Apie vaiko teisių gynimą valdiškai: smurtą patiriantys Lietuvos vaikai

Siūlome ištrauką iš Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2014 metų veiklos ataskaitos (visą ataskaitą apie valstybės įgyvendinamą politiką vaiko teisių apsaugos srityje skaitykite ČIA).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vytautas

Po smurto prieš mažą vaiką panaudojimo 2012 m. gegužės 17 dieną, Lietuva man mirusi. Mirė ir Kedytė, nes po to pagromo niekas jos daugiau nematė. Gaila sunaikintos vaiko. Sunaikinta dėl to, kad amžinai tylėtų apie iškrypėlių , sėdinčių valdžioj ir teisėsaugoj, orgijas su ja ir jos pussesere Orinta N. Orinta irgi sunaikinta, manau.

mušti, mušti ir dar kartą mušti

Leninas sakė: šaudyti, šaudyti ir dar kartą šaudyti.
Dabartiniai komunistai humaniškesni – tik prievartauja ir muša vaikus – nežudo, kaip jų tėvai stribai.

ruta

Jo , suskaiciuoja , konstatuoja ir tupi, instituciju atstovai , toliau siltuose postuose su gerais atlyginimais , puiku .O kai neabejinga visuomenes dalis istempe i sviesa pedofilus , tai politikai /be ju niekas nevyksta/ pasitelke 240 spec burio subjektu , net iskviestu is pacio Vilniaus sudoroja pilietiska visuomene , tai toks valdzios instituciju antiveiksmas parodo , demokatija -ne Lietuvos dimensija !Vaikai , pilietine visuomene ,Tiesa, tai ne tie prioritetai , kurie svarbus Seimui , Vyriausybei , Prezedenturai .Ar normaliam , neabejingam savo valstybei pilieciui ,kils noras savo vaikus , anukus siusti i karine tarnyba , kuri palaiko butent tokia ,supuvusia , nedemokratine valdymo sistema ?

to ruta

Visiskai pritariu jums…Tas po;pierizmas ,tas ju skaiciavimas nulio vietoje.Tegul nebejuokina zmmoniu su tuo skaiciavimu ,o dirba vaiku labui,iskilo i viesuma Sveksna ir kiti globos namai…atseit pedofilijos nera.Bet ,kad pasirodo yra! Ir politikai vazynedavo jukk i baliukus ,net prezidente pati paviesino.

To mušti, mušti ir dar kartą mušti

Labai prašau, liaukitės rašinėti lozungus prie kiekvieno straipsnio:)
Na, nejaugi pačiam nenusibodo šie lozungai ? Aš manau, visiems maloniau skaityti komentarą, negu be galo ir krašto tas pats…gi ne į paradą einat ponas. Ačiū.

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top