Ar Naglis Puteikis toliau dalyvaus „Žinių radijo“ debatuose, lems piliečių balsai

„Žinių radijas“, ir negaudamas Vyriausiosios rinkimų komisijos biudžetinės paramos, rengia visiems kandidatams į Vilniaus merus atvirus rinkimų debatus „Vilniaus ringas“ (daugiau apie šį projektą skaitykite ČIA).

Lietuvos Sąrašo kandidatas Naglis Puteikis jau dalyvavo dvejuose debatuose. Pirmajame ture jis pelnė daugiausiai Veidaknygės lankytojų balsų, o ekspertų komisijos valia jam ir konservatorių atstovui Mykolui Majauskui atiteko 2–3 vietos – pirmoji vieta buvo skirta Liberalų sąjungos kandidatui Remigijui Šimašiui.

Šiuo metu vyksta antrasis turas. Vasario 17 d. N. Puteikis jau susitiko su socdemų kandidatu Gintautu Palucku. Eteryje kilo diskusija ir apie politinę atsakomybę. Kad valdžioje esantys politikai vengia ją prisiimti, akivaizdžiai buvo matyti iš to, kaip į G. Paluckas reagavo į savo oponento N. Puteikio klausimą dėl „tyčinio sąmatų išpūtimo“. Šis klausimas buvo iliustruotas granitinių greitkelio Vilniaus vakariniame aplinkkelyje bortų pavyzdžiu.

Kviečiame žiūrėti visą laidos vaizdo įrašą (ČIA; minėtas epizodas apie granitą ir socialdemokratų partijos atsakomybę – nuo maždaug 8 min.).

Ar N.Puteikis dalyvaus trečiajame ture – jis vyks vasario 26 dieną – priklausys ir nuo piliečių balsų. Balsuoti galima ČIA.

Kaip Lietuvos Sąrašo kandidatui į Vilniaus merus N. Puteikiui sekėsi diskutuoti su Lietuvos žaliųjų partijos atstove Indre Kleinaite, žiūrėkite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dėja esame

veršių tauta ir mums geriausi abonentai „teisti už gerus darbus”, kniazio
klapčiukai, liberastai….ir čia mūsų nelaimė.

Arnas

Kaip ta ekspertų komisija skirstė savo balsus-balus tik jie vieni ir težino. Po I-ojo diskusijų raundo pagal piliečių balsavimo rezultatus, nei Majauskas, nei Šimašius neturėjo patekti į antrąjį etapą. Šeši kandidatai, kurie surinko daugiausiai vaizdaknygės lankytojų balsų-Puteikis, Pinskus, Zuokas, Kleinaitė, Gražulis, Panka. Kadangi komisijos numylėtiniai į tą šešetą nepapuolė, tai jie savo balsus sudėliojo šiaip ir anaip-nežinia kaip, kad Šimašius atsidūrė pirmoje vietoje. Negalėdami išstumti iš diskusijos tikrai nemažai balsų surinkusių Kleinaitės ir Gražulio-jau būtų blogiau nei Eurovizijoj, antrą diskusijų etapą sumodeliavo iš 8 kandidatų. Dabar jau beveik aišku, kad komisija jį iškiš ir į trečią roundą. Vilmorus LiS jau reitinguoja aukščiau konservatorių ir kitų, kurių reitingai praktiškai vienodi. Smagu stebėti tuos žaidimėlius…

vilma

dar ne viskas , kai uz juos daug tu pliusu prispaude

Už Naglį

Kada mes atsibusime, vergų tauta

Rusas

Za PUTina I PUTeikisa! URA!!!

Beta

Komisija:

politologas Vytautas Dumblauskas,
politologas Algis Krupavičius,
rinkos tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai“ vadovė Rasa Ališauskienė,
rinkos tyrimų kompanijos „Vilmorus“ vadovas Vladas Gaidys,
„Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas,
portalo delfi.lt vyriausioji redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė,
portalo lrytas.lt vyriausiasis redaktorius Liudas Dapkus.
Iš visų gal tik abu politologai kiek objektyvesni. Visi kiti sisteminiai.
Ir iš viso, Žinių radiją jau baigia uzurpuoti konservai. Jei laidas ten turi Užkalnis ir Ramanauskas-Greitai, tai koks ten gali būti objektyvumas?

Beta > Rusas

Tu ne rusas, tu arba iš Grybauskaitės, arba iš konservų chebros. Kas, beje, vienas ir tas pats. Homosovietikus. Iki begalybės nykus, be to. Anksčiau, 50 metų kartodavote:- partija naš rulevoj, dabar įsikandote: – rusai puola. Argumentas – Puteikio ir Putino pavardžių pirmas skiemuo toks pat. Labai „išradinga”. Varykit taip ir toliau- demonstruok save.

Ar dar

tikite reitingais,balsavimais?Rezultatai niekiniai,nes čia iš piršto laužti duomenys – kiek ir kaip reiks,taip ir bus.Dirbti išmoko.Sėkmės Puteikiui.

to> Rusas

Nesusipratėliui ruso žiniai – prie Putino tvarka geresnė negu prie lansberginės šutvės.

Romas

Gaila, kad balsuoti negaliu – iš principo nelendu į Facebuką.

rasa

cia tikriausiai didziule klaida,nes kaip Putekis galejo dalyvauti antrame debatu ture kovo 17 d.,nes dabar dar tik vasario men. Patikslinkit

kazkas negerai su tuo balsavimu

kai norejau prabalsuoti uz Nagli, paspaudziau „like” prie jo nuotraukos, kur jau buvo 83 balsai. Vietoj to, kad mano balsas prisidetu, vienas balsas minusavosi, t.y. vietoje 84 atsirado 82. Kaip cia suprasti?

jonas

Spaudeme rankike uz Puteiki , na ir nieko , musu balso neprieme kiek buvo balsu ekrane tiek ir liko. Nu grazu…..

Jonui, rasai ir kt. - ko jūs jaudinatės?

ir kam tas Puteikis ten reikalingas – vis tiek Lietuvos Sąrašo vardo jis net nepaminės

Gaila

Kuo ilgiau stebiu Puteikį, tuo labiau matau,kad tai tik iš politikos gyvenantis žmogus ir nieko daugiau. Jokių aukštesnių vertybių negalintis deklaruoti žmogus. Pašnekės, kaip reikia, kad pasiektų tikslą. Taip sakant, vyksta pozicionavimasis savo išnagrinėtoje nišoje „sukilėlis” ir nieko iš širdies. Kai reikia pasakyti savo poziciją konkrečiu aštresniu klausimu, kur yra nuomonių įvairovė, tai išlenda „politkorektiška” frazė, kad įtiktų ir lenkui ir lietuviui, ir pederastui ir nesančiam pederastu. Kadangi jis labai norėtų įtikti ir komunistėliams arba dabartiniam jaunimui dėl skulptūrų, tai jis neįtiks man. Išvada: patogiausia kalbėti apie „bordiūrėlius” ir korupciją, nes tam nepaprieštaraus nei pederestas nei nepederastas. O dėl „bordiūrėlių” dar klausimas ar normalūs granitiniai pagal kaštų-naudos analizę yra blogesnis variantas už nuo druskos trupantį betoninį:) Lietuvos sąrašu bus pasinaudota… Skaityti daugiau »

Gaila 2

Aš irgi esu pastebėjęs tą pono Puteikio savybę:

Pašnekės, kaip reikia, kad pasiektų tikslą. Kai reikia pasakyti savo poziciją konkrečiu aštresniu klausimu, kur yra nuomonių įvairovė, tai išlenda “politkorektiška” frazė, kad įtiktų visiems… Arba „bėga” nuo atsakymo.

Bet juk taip elgiasi beveik VISI politikai.

Tai gal nors pasiekęs tikslą ką nors gero nuveiks?

delfi

Kubilius uztoja mera,kuris ejo pas prostitute,o pries girtuokli konserva Vareiki,tad jaunieji konservai eikite padeti savo vadui;DDD mano nuomone

Tikra teisybė

Kodėl jis nieko nekalba apie Sąrašą? Taip atrodo iš šono žiūrint, kad Sąrašas sau, o Puteikis sau.

Tadas

Matau Puteikis jau tapo „tikru politiku” ,jei į Kauno merus siūlo liberalo Garbaravičiaus klapčiuką.Kaip sako,ponulis krito ,dar nepakilęs,mums tai į naudą,ko greičiau tokie mulkiai,kaip Puteikis atsiskleis,tuo mažesnis bus runkelių nusivylimas.

to tadas

gal gali faktais viska parasyti,o dabar nesamone rasai,juk tu esi konservas,ane:DDD????

Kas prieš Puteikį

tas rusų agentas.

Tam "Kas prieš Puteikį"

Atsakyk man kvailam, proto bokšte. Aš norėjau balsuoti už žaliųjų iškeltą Indrę Kleinaitę. Ar tai reiškia, kad esu rusų agentas, ir ką man dabar daryti? Gal eiti į VSD, prisipažinti ir paprašyti, kad baustų visu griežtumu kaip ir kitus rusų agentus?

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top