Apologetika.lt: apie šeimos sampratą ir partnerystę kalbasi Laurynas Jacevičius ir Vygantas Malinauskas

Jūsų dėmesiui siūlome pokalbį apie šeimos sampratą, prigimtinę ir pozityvistinę teisę, Konstituciją, rengiamą partnerystės įstatymo pataisų projektą, tos pačios lyties asmenų partnerystę, neapykantos kalbą ir pan.

Su dr. Vygantu Malinausku, teisininku, Vytauto Didžiojo universiteto Teisės ir Katalikų teologijos fakultetų dėstytoju, visuomenės veikėju kalbasi tinklalaidės Apologetika.lt vedėjas Laurynas Jacevičius.

Lauryno Jacevičiaus ir teisininko, VDU dėstytojo dr. Vyganto Malinausko pokalbis apie tai, kas yra šeima.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Šaunus pokalbis

Prisiminiau savo 90 metės kaimynės norą turėti medikės diplomą, nes svajojo studijuoti mediciną, kuria ji labai domėjosi. Jos vaikai net praminė ją „šundaktare”, t.y. kad ji sugebėdavo diagnozuoti visus negalavimus.

Tad, manau, jei ši senolė, dar toliau gyvuos, tai jos noras būti medicinos fakulteto studente, gali išsipildyti.

Česlova Zukulienė

Iš Mizaro atimti profesoriaus vardą,neleisti jam dirbti Vilniaus Universitete ir gadinti jaunų žmonių gyvenimus klaidingom ir žalingom jo skleidžiamom „tiesom”.
Nevalia valstybės lėšomis šerti „profesorius”,kurie skleidžia melagingus,Lietuvos Konstitucijai prieštaraujančius ir visuomenei labai žalingus savo neprotingus teiginius.Lietuvos visuomenei brukami žalingi teiginiai apie vienalytes santuokas
ir norą sulyginti su šeimomis ,sudariusiomis santuokas,yra valstybės pamatų griovimas,šeimų tarp vyro ir moters santuokų nuvertinimas,Tautai teisė ir prievolė
tęstinumui ir gyvybingumui.Nepamiršti moralinių ir dorovinių ,iš praeities paveldėtų,
normų laikymosi ir gerbimo.Kaip radome,taip ir palikime,o ne griaukime to,kas per šimtmečius Tautoje buvo laikomasi ir saugojama.

Donatas

Dėkui Vygantui. Viskas labai aišku.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top