Andrius Švarplys. Viena replika apie Laimos Kreivytės pranešimą Santaros Šviesos Vilniaus klubo diskusijoje apie ateities Lietuvą

Lietuvos intelektualai [Santaros Šviesos Vilniaus klubas] surengė diskusiją apie ateities Lietuvą.

Mano pastaba tik vienam epizodui. Laima Kreivytė (nuo 48:00 min.) pristato moterų deklaraciją (ČIA).

Atkreipkite dėmesį, jos kalboje nėra rūpesčio Lietuva, valstybe, visuomene, mūsų bendrais namais, bendromis problemomis. Ji siūlo perdaryti politiką, kultūrą, kalbą, seksualumą vienos visuomenės grupės – moterų – naudai. Nėra Mūsų, yra Moterys. Visa valstybė turi būti perdaryta pagal lytį.

Kaip tipiška identity politics! Amerika yra pavyzdys kur link nudreifavo tapatybių politika. Į viešojo lauko cenzūrą, politinį susidorojimą ir didžiulį analfabetinį fanatizmą bei neapykantą. Tapatybių politika šiandien – tai rasistinė politika, nes išskiria tam tikras grupes moterų/juodaodžių/LGBT ir pradeda persekioti didžiają dalį visuomenės valstybės vardu ir priemonėmis.

Tapatybės politika uždusino Ameriką ir nustūmė ją žemiau pusiau-demokratinių valstybių, kaip Meksika, su savo Prezidento cenzūravimu, o šiandien Lietuvos ateičiai prelegentė siūlo būtent tą pačią lyties tapatybės politiką. Kažkiek ironiška.

P.S. Beje,
1. Kas ponią Laimą įgaliojo kalbėti visų moterų vardu? Gal didžioji dauguma Lietuvos moterų visai nenori šių „moterų teisių“. Tuomet gal reikėtų kalbėti ne moterų vardu, o genderistinių arba feministinių interesų vardu?

2. Ir kodėl siūloma visą valstybės politiką orientuoti tik pagal vienos lyties poreikius? Juk lyčių gali būti daug. Pavyzdžiui, Brown universitetas (Rhode Island, JAV) išskiria štai tiek lyčių (ČIA).
Ir kodėl tik lytinės tapatybės, gal ir kitos socialinės tapatybės gali pareikalauti savo išskirtinių teisių į valstybės insitucijų postus?
Kokie kriterijai leistų išvengti visų karo prieš visus ir atrinkti „nusipelniusias“ lytis ar socialines grupes?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
32 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

dar prideciau prie viso to,kad moteris butu panasios i sia butybe,kuria joks vyras nepamyles be litro,na ir smegenu keletas gramu.Tai tokios nevykeles kelia man problemas?Ar nematei durnes?

G.P.

Kad yra kliedinčių žmonių, tai nestebina. Labiau stebina (ir piktina), kad tokie „išminčiai” – kaip taisyklė – yra gausiai šeriami mokesčių mokėtojų pinigais.

Reikia tam padaryti galą. Ei, kur Nacionalinis susivienijimas su atitinkamais rinkimų programos (nutraukti finansavimą) punktais?

Būtų šaunu, kad

„Brown universitetas (Rhode Island, JAV) išskiria štai tiek lyčių (ČIA).”
—-
Būtų šaunu, kad kas nors tą išklotinę pateiktų lietuviškai su atatinkamais paaiškinimais / komentarais.

Atpažinau

Vyriškio nuotrauka su niezabuteke yra kreivytė, kuri ir liks kreivyte. Kuolio chebra.

kis'ui

Kreivyte daro politika (ir ko gero del to dar ir materialiai apsirupina) keldama idejas, kurios galu gale atnes daugiau blogio. bet ir tamstos komentaras svelniai tariant, ne stebuklas

wd.

vienas iš keliolikos psichopatijos požymių- moteris besikerpanti vyriškai arba plikai.

Matriarchatas

grįžta..

sexolog

visos feminizmo perversijos kyla nuo paparasto, bet chroniško nedapisito.
kai niekas bebriukų nepapurto ir plunksnelių gerai nepakedena, tad tokios voratinkliais apaugusių tarpkojų turėtojoms, kyla norų pastrojinti visą aplinką taip, kad atsirastų daugiau dėmesio ir joms ir kad galimybė gauti kokį dar stačią jaldoką būtų paprastesnė.
tauta turėtų ūkininkams užsakyti kažkiek veislinių kuilių ir eržilų nusikankinusių veikėjų poreikiams tenkinti, nes joks išmaniausias vibratorius neatstos tikro koto, o bet tačiau juk normalus diedas net mirtinai girtas ant tokių emancipuotbobių tikrai neliptų.
tikram diedui reik normalios moteriškos, o ne vyrbobio, t.y. konkurento su papais.

Zigmundas Froidas

Visi genderistiniai kliedesiai kyla iš to paties šaltinio – nestabilios psichikos moterų pavydo vyrams penio.

Pasaulinės Vyriausybės

pavaldinė, gebanti triuškinti runkeliokus.

Sąrašas

Man labiausiai patiko pavardžių sąrašas.
P.S.pamatysi kokiuose rinkūmų sąrašuose atatinkamą pavardę, ir VISKAS AIŠKU.

Moterys Lietuvoje neskriaudziamos

Burys auksciausius postus uzimanciu politikiu-esamu ir buvusiu…Apie ka kalba ?

Koks skirtumas,

vyras tu ar moteris. Šiandien moteris, kitame gyvenime gal būsi vyras. O tūkstančiuose prieš tai buvusių gyvenimų pabuvai ir tuo, ir tuo. 🙂

ah1

… na jūs patys sau atsakykite kas gaunasi kai moteris mamantą vaikosi?

Apie esmines ir tikras

paprastų moterų problemas čia niekas negalvoja.Čia apie tas,kurios nori valdžios.

to mot.liet. neskriaužiamos

Apie ką kalba? apie tai kad nebėr tikrų vyrų.

Rinkėja iš Kauno

Abejoju, ar Kreivytė yra moteris, tai kaip ji gali kalbėti visų moterų, ypač tradicinės orientacijos moterų, vardu? Juk , jei neklysti, ji yra labai aktyvi LGBT veikėja. Tai gal dar galutinai nepasirinko savo lyties? Tarkim, po pusės metų apsispręs, kad yra vyras. Arba transformeris. O gal du viename. Juk progresyvieji daug naujų žmonių veislių yra išradę. Vos ne tiek pat, kaip agronomai pomidorų.

dina

žiūriu, kaip subruzdo patriarchatas, visokiais išvedžiojimais gindamas savo privilegijas. buvote ir toliau būkite vaikų gaminimo mašinomis, o mes jau žinosime, kokiais mitais, pramanais, kliedėjimais užpildyti jų galveles.

pažangiai dinočkai

deja, ponia(-e?) – vaikus gamina vyrai, jokia moteris negali pradėti vaiko.
moterys išnešioja ir pagimdo vyrų padarytus vaikus.
taip pons Dievas parėdė.
kitaip nebūna, nebent apsirūkiusių galvelių laisvose fantazijose.
gal ir jūs iš tų nuo „laisvių” apkvaitusiųjų?
užuojauta.
lytinės tapatybės nesusivokimas yra tiesiog invalidumas.

Ayn Rand

Fima Sobak

Cha >>Matriarchatas

Joks čia ne „Matriarchatas” Gerai žinoma, kas nutinka, kai vežėčias pakinkytos būtybės tempia į skirtingas puses. Visa tai yra seniai daroma tik su vienu tikslu, kad būtų anarchija, o gudručiai, kaip tas trečiasis, kuris visada laimi, kur kiti pešasi. Prisiminkite Bulgakovo „Šuns širdis”, koks buvo Šarikovo likimas? Jis buvo demontuotas. Labai reikia, kad rastusi ne tik išmintingai kalbančių, bet ir vienijančių bendraminčių būriai. Kol neatsibus Lietuvos inteligentija, jei ji dar yra, tol tos kalbos bus tik pavėjui paleistos. Negi savo tarpe neturite stiprios valios inteligentų, kuriems rūpėtų Lietuvos ateitis? Paimkite pvz. iš katalikų šeimų, kurie interneto pagalba, dabar rengia konferencijas, kažką tai aiškina ir beldžia, beldžia į jaunų šeimų širdis. Laimingi po vieną nebūna. Tik bendrystėje, padedant vieni kitiems galime… Skaityti daugiau »

Prisiminkime Vasario 16

Visos revoliucijos yra kažkokių tai jėgų inspiruojamos ir kitų rankomis atliekamos. Žinau tik vieną perversmą, t.y. Vasario 16, kai 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Taryba pareiškė, kad „skelbia atstatanti nepriklausomą demokratiniais pamatais sutvarkytą Lietuvos valstybę su sostine Vilniuje ir tą valstybę atskirianti nuo visų valstybinių ryšių, kurie yra buvę su kitomis tautomis“. Daugiau nei prieš šimtą metų pirmieji ir vieninteliai Baltijos šalyse atkūrėme demokratine santvarka besiremiančią nepriklausomą valstybę. Pasidomėkite šia istorija ir nepamirškime, kas ją atkūrė, kokie tai buvo žmonės.

stasys

Laima Kreivytė išsakė apie galvoja kalbėdama apie Lietuvos ateitį , jei tai svarbu ir ji norėtų kad kompetenciją savo profesijoje lygiagrečiai zigiuotu į koją su lyčių lygybę skandinaviškų modelių ,ji tame mato problemas kurios jau šiandieną duoda vaisius visuomenėje ,kiek ten tėčiu tampa šeimininkutemis ir tai nieko jau nenustebinsi .Papildykite šią diskusiją NS pareiškimų 01.12 ir gausite ne mažiau arogantiška pareiškimą prastumiant kai kurių visuomenės grupių interesus i diskusiją apie Lietuvos ateitį .Vienok tai nieko bendro su diskusiją valstybės ateities klausimais neturi ,populizmo barankos niekada nesprendė tokius klausimus . Galima ir video apibendrinti jog įvyko diskusiją visiškai skirtingų nuomonių kurios nėra linkusios užmegzti diskusijos Lietuvai svarbiais klausimais , mūsų problemos dėl suskilusios visuomenės yra kur kas didesnės nei šiandieną matome… Skaityti daugiau »

kapsukes formato???

Tai stasys irgi Milaitis? Ar tik jo pagimdytas? Tiesą sakant, seniai įtariau, nes visi dzeikai julesai labai jau sušvelnėjo. Taip nebūna.

stasys

kapsukes formato??? 2021-01-16 12:19 .. pasiskolinau iš Jules, sakot ten tas pats Džeimsas Bondas iš Širvintų ? Nu ir britkus gi tas vaikis čia visur ir visus atstovauti .

XXR

Nieko naujo. Panašu,kad Kreivytės brukamu principu, dar Lenino laikais buvo sudaromos ir Sovietų deputatų ir kitokios fasadinės tarybos. Tik be feministinio parametro dar buvo kruopščiai skaičiuojamos melžėjų, šachtininkų, metalurgų ir kitos proporcijos. Puiku, kuo daugiau tokių kreivyčių, gal tuo greičiau susivoksime.

Kreivytė

Manau, tuom viskas pasakyta.

Ekspertas

Tos susibūrusios ir emancipuotos moterys dažniausiai reikškiasi kaip intelektualiai nepajėgios ar net psichiškai nesveikos. Jos apskritai diskredituoja moterišką prigimtį. Minimaliai joms reikalingas psichologas su didele varpa.

> Ekspertui

Tai kad joms ta tavo varpa nedaro jokio įspūdžio. Neturi tu kuo didžiuotis. O kad jos diskredituoja moteriškąją prigimtį, tik iš dalies tiesa. Nes, pirma, tikros moterys visai ne tokios, o antra, tokių jų yra ir bus tik mažuma. O štai tau yra apie ką pamąstyti. Ar ne tuo savo varpos įkyriu demonstravimu ir priverti dalį moterų bjaurėtis visa vyriška gimine. Gal paklausk tikrų moterų (ne pupyčių), ką jos vyruose labiausiai vertina. Nes varpos savininkų galima pakeisti kiek tik nori, o štai tikro vyro reikia paieškoti. Tą tau pasakys netgi kiekviena pupytė.

Žmoguje viskas turi būti gražu

ir ir ir .

O tai bent

Nuo kada varpas pradėjo kulti varpais.

Grožis

Kai žmogūje viskas gražu, tada ir jo varpa graži.

32
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top