Andrius Švarplys. Twitteris pradeda elgtis kaip valstybė valstybėje?

Twitteris pradeda elgtis kaip valstybė valstybėje?
Pradeda baninti senatorius?
Informacijos ribojimas ir žmonių prievartinis tildymas iš tiesų būdingas komunistinėms valstybėms.

Donald J. Trump. Wow! Twitter bans highly respected Pennsylvania State Senator Doug Mastriano after he did a great job of leading a hearing on the 2020 Election fraud. They and the Fake News, working together, want to SILENCE THE TRUTH.
Can’t let that happen.
This is what Communist countries do!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tvankstas

Šie rinkimai JAV yra demokratinių rinkimų ir demokratijos pasakos PABAIGA.
Twitter cenzūra įrodė, kad pasaulis priklauso finansinio kapitalo šeimininkui, o Trump yra pramoninio kapitalo karys kovoje už išlikimą prieš finansinį kapitalą (santykis yra maždaug toks : pramoninis – 1200 trilijonai, finansinis – 6000 trilijonai). Finansinio kapitalo siekis yra atomizuoti žmogų, palikti vieną kaip pirštą – be šeimos, be vaikų, be darbo, be ateities, tiksliau duoti LGBT ateitį.
D. Trump kovoja, kad jo anūkai galėtų ateiti į savo ‘Trump Tower’, išeiti iš jo, turėtų medžiaginį turtą ir grynuosius pinigus kišenėje, liktų šeimos žmonėmis.
Finansinis kapitalas nusimetė kaukes monopolizavęs visą žiniasklaidą ir savo elgiasiu rodo – AŠ esu PASAULIO VALDOVAS.

Goglės transliatorius

Vertimas:
Wow! „Twitter” uždraudė labai gerbiamą Pensilvanijos valstijos senatorių Dougą Mastriano po to, kai jis atliko puikų darbą vadovaudamas klausymui dėl 2020 m. rinkimų sukčiavimo. Jie ir fake News, dirbdami kartu, nori nutildyti TIESĄ.
Negaliu leisti, kad taip atsitiktų.
Štai ką daro komunistinės šalys!

Liberoidai (liberaldimokratai)

Tiesą kriminalizavo jau 1945 metais. Tai akivaizdi internacių, norinčių panaikinti neskaitlingas tautas, konspiracija ir agresija, apie ką ne kartą kalbėjo JAV prezidentas J.F.Kenedis. Na, o dezi LRT deziukas jau visus iš proto varo.

Tvankstas

23:36 – tiesa kriminalizuota 1917 m. vasario perversmo metu Rusijoje, nuo to laiko visame pasaulyje vis stipriau šilkinis ‘laisvos žiniasklaidos’ kaklaraištis smaugė TIESĄ, palikdamas ‘teisingą tiesą’ ir galutinis taškas yra 2020.11.03.

Al.

Amerikos rinkimai beveik sutapo su Spalio revoliucijos metinėm (1917-11-7), tai =, matyt, kominternas tai priėmė kaip Auroros šūvį.

stasys

Kai toliau savo nosies nematai autoriau ,jus pilnai galite kelti klausymą kodėl draudžiama „grafiti teplioti ” miesto sienas užrašais ir piešiniais reto grožio,arba, kada toks performansas menininko čiut išplėtus to ‘ meninio grožio’ sąvokas papuola po laisvos meninės minties ir nuomonės vertybėmis demokratinėje visuomenėje ? Aš į tuos įrašus politikais Twiter žiūriu kaip į tepliones ir šiukšlinimą kuriuo užsiima atsakingas pareigas einantis viešas asmuo . Tam kad tokios žinutės taptu kompetentinga nuomone reikėtu jas paskelbti bent toje žiniasklaidoje kuri susaistita tomis demokratinėmis laisvo žodžio normomis ir įstatymais, juk ne visos pataikauja demokratams .Reziumuojant , viešo asmens paskleista žinutė turėtu atspindėti tik to konkretaus asmens nuomone . Čia autorius turėjo protingai paklausti kur prasideda ir baigiasi žmogaus užimančio reikšmingas pareigas valstybėje… Skaityti daugiau »

Tvankstui  23:05

„… demokratinių rinkimų ir demokratijos pasakos PABAIGA.”
„pramoninio kapitalo … prieš finansinį kapitalą”.
Šios, regis banalios formuluotės, man pasako, paaiškina kur kas daygiau negu ilgi veblenimai apie „nieką”. Super!
Tik nerašyk Trumpas, rašyk Trampas.

The Epoch Times

Facebook Fact-Checker Issues Correction to Candace Owens After Legal Threat BY ZACHARY STIEBER November 29, A so-called fact-checking website recently issued a correction after alleging a post saying Democratic presidential nominee Joe Biden isn’t president-elect was wrong. PolitiFact issued a statement following a threat of legal action from popular conservative commentator Candace Owens. “Correction: PolitiFact originally labeled this video false in our capacity as a third-party fact-checker for Facebook,” PolitiFact said. “On Nov. 20, an appeal to that decision was made on behalf of Ms. Owens. PolitiFact approved the appeal on Nov. 20, determined that a correction was appropriate, and removed the false rating.” Biden has declared victory in the presidential election and many news outlets have been referring to… Skaityti daugiau »

Janet Lawrence

Sveiki visi Didžiosios Naujienos turiu aš tikiu, kad, Mano vardas Lisa Brandy, aš noriu paliudyti visuomenei apie tai, kaip mano santykiai buvo atkurta atgal Didžiosios galios dr Ogala mano meilė man pasakė, kad dirba su manimi paliko mane kitą moterį buvau skausmai Po trijų mėnesių vienatvės, Mano ex vadinamas tai po mano kontakto su Didžiosios Dr Ogala, kuris man pasakė, ką daryti noras aš ir dabar mes laimingai grįžti į gerus namus dar kartą. Visi ačiū jam už jo dvasinę pagalbą. Galite jį pasiekti, jei turite panašią problemą sprendimams, darbui, skyryboms, paaukštinimui vietoj darbo, gijimui, pinigų rašybai ir pan. Jo puikus su tuo, ką jis daro, galite susisiekti su juo elektroniniu paštu: [drogala03@gmail.com] ARBA per Call / whatsapp +2347049668119, [… Skaityti daugiau »

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top