Ar Tuskas iš tikrųjų priešinsis ES sutarties pakeitimams? Netrukus paaiškės tikrieji jo ketinimai

Konservatyvios partijos Įstatymas ir teisingumas (PiS) europarlamentaras Jacekas Sariušas Volskis (Jacek Saryusz-Wolski) teigia, kad gruodžio 18 d. paaiškės viskas, kas susiję su naujuoju Lenkijos premjeru Donaldu Tusku (Donald Tusk) ir jo pažadu nepritarti ES sutarties pakeitimams.

Donaldo Tusko kalboje Lenkijos parlamente jis teigė, kad „niekas Europos Sąjungoje jo nepaveiks“ ir kad jis prieštaraus Lenkijai nepalankiems ES sutarties pakeitimams.

Įstatymo ir teisingumo (PiS) partijai atstovaujantis europarlamentaras Jacekas Sariušas Volskis (Jacek Saryusz-Wolski) atkreipia dėmesį į tai, kad gegužės mėn. buvo 13 šalių, nepritariančių kalboms apie sutarties pakeitimus, o lapkričio mėn. šis skaičius sumažėjo iki vienintelės Lenkijos.

Jei D. Tuskas, sakydamas, kad prieštaraus sutarties pakeitimams, iš tiesų ir turi tai omenyje, gruodžio 18 d. jis turės galimybę tai įrodyti.

Kaip X platformoje paaiškino Sariušas Volskis, tą dieną aplinkos ministrų susitikimo darbotvarkėje numatytas klausimas dėl Europos Parlamento pasiūlymų perdavimo Europos Vadovų Tarybai ir pranešimo valstybių narių parlamentams. Jei nė viena šalis neprieštaraus, kad diskusijos būtų atnaujintos, darbotvarkės klausimas bus priimtas.

Jei D. Tuskas nori sustabdyti šį traukinį, jam tereikia pavesti savo aplinkos ministrei Paulinai Hening Kloskai (Paulina Henning-Kloska) atnaujinti diskusijas, kad sutarties pakeitimai nepatektų į kitą svarstymo etapą, kaip numatyta Lisabonos sutarties 48 straipsnyje, – rašė Sariušas Volskis.

PiS partijos europarlamentaras mano, kad susitikimas bus išbandymas, ar Donaldas Tuskas nuoširdžiai kalba apie savo ketinimus, ar jis tik atideda dieną, kai vis dėlto sutarties pakeitimams pritars.

Šaltinis: Remix News

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top