilijos irstva tik dar labiau sutvirtejo,nes daug kas tuo naudojasi is esanciu valdzioje.Turiu omenyje Sveksna ie r kitus vaiku namus

šitų

išvardintų veikėjų nevadinčiau jokiais žunalistais,nes jie su tuo visai nesusiję.jie tik klykiančių diedų su sijonais trijulė.Neverti jokio dėmesio.Tikri žurnalistai turi savigarbos ir nepaperkami.Jei vyktų karas,žinočiau kas yra kas.Tokia klykiančių diedų su sijonais trojica parduotų bet ką ir u- bet kiek.Juos galima būtų vadinti parsidavėliais už duonos kąsnį.Melagiai.O Dievo žodis sako,kad nesėst už vieno stalo su męelagiais,pijokais,žudikais ir iškrypęliais,nes tai didžiausia nuodėmė

Pikta,

kad a.a Algirdą Patacką, s. Nijolę Sadūnaitę, kun. Robertą Grigą, kurie yra tiesos vaikai, lygina su V. Lansbergiu, pardavusiu sielą velniui, o Lietuvą – užjūrio ponams.

ačiū gerb. Andriui,

išties tie trys žurnalistai krito iki tokio lygio, iš kurio, manau, jau nepasikeliama, nes atstatyti tokį šlykštų melą, manipuliavimą vien žodžiais, faktus pastumiant į šalį, nebeįmanoma. Ačiū, gerb. Andriui, kad drąsiai ir viešai pasisakote prieš tuos menkystas, jų skleidžiamą purvą. Juk neveltui yra geras pasakymas: blogis plinta, kai geri vyrai nieko nedaro.

Arnė

su pagarba, dėkui autoriui.

to Pikta,       2015-04-6 10:22

judantis tu dvikoji – sielą, kurios niekada neturėjai, pardavei ne tikm velniui, bet ir lucifieriui, nes esi proto ligonis su supelijusiom smegenėlėm

:-(

tas šūdas, jei bandysite su juo bendrauti facebook, užsiblokuoja.

:-(

turiu galvoj tą menkystą

Puiku

Viena menkysta pavaryta nuo lovio.

atsiverskite

alkas.lt
Ten M.Kundrotas kerta dar kieciau.

StasysG

Taip, paskaičiau m Kundrotą. Užkalniui turėtų svilti padai.

Cha cha cha

nuo kokios gi valdžios prievartos sovietmečiu kentėjo V. Landsbergis?

35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top