Apie COVID-19 pacientų gydymo iššūkius kalba Anesteziologijos klinikos vadovas prof. Andrius Macas

Jūsų dėmesiui siūlome interviu su Kauno klinikų Anesteziologijos klinikos vadovu prof. Andriumi Macu apie tai, kaip reikėtų elgtis susirgus COVID-19.

Kai pats gydytojas, pristatydamas šį vaizdo įrašą, žada, čia rasime ir kitų įdomių temų – „ne tik aptakių, bet ir labai konkrečių – ką verta daryti, o ko visai nereikia“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
gelbėkitės,kas dar galit

Kokia pasakiška ateitis mūsų laukia:

sarmatas.lt/02/valdas-anelauskas-smegenu-plovimo-pasekmes-kovidiniame-fronte-1/

T0mas J.

Konservatorių, liberalų ir pasileidėlių Vyriausybė sako: jūs nieko nejaučiat, bet jūs sergat, ir kas miršta, miršta nuo kovido, todėl mes išplečiam mirties reiškinio sampratą ir karantinas būtinas! Kovidas – liga ne iš sunkiųjų, numarina tik labiausiai paliegusius, kuriems ir iki kovido mirtis buvo arti. Ar dėl šio viruso sustabdyti verslai, žlugdomi žmonių gyvenimai palikus juos be darbo, praskolinama Lietuva? – Ne, ne dėl viruso. Karantinas dėl to, kad turtingiausiųjų (t.y. tų, kurių interesus valdantieji atstovauja) turtas augtų, o supančiotus žmones valdžiai būtų lengva valdyti – gali kiekvieną valdyti komandomis, kaip šunis (namie SĖDĖK, kaukę UŽSIDĖK, nesibūriuot!), o už nepaklusimą gali užsiundyti policiją ir apdėti baudomis. Karantino sąlygomis gali priimti įstatymus, kurie rinkėjus įsiutins – bet protestuoti, mitinguoti ir rengti demonstracijų… Skaityti daugiau »

Ačiū.

Naudingi patarimai.

Juokingi

tie mūsų įgąsdinti senoliai: ,,O kur jūsų kaukė?”. Kad jie bent numanytų, ką ,,moko” 🙂 .

Tvankstas

Profesorė Dolores Cahill (Airija) tyrė 1500 mėginių, kuriems buvo nustatytas covid-19. Nustatė : visi buvo gripas A ir gripas B, nei vieno covid-19.
Antsnukių skylės yra 50-250 kartų didesnės už virusą, dar 2008 m. Fauci nustatė, kad antsnukio viduje susidaro virusų kaupykla ir veisykla, kraujas negaudamas deguonies nuo anglies dvideginio krešėja.
Nejaugi Lietuvos daktarėliai neįsisąmonina, kad Lietuvos žmonės prisirenka mokslinės informacijos ir ne lietuvių kalba, laiko kaimo kvaileliais.

Nustojau ginčytis šia tema

nes dauguma žmonių mano, kad kai Ispanijoje per radiją nuskambėjo:”visoje Ispanijoje giedras dangus”, tai buvo meteorologinis pranešimas.

Jei turėčiau galimybę,

paklausčiau gerb. Profesorių: gal ir gripo profilaktikai tinka Zn ir vit. D kombinacija, ne vien tik vit. C? Šiaip per gyvenimą tik dukart sirgau gripu, bet sendami silpnėjame, tampame pažeidžiamesni. Covidu, manau, nesusirgsiu. Nuo pirmojo karantino pradžios dėviu tik trečią kaukę, dar viena guli atsargoje. Užsidedu tik tada, kai darau parduotuvės ar autobuso duris, o kai jau išeinu, tuoj nusitraukiu ir – į kišenę. Aišku, ir aš susilaukiu neišmanėlių ,,nurodymų” ir pastabų. Tegu! Man tik linksmiau. Manau, Profesoriaus užuominą supratau teisingai. Ačiū!

s.m.

pirmąja tiesos kregžde Lietuvoje jau pernai, prieš pusmetį, buvo daktaras Adas Darinskas (kas nematėte, įveskite jo vardą youtube paieškos langleyje).
Bet arba, kaip žmogus labai impulsyvus, greitai pavargo „avims pamokslus sakyti”, arba buvo pakviestas į kontorą „pokalbiui”. Kaip staiga sužibo, taip staiga ir nutilo.
O viso pasaulio padorūs daktarai ir teisininkai jau senai susibūrė į tarptautinius judėjimus už tiesą.
Apie tai žiūrėkite/skaitykite gerokai patobulintame ir atnaujintame tinklapyje https://www.stopworldcontrol.com/full/
***
Tvanksto patogumui yra net fryziškai (flamandiškai?).
Tik Gūglio avinai juokina žmones savo vertėjuje įdėta nesama „Dutch” kalba.
***
P.S. kibirų policijai, – nevarkite ieškodami „sudėties”. BK nėra tokio nusikaltimo kaip „internetinės nuorodos nurodymas”.

>Jei turėčiau galimybę,       2021-03-4 14:01

česnakas, kivis, citrina ir ypač greipfruktas. Neprofesoriaus patarimas už dyką.
Ir nepirkite farmacijos „vitaminų”. Banditai, dalyvaujantys kabalos psichopatų puolime prieš žmoniją, tokios loskos nenusipelno.

ah1

nieko naujo – virusai puola nusilpusį imunitetą.Ir panacėja ne vakcinos o imuniteto stiprinimas,tik bėda tame kad formacijos korporams iš to nėra pelno.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top