Artūras Račas. Ar jau laikas priešintis? Manau – taip

faktai.lt

Minčių tiek daug, kad net nežinau, kaip jas visas teisingai sudėlioti. Bet viena žinau tikrai – tai, kas šiandien įvyko Lietuvoje, yra labai blogai ir dar kartą patvirtina, kad buvau teisus sakydamas, kad dabartinė prezidentė Dalia Grybauskaitė daro neatitaisomą žalą Lietuvai ir septynmyliais žingsniais stumia ją atgal į praeitį, iš kurios po to grįžti bus labai sunku.

Apie tai, kas įvyko šiandien, tikriausiai jau visi girdėjote. Generalinei prokuratūrai atliekant ikiteisminį tyrimą buvo atliktos kratos 9 asmenų namuose. Kai kurie tų žmonių – Vaidas Lėkštutis, Milda Bartašiūnaitė, Giedrius Grabauskas – yra šiek tiek žinomi, apie kitus kol kas nebuvo pranešta.

Tačiau žinoma, kad ikiteisminis tyrimas pradėtas Valstybės saugumo departamento iniciatyva ir kad jo esmė „antikonstitucinių grupių kūrimasis ir veikla“.

Aš, prisipažinsiu, kai tai sužinojau – nepatikėjau. Ir ne tik todėl, kad pirmieji tai pranešė „Delfi“, kurie pastaruoju metu turi vis mažiau bendro su žurnalistika. Nepatikėjau, nes iki šiol buvau šventai įsitikinęs, kad nepaisant to, kad D.Grybauskaitė savo mentalitetu ir labai artima V.Putinui, Lietuva niekad netaps panaši į Rusiją. Nepatikėjau, nes laikiausi nuomonės, kad Lietuva demokratijos ir sveiko proto keliu nuėjo taip toli, kad net D.Grybauskaitė su G.Grina, padedant Monikai Garbačiauskaitei, Audriui Siaurusevičiui ir kitiems, nėra pajėgūs grąžinti mūsų atgal.

Ir žinote ką? Nepaisant to, kas šiandien įvyko, vis dar tikiu, kad taip nebus ir kad Tautinės giesmės nepakeis „The Beatles“ daina ir kad Lietuvoje atsiras jėgų, kurios neleis D.Grybauskaitei tapti Lietuvos Raudonąja uoga.

O kas gi vis dėlto šiandien įvyko, galite paklausti jūs. Atsakysiu – šiandien Lietuvoje įvyko pasikėsinimas į konstitucinę santvarką. Tačiau pasikėsino į ją ne M.Bartašiūnaitė, G.Grabauskas ar V.Lėkštutis. Pasikėsino tie, kurie skatino pradėti ikiteisminį tyrimą, tie, kurie priėmė sprendimą jį pradėti, ir tie, kurie šiandien vykdė kratas.

Asmenis, pas kuriuos šiandien buvo atliktos kratos, galima vertinti įvairiai. Man vieni iš jų atrodo tiesiog kvaili, kiti – nesusipratę, treti – radikalūs, beveik užribyje esantys žmonės. Nepaisant to, visi jie, kaip Lietuvos piliečiai, turi teises, kurias garantuoja Lietuvos Konstitucija.

Ir, nepaisant, ar tai kam nors patinka, ar ne, ar tai ką nors piktina, nervuoja, kelia niežulį ar viduriavimą, visi tie žmonės turi teisę turėti savo nuomonę ir laisvai ją reikšti. Ši teisė apima ne tik teisę garbinti D.Grybauskaitę, džiaugtis R.Šimašiaus išrinkimu į Vilniaus merus, balsuoti už konservatorius ar Darbo partiją, tačiau taip pat ir teisę šlovinti Rusiją, pritarti Krymo okupacijai, vadinti Lietuvą JAV kolonija (jei norite, galite vadinti ir Mozambiko ar Abchazijos kolonija).

Konstitucijos garantuojama minties ir žodžio laisvė kiekvienam Lietuvos piliečiui garantuoja dar daugiau – teisę būti nepatenkintam savo valstybe, joje vykdoma socialine, ekonomine ir užsienio politika, kritikuoti bet kurią valstybės instituciją, bet kurį valstybės tarnautoją, lyginti Lietuvą su bet kuria pasaulio valstybe ir visam pasauliui skelbti, kad tas palyginimas yra ne Lietuvos naudai.

Konstitucija nedraudžia rengti piketus prieš NATO, prieš Europos Sąjungą ar prieš JAV, lygiai taip, kaip nedraudžia piketuoti prie Rusijos ambasados, prieš V.Putiną, Jungtines Tautas, Pasaulio banką ar „Greenpeace“.

Lietuvos piliečių Konstitucija neįpareigoja būti už ar prieš skalūnus, už ar prieš žemės pardavimą užsieniečiams, už ar prieš euro įvedimą, už ar prieš šauktinių kariuomenę. Konstitucija leidžia žmogui rinktis ir turėti savo nuomonę visais klausimais. Ir dar garantuoja teisę tą savo nuomonę išsakyti.

Konstitucija – nenustebkite, bet tai tiesa – taip pat nedraudžia reikšti nuomonę už pinigus. Lietuvoje dar nėra įstatymo, įpareigojančio registruotis „užsienio agentu“ kaip Rusijoje, nors, neabejoju, Daukanto rūmuose tam pritartų. Konstitucija nedraudžia nuomonę – kad ir kaip ji blogai apie Lietuvą atsilieptų, kad ir kokiomis lėšomis ji būtų finansuojama – platinti ir skleisti įvairiais būdais, įskaitant skrajutes, plakatus, naujienų portalus ir televizijas.

Svarbu ir tai, kad nei Konstitucija, nei joks Lietuvos įstatymas (kuris šiaip jau negali būti aukščiau už Konstituciją, nors dabar bandoma mus įtikinti priešingai) nenumato bausmių už kvailumą, acto garinimą, plaukų lako naudojimą, mintis, kurias sukelia besimeldžiantis musulmonas, keikimąsi rusiškai sprendžiant savo psichologines problemas, grafomaniją, žurnalistų tapimą propagandistais, žurnalistinės etikos nesilaikymą ir daugelį kitų dalykų.

Todėl šiandien turime labai aiškiai suvokti, kad tikrieji mūsų valstybės priešai yra ne žmonės, turintys kitokią nei mes, nuomonę, o tie, kurie šiandien bando mus įtikinti, kad nuomonės – tegul daugeliui mūsų ir nepriimtinos, atgrasios, prorusiškos, antilietuviškos ar dar kokios tik pageidaujate – turėjimas yra antikonstitucinė veikla.

Pasakysiu dar daugiau – gali būti, kad vien tai suvokti jau nebepakanka. Gali būti, kad jau ateina tas laikas, kai reikia pradėti priešintis, nes tai daryti mus įpareigoja Konstitucija nurodydama, jog „kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam, kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę, teritorijos vientisumą, konstitucinę santvarką“.

„Bet kam“ šiuo atveju reiškia, kad tas „bet kas“ gali būti ir prezidentė, ir valstybės saugumo departamentas, ir generalinė prokuratūra.

Pamenate, kaip žurnalistai po slaptos VSD pažymos nutekinimo iš prezidentūros ir brutalios atakos prieš BNS žurnalistus (kuri savo stiliumi buvo labai panaši į šiandieninę ataką prieš kitaminčius) rinkosi prie STT pastato ir gynė žurnalistų teises ir laisves?

Šiandien reikėtų daryti tą patį.

Ir tai nereikštų, jog giname M.Bartašiūnaitę, G.Grabauską ar V.Lėkštutį. Tai tik reikštų, kad suvokiame, jog reikia ginti save, kad rytoj mūsų neištiktų toks pat likimas.

faktai.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
72 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nida

Račai, Račai, priešintis laikas seniai. Po Garliavos pogromo, po politinių teismų, po pasirašiusių už referendumą persekiojimo…
Bet tylėjai, kai kiti 3 metus renkasi Daukanto aikštėje…

Raigaidys

Ar matėte? Jūs visi matėte- Račas tik ką viešai pasikėsino į Konstitucinę santvarką. Račas viešai ragina nepasitikėti visos liaudies teisėtai vieningai išrinkta ir visuotinai pasaulyje gerbiama ir žmonių mylima Gerbiama Prezidente! Tai atviras kenkimas Valstybei! Kiekvienas Konstituciją gerbiantis pilietis PRIVALO paliudyti valstybės teisėsaugos organams apie viešai vykdomą nusikaltimą. Šiuo įtemptu metu, kuomet rusai atakuoja, žvangina ginklais prie Lietuvos sienų , „pono” Račo išpuolis yra atvira diversija ir todėl jokiu būdu netoleruotinas. Tokie „račiai” privalo būti sustabdyti ir izoliuoti kaip keliantys didelį pavojų Santvarkai. Tuo metu kai mūsų teatrai garsina Lietuvos vardą Europoje, tuo metu kai mūsų šaunieji sportininkai aukštai iškėlę neša mūsų Vėliavą vykdydami sporto žygdarbius, tuo metu kai mūsų kosminiai palydovai baladoja Visatos pakraščius- jis niekam tikęs , kažkoks… Skaityti daugiau »

Letas Palmaitis Autoriui

Kokia „Raudonoji uoga”, Račai? O kas buvo Garliavoje, kur išteisinimai vos ne trejus metus po teismus tampomiems policinio smurto aukoms?
Pagaliau kodėl Paties „sumaniajame” „Lietuvos” „pase” sekimo antena? Ir dar elektroninis lustas, negrįžtamai teikiantis visus Paties duomenis, įskaitant kūno požymius, tarsi klasikinio praeitų amžių nusikaltėlio, anapus Lietuvos tarpvalstybinei globalinei Lietuvos piliečių kontrolei?
Manyčiau, kad orvelizmo laikais tokia ir yra tikra demokratija:
kavkazcenter.com/russ/content/2015/01/10/107635.shtml
Nėra esminio skirtumo tarp šėtono uogų!

Pagarba Prezidentei

fufaikiniai vatnikai susijaudino. Manė kad galės netrukdomai knistis po valstybės pamatais ir užsidirbti krūvas rublių, o čia mat kliūtys jiems keliamos. Ajajai…

dėmesio nukreipimas

ruskelių – gazpromo – kgb – pedofilų tarnai, vadovaujami polikarpovnos, vėl kokį milijardą nukomunizdino iš Lietuvos, (iš manęs ir tavęs).
tai dėmesio nukreipimui ir užsiundė savo šuniukus: prokuratūras, vsd, vrm…
ne pirmą kartą taip daro tie svolačiai.

Visuomenės

santvarkos moralė ir lygis atsiskleidžia ligoninėse.Žmonės kenčia per daug fizinio ir dvasinio skausmo.Sekančių rnkimų vnis turėtų būt Sveikatos apsauga.Tik tada žmonės jausis saugiai.

ruta

Puikus straipsnis , aktualus ir suprantamai isdestitas net pseudo patriotams. Lietuvoje atsirado tendencija i cenzura ir represijas , reiske politikai nesugeba sukurti tokios valdymo sistemos , kuri butu pagrysta demokratijos principais – laisvas zodis , diskusijos , svietimas / nemaisykite su propaganda/ , teise paciam rinktis ir tureti isitikinimus , religija …Pilietis , kuris ziuri ne tik savo naudos , kaip Lietuvos politikai ,bet rupinasi viesu interesu , neabejingas savo valstybei , pasidaro valstybes priesu . Aisku yra problema , kai Lietuvos pilieciai pasimeta tarp Rusijos ir Lietuvos propagandos .Na , nemoka Lietuvos politikai , valdzia vesti nei diskusiju , nei debatu su savo Tauta , nesirupina jos istorine atmintimi , tai svieskites patys , dabar net nereikia iseiti is… Skaityti daugiau »

pensininkė

Nebuvau partinė, visada lankiau bažnyčią ir pati, ir vaikai baigėme aukštuosius mokslus sovietmečiu. Tokios baisios propagandos nebuvo niekada. Visada kovojo už taiką, o dabar – kova už karą ir ginkluotę. Labai nesaugiai jaučiuosi, manau, tai patiria daugelis. Ar ne valdžios rūpestis turėtų būti sukurti ir psichologinį saugumą -juk tiek savižudžių… Dabar šaudo pasenusiomis guminėmis kulkomis, plaka ,,bananais” (Garliava), akivaizdžių faktų nemato, bet aprėkia Kremliaus agentais. Pradėjau bijoti.

Karininkas

Aš manau, kad priešintis jau tada reikėjo kai komjaunuoliai ir komunistai atėję į valdžią sunaikino šauktinių kariuomenę ir dabar veblena ką daryti su politikų jaunuoliais? Manau reikia patraukti baudžiamon atsakomybėn tuos kurie prisidėjo prie tokio sąmokslo ir daugiau neprileisti jų prie kariuomenės klausimų.

ReiGAIDY

Tai sakai Grybauskaitė visos liaudies teisėtai vieningai išrinkta prezidentė? Jau tik dėl šito parašymo esi tikras ne paprastas gaidys, o GAIDYS KONSERVATORIUS. Kaip visada konservai turi madą padidinti paaukštinti rezultatus, kur reikia ir kur nereikia. Kaip ta bobelka raselė sakė, kad konservai kaune laimėjo daugiau balsų negu per visus 10 metų. O kad nerašinėtum nesamonių primenu VRK duomenis – rinkėjų aktyvumas Lietuvoje buvo 47,37 procentai, net nėra pusės liaudies rinkėjų, o atmetus 8 procentus balsų kuriuos gavo Balčytis tai dar mažiau gavo balsų tavo „labai gerbiama” grybauskaitė. Jukš konserve iš Tiesos.lt.

SSaulius

>Raigaidys>teisus visu šimtu(на все сто).Būtent tai mes ir nuolat girdime per LRT ir iš prezidentūros.Aš dar dadėčiau-Lietuva pirmauja visoje Europoje pagal BVP (bendrą vargo produktą)didėjimą,o visa kita-laikini spartaus vystymosi sunkumai.

linas

Pasirodo Konstitucija Tautos puseje

Jėzusas

Nieks negins nei Bertašiūnaitės nei savęs, kadangi 90 proc. populiacijos smegenys nei dirbo nei dirbs ir jiems sunku isikirsti ką čia Račas parašė. Bet koks mitingas ar baltijos kelias yra nemastančių avinų suvarymas, o tam reikia daug resursų. Patys avinai tų resursų nei surinks nei supras nuo ko pradėti ir kaip daryti.

nemastantys

Zmogeeliai ,kurie renka tokius ,kaip simasiai ,net nesupras ,ka tas Racas parase ,o mastantys deja emigravo.

SSaulius

>ReiGAIDY>nepagavai kampo.Juk tai superinis sarkasmas-Raigaido kamentaras.

Labiausiai patiko"The Beatles"Back in USSR , Besam

Dar peržiūrėjau Cliff Richard & The Shadows.
Jei tokų vaizdelių būčiau turėjęs 1962-1965,tai būčiau buvęs
„pervyj paren na derevne”
Ech,geras DAIKTAS jaunystė,bet ka nebė !

Dėdė

Riba tarp piliečių teisių ir valstybės teisės į gynybą visada tokia trapi – velnias slypi detalėse… Beje, valstybė turi ne „gynybos teisę”, bet „gynybos prievolę”. Šiaip ar taip, visi dabar suvokiame, jog prieškario Lietuvoje su cvirkomis, salomytėmis ir kitais nuolatiniais Ordos ambasados svečiais buvo elgiamasi pernelyg liberaliai.

Apuokiukas

Sekant A. Račo požiūriu galima būtų parašyti ir taip, kad Lietuvoje niekas nedraudžia agituoti už gėjų ir lesbiečių šeimas, netgi sudarytas iš trijų asmenų, teisę jiems įsivaikinti vaikus, suderinus su savivaldybe, leisti jų paradus, agituoti už abortus, eutanaziją, kraujomaišą ir t. t. ir pan. Taip kad demokratija – labai bloga santvarka – turi kažkokias ribas, ir labai būtų sunku apibrėžti, kur turėtų būti tos demokratijos ribos. Taip pat labai sunku, esant demokratijai, apibrėžti, kur agitacija už maskoliškas vertybes – laisvės pasireiškimas, o kur – valstybės griovimas.

Pastebėjimas

Tai kus tas pasipriešinimas, nesimato, kad po vakar dienos Lietuvos gyventojai būtų išėję į gatves ginti žodžio laisvę. Kam veršiams žodžio, minties laisvė, kam jiems demokratija.

Pastebėjimas to Nida

Jūs renkatės dėl Garliavos klano. Kai susirinksite dėl visos visuomenės reikalų, ateisiu, nepaisant to, kad savo violetinėmis nesąmonėmis esate susikompromitavę.

šiaip tai smulkmena

visiems lietuviams raudonoji valdžia, remiama kgbistinės teisėsaugos MILIJONĄ kartų daugiau blogio padarė.
o kad čia – savo subinių pridengimui – keletą prosovietų (iš 200 000) pakuteno – tai tokia pat smulkmnena, kaip eilinis polikarpovnos pabezdėjimas po sočių pusryčių

iš nevilties...

Labai teisus p. Račas, bet mūsų traukinys jau taip toli nuvažiavo ir vis dar lekia didindamas pagreitį… Ateina vieni rinkimai, kiti rinkimai, vis viliesi, kad galų gale žmonės atsibus, susiprotės, išsirinks tinkamą prezidentą, daugiau sveiko proto žmonių papuls į seimą, savivaldybes, bet…įvyksta kaip visada. Rankos nusvyra po kiekvienų rinkimų. Šiandien skaitau: Šimašius Vilniuje kabins dvikalbes lenteles, viena gatvė bus pavadinta gėjaus brito garbei…ir tai dar tik pradžia. Na ką daugiau berašyti.
Dėl Bertašiūnaitės ir kitų. Nejau atsiras politiniai kaliniai Lietuvoje? Nepritariu jokiems radikaliems žmonėms ir jų veiksmams, tačiau ar nebus žarija, kuri įkurs didesnę ugnį, dar gausesnį pasipriešinimą, pogrindį? Man atrodo, kad represijos prieš kitaminčius yra ne tas kelias.

to 12:38

Gal jau geriau niekur neik.

Viktoras

Rusija yra sukėlusi begales revoliucijų pasaulyje. Gal sukels ir dar vieną – Lietuvoje? Visokie račai jau kelia galvas. Bet kad neišsilaiko tos prievarta paremtos santvarkos. Kinija jau seniai pusiau kapitalistinė, Kuba irgi sparčiai laisvėja, mažai kas liko iš Vietnamo, Laoso, Kambodžos komunizmo. Šiaurės Korėja – vienintelė dar gyva Rusijos sėkmė. Tiksliau „sėkmė”. Šalis – koncentracijos stovykla.

Pastebėjimas to iš nevilties...

Toliau įsijungia dar nepatyręs jaunimas, kuris skiriasi tuo, kad jo smegenys praplautos liberastinėmis vertybėmis, kol susipras praeis daug metų, o po to ateis kitas nepatyręs jaunimas. Taip rinkimų uždaras ratas ir suskasi.

rupūs miltai!!!

šitas Artūro Račo „mintis” persispausdino visi neobolševikiniai portalai: „nei Konstitucija, nei joks Lietuvos įstatymas (kuris šiaip jau negali būti aukščiau už Konstituciją, nors dabar bandoma mus įtikinti priešingai) nenumato bausmių už kvailumą, acto garinimą, plaukų lako naudojimą, mintis, kurias sukelia besimeldžiantis musulmonas, keikimąsi rusiškai, sprendžiant savo psichologines problemas, grafomaniją, žurnalistų tapimą propagandistais, žurnalistines etikos nesilaikymą ir daugelį kitų dalykų. … Todėl šiandien turime labai aiškiai suvokti, kad tikrieji mūsų valstybės priešai yra ne žmonės, turintys kitokią, nei mes, nuomonę, o tie, kurie šiandien bando mus įtikinti, kad nuomonės – tegul daugeliui mūsų ir nepriimtinos, atgrasios, prorusiškos, antilietuviškos ar dar kokios tik pageidaujate – turėjimas yra antikonstitucinė veikla. … Pasakysiu dar daugiau – gali būti, kad vien tai suvokti jau nebepakanka.… Skaityti daugiau »

Marijonas rupiems miltams

Esi neišmanėlis, taip lietuviai gali ir turi teisę nubalsuoti už prisijungimą prie Rusijos ir tai būtų teisėta, nes tokia yra demokratija. Pagal Lietuvos konstituciją piliečiai turi teisę atsisakyti nepriklausomybės, bet tam turi pritarti ne mažiau kaip 3/4 Lietuvos piliečių, turinčių rinkimų teisę. Skaityk konstitucijos 148 straipsnį, neišmanėli. Kokie jūs esate mulkiai patriotinės-egzaltuotos sutraukos.

Nidai

ar jūs kvailiukė, ar tik tokia dedatės?
gal emigruokit kartu su Raču į „išvaduotą” ir „demokratiškai” valdomą Krymą.
Lietuva tikrai neverta tokių genijų kaip judu.
.
Raigardas siūlo izoliuot tokius, o aš siūlau jiems geresnį pasirinkimą – lai šauna pirmieji ten, kur siekia nuvesti visą TAUTĄ. Paskui Snaudeną. bet rods, ir išdavikas Snaudenas jau atsikando Rusijos. Matyt ir ten nepasitikima lengvai paperkamais išdavikais, tad prašosi jau prieglobsčio Šveicarijoj.

Įtarimą kelia tai, kad šis lėkštas „nuomonių formuotojas” tiek ilgai vadovavo žinių agentūrai BNS, pateikusias kgb atsiotas žinias Lietuvai ir tiek ilgai ją laikisioj tamsybėse. Ar ne todėl lietuviai nieko nežino ką pridirbus Rusija Afrikoj, Azijoj ir kitur? Gal kas už vadelių iki šiol šį žmogelį traukalioja?

Rūpūs miltai Marijonui

ai ai koks kietas.
Nejuokink.
Pirmiausia – tam, kad turėti teisingą nuomonę, reikia gauti ir teisingą informaciją. Jei tokios negausi, tave dezinformacinė mašina gali įtikinti ir nusižudyti, ne tik kad prie Rusijos prisijungti.
O tai ir darė iki šiol didysis „nuomonių formuotojas” A.Račas, formuodamas tik neigiamą požiūrį į Lietuvos valdžią, į Lietuvą visus tuos metus, kol vadovavo BNS. Ir tai, kad didžiuma žmonių emigravo iš Lietuvos yra didele dalim jo nuopelnas. Nes jis kūrė tokį tamsų Lietuvos paveikslą, kad žmonės nebematė jokių perspektyvų, jokios vilties likus čionai.
Tik klausimas, kodėl niekas neemigravo į Račo mylimą rUsiją? Kodėl tai į Vakarus?

ha ha

kas kas, bet Račas, kaip KETVIRTOS VALDŽIOS atstovas išties yra atsakingas už tai, kad pusė milijono Lietuvos piliečių emigravo iš Lietuvos.

kas kas, bet Račas tikrai puikiai žino, kad „pirmiau buvo žodis ir žodis tapo kūnu”. Pirmiau įdiegi žmonėms mintį, o po to skini rezultatą.
tokius žmones vydavo lauk iš šalies senovės demokratinėj Graikijoj, ir gerai darė.
Skaterti daroga, Račai.

Prašymas

Žmonės geriau įsiskaitykite ir nereikės pulti Raigaidžio už ironiją.

sergantiems kai kuriems komentatoriams

Gal nesuprantate jau lietuviškai? Juk A. Račas ne Rusiją šlovina, o kritikuoja Lietuvos prezidentę, kuri pažeidinėja konstituciją. Įsiskaitykite galų gale kokias problemas žurnalistas kelia. Jūs, kaip Juknevičienė, jei kas pakritikuoja jos šventenybę – Rusijai tarnauja, rusams dirba. Atsibuskite pagaliau ir nebukinkite žmonių patys buki būdami

Marijonas rupiems miltams

Tu ne šiaip kvailys, bet idiotas ir tai matyti iš to ką rašai. Račas formavo blogą nuomonę per BNS? Tu kokį šūdą rūkai? BNS yra naujienų agentūra, kuri parduoda naujienas laikraščiams, interneto portalams ir kitoms mass media. Niekas neprivalo pirkti šio produkto, tačiau delfiai, Vainauskas ir kita chebra pirkdavo, tad jūsų priekaištai turėtų būtent šiems žiniasklaidos atstovams,jei BNS kokybė jus netenkina. Realybeje reikšti priekaštus egali tik toks idiotas kaip jūs, nes pats faktas, kad tiek daug kompanijų perka BNS naujienas yra kokybiško produkto įrodymas, bet vargiai tokiam durneliui surasti.
Taip, Lietuvoje yra abejotinos info, bet spėk kur daugiausia jos, ogi didžiapatriotiniuose Garbačiauskaitės delfiuose: http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/mgarbaciauskaite-budriene-tauta-rodo-vidurini-pirsta-isteblismentui-kalti-tyrimo-klausimai.d?id=54059689 Įdomiausia, kad tada Garbačiauskaitė tokio sensacinog pobūdžio info skelbė, dabar kitaminčius reikalauja gaudyti kaip uteles.

ha ha

niekas taip nekenčia kitokios nuomonės kaip diktarius Artūras Račas.
reikia įrodymų?
paprasta.
buvo laikas kai į Račo blogą galėjo užeit kas nori. bet tai tęsėsi tik tol, kol užeidavo tik jo draugai ir pataikūnai. Bet vos užėjau aš ir argumentais įrodžiau, kad jis neteisus, Račas kaip mat išvijo visus komentatorius, užblokavo blogą, o po to įvedė registraciją. Dabar ten gali komentuoti tik iš žd kontroliuojamo facebuko.
Vat jums ir „nuomonių” gynėjas, blyn.
🙂

ha ha

beje, kad Račas yra laisvos nuomonės reiškėjų priešas rodo ir jo tylus pritarimas anoniminių komentatorių persekiojimui, kuomet dar jam vadovaujant BNS buvo užvesta daugybė „prokurorinių tyrimų” komentatoriams. Tai buvo metas, kuomet žiniasklaida, remiantis tokiais BNS pranešimais, bandė supriešinti lietuvius su lenkais dėl lentelių kabinimo, dėl ne lietuviškų raidžių rašymo ir t.t. Aišku, kad visuomenę tokio pobūdžio raųšiniai erzino. O „tyrimai”, žinoma, dar labiau. . Daugiausia skundų prokuratūrai (apie 250, jei neklystu) tada pateikė toks „maidaniškas” fondas, pasivadinęs „Europos žmogaus teisių fondu”, kuriame dirbo vien lenkai, tad gal koks Sikorskio remiamas, nes tas mėgsta, sako, „maidanus”:) Nors laikrasčiai pylė apie šį teisinį nuomonių persekiojimą straipsnį po straipsni, bet iš mūsų didžiojo „žurnalisto” ir Žmogaus teisių” gynėjo Artūro Račo tuomet neišgirdome nei… Skaityti daugiau »

rupūs miltai  Marijonui

ale tik atsakyk man, proto bokšte, kodėl po rusiškos perestroikos su nacionalinio turto prichvatizacija, Lietuvoje telikoa Rusiškasis Baltik News Service ir prokėgėbistinis Vito Tomkaus ELTA (TASS) žinių naujienų agentūros?
Kodėl tik prieš porą metų Delfis gavo galimybę pirkti žinias ir iš Roiters? Kas do biesas valdo mūsų protus, a?

rupūs miltai  Marijonui

beje,
gal remiantis ta savo nuoroda atsakysi ir kas suformavo tokį požiūrį į savo valstybę? Kas nutylėjo, kad nepriklausomybę per sąjūdį buvom atgavę tik politiškai, o ne ekonomiškai ir kad iki šiol mus ekonomiškai Rusija spaudžia? Tik Grybauskaitei atėjus į valdžią po truputį atgaunam ir ekonominę nepriklausomybę. Kas atsakingas už tokį žmonių klaidinimą?
beje, beje,
ir pats nemėgstate kitokios nuomonės. Komentaras jūsų labai primena paties Račo stilių – mulkiai, sutraukos, neišmanėliai, dundukai yra visi tie, kurie neįtelpa į Račo lėkštą pasaulėvaizdį.

gudi giria

Is ko zasinus pazinsi susirasineje tarp save.Parasei komentara ir baigta,dabar,kaip su meiluze,rodo savo tuscius palivonus ir visur,tie tusciagalviai komentaras ilgesnis uz straipsni.

>Marijonui

situacija kaip toj patarlėj -jūs aiškinat apie tiltus, o jums kažkoks rupūžgalvis tipas rašinėja apie miltus,
žiurėkit, ką jisai rašo -{Grybauskaitei atėjus į valdžią po truputį atgaunam ir ekonominę nepriklausomybę}.net juokas neima-žeme išpardavinejama. Lito neber,LT banko nacionalinio ner,emigracija,savižudybės, skurdas,kažkoks maisto bankas alkaniems,uždirbt neimanoma,o mokesčiai ir kainos -visiškas siaubiakas.kurioj čia vietoj {ekonomine nepriklausomybe}parodykit jūs man?

vasia

Kedys,Venskiene pasipriesino…

Marijonas rupiems miltams

Durnelius ir reikia įvardinti durneliais, nes savo durnumu, nesugebėjimu suprasti straipsnių minties yra to nusipelnę. Ko jūs manęs klausiate kodėl delfiai nebeperka naujienų iš Roiters? Aš gi ne delfių Monikutė, ne aš redaktorius, ne aš savininkas – jų ir klauskite. Ar aš privatizavau ELTĄ? Ne. Priekaištus reiškite valdžiai kuri leido privatizavimą ir naujajam savininkui kodėl jis „netinkamą”, jūsų nuomone, naujienų turinį generuoja. Jūs net šitokių elementarių dalykų nesugebate suvokti tai kaip jus vadinti, genijum, išminčiumi?

Minklė

dar ne paskutinis komsorgas

Račas atsibudo

Račas ilgai mąstė ir pagaliau sumąstė, kad LAIKAS priešintis. Nes kratos keleto „antifašistų” namuose, siekiant nustatyti jų ryšius su Rusijos spectarnybomis, yra labai grėsmingas signalas visai visuomenei: esą, rytoj JIE ateis ir į jūsų namus.
Jie vaikšto į tuos namus ne nuo šiandien. Būtent šiandien jie bent atėjo ten, kur seniai reikėjo ateiti. O Račas staiga atsibudo ir ragina priešintis.
Priešintis reikėjo po Pociūno nužudymo, ar prasidėjus Eglės Kusaitės kankinimams teismais dėl jos neva sukeltos grėsmės rusų karinei bazei Čečėnijoje. Ar Garliavoje. Dar tęsiasi Garliavos pilietiškų žmonių teismai, teismai liudytojams už pasakytą tiesą.
Koks idiotas priešinsis dėl kratų didžio kovotojo prieš fašistus Grabausko namuose?

Račas duos Anušauską į teimą

Anušauskas sako 1989 metais Račą buvus KGB 5-osios valdybos seržantu, o
Račas šį teiginį įdeda į savo portalą, bet mano, kad tai kaltinimas Anušauskui, o ne jam, Račui:
http://faktai.lt/images/2015/03/anusauskas-cmo.png

va va va... 5-ta valdyba

štai ir paaiškėjo, kas pas mus yra kas ir kas skirsto į aukštus postus naujai iškeptus, dideliu proteliu nepasižyminčis, bet išpūsto ego bernužėlius…. Račą į dezinforamciją, Vaišvilą į VSD, Tomkų į ELTA, Radzevičių į Žurnalistų sąjungos vadus, Slušnį į Etikos sargus, KGB etatinį karininką Orlauską į Pramonininkų konfederacijos pirmininkus, o nesenai į Žinių radijo direktorius… o paskui galima kau kaltų ieškoti, kodėl visi iš tokios apdergtos Lietuvos bėga…juk pirma buvo žodis, kuris virto kūnu.

rupūs miltai Marijonui

nagi, nagi, išminčiau, papasakok apie Afrikos sąjungą. Gal žinai kurioj šalį bazuojasi jos parlamentas? Gal žinai ką apie NAFTA sąjungą? Ne, nežinai, nes Račo agentūra to nepranešė. . Gal žinai kuom skiriasi Strasburo Europos taryba ir kiek ten Kremliaus bolševikų sėdi, nuo Briuselio Europos tarybos? Ne, nežinai, nes Račio agentūra užsiėmė purvo skleidimu, o ne gyventojų švietimu. Todėl net seimo nariai šių tarybų dažnai neskiria. . Gal žinai kiek iš Liuksenburgo ir kitų ofšorų į Lietuvą Rusijos mafijos kompanijų atsikrautė? Nežinai , nes ta pati mafija užvaldė ir daugelį „laisvos” žiniasklaidos. . Tai ar ne Račui turim dėkoti, kad dalinosi su mumis savuoju dundukizmu, taip platindamas dundukų skaičių Lietuvoje ir Lietuvos žmonės savo politiniu išmanymu tapo labiausiai atsilikusia pasaulio valstybe?… Skaityti daugiau »

parapijietė

„Pirmiau buvo žodis ir žodis tapo kūnu”. Tai kultinė Jono Evangelijos tezė. Kiekvienas atsakingas už savo paleistą visaton žodį, nes kiekvienas turi galią įtakoti mūsų kolektyvinę sąmonę savo žodžiu/idėja. Taip kuriama kultūra. Dangus ir žemė praeis, bet mano Žodis nepraeis, kol jis neišsipildys, sakė Jėzus. Tai reiškia kad mūsų pasaulis nėra atskirtas nuo Absoliutaus Proto ir Jo Galios. Kaskart kalbėdami mes naudojame ŽODŽIO GALIĄ, nes visi mes esame viena savo dvasia sujungti su auksčiausia galybe, o mūsų protas yra veiklioji mūsų dvasios dalis. Ir tik mūsų pačių kaltė, jei mes nesinaudojame šia galia. Nesinaudojame, nes mūsų protą apnikusios iliuzijos ir tik jomis dalinamės. O tuo tik skleidžiame tamsą… Jei kūną sodiname ant dietos ir mankštiname, tai protui disciplinos dar labiau… Skaityti daugiau »

parapijietė

Didysis Kūrėjas sukūrė mus pagal savo paveikslą ir panašumą. Vadinasi sukūrė kūrėjais. ,,, Jei kūrėjo sąlygos nekontroliuojamos jo minčių, sąmonės, tai kąs jas kontroliuoja? Aplinkybės? Valdžios subsidijos? Dar didelis klausimas ar aplinkybės yra priežastis, ar tik efektas. Viskas, ką matome, tėra tik efektas, pasekmė to, ką mąstom. Protas – įstatymas/pagrindinis dvasios dėsnis. Jis dirba nepertraukiamai . Net naktį, kai miegam. Mintimis pritraukiam arba atstumiam. Subrendęs dvasioje individas galvoja tik tai, KĄ JIS NORI GALVOTI, o ne tai ką jam įpiršo kitų mintys ar kūno poreikiai. Mąstau, vadinasi esu, sakė Dekartas. Tai reiškia, kad gyvenam prote, kuris yra mūsų gyvenimo statybininkas. Iš kartos į kartą perduodamas aukštyn kojom apverstas mąstymas yra ta prakeiktoji karma, iš kurios reikia išsivaduoti. Mūsų gyvenimas yra… Skaityti daugiau »

pažadu

jei Račas, kaip žada, spjaus į Anušausko pusę, aš spjausiu į jo pusę.
vat taip.
Anušauską gerbiu nuo studijų laikų. Buvo vienas iš geriausių, drąsiausių ir įdomiausių dėstytojų. Kgb darbelių ekspertas.
Tad ne spjaudytis, Artūrai reikia, bet atgailaut už nuodėmes ir tada nebūsi teisiamas.
Kodėl vien tik rašytojas Romualdas Granauskas turėjo tiek drąsos išpažinti savo šią nuoDĖMĘ?
Laikai juk buvo bjaurūs, daug kas suklupo. Atleidom Granauskui, atleidom išsiliustravusiems, atleisim ir tau, jei darbas įrodysi, kad nebepriklausai.
Tačiau tokie pareiškimai ginant Grabauskių „teises” kelt revoliucijas kartais sukelia rimtų įtarimų.

KARAS PRIES SAVUS PILIECIUS

p.Arturai,pasikesinimas i Konstitucine santvarka ,Vaiko ir Zmogaus teisiu sutrypimas ivyko pries tris metus,per pirmaja prezidentes kadencija 2012.geguzes 17d.,bet tamstos balso,pasipiktinimo neteko matyti ar girdeti.Tada pateisinot gyvos liudininkes isplesima irgi 6-ta val.ryto,pasitelkus 240 ginkl.smogiku.Buvo baisiau ir kraupiau,bet pats sedejot krumuose.

72
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top