Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Šiuo metu internete sklandantis vaizdo įrašas rodo, kaip britų policija areštuoja kariuomenės veteraną po to, kai šis vyras pasidalino memu Facebook‘e.

Remiantis tuo, kas pranešta, ši memas, kuriuo areštuotasis pilietis tik pasidalino, būtų kam nors „sukėlęs nerimą“, todėl kažkas apie tai pranešė policijai, kuri savo ruožtu nusprendė, kad reikia įsikišti fiziškai.

51 -erių metų Darenas Bredis (Daren Brandy)penktadienį Aldershoto mieste, vietovėje į pietvakarius nuo Londono, buvo areštuotas už tai, kad pasidalino memu, kuriame iš LGBT vėliavų sudėliota svastika.

Kaip praneša Daily Mail, iš pradžių šį memą publikavo konservatyvus politinis aktyvistas Lorensas Foksas (Laurence Fox), kurio Tviterio paskyra vėliau buvo užblokuota. Foksas paaiškino, kad memas yra būdas atkreipti dėmesį į Puikybės mėnesį, kurį jis vis labiau mato kaip „primestą su įsakmaus autoritarizmo jausmu“.

Kai Brendis perspausdino šį memą Facebook‘e, kažkas apie tai pranešė policijai, kuri aplankė jį namuose ne vieną, o visus du kartus, rašė Summit News.

„Brendis pasakojo, kad pirmą kartą policija suteikė jam „galimybę“ lankyti „perauklėjimo kursus“, kainuojančius 80 svarų iš asmeninės sąskaitos, kad būtų išvengta arešto ir galimo apkaltinimo „neapykantos nusikaltimu.“

„Po dešimties dienų policija sugrįžo ir areštavo Brendį, o taip pat Harį Milerį (Harry Miller), buvusį policijos pareigūną, tapusį aktyvistu ir bandžiusį užkirsti kelią areštui“.

Aktyvistas Lorensas Foksas, pasidalinto turinio autorius, su kuriuo Brendis tuo metu susisiekė, areštą filmavo.

Psichinių nusikaltimų sąrašas, už kuriuos persekiojama šių dienų Didžiojoje Britanijoje, tikrai vertoje Orvelo tėvynės vardo, dabar yra labai ilgas.

Sąrašą pateikė Summit News:

Vienas vyras Jungtinėje Karalystėje buvo areštuotas už „nusikaltimą“, kurio turinys yra memo, įžeidžiančio Džordžą Floidą (George Floyd), publikavimas privačioje pokalbių grupėje WhatsApp ir Facebook platformose.

Praėjusiais metais penkiasdešimtmetė motina Škotijoje buvo apkaltinta „transfobinės neapykantos nusikaltimu po to, kai perspausdino Tviteryje nuotrauką iš kino juostos Suffragete.

Birželio mėnesį Esekso policijos pajėgos susilaukė pajuokų, kai Tviteryje pranešė, kad palaiko gėjų puikybę, bet tame pačiame įraše buvo paskelbta, kad pokalbių dalyvių atsakymai bus „stebimi“ dėl „neapykantos nusikaltimų.“

Susisiekusi su savo darbdaviais Hambersaido (Humberside) policija tardė vyrą ir liepė jam „kontroliuoti savo mintis“ po to, kai šis publikavo posmelį, įžeidusį transseksualų asmenį.

Mersisaido policija buvo priversta valdžiai aiškintis po to, kai jos agentai už prekybos centro ribų dalyvavo elektroninės reklamos kampanijoje, kurioje teigė, kad „įžeidinėti yra nusikaltimas“, o valdžios institucijos vėliau išaiškino, kad iš tikrųjų tai nėra nusikaltimas.

Taip, esame patekę į postkonstitucinės visuomenės distopinį košmarą, kur saviraiškos laisvė tėra juokingas miražas, ir kur jūs persekiojami net už tai, ką laikote mintyse.

Tiksliai tai apibūdina žodis psichopolicija.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top