Antrasis lietuvių piketas prieš Rusijos intervenciją į Ukrainą

Sekmadienį prie Rusijos ambasados Vilniuje įvyko jau antroji lietuvių protesto akcija prieš šį ketvirtadienį Rusijos pradėtą atvirą karinę intervenciją į Ukrainą.

Siūlome portalo lrytas.lt publikaciją apie šią akciją.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
labai lauksiu )

,2014 m. rugsėjo 8 d. 21 val. pirmadienį, bus transliuojama 8-oji Naktigonė kitaip. Kviečiame rašyti klausimus ir komentarus visais rūpimais klausimais.’
http://www.rolandaspaulauskas.lt

Diedukas

… Į mitingą Latvių g. susirinko daug politikų – konservatoriai Andrius Kubilius, Rasa Juknevičienė, liberalas Remigijus Šimašius, visuomenės aktyvistas Tadas Langaitis…

Juokas :)
Letas Palmaitis

Ateities įvykiai viską ir visus sustatys į savo vietas. Be abejo, išrinktųjų liks mažuma, kaip ir išpranašauta.

Apuokiukas - Letui

Labai jau mįslingai rašote. Gal galėtumėte plačiau pakomentuoti.

Apuokiukas

Manyčiau, prie Moskovijos ambasados piketuoti – beprasmiška. Prasmingiau piketuoti prie JAV bei Vokietijos ( kurios tik reiškia gilų susirūpinimą ) ambasadų…

Vienų vieni.

Be tautos.

Žinoma,gerai,kad susirinko,

bet skaldymas akivaizdus.Kas įdomiausia,šie visi buvo už smurtą Garliavoje.Ir kaimuose,kurie palaikė Stankūnaitę,dabar labai palaiko Rusiją ir keikia Ameriką.Dviprasmiška situacija.Su kuo jie?

to 19:36

Ką jūs kalbate, Kuznecovaitė aršiausia Ukrainos oligarchinės valdžios palaikytoja, aršesnės Ukrainos rėmėjos nerasi 🙂

Taigi
Maras ant Lietuvos!
Kita pusė
Raigerdas ruszombiui "Marui"

Pakartosiu komentarą ruszombių propagandos komentatoriui „Maras ant Lietuvos”. Maras, pirmiausia, yra tavo galvoje. Būtent jūs su „Maru” galvoje ir keliate problemas kitiems žmonėms. O čia tau ir visiems tiems, apsiginklavusiems automatais iš Gyvulių ūkio. „Nieko naujo ruszombių propagandistai nesugalvoja, nes viską jie kartoja, kas jau aprašyta G. Orvelo “Gyvulių ūkyje”: “Melas – tai tiesa, karas – tai taika” ir t.t. Tokiais momentais verta prisiminti Žvieglio sugebėjimus, kuris gali iš juodo paversti į baltą ir atvirkščiai. Pažiūrėkite, kaip baisiai yra užzombinti rusai, kurie visai jau yra prarado realybės jausmą:”РАЗГОВОР АМЕРИКАНЦА СО СВОЕЙ МАТЕРЬЮ ИЗ ПИТЕРА” (https://www.youtube.com/watch?v=PA9Jgb-g35A)”. Nieko naujo ruszombių propaganda nesugalvos, nes MELAS jiems yra naturalus dalykas. Neišsivystę arba nusivystę ne į TIESOS pusę, jie pastoviai pasmerkti apgaudinėti kitus žmones ir… Skaityti daugiau »

to Reigardas
Stebina ne Rusijos žiaurumas,

o ES apsimetinėjimas.Ir šiuos blogus įpročius sėkmingai įsisavina mūsų valdžia.Na,na…

Raigerdas nevykėliui anonimui

Ką tu čia dabar man makaronus kabini? Tu net nesugebi nieko pakomentuoti pats: to Reigardas 2014-09-1 15:14? Ir viskas? O tu, ką, net nežinai, kad Vokietija dar visai neseniai buvo DDR (Deutsche Demokratishe Republik), kuri buvo valdoma Stazi agentų? Ir tu čia dabar ieškai kvailių, kurie patikėtų, kad visi, buvę ŠTAZI agentai paėmė ir pasikeitė? Ir Vakarų Vokietijoje yra komunistėlių. Štai jis įkala, ir pradeda apie politiką kalbėti. Jie nieko nedomina tavo tiek sukomunistėję vokiečiai ir jie nevaidina Vokietijoje jokio vaidmens. Čia tau geresnis video: „Made in Russia – OHNE LABEL” (https://www.youtube.com/watch?v=l9jX3IH1LVg)

stop karui!

youtube.com/watch?v=oKllCH4cfSY#t=37 !

nobus

youtube.com/watch?v=l50oJy2FYqw#t=139 .

Anonimas Reigardui

Tai sakai kad DDR,SHTAZI…O kaip tada su lietuva,Gribauskaite,Dedule…? Matai Reigardai,kai as arba kiti pateikia tau faktus,tavo argumentai yra-ruspropoganda arba gyvuliu ukys + 1990 metu filmukas apie kriminaline Rusija…Bet noriu tau pasiuliti testa-1)Maidanas,tai civilizuotas,europietiskas valdzios pakeitymas?2)Kur Irako atomine bomba? na ir kad tau lengviau butu is Lietuvos kasdenybes-3)Nese ar ne nese Cerniauskas mergaite?

Raigerdas Anonimui

Tu nepainiok keletos dalykų. Pirmiausia, aš esu prieš bet kokios rūšies melą. Tavo tie Cerniauskai tegul kabina makaronus tokiems kaip tu, kad jis nenešė mergaitės. Ir dar vienas dalykas: prie ko čia Cerniauskas, kai kalba eina apie Vokietiją? Prie ko čia Iranas? Tu, kaip tas sovietinis milicininkas, pagavęs pilietį pereinant gatvę, kai šviesofore degė raudona šviesa, bando jam prpaišyti visus nusikaltimus, padarytus mieste. Tą patį darė ir KGB-istai, kai žmogų siųsdavo į Sibirą: pripaižydavo jam tokių dalyko apie kuriuos net girdėjčs nebuvo. O apie „Gyvulių ūkį” aš rašau dažnai tik todėl, kad ruszombiai nesugeba parašyti nei veino komentaro, kur nebūtų melo. Štai, kame yra visas fokusas. Ir tie, kurie dabar atakuoja Ukrainą, niekaip nesiskiria nuo tų melagių iš „Gyvulių ūkio”.… Skaityti daugiau »

Raigerdas Anonimui

Nors dar dauguma žmonių nesuvokia, tačiau jau tas aiškumas ateina, kad tarp normalių žmonių neegzistuoja problemų, kurių jie negalėtų išspręsti. Tačiau egzistuoja normalaus žmogaus antipodas, kuris viską daro atvirkščiai, t.y. žmogumi jis yra tik pagal savo išorę, bet jo vidus yra visiška normalaus žmogaus priešingybė. Toks antipodas sukuria Gulagus ir pavadina juos, kad tai yra sanatorija. Maža to, jis net gali parašyti, kad žmonės ten veržiasi patys, nes nori patinginiauti ir pailsėti. Važiuoja ten ištisomis šeimomis ir visi savo noru. Gulagas net negali talpinti visų norinčių. Tokių antipodų yra mažuma, bet jų daroma žala yra tokia milžiniška, kad net sunku suvokti, kaip tokius dalykus galėjo padaryti žmogus. Žmonės kol kas nesupranta, kad šitokių dalykų joks sveiko proto žmogus nedarytų, ir… Skaityti daugiau »

Anonimas Reigardui

Tu viska cia taisingai parasei tik as ne supratau apie ka,bet tiek to.As tik taves klausiau del 3 ivikiu atsakimas i kurios paroditu pavo pilietyne pozicija,bet deja tu issisukinieji!:)

Anonimas Reigardui PS.

PCR: Вашингтон заразил мир безумием и требует войны с Россией na ir ruspropogandos biski,yra ir origynalas anglu kalba.

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top