Ar Šiaulių socialdemokratai prisiims atsakomybę už politinės situacijos destabilizavimą mieste?

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Šiaulių miesto skyriaus tarybai nusprendus nesijungti prie Šiaulių miesto valdančiosios koalicijos ir įpareigojus savo narį, Šiaulių miesto mero pavaduotoją Domą Griškevičių pasitraukti iš užimamų pareigų, politinė situacija Šiaulių mieste keičiasi.

Tiesos.lt skelbia jaunojo politiko, paklususio partijos valiai, pareiškimą ir klausia skaitytojų, kaip jie vertina tokius politinių partijų veiksmus, kai dėl vadovų asmeninių ambicijų pamirštami ne tik įsipareigojimai rinkėjams, bet ir programinės partijos nuostatos?

Kai politikos „vilkų“ asmeninės ambicijos svarbiau už miestą

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Šiaulių miesto skyriaus tarybos dauguma liepos 2 d. priėmė sprendimą nesijungti prie valdančiosios miesto koalicijos ir tuo pat metu įpareigojo mane, LSDP narį, Šiaulių miesto mero pavaduotoją Domą Griškevičių trauktis iš užimamų pareigų.

Esu įsitikinęs, kad mes, socialdemokratai, per savivaldos rinkimus Šiauliuose gavę daugiausiai balsų, turime ne tik gerbti rinkėjų valią, bet ir siekti įgyvendinti savo programines nuostatas neužmiršdami socialdemokratinių vertybių. Tikiu šiomis vertybėmis ir jomis visada vadovaujuosi. Atvirai ir ramia sąžine galiu pasakyti: nedirbau ir netarnavau siauriems politinių klanų, finansinių grupių interesams.

Vis dėlto skyriaus Tarybos daugumos sprendimas buvo kitoks, ir aš jį gerbiu. Neslepiu: manau, kad toks sprendimas buvo paremtas ne sveika politine logika, o inicijuotas kai kurių Skyriaus vadovų, besivadovaujančių asmeninėmis ambicijomis.

Skyrius vienija daug puikių, energingų ir nuoširdžių šiauliečių, norinčių savo veikla prisidėti prie sąžiningo miesto gerovės kūrimo. Deja, asmeninės Skyriaus vadovų, kuriuos jau seniai galima vadinti politikos „vilkais“, ambicijos buvo svarbesnės už miesto interesus. Dėl tokio Tarybos sprendimo atsakomybę turi prisiimti ir Skyriaus vadovas Seimo narys Edvardas Žakaris.

Laikai keičiasi, į politiką ateina jauni žmonės, bet vienas dalykas nesikeičia: žuvis gedo ir genda nuo galvos. Atsakingai pareiškiu, kad LSDP Šiaulių miesto skyriaus vadovybė stipriai serga asmeninių ambicijų ir interesų liga. Jei manoma, kad šią ligą galima pagydyti suvartojant vaistą – atšaukiant mane iš mero pavaduotojo pareigų, prisiimu asmeninę atsakomybę ir atsistatydinu.

Vadovaudamasis Šiaulių miesto savivaldybės tarybos reglamento nuostatomis šiandien Šiaulių miesto merui įteikiau prašymą rengti Tarybos sprendimo projektą dėl mero pavaduotojo įgaliojimų nutraukimo anksčiau laiko.

Taip pat informuoju, kad stokojant demokratinių, solidarumo ir lygybės principų negaliu prisijungti prie LSDP frakcijos Šiaulių miesto taryboje.

Dirbdamas Šiaulių miesto taryboje mero pavaduotojo, eilinio Tarybos nario ar kitose pareigose visada vadovaujuosi solidarumo, sąžinės ir protingumo principais. Tai reiškia, kad rėmiau ir ateityje remsiu visus miestui reikalingus ir protingus sprendimus bei kovosiu su tokiais, kurie kels abejonių dėl jų tikslingumo ir skaidrumo.

Esu už atvirą diskusiją, bet esu prieš šeimos verslą politikoje. Esu už nuomonių įvairovę, bet esu prieš jaunų politikų žlugdymą vardan asmeninės gerovės.

Dėkoju šiauliečių išrinktam merui A.Visockui, valdančiajai daugumai už suteiktą pasitikėjimą ir galimybę dirbti Šiaulių miesto labui. Taip pat dėkoju savo šeimai, rinkėjams, LSDP bičiuliams iš Šiaulių ir visos Lietuvos, kurie nuolat palaikė ir palaiko mano sprendimus.

Šiaulių miesto mero pavaduotojas
Domas Griškevičius

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top