Ar dvigubi standartai tampa TS-LKD vertybinėmis nuostatomis?

Ruošdamasi šiems Seimo rinkimams TS-LKD iš partijų finansavimui skirtų biudžetinių lėšų išpirko visiems savo didmiesčiuose iškeltiems kandidatams po nemažą kiekį lauko reklaminių stendų iš firmos „JCDecaux Lietuva“. Kai kuriems jų, pavyzdžiui, Dainiui Kreiviui, Arvydui Anušauskui, Rasai Juknevičienei ir pan., skirtos visos stotelių plokštumos, kitiems – tik po vieną, o labai dideliems maištininkams, pavyzdžiui, šiauliečiui skulptoriui Gintautui Lukošaičiui (Lietuvos Sąrašas jį taip pat rėmė) nebuvo skirta nė vienos. Akivaizdu, kad TS-LKD kai kurie kandidatai yra lygesni.

Prieš antrąjį turą tokie dvigubi standartai tapo dar ryškesni: į antrąjį turą išėjusi partijos grietinėlė ir toliau vakarais šviečia šiuose stenduose. Vilniuje, pavyzdžiui, iš stendų žvelgia tas pats D. Kreivys, A. Anušauskas, Kaune – R. Juknevičienė ir pan. O į antrąjį turą patekusiems partiečiams biudžetinis finansavimas buvo nutrauktas ir lauko reklaminių stendų firma „JCDecaux Lietuva“ jų agitacinius plakatus nukabino. Klaipėdiečio TS-LKD nario N. Puteikio, pelniusio partijai nemažai balsų, plakatai buvo nuimti kitą dieną po rinkimų pirmojo turo, o į jų vietą pakabinta jo oponento Danės apygardoje libcentristo Rimanto Taraškevičiaus, meiliai sukibusio su liberalsąjūdininku Eligijumi Masiuliu, atvaizdai. Pagrindinis pranešimas rinkėjui akivaizdus: TS-LKD nenori padėti į antrąjį turą išėjusiam bendrapartiečiui.
Raimundas Alekna, TS-LKD rinkiminio štabo vadovas, tokią padėtį aiškindamas tegalėjo nurodyti, kad sutartys su agitacinius stendus teikusia firma buvo sudarytos prieš metus. Gauti plotą reklaminiuose stenduose pretendavo daug kas. Dėl rinkiminio ploto pirkimo Klaipėdoje sutartis kažkodėl buvo pasirašyta tik iki spalio vidurio.
Galima svarstyti, ar tai, kad TS-LKD skirtingai remia rinkimuose gerai pasirodžiusius savo narius, tėra nepasitikėjimas jais, o gal tokie dvigubi standartai tampa vertybinėmis TS-LKD nuostatomis?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top