Andrius Švarplys. Teisingumui ateina sunkūs laikai

Dalijamės dr. Andriaus Švarplio pastaba apie prokurorų sprendimą išteisinti policininką, per vadinamąjį „Kapitolijaus šturmą“ nušovusį (daugiau skaityti „U.S. Capitol Police officer cleared of wrongdoing in fatal shooting of Ashli Babbitt during Capitol attack“ kariuomenės veteranę Ashli Babbitt.

Labai abejotinas sprendimas. O dar labiau abejotinas ir beprasmis buvo šūvis, pražudęs Ashli Babbitt – kariuomenės veteranę ir patriotę. Video aiškiai matosi, kad ji grėsmės nekėlė, šalia stovi Rūmų policininkai ir šnekasi su įsiveržėliais. Ir staiga nuaidi šūvis. Visiškai beprasmis. Kažkuris pareigūnas supanikavo.

Šis prokurorų sprendimas ypač kontrastuoja su „rasizmo“ realijomis. Kai pareigūnai nušauna policijos ieškomą asmenį, kuris nepaklūsta pareigūnams, priešinasi ir bando pasprukti, tuomet skelbiama, kad tai yra policijos sisteminis rasizmas, o medijos kalba apie tai, koks geras žmogus jis buvo (panašiai G.Floydas buvo padarytas auksinio karsto šventuoju, nors net sulaikymo metu buvo apsinešęs, visas incidentas buvo dėl to, kad už cigaretes atsiskaitė padirbtais doleriais, o neseniai buvo išėjęs iš kalėjimo, kur buvo atsidūręs už ginkluota apiplėšimą). Tačiau kai nušaunama karo veteranė, kuri realiai nekėlė jokios grėsmės, tuomet byla nutraukiama ir pareigūnas padarė gerą darbą. Jeigu A.Babbitt nušovimas buvo teisėtas, tai tuomet buvo galima iššaudyti visus iki vieno įsiveržusius į Kapitolijų. Tačiau dauguma Rūmų policininkų taikiai vaikščiojo ir kalbėjosi su „nusikaltėliais“.

Amerikos teisinės sistemos pasididžiavimas Due process of Law dabar tampa pseudo rasizmo įkaitu, arba kitaip tariant, tampa politizuotu. O tai reiškia, kad teisingumui ateina sunkūs laikai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
NuNu

Autorius pasiklydo vertybėse – juodaodžio uždusinimas policininko koja nieko tokio, smulkmena, o parlamento šturmas su aukomis, tai policijos neteisėti veksmai. Kiek rusų influencerių dalyvavo šturme, pažiūrėkite TV, internetą, pamąstykite ką šiuo atveju darytų Putinas, kiek aukų būtų? Kliedesys, o ne publikacija.

KiberPatrulis Nu Nu

Pisk policiją – čia tai tikroji vertybė.

Tvankstas

Pasiskaityti iš Telegram šaltinio https://t.me/bigshocktheory. Project Veritas опубликовал вторую часть (https://t.me/bigshocktheory/7802) своего разоблачения CNN, в которой технический директор медиа-сети Чарли Честер признает, что они используют COVID и мнимую панику для повышения собственных рейтингов. В шокирующем видео Честер объясняет, как сеть использует «манипуляции» для формирования общественного мнения. «Любой репортер CNN… На самом деле они говорят человеку, что сказать. Это как увести его в нужном направлении, прежде чем он даже откроет рот. Единственные люди, которых мы пускаем в эфир, по большей части, это люди, которые доказали свою успешность в использовании наживок», – пояснил Честер. «Я думаю, что есть искусство манипулировать… повторять вещи дважды – есть небольшие тонкости в том, как манипулировать людьми… Я имею в виду, этого достаточно, чтобы изменить мир, понимаете?»… Skaityti daugiau »

Tvankstas

Pagrindinė G. Floyd mirties priežastis yra narkotikų perdozavimas. Po įniršio priepuolių, prispaustas policininko, kadangi negalėjo judėti pats ir kraujas tekėti turėjo užspaustas kraujagysles, įvyko mirtis. Tai neretai pasitaikanti narkomano mirtis siautėjant ir jį keliems vyrams sulaikant, prispaudžiant ant žemės.
Ashley Babitt nušovė juodaodis policininkas, kuris dėl savo odos spalvos turi indulgenciją ir nėra pakaltinamas pagal politkorektiškumą.

>NuNu       2021-04-16 9:17

nuf-nufai, o tavęs leitenantas per instruktažą neperspėjo, kad čia renkasi ne delfio lygio skaitytojai? Kurie pertikrina prieinamą informaciją anglų, vokiečių, lenkų, net olandų kalbomis?
Tai va, nykus komitetini troli, policininko, neva nužudžiusio recidyvistą, kol kas nagrinėjamoje byloje medicinos ekspertizė jau nustatė, kad policijos sulaikomas nusikaltėlis nebuvo uždusintas.

Deivis

Ką turi bendro Jungtinės Valstijos ir teisingumas? Nejuokinkit voveraičių 🙂

stasys

Nėščios kumelės sapnas pagal A.Svarpli. ” …margaspalve minia trumpistu apsupę Kapitoliju ‘diskutuoja taikiai su policininkais’ prie Kapitolijaus tvorelių , vėliau nežinia kodėl pastariesiems ateina mintis į galvą protestuotojams pasiūlyti ‘aplankyti’ Kapitoliju !bet va bėda raktų nuo lauko durų niekas neturi . Tada , pasak tos pačios ‘kumelės sapno’ , vyrai pasitarė nutarė ,sventam reikalui spaudžiant , sulipti per langus keletą jų gražiai išlupus . Rezultate didelio skaičiaus norinčių dėka susidarė spūstis iššovė keli tarnybiniai pistoletai nežinia kam ,žuvo penki žmonės ir buvo krūvą sužeistų. Kas tiems policininkams pasirodė , tik vienas dievas žino ir be abejo tu sapnu aiskintojas A.Svarplys . išvada :priežastis trūkumas teisingumo , vat jei pro langus Kapitolijaus liptu juodukai spūsčių nebūtų o policininkų ginklų kaburos nebūtų… Skaityti daugiau »

idomu

sasya angliskai nemoka 🙂 KGB kursuose neismoke senelio.

idomu

pagaunam stasiuka? per kiek jis 100 metru nubegs?

idomu

Beje, kodel tie nususe buve KGB stukaciai kaip stasys ar NuNu nesugeba angliskai ismokti?

Beje

Lietuvoje tas pats, deja. Misiukoniai nekalti, net valstybines pensijas gauna, o va iš Lietuvos partizanu atvirai tyčiojamasi.

NuNu

Anglų kalbos specialistai iš Russian Today. Kažkaip kelio ant kaklo apie 8 min. nuo narkotikų neskiria. 2021-04-09 buvo apklaustas medicinos ekspertas 37 metų stažo, išsiverskite ne iš rusų galbos, yra video.

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top