Andrius Švarplys. Tėvynės Sąjungos partija tampa genderistine globalistine partija (papildyta)

Ar dar gali būti didesnis įrodymas apie šio politiko ir šitos partijos neadekvatumą?

Realiai tai yra kovo 11-osios ir lietuvių tautos išdavystė. Niekada lietuvių tautoje nebuvo propaguojamas homoseksualizmas ir transseksualizmas.

Partiją paveldėjusio politiko žodžiai yra atviras prisipažinimas, kad Tėvynės Sąjungos/konservatorių partija išsižada lietuvių tradicijos, laisvės kovų, Sąjūdžio, Konstitucijos ir stoja genderizmo pusėje, kurį perša globalios ES institucijos.

Tėvynės Sąjungos partija tampa genderistine globalistine partija.

* * *

Ne patys Gabrieliaus Landsbergio žodžiai yra esmė. Jie tik aiškiai įvardijo politinį mentalitetą, kurį mes jau matėme ir jautėme iš šios partijos laikysenos, balsavimų ir lyderių viešos raiškos. Kalba tik įgarsina mąstymą.

TS/LKD pirmininko žodžiai pasakyti vakar, 2021 m. birželio 5 d. Laisvės partijos suvažiavime, yra simboliniai ir, be abejo, svarbesni už patį suvažiavimą. Jie žymi vienos politinės epochos pabaigą ir naujos pradžią. Jie simboliškai pabaigia moderniosios lietuvių tautos žygį, prasidėjusį su J.Basanavičiaus „Aušra“ ir V.Kudirkos „Varpu“, realizavusį 1918 vasario 16-ąją, atsilaikiusį pokario rezistencijoje ir vėl atgimusį 1990 m. kovo 11-ąją.

Tų žodžių esmė yra tokia: mes, didžiausia Lietuvos partija, išaugusi iš Sąjūdžio ir turėjusi misiją jį tęsti, dabar darysime viską, kad Lietuvą performuotume pagal Europos Sąjungos standartus, net jei jie prieštarauja lietuvių tautos stuburui: šeimai. Mes bet kokia kaina laužysime šį stuburą, kad išpildytumėm lytinių grupių reikalavimus ir išplautumėm lytį ir šeimą, bet patenkintumėm Europos Sąjungos ir kitų šalių norus.

Tai yra sąmoningas Landsbergių apsisprendimas. Eiti ne su savo tauta, jos tradicija, o su globalistinėmis šios dienos vakarietiškomis tendencijomis.

Tai dar būtų bent jau svarstytinas dalykas, jeigu tos tendencijos neštų laisvę, demokratiją ir saugumą. Tačiau yra priešingai, pačiose Vakarų valstybėse tai atneša milžinišką susipriešinimą, radikalumą, cenzūrą, nelaisvę ir saugumo apleidimą. Vietomis – net nuprotėjimą ir nupušimą.

Nuo šiol Landsbergių vizija – globalizuoti Lietuvą. Tai reiškia, nusisukti nuo savo tradicijos ir atsiverti globaliems standartams šeimos ir lyties klausimuose.

Bet Lietuva negali atsiverti nesusilaužiusi savo stuburo. Šeima ir lytis yra raudona linija. Ji grindė visą modernios lietuvybės gyvenimą. Todėl Lietuvos globalizavimas neišvengiamai reiškia 19–20 a. Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios Lietuvos mirtį.

Gali būti, kad tai yra natūralus tautos iškilimo ir nunykimo procesas, kaip mėgsta sakyti Tomas Venclova (regis, gerokai mūsų intelektualų politiškai pervertintas).

Globalizacija tam sukuria visas ekonomines, politines ir psichologines/tapatybines sąlygas. Galbūt. Tačiau tai turi spręsti patys lietuviai. Lietuviai turi bent jau teisę žinoti ir įvardinti tiesą. Kai nebebus kam ginti lietuvių tradicijos, ji natūraliai išnyks, panašiai kaip nunyksta kaimų sodybos. Bet naudoti rezistenciją ir Sąjūdį savo globalistinei politikai – yra melas.

Todėl tenka atsisveikinti su Vytautu Landsbergiu.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
38 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Alba

lansbergis pasmerke tevynes sajunga zlugimui.

Kažkokia painiava.

Visiškai numota į moters,mamos,gyvybės nešėjos sveikatą,paslaugos joms tolo nutolo,užtat kalbama apie nenešančių gyvybę privilegijas,sveikatą,savijautą,brangias operacijas jiems.

AAA

Atrodo, tapo blogesni už komunistus:(

Kis

o man patiko jo pasakymas.kiek sykiu galima sakyti,kad si gauja dirba bolsevikams,kur matyta,kad lyg siol gali tauta leisti save vedziojus uz nosies del KGB palikimo,sedi parlamentuose atzalos ir pypt prota tauta su savo istvirkavimais.Virsuniu virsunes.

Kalbėkite būtuoju laiku

Tampa? 🙂 🙂 🙂

Česlova Zukulienė

Šiandien Tėvo diena – 2021.06.06!!!Nuo šiandien Vytautui Landsbergiui turi visiems
laikams užsidaryti Signatarų Namų balkonėlis.

Dzeikas

Na bala nemate sajudiniu. Ten nuo pat 1988m p-dukai-nevykeliai vegetavo. Bet krikscioniski demokratai susimete skudurus su landsberginiais? Negi tarptautine pederastijos lobby ir juos nupirko?

Albai

Jeigu Landzbergis būtų pasmerkęs tik TS-LKD žlugimui, būtų nieko labai blogo. Tačiau savo veiksmais jis pasmerkė žlugimui Lietuvą, Atgimimo Sąjūdžio idėjas- va čia nedovanojamas nusikaltimas.

Šitos šeimos , landzbergių

Atstovai Visada niekino lietuvių tautą

DIENAS KOMENTARS jau ir facebooke

Prajuokino zodis TAMPA. Seniai jau TAPO. As jau seniai zinojau, kad TS-LKD svajones sutampa su Laisves Partijos svajonemis. Mazdaug nuo to momento kai tslkd pradejo svaigti apie eurotautiecius ir ES federacija. Nuo to momento tapo aisku, kad tslkd vaikysis visu Briuselio ir Vasingtono madu.

apgailėtina situacija

O kiti tos partijos nariai savo ponaičiui Gabrieliui pritaria?
Nemačiau, kad koks žurnalistas perklaustų bent konservatorių ministerius, kad ir švietimo ministrę? Negirdėjau, kad kas nors paliko partiją po ponaičio Gabrieliaus kalbos.
Kol nebus viešai ir principingai išsiryškinta, vyresnioji konservatorių karta, žiūrinti LRT, toliau žavėsis Landsbergiais. Anūkus seneliai myli, tik ne visi partijas jiems dovanoja, o taip gražu, taip ir mums norėtųsi, ar ne?

hmm..

o ar neprimena jums gabriukas jauno gaidziuko?..
kapojo karbauski, kapojo skverneli, o kai uzsoko ant URM tvoros soko pries Orbana, Lukosenka…
o vistidei teks moket brangiau uz elektra, dujas?..

Hm.

Pritariu, kad Tomas Disidenclova yra labai, labai pervertintas.

hmm..

na, gabriukas turetu zinot, kad jis tevykdo Andropovo draugo Gorbaciovo „perestroikos” Vakarams sajudi…

Jurga Lago savo feisbuke smaiksciai sudirbo tas globalistu teorijas apie butinuma mazint valgytoju skaiciu, itraukiant autonazija, nesidauginancias poras, abortus, multi-kulti ir kt..

kaip manot? kur tokie globalistu samdiniai “mokslininkai” veisiasi”?..
ogi “Gorbaciov foundation” bei “Rotschild foundation” remiamam The CLUB of ROME, kurie irodineja, kad zmogus didziausias gamtos ir klimato priesas ir kad ju skaiciu, o ne korporaciju, reikia mazinti.. tarp siu “mokslininku”, itakojanciu ES ir JT politika..
cia galit rast ir pati Gorbaciova, kuris jau vaiksto keturiom, dviem lazdom pasiremdamas.. ir gerus savo pazistamus..
uzsukit:
https://www.clubofrome.org/members/

Žinia

Naujausia informacija iš Italijos; visus paskiepytus dviem vakcinom indentifikuoja senesnio modelio mobilūs telefonai programėlėje Bluetooth scanner iš googleplay. Rodo paskiepyto žmogaus MAC adresą (KAIP KOMPIUTERIO PAJUNGTO PRIE INTERNETO), žodžiu valdomomis mašinomis su geitso OS tie žmonės tapo. Gaila jų.

hmm.. to Hm.

neperverintas.
jav internetiniam archyve radau paties kgb vado Andropovo pasirasyta dokumenta issiust T.Venclova i jav…
tuo tarpu po Helsinkio susitarimu ikurusi pirma Helsinkio grupe Vilniuje, kartu su Finkelsteinu – Viktora Petku, sis kgb vadas iskomandiravo i Sibiro lagerius…

o jau tada Maskvoj, atominiu bombu centre Dubnoj kure kita Helsini group,jau su bombu kureju Sacharovu, Orlovu ir kt… ir dar pasikviete Soros… kaip ans pats prisipazino Chodarkovskio forume..
po metu Soros jau vadovavo „Helsinki wach” JaV, kuris virto „human Right Wach ir jau nese mums saule is vakaru…

hmm.. to Zinia
Į temą. Straipsnis "Respublikoje" :

Arvydas JUOZAITIS: LANDSBERGIZMAS — jau GENDERIZMAS

hmm.. sorry

sorry, pazystamu ieskokit ne Romos klube, bet Madrido.. tai sie klubai itakoja Briuseli..su keliais kitais think-tank/ais.. taigi, perziureje Gorbaciovo “mokslininku” kluba, uzsukim i jo priziurimu „politiku” kluba – CLUB OF MADRID.. vat siame sarase, be paties Gorbio, rasit ir geru savo pazystamu: http://www.clubmadrid.org/who-we-are/members/ gaila, kad ju programos – SHAPING A RULES BASED INTERNACIONAL ORDER ir kitos neatsidaro. taciau, ivedus ta sakini i google, turini radau Soros su sunum Aleksandru 2008 ikurtam privaciam think-tanke, pavadintam Europos vardu: EUROPEAN COUNCIL ON FOREIGN RELATION. A.DWORKINO STRAIPSNIS trumpai tariant, paaiskina, kaip JAV vieta pokovidinej Europoj turi uzimti komunistine Kinija ir kitos “neliberalios salys” diegiant „multilateralisma” per G20, o ne per G7 is kurios Rusija yra ismesta, del Krymo okupacijos… . o PSO turi veikt… Skaityti daugiau »

trumpai

O vargeli.

trupai

dziugu

to  i tema

Ne neskaitysiu.. nuvyle Juozaicio pavirsuniskumas..

O ir V.Tomkus.. toks jis lyderis, toks ir ponas, jei raudonas it setonas..
suburs jis mat respublikonu partija!.. is politiniu lavonu… nosens.. Bandydamas net Seimu Marso karuna sau uzsidet, it sena sukciuviene… tuo tik diskredituoja Marsa…

Su tėvu diena!...

Šimonytės motina iš principo nesimokė ir nekalbėjo lietuviskai, tik lenkiškai Šlekta ji buvo. O kas Šimonytės tėvas buvo?…Kodel slepiama?….Juk ne pirštu ji padaryta?…

čirvų bartukas

Ačiū, p. Gabrieliau. Jūsų kalba parodė, kaip smarkiai aš klydau balsuodamas už TS partiją ir jos kandidatus. Daugiau tos klaidos nedarysiu. Dar kartą – ačiū.

Tik

Daunas ir iškrypėlis galėjo balsuoti už konstervtorius

Deivis

Kas turėjo akis tie senai matė. Bukumui ribų nėra, net ir katalikų bažnyčiai kuri ragindavo balsuoti už konservatorius. O jie tie patys persidažę komunistai. Sakiau, kad pakarti juos reikėjo kartu su banditais.

>>  Dzeikas      13:11

„Bet krikscioniski demokratai…“
… negi pamiršote, kaip krikščioniški demokratai savu laiku lošimų įstatymus „stūmė“. Nei jie krikščionys, nei jie demokratai, nei jie…
P.S. Jei būtų bent kiek padorumo turėję, jau seniai būtų…

>>  Albai      13:16

Kam „nedovanojamas nusikaltimas“, Landsbergiui ar tiems kurie 30 m. debiliškais žvilgsniais vėpsojo…

Klausimas partijai

Ar po šito ciniško prilyginimo Gabrielius sulauks PRINCIPINGO PARTIJOS ATSAKO???
Nuo to priklauso, ar jūs dar partija. Ar jumyse dar liko Atgimimo, Sąjūdžio, Kovo 11-sios Dvasios. Dar galite save išgelbėti. Kelių yra ne vienas. Vienas – išbraukti Gabrielių iš partijos.
Kitas – patiems iš jos pasitraukti, ir savo frakcija prisijungti prie Nacionalinio susivienijimo arba prie Tautininkų.
Žinoma, yra ir kitų kelių. Kad ir apsimesti, kad viso to nebuvo…

Vien tik Dievas

gali išgelbėti nuo baisaus likimo, kurį žmonijai ruošia galingųjų globalistų masonų- sodomitų-satanistų klanas. Tikintieji, prašykime Dievą pagalbos kovojant su tais nusikaltėliais, esančiais vad. konservatorių, krikščionių demokratų partijoje, kartu su „Laisvės” partija neteisėtu būdu užgrobusiais Seimą, o dabar beatodairiškai vykdančiais tą pražūtingą programą. Prašykime, kad kuo daugiau žmonių atsigręžtų į Dievą. Juk Viešpats Jėzus yra pasakęs: „… jei neatsiversite, visi taip pat pražūsite” (Lk 13, 5).

Ehrmantraut

jau baisu kur šitą diplomatijos „korifėjų” ir išleisti. pavyzdžiui šiandien lankysis Seinuose, kad tik ko neprišnekėtų.

Dzeikas

–>0:46
Klausimas buvo daugiau ritoriskas. Tie p-kai is vienos lauko i ta kase sulindo, vargu bau ar ten esmnis skirtumas tarp tu sungrybiu yra.
Man idomu kataliku baznycios hierarhu pozicija siuo klausimu.Cia kaip, ar Biblija redaguosim, ar tik interpretuosime pagal politiniu realiju veja, ar stos i poza „baznycia politika neuzsiima”?
Ai, hierarchai siuo metu uzsieme labai svarbiu darbu – panages valosi..
Suprantu, kas gi baznyciu stogus remontuos jeigu koja ant valdzios kelsi. Kita vertus jeigu krikscionys Lietuvos Kataliku baznycioje „chaliavni” 1/10 nenesa(imeta metalini euriuka kai aukos renkamos, jega!), tai mokestukus, – tfu, aukas,atsip., – uz sakramentus susirenki ir turi, – tai tokie nei ten klauso ka kunigelis is sakyklos pliurpia, nei aplamai parukyt pamokslo metu iseina.

Kis

Bjaurastis.

bronius

„Man taip gera buvo tik per kovo 11-ąją, daugiau niekad man taip gera nebebuvo”
Čia turbūt šitam kontekste lygina.

beje

Beje Tolimuju Rytu Azijos salys puikiai nacionalizma su progresyvumu suderina. Ir globalizmo joms nereikia. Rezultatas matosi – pasaulio technologinis ir intelektualinis centras persikelia i Rytu Azija.

O Europa jau net mobilaus telefono nei sukurti, nei pasigaminti nesugeba. Taivanis visa ES apspjauna.

bet

Iš Sąjūdžio gimė ne viena partija. Tik ne visos perėmė komunistų partijos nomenklatūrą ir taktiką ir veikimo stilių, kaip tai padarė „konservatoriai”

praregėjimas

jei rimtai ,tai pats pats laikas jų paklaust : kokiai Tėvynei jie tarnauja,ką jie turi omeny rašydami Tėvynės Sąjunga. Kas tie tikrieji jų sąjungininkai?

Ramiros

Kaip gaila, tiek daug mūsų žmonių dėjo į ją viltis, o ją ėmė ir šėtonas pasiglemžė. Neatsilaikė …. Įdomu, ką jisai anksčiau pasiglemžė, ar „patriarcho” dūšią, ar tą parciją, kaip tokią ? Va, tik man pasidarė įdomu, ar joje dar yra krikščionių tikrų, ne vaidinančių tokius, ar liko tik tie, kurie užsislaptino 75-iems metams . Turbūt, visi supranta kodėl. Turiu omeny parcijos senbuvius.

38
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top