Aršus N. Venckienės priešininkas M.Kuprevičius ir vėl reikalaus iš N.Puteikio atsiprašymo – šįkart taikytojo vaidmuo teks Vilniaus apygardos teismui

Antradienį, kovo 26 d., 10 val. Vilniaus apygardos teisme (Gedimino pr. 40/1) vyks taikinamasis teismo posėdis, kuriame teisėjas klaus, ar Naglis Puteikis atsiprašo Mariaus Kuprevičiaus už 2012 m. gruodžio 6 d. LRT laidoje „Tautos aikštė“ (vedėjas A.Tapinas) pasakytą retorinį klausimą „Ar VSD negali parinkti agentų su normalia psichika?“.

Pagal tokių bylų praktiką, jeigu įžeidėjas neatsiprašo įsižeidusiojo, teismas turi teisę pradėti baudžiamąją bylą. Tačiau Naglis Puteikis yra Seimo narys. Kadangi už įžeidimą baudžiama ir laisvės atėmimu, teismas, nusprendęs kelti jam baudžiamąją bylą, turės kreiptis į Generalinę prokuratūrą, kad ši savo ruožtu kreiptųsi į Lietuvos Respublikos Seimą dėl Seimo nario N.Puteikio neliečiamybės panaikinimo. Be to, M.Kuprevičius siekia prisiteisti 5454 litus neva patirtos neturtinės žalos.

Naglio Puteikio pasakojimą apie šios bylos pradžią skaityti čia.

Ką apie šią bylą mano pats M.Kuprevičius, sužinoti nepavyko – paskutinį kartą, vasario 27-ąją, M.Kuprevičius atsisakė kalbėtis su Aikštės TV bendradarbe pareiškęs, jog jis bendrauja tik su „Lietuvos ryto“ žurnalistais.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top