Andrius Švarplys. Tėvynės Sąjungos partija tampa genderistine globalistine partija (papildyta)

Ar dar gali būti didesnis įrodymas apie šio politiko ir šitos partijos neadekvatumą?

Realiai tai yra kovo 11-osios ir lietuvių tautos išdavystė. Niekada lietuvių tautoje nebuvo propaguojamas homoseksualizmas ir transseksualizmas.

Partiją paveldėjusio politiko žodžiai yra atviras prisipažinimas, kad Tėvynės Sąjungos/konservatorių partija išsižada lietuvių tradicijos, laisvės kovų, Sąjūdžio, Konstitucijos ir stoja genderizmo pusėje, kurį perša globalios ES institucijos.

Tėvynės Sąjungos partija tampa genderistine globalistine partija.

* * *

Ne patys Gabrieliaus Landsbergio žodžiai yra esmė. Jie tik aiškiai įvardijo politinį mentalitetą, kurį mes jau matėme ir jautėme iš šios partijos laikysenos, balsavimų ir lyderių viešos raiškos. Kalba tik įgarsina mąstymą.

TS/LKD pirmininko žodžiai pasakyti vakar, 2021 m. birželio 5 d. Laisvės partijos suvažiavime, yra simboliniai ir, be abejo, svarbesni už patį suvažiavimą. Jie žymi vienos politinės epochos pabaigą ir naujos pradžią. Jie simboliškai pabaigia moderniosios lietuvių tautos žygį, prasidėjusį su J.Basanavičiaus „Aušra“ ir V.Kudirkos „Varpu“, realizavusį 1918 vasario 16-ąją, atsilaikiusį pokario rezistencijoje ir vėl atgimusį 1990 m. kovo 11-ąją.

Tų žodžių esmė yra tokia: mes, didžiausia Lietuvos partija, išaugusi iš Sąjūdžio ir turėjusi misiją jį tęsti, dabar darysime viską, kad Lietuvą performuotume pagal Europos Sąjungos standartus, net jei jie prieštarauja lietuvių tautos stuburui: šeimai. Mes bet kokia kaina laužysime šį stuburą, kad išpildytumėm lytinių grupių reikalavimus ir išplautumėm lytį ir šeimą, bet patenkintumėm Europos Sąjungos ir kitų šalių norus.

Tai yra sąmoningas Landsbergių apsisprendimas. Eiti ne su savo tauta, jos tradicija, o su globalistinėmis šios dienos vakarietiškomis tendencijomis.

Tai dar būtų bent jau svarstytinas dalykas, jeigu tos tendencijos neštų laisvę, demokratiją ir saugumą. Tačiau yra priešingai, pačiose Vakarų valstybėse tai atneša milžinišką susipriešinimą, radikalumą, cenzūrą, nelaisvę ir saugumo apleidimą. Vietomis – net nuprotėjimą ir nupušimą.

Nuo šiol Landsbergių vizija – globalizuoti Lietuvą. Tai reiškia, nusisukti nuo savo tradicijos ir atsiverti globaliems standartams šeimos ir lyties klausimuose.

Bet Lietuva negali atsiverti nesusilaužiusi savo stuburo. Šeima ir lytis yra raudona linija. Ji grindė visą modernios lietuvybės gyvenimą. Todėl Lietuvos globalizavimas neišvengiamai reiškia 19–20 a. Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios Lietuvos mirtį.

Gali būti, kad tai yra natūralus tautos iškilimo ir nunykimo procesas, kaip mėgsta sakyti Tomas Venclova (regis, gerokai mūsų intelektualų politiškai pervertintas).

Globalizacija tam sukuria visas ekonomines, politines ir psichologines/tapatybines sąlygas. Galbūt. Tačiau tai turi spręsti patys lietuviai. Lietuviai turi bent jau teisę žinoti ir įvardinti tiesą. Kai nebebus kam ginti lietuvių tradicijos, ji natūraliai išnyks, panašiai kaip nunyksta kaimų sodybos. Bet naudoti rezistenciją ir Sąjūdį savo globalistinei politikai – yra melas.

Todėl tenka atsisveikinti su Vytautu Landsbergiu.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
38 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
38
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top