Artūras Račas. Dalios Grybauskaitės Lietuva. I dalis: Rinkimus padėjęs laimėti melas, kurio nepavyko paslėpti

Tai bus dviejų dalių rašinys apie D.Grybauskaitę ir jos kuriamą Lietuvą. Dar nuo praėjusių metų spalio pabaigos, kai Prezidentūra nutekino VSD pažymą, žinojau, kad ateis ta diena, kai apie tai rašysiu. Taip pat žinojau, kad apie tai nerašys „didžioji žiniasklaida“, nes vieniems reikia laimėti viešuosius pirkimus, kitiems – gauti lėšų iš biudžeto, treti mėgsta fotografuotis ir gauti ordinus, o dar kiti – tiesiog prasigėrę ir parsidavę. Žinojau ir tai, kad prabėgus metams didžiajai daliai Lietuvos visuomenės ši istorija bus jau neįdomi, nes D.Grybauskaitė perrinkta antrajai kadencijai, VSD slapta pažyma tapo nebeslapta, D.Ulbinaitė prezidentūroje nebedirba, o galimi D.Grybauskaitės ryšiai su KGB tėra Rusijos propaganda.

Tiesa, nežinojau, kad bandant nuslėpti padarytą nusikaltimą, šiandien Lietuvoje vyks jau protu nesuvokiami dalykai. Nežinojau, kad per metus D.Grybauskaitės sukelta ir konservatorių bei jų ciuciukų palaikoma isterija pasieks ribas, artimas beprotybei, nežinojau, kad žiniasklaidos gebėjimas suprasti, kas iš tiesų vyksta, sumenks iki nykstamo dydžio. Taip pat nežinojau, kad Lietuvoje atsiras tiek daug baimės.

Bet juk negali visko iš anksto žinoti. O kai jau žinau, negaliu apie tai nekalbėti.

* * *

Taigi, viskas prasidėjo 2013 metų spalio 31 dieną, kai naujienų agentūra BNS paskelbė slaptą VSD pažymą, kurioje, be kitų dalykų, buvo teigiama, kad Rusija artimiausiu metu paskelbs kompromituojančią informaciją apie D.Grybauskaitę ir kitus aukštus Lietuvos pareigūnus. VSD rėmėsi savo šnipais, dirbančiais Rusijos prezidento administracijos Tarpregioninių ir kultūrinių ryšių su užsienio šalimis valdybos Visuomeninių procesų analizės departamento Baltijos šalių skyriuje, tad informacija, be abejonės, buvo patikima.

Ir tikrai – vienas Rusijos portalas tokią informaciją paskelbė. Iš esmės tai ten nebuvo nieko naujo, nes apie prezidentės studijas Leningrade jau seniai buvo žinoma. Be to, juk VSD jau buvo perspėjusi, kad tai įvyks, tad visiems buvo aišku, kad tai šmeižtas, į kurį neverta kreipti dėmesio. Niekas ir nekreipė.

Tačiau kliuvo BNS žurnalistams, kuriems buvo pakišta ta slaptoji VSD pažyma. STT įrašinėjo jų pokalbius, tampė į apklausas, atėmė kompiuterius, telefonus, darė kratas vaikų akivaizdoje. Ieškojo, kas nutekino pažymą.

Ieškojo pas BNS žurnalistus, nes Lietuvos Prezidentė viešai pareiškė, kad pažyma nutekėjo ne iš prezidentūros. Štai ką ji sakė 2013 metų lapkričio 15 dieną:

Pažyma, įregistruota, su parašais, Prezidentūrą pasiekė tiktai lapkričio 4 d., t.y. po švenčių. Ir, pagal procedūrą, kol nepamato jos prezidentė, niekas kitas jos gauti negali. Taigi pažyma Prezidentūroje atsirado tiktai lapkričio 4 d.

Tai šiek tiek prieštaravo ankstesniems įvykiams, kai prezidentė, būdama Latvijoje, sužinojo apie nutekintą pažymą ir sugebėjo labai greitai įrašyti ir perduoti per kurjerį į Lietuvą savo video kreipimąsi, kuriame aiškino, kad ji buvo informuota apie prieš ją asmeniškai rengiamas atakas.

(Beje, į šį įrašą reikėtų pažvelgti kiek atidžiau. Problema ta, kad BNS pranešimas apie VSD pažymą buvo paskelbtas spalio 31 d. 12.15 val., o prezidentės video sveikinimas lrytas.lt pasirodė jau 16.06. Tai reiškia, kad Lietuvos rytas TV jis buvo ištransliuotas kokiu pusvalandžiu anksčiau. O juk prieš tai dar reikėjo jį pažiūrėti, sumontuoti. Prezidentė juk nuo pat ryto dalyvavo Latvijoje vykstančiame trijų Baltijos valstybių prezidentų susitikime. Nežinau, kaip jums, bet mane toks operatyvumas jau tada labai stebino, nes aš sunkiai galiu įsivaizduoti, kaip vykstant svarbiam susitikimui, per tris valandas galima perskaityti, ką parašė BNS, sugalvoti, ką pasakyti, tarp susitikimų su prezidentais surasti laiko įrašyti video sveikinimą ir jį nusiųsti į Lietuvą. Todėl mano spėjimas – tas video sveikinimas buvo įrašytas iš anksto, žinant, kad VSD pažyma bus nutekinta).

Bet tada mažai kas atkreipė į visa tai dėmesį, nes rusai jau puolė.

Mažai kas kreipė dėmesį ir vėliau, kai VSD slapta pažyma tapo nebeslapta, kai prezidentūroje buvo pakeistos pareigybinės instrukcijos, kurios leido D.Ulbinaitei, nepaisant pareikštų įtarimų, toliau darbuotis prezidentūroje.

Niekas neklausė, kodėl prokuratūrai jau 2013 m. lapkričio viduryje viešai paskelbus, kad yra žinoma, kas nutekino VSD pažymą, teismas prasidėjo tik šį rudenį. Nes jei kas nors būtų paklausęs, vienintelis teisingas atsakymus buvo: todėl, kad artėja prezidento rinkimai, ir todėl, kad D.Grybauskaitė ketina juose dalyvauti. O ar žmonės balsuos už tą, kuris naudojasi VSD savo asmeniniams interesams įgyvendinti ir dangsto nusikaltimą padariusį asmenį, klausti niekas nesiryžo.

Todėl teismo nebuvo, o D.Grybauskaitė rinkimus – nors ir ne pirmajame ture – palyginti nesunkiai laimėjo. Nes jai dirbo ne tik VSD, bet ir VRK, nepanorusi aiškintis, už kieno pinigus buvo susukti ir konservatorių platinami už ją agituojantys vaizdo klipai, aiškiai pažeidžiantys įstatymų reikalavimus ir keliantys pagrįstas abejones dėl D.Grybauskaitės „juodosios rinkimų kasos“.

Tačiau, nepaisant visų pastangų ir delsimo, nepaisant to, kad pati D.Grybauskaitė atsisakė duoti parodymus (nors jei esi nekaltas, tai nėra ko slėptis nuo teisėsaugos už imuniteto) prasidėjusio tyrimo numarinti nepavyko ir byla pagaliau atsidūrė teisme. Čia tikriausiai todėl, kad ne visi prokurorai ir ne visi teisėjai bijo D.Grybauskaitės, ir todėl, kad ne visi prokurorai ir ne visi teisėjai prarado sąžinę. Teismas – didelei mano ir daugelio kitų nuostabai – slaptas, nors pažyma jau kaip ir neslapta. D.Grybauskaitė teisme nefigūruoja, visas malkas ten susirinks D.Ulbinaitė, kuri iš savo kuklios algos sugebėjo pasisamdyti du advokatus.

Ir nepaisant to, kad teismas slaptas, bomba vis tiek sprogo. Ir sprogo taip, kad aptaškė ir D.Grybauskaitę. Pasirodo, VSD pažyma, priešingai nei viešai teigė D.Grybauskaitė ir D.Ulbinaitė, prezidentūroje atsirado dar spalio 30 dieną, tai yra, BNS pranešimo išvakarėse. Ją ten atnešė ir D.Ulbinaitei asmeniškai įteikė Valstybės saugumo departamento valdybos viršininkas Vidmantas Kaladinskas:

VSD darbuotojui susitikti su prezidente nebuvo leista, todėl pažymos projektą jis paliko D. Ulbinaitei. Tuo metu su slapta informacija galėjusi dirbti vyriausioji patarėja saugumietį priėmė savo darbo kabinete ir pažadėjo dokumentus perduoti šalies vadovei.

Aukščiau pateikta citata yra labai svarbi. Pirmiausia, ji liudija, kad D.Ulbinaitė gavo pažymą, antra – o tai galbūt yra dar svarbiau – kad su ta pažyma tikriausiai susipažino ir pati prezidentė D.Grybauskaitė, kuri tuo metu buvo Lietuvoje. Juk reikia būti visišku užkalniu arba matoniu, kad galėtum galvoti, jog D.Ulbinaitė prezidentei tą vakarą apie saugumiečio vizitą nepranešė ir apie pažymą D.Grybauskaitei pasakė tik rytojaus dieną, perskaičiusi apie ją BNS.

Todėl išvada – bent jau man asmeniškai – peršasi vienareikšmė – spalio 30 dieną apie VSD pažymą jau žinojo ir D.Ulbinaitė, ir D.Grybauskaitė. Jei žinojo, vadinasi, vėliau viešai teigdamos priešingai, abi įžūliai melavo, klaidino visuomenę ir slėpė padarytą nusikaltimą.

Jei klaustumėte manęs, tai aš manau, kad viskas buvo maždaug taip: D.Ulbinaitė neleido saugumiečiui susitikti su prezidente, nes taip buvo galima sukurti D.Grybauskaitei šiokį tokį alibi. Saugumiečiui išėjus ji pasitarė su D.Grybauskaite ir abi nusprendė, kad pažymą reikia nutekinti. Tada D.Ulbinaitė paskambino J.Damulytei ir pasiūlė susitikti. Parodė, pažymą, leido nusirašyti jos tekstą, bet pačios pažymos nedavė. Vėliau arba iš anksto įrašė D.Grybauskaitės video sveikinimą, arba suderino laiką ir vietą, kada jis turi būti įrašytas, priklausomai nuo BNS teksto atsiradimo laiko. O tada jau beliko sulaukti BNS pranešimo ir video sveikinimą išplatinti.

Toliau viską žinome.

Nežinome, dar tik kuo viskas baigsis D.Ulbinaitei. Aš spėju – pačia lengviausia bausme, atsižvelgiant į jos biografiją, į tai, kad ji nebuvo teista ir kad pažyma jau nebeslapta. Dar tikriausiai reikėtų atsižvelgti į teisėjų kolegijos sudėtį, bet čia aš nelabai ką galiu pasakyti. Galbūt, priklausomai nuo bylos baigties, apie tai bus galima ką nors pasakyti po kelių metų, stebint teisėjų karjeros posūkius.

O kol kas galime pasakyti štai ką: didžioji Lietuvos rinkėjų dalis yra avinų banda, kuriems galvoje vietoj smegenų yra kramtomoji guma, kurią į tuščias jų kaukoles prispjaudo tokie politikai kaip D.Grybauskaitė, padedama tokių žiniasklaidos priemonių kaip Delfi. Ir todėl, kaip tikri avinai, jie per rinkimus balsuoja už tą, kuri viešai jiems meluoja, kuri dangsto padarytus nusikaltimus ir dar pildo savo taupyklę, gaudama palūkanas už paskolas, kurias tie avinai iš savo kišenės apmoka.
[…]

racas.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
77 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kandziai, smaiksciai ir...

teisingai. Racas praregejo!Tiketina, kad kai kuriu avinu galvos palaipsniui prisipildys smegenu ir tada prasides praregejimas, kuris, deja, baigsis kartu su kadencija. Belieka iki galo isaiskinti dar apsvaigintiems avinams, kas yra profesorius, kaip jis tapo Sajudzio vadu ir kaip atitempe grybe i sosta…

P.S.

nuotrauka nepakartojama- Putkes veidas su Grybes sikuosena!

ar  pask ut inis

kap suko fako koms orgas

Beta> kandziai, smaiksciai ir...

Račas niekuomet ir nebuvo apakęs. Tik sistemos nustumtas į paraštę. Bet vis tiek nesugniužęs- spardosi. Pagarba Račui!

vilte

As nelygegretinciau Rusijos Prezidento su musu grybauskaite – zinote kodel ?Jis Rusijos paprasciausiai neparduotu nei Europai , anei tuo labiau Amerikai , o mes jau esami priklausomi ir cia reikia aciu sakyti Vytautui ir dalei , cia mano tokia pozicija .

Tarybinė

moteriškė.O nuotrauka kaip iš siaubo filmo.

Pagarba

Kai dėjo,tai dėjo į pat pelkės epicentrą.
Račai ,dabar laukite prezervatyvinių „PELIUKŲ” atakos…

Racai

Saunuolis,Tik as tave mačiau TV laidoje kurioje ėjai pries Deimante…???

Teisingai

Didžioji Lietuvos rinkėjų dalis yra avinų banda, kuriems galvoje vietoj smegenų yra kramtomoji guma, kurią į tuščias jų kaukoles prispjaudo tokie politikai kaip D.Grybauskaitė, padedama tokių žiniasklaidos priemonių kaip Delfi. Ir todėl, kaip tikri avinai, jie per rinkimus balsuoja už tą, kuri viešai jiems meluoja, kuri dangsto padarytus nusikaltimus ir dar pildo savo taupyklę, gaudama palūkanas už paskolas, kurias tie avinai iš savo kišenės apmoka.

stribų vaikų valdžia

stribų vaikams viskas galima: vagystės, apiplėšinėjimai sąskaitomis už šildymą, melas, Lietuvos praskolinimas, pedofilija – nes jie juk nebaudžiami, nepakaltinami (patys kitus kaltina, nes jų teisėsauga) stribų vaikai.

intern racui

o koks idiots, sakyk, leido Putinui nusipirkt gabala zemes Paryziaus centre, prie Eifelio boksto ir pastatyt ten milziniska cerkve su paauksuotais svogunais? Dauguma paryzieciu per ja jau nebemato Paryziaus simbolio. O Putino „istorikai”, atsiprasant, tokie kaip Rusijos Mokslu Akademijos narys matematikas A.Fomenko, kiles is Stalino miesto, aiskina, kad istorijos chronologija supainiota, kad Jezus gime Kryme, kad Trojos karas ir kryziuociu karai vyko tuo paciu metu, kad iki 16 a Europa valde rusai, kad Cingis Chanas ir mongolai su Aukso Ordos chazarais ir yra tikrieji rusai, kad arabu ir Kinijos istorija tera Jezuitu sufabrikuota ir t.t. Stai kokia ideologija remiasi Donecko sukileliai, bandydami atsiimti buvusia AUKSO ORDOS teritorija, kurioje kazkada buvo Khazaru chanatas. Khazaru chanatas, kaip pamenam, 9 amziui is Krymo… Skaityti daugiau »

straipsnis be pagrąžinimų

Ypač patiko paskutinė straipsnio pastraipa. Kadangi aš už ją nebalsavau ir už tą kitą aviną nebalsavau, tai šiandien bent dėl to esu patenkinta. O iš tiesų, tai labai ir labai liūdna.

kas kuom kvep, tas tuom kita tep?

O man vis kildavo klausimas: Kas paskyre toki Raca i Maskvos istegta 1990 metais Baltic News servis ziniu agentura ir laike ji ten net visus 10 metu? O lietuvius su tokiomis „ziniomis” is Vito Tomkaus ELTOS ir RAco BNS verte visiskais dundukais?

Argi ne Racas ir yra labiausiai atsakingas uz Lietuvos nuolatini juodinima, uz lietuviu isvaryma is Lietuvos?

stilius

geras foto montazas! Nors ir be montazo grybauskaites isvaizda tarybiskai tarybine. Ta suvelta sieno kauge ant skalpo ir ziema-vasara devimi tie patys melyni paltai man atrodo pradvise kgbistine mada ir komunistiniu prakaitu.

wiki

„BNS“ („Baltic News Service“) – naujienų agentūra, teikianti paslaugas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Įsteigta 1990 metais Taline. Tai didžiausia Baltijos valstybių naujienų agentūra, kuri renka, apdoroja ir platina informaciją daugiausia apie Estijos, Latvijos ir Lietuvos politinį, visuomeninį, ekonominį bei kultūrinį gyvenimą. Nuo 1990 m. Rygoje ir Vilniuje veikę agentūros skyriai 1992 m. tapo atitinkamai Latvijos–Estijos ir Lietuvos–Estijos bendrovėmis. Nuo 1990 m. veikia agentūros biuras Maskvoje, nuo 1993 m. – Kaliningrade, nuo 1995 m. – Minske, nuo 1997 m. – Varšuvoje

man

vienas buvęs partinis funkcionierius piktinosi. Sako, aš baigiau aukštąją partinę, mano mokslus anuliavo, mane suniekino, o mano dėstytoja, kuri mane mokino – didžiausioje aukštumoje.

ruta

Aciu Autoriui , labai viskas vaizdziai , net ir aviu banda suprastu , tik , deja , ji tokiu portalu neskaito … Klausimas, kodel tyli Seimo nariai , kodel neinicijuota prezidentes apkalta ? Aviu banda , tai turi rupintis duona kasdienine , o stai isrinkti ir edantis is mokesciu moketoju kisenes Seimo narei ka veikia , dalinasi ES pinigus , ivairiu , net ir idiotisku projektu pavidalu , ar jie irgi tik aviu banda , ieskantis kur edalas sultingesnis ? Paksas , net neturedamas tokios raudonos KGB -es praeities ir tokiu nuopelnu sovietiniam komunistiniam kruvinam rezimui , labai greitai buvo nubuksuotas , nors atliko labai gera viena darba , nepasirase sutarties su ‘Willjams’ aferistais .. Kaip bebutu , netikiu ,… Skaityti daugiau »

Racas - Pakso informacine priemone?

Artūras Račas. Niekas nieko apie jį nežino[reikalingas šaltinis], tai netgi kažkuo panašu į tikėjimą – arba lankaisi Račo bloge ir tiki, arba nesilankai ir netiki, o tikėdamas ar netikėdamas gali taip ir nenustatyti, kur ten žinios, o kur prasimanymai, nes netgi neaišku, ar aplamai toksai yra. Teigiama, kad jo vardas ir pavardė yra Artūras Račas[reikalingas šaltinis], kad jis turi[reikalingas šaltinis] blogą[reikalingas šaltinis], bet kol kas užtikrintai žinoma, kad jis nėra tas pats, kuris yra BNS direktorius ar šiaip kam žinomas blogeris[reikalingas šaltinis]. Yra įrodymų, kad jo nėra. Kažkuriame iš savo pasisakymų labai garbino Grybauskaitę, tai žinom dabar, ką jis palaiko, nors gal ir nesam užtikrinti. Blogas pas jį nykiai politinis, intelektualizuotas, hiperkognityvinis, deklaratyvinis, permanentinis ir detergentinis… Tekstai kartais rišlūs, sukuria… Skaityti daugiau »

neRūta

Artūras Račas jau viešai savo bloge pasiskelbė, kaip ir žadėjęs, savo bent jau dalinį pasitraukimą išum žurnalistikos, bent jau iš TV3 ir Alfa lt, mat tenais į jo pasisakymą apie dundukinimą atsakė Rūta Grinevičiūtė, dar kitaip žinoma, kaip Rūta Janutienė, katra pavadino Račą stukačiumi (kas nežino – tai pats žemiausias KGB rangas), į ką patsai Račas ir atsakė savo pareiškimu, kad daugiau nebendradarbiaus su tais, kas bendardarbiauna su Grinevičiūte (vadinasi ir su paksistais, tokiais kaip Klivečka, ką istorijos faktai paneigia) . Taigi dar į visą tą atsakymą buvo įvelta ir šūdų paradigma, kas nemenkai pradžiugino skaitytojus

neRūta dar apie dundukų lyderį

Čia mes jau matome, kad kaip apie Kubilių pasakoja anekdotus, taip apie Račą – ištisas legendas, kur aišku melo nei kruopelės, per burną varvėjo, barzdoj neturėjo, princesės ir karalaičiai, slibinas devyngalvis ir didvyris iš paprastos valstiečių šeimos nugali blogio imperiją su visais košmariškais pabaisais! 2010 birželio 9 d. nutiko istorinis įvykis, katrą Račas netgi aprašė savo tinklaraštyje. Kadangi anas, kaip įtakingeliausias LTV tarybos narys pirmą kartą buvo pakviestas į laidą „Teisė žinoti“ pas R.Miliūtę… A.Račo mėgstamiausi – sovietų armijos kario apatiniai baltiniai. Tokių galima įsigyti komplekte su kalsonais čia Komplekto kaina apie 18 lt. A.Račo stiliaus marškiniai paprastai komplektuojami su apačioje užsegamais kareiviškais kalsonais.Jie parduodami kartu – kaina apie 18 lt. Dėmesio – aulinius batus reikia pirkti atskirai! Kartu dalyvavo… Skaityti daugiau »

Matyt

teisybę sako seni žmonės – nuo meilės iki neapykantos tik vienas žingsnis. Čia apie Račo emocijas Grybauskaitės atžvilgiu.

dundukų lyderio sąrašas

Račo sąrašas arba kaip kokie tai troliai užvadino, tai sąRačas, buvo pradėtas rašyti, vos prasidėjus 2013 metams, nes vos besibaigiant 2012 metams, toksai Algis Greitai ėmė ir paskelbė Šūdų nominacijas, tai vat ir gavosi najiezdai ir atsakai kaip tik metų sandūroje, kas ir žymi, kad Naujieji metai bus ne kokie nors gyvačių metai, kaip mums pranašauja įvairūs kiniečiai su savo feng šui, o šūdų ir išviečių metais! Taigi, gerbiamas Artūras Račas ir paskelbė, kad paskelbs visą tą sąrašą visokių fekalijų mėgėjų, katrie mėgsta šūdus, o tą sąrašą suregistruos ir paskelbs Račo bloge! Dargi sakė kad šiais šūdų gurmanais visaip domėsis ir skelbs visokių įdomių detalių, pradedant trusikų dydžiu ir baigiant banko sąskaitomis Šveicarijoje. Beje, kad iš sąrašo būtum išbrauktas užtenka,… Skaityti daugiau »

Beta> Racas - Pakso informacine priemone?

Kuo tamsta, gali pagrįsti savo teiginį: „Kažkuriame iš savo pasisakymų labai garbino Grybauskaitę” ir ” teko kažkaip lįsti į atatinkamą vietą jau naujiesiems valdovams – Grybei ir Kubiliui” ? Nes kažkaip neprisimenu nei vieno tokio atvejo… gal pražiopsojau? Tai malonėk tamsta, nors vieną pavyzdėlį įdėti, kitaip galima apie tamstą pagalvoti, kad pavydas šikną rėžia.

citata

Tokias aplinkybes nustatė VSD Imuniteto tarnybos pareigūnai, atlikę tyrimą dėl galimo slaptos medžiagos nutekėjimo. Griežtai reglamentuojamą tvarką pažeidęs V. Kaladinskas iš balos neišbrido sausas – už pažeidimą jis buvo nubaustas. Kodėl V. Kaladinskas norėjo asmeniškai įteikti pažymos projektą, neskelbiama. Kad padarė pažeidimą, V. Kaladinskas neneigė – VSD valdybos viršininkas trečiadienį buvo apklaustas Vilniaus miesto apylinkės teisme, kuris toliau nagrinėjo D. Ulbinaitei iškeltą baudžiamąją bylą dėl valstybės paslapties atskleidimo bei piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi. V. Kaladinsko apklausa vyko neviešame teismo posėdyje, todėl apie ką jis kalbėjo bylą nagrinėjančiai trijų teisėjų kolegijai, neskelbiama. VSD pareigūnas buvo apklausinėjamas daugiau kaip 2 valandas. Neviešuose teismo posėdžiuose teisėjai jau yra apklausę VSD direktorių G. Griną, jo pavaduotoją Akvilę Giniotienę bei su slaptais dokumentais dirbančią VSD kanceliarijos… Skaityti daugiau »

rekvizitai

Prokuroas Gintas Ivanauskas Deklaruotas turtas pagal metus ir jo pokytis Metai Suma Pokytis Pokytis % 2003 -6 964 Lt 2006 214 940 Lt +221 904 Lt 2007 234 101 Lt +19 161 Lt +8,9% 2008 273 410 Lt +39 309 Lt +16,8% 2009 268 726 Lt -4 684 Lt -1,7% 2010 276 847 Lt +8 121 Lt +3,0% 2011 294 131 Lt +17 284 Lt +6,2% 2012 309 330 Lt +15 199 Lt +5,2% Ar sie skaiciai ponui Racui ka nors sako? Juk jei si prokurora jis laiko savu, tai gal panasus skaiciai is minuso i 221 904 lt pokyti ir Raca kazkada padare „savu”, kazkam?:) Juk „pazyma”, nutekinta i BNS, kaip tik ir kalba apie Kremliaus rengiama informacini puolima… Skaityti daugiau »

Beta

Senai bobai patarėjai visam gyvenimui liks gėda ir didžiulė bausmė už melavimą, pažymos nutekinimą ir didžiulį išsišiepimą einant į teismo salę lyg į sceną. Iš Lietuvos akivaizdos jos mordas niekur nepasislėps, nors ir pasikeistų pavardę. Gėda, kad tokia patarėja, pridėjusi į kelnes, nemato reikalo atsiprašyti Lietuvos žmonių už klaidinimą ir savo šalies menkinimą visame pasaulyje.

Beta to Beta       2014-10-24 11:27

Nors komentaro turiniui ir neprieštarauju, bet būtų malonu, jei nepasirašinėtumėte svetimu niku.

tetai Betai

Pažiūrėkite P.S. pačioje pabaigoje.

http://racas.lt/laikas-parodyti-d-grybauskaitei-jos-vieta/

oba

pagarba Račui, kad turi stuburą ir nenori būti mulkinamas. melagis- baisus žmogus, o melagis valdžioje – nelaimė tautai

Beta to rekvizitai

Lietuvos vadovai taip pat yra Butkevičius ir Graužinienė. Bet Maskvos puolimo išsigando tik Grybauskaitė. Įdomu kodėl? Ar ne dėl savo nuslėptos, o vėliau net kelis kartus taisytos biografijos? Išsigando, nes Maskva iš archyvų gali išmesti kai kuriuos dokumentus?
Taigi, moralas; nemeluok ir nereikės bijoti nei Maskvos, nei pačio velnio.
O dėl pažymos, Račas teisus, Grybauskaitės gerokai apsimeluota.
Ir nereikia prie kiekvienos kritikos čia to KGB prikabinėti- jau juokingai atrodote, ponai.

Beta to tetai Betai

Neprisimenu, kad būčiau tamstai teta.

nuuu

Issigandau fotkes…nu bet geras cia.Kas uz ja balsavo lochai tie.

kamara

Perskaičius pateiktą medžiagą, darau tokią išvadą, kad visi mūsų valdžios atstovai turi būti pakabinti, jausti kaip jiems į nugarą kviepuoja maskvos KGB, kurios filialas VSD randasi Vilniuje. Ši pažyma, perduota maskvos filialo VSD darbuotojo teigia, Dalytė, turi dirbti mums, mes mokame daryti skandalus, kai bandysi išslįsti.

Beta to rekvizitai

Nereikia pamiršti ir fakto, kad VSD skambino Paulauskui ir klausė ar jau susipažino su pažyma. Galima numanyti, kad išskyrus apsidraudimą nuo galimo kompromato iš Maskvos, dar vienas Grybauskaitės tikslas buvo sukompromituoti būsimą savo konkurentą prezidento rinkimuose ir tuo metu baisią priešę Graužinienę. Labai atitinkantis Madam asmenybę stiliukas.

tetai Betai

nebuk juokinga. Uspaskio Grauziniene jokios gresmes Putinui nekelia. O vat Grybauskaite, kuris politikus kiaurai permato, kelia didesne jam gresme nei pats Obama. Juk ne Putinui gi ginti ji kvieciasi Nato i sali.

tetai Betai dar

tai norejai nubalsuot uz KGB sunu Paulauska, kurio partijoj prisiglaude kgb rezervistai?

Beta > tetai Betai        2014-10-24 12:55

Ačiū, prajuokinai!

Beta  to tetai Betai dar

Matai žmogau, koks toks tas Paulauskas, bet jis tik KGB karininko sūnus. O kas iš tiesų ta Grybauskaitė- iki šiol taip ir neaišku.

Putinu ir Kremliumi

jie remiasi,įvedinėdami diktatūrą Lietuvoje.Jiems labai naudingas Putinas?Ar ne ateis Putinas tai pasiimti?Ką jo vardu sukūrė?

Joffė

tiriamoji žurnalistika. Puiku.

Juozapas

Sveiki.
Keletas pastabų:
a) Straipsnis puikus.
;
b) Labai krenta į akis dalis tikslinių komentarų skirtų neutralizuoti straipsnį.
Dauguma priešiškų komentarų nukreipti į Autoriaus asmenį, tačiau nėra jokių argumentų paneigiančių straipsnyje išdėstytus faktus ir logines išvadas. Tik Račo dergimas.
;
c) Keletas komentarų labai primena A.R. Greitai stilių ( motyvacija- sena neapykanta Račui + koncerviška politinė biografija + po vizito į Rezidentūrą pelės kailyje atsiradęs saldus pataikavimas Poniai)
;
d) Aš nesu Račo fanas, tačiau šiuo atveju nesieju Autoriausasmenybės, biografijos ir straipsnyje išdėstytų dalykų. Šiuo atveju kvaila sieti.
;
e) Rezidentę bandančių apginti uoliųjų talkininkų itin liguistai audringa reakcija rodo, kad matyt pataikyta į patį širšių lizdo vidurį -t.y. tiesiai Širšių Motinėlei į bambą.

Visai

gražus PutGrybis……

ha ha

paulauskas – tik kgb pulkininko sunus, Putinas tik kgb pulkininkas, o vat Grybauskaite!!! tai uz visus juos auksciau. Mazu maziausiai – pats KGB generolas !!!:)

Juozapui

Gal jau nepulkit taip stipriai prie apibendrinimų, o tiksliau prie spėlionių. Jum, ko gerai, kiek per dažnai rodosi visokie agentai ( KGB, konservatorių, pedofilų ir t.t. ). Aš parašiau apie Račo buvusią meilę-dabartinę nemeilę Grybauskaitei ( ir daviau Račo bloge nuorodą ) ne tam kad paneigti šio straipsnio faktus ar tam , kad apdergti jį kaip asmenybę. Jei per pirmus Grybauskaitės rinkimus per daug nesistebėjau Račo palaikymu
( galvojau, kad tai jis darė dėl kažkokių praktinių sumetimų ), tai po nuoširdžios Račo išpažinties, kad tai jis darė tik dėl tos anos , nu negaliu dar iki šiol rimtu veidu skaityti Račo straipsnių.

Beta to ha ha

Mįslė tamstai.
Seniai seniai, dar prieš 25- kis metus, kai Lietuva paskelbė nepriklausomybę, o tūlas Burokevičius stojo ant TSKP platformos, Artūras Paulauskas buvo paskirtas pirmuoju Generaliniu atkurtos Lietuvos respublikos prokuroru, ir neatsisakė tų pareigų, nors buvo aišku, kad rizikuoja gyvybe. O ką tuo metu veikė partškolos dėstytoja Grybauskaitė? Ogi, pasak jos pačios, kartu su Rusijos OMON’u kariavo savo mažąjį karą prieš Pedagoginio instituto vadovybę už partškolos patalpas.
Ir kaip taip staiga ji tapo tokia Lietuvos patriote, nors visi psichologai ir psichiatrai teigia, kad suaugę žmonės keičiasi sunkiai?

Beta to 14:20

Tai pagal tamstą, savo straipsnyje „Laikas parodyti D.Grybauskaitei jos vietą” Gruodis 4, 2012, Račas garbina Grybauskaitę?
Gal įkvėpk oro ir perskaityk tą straipsnį dar kartą, nes, akivaizdu, nesupratai kas parašyta.

BETAI

Pasižiurėkite pačioj pabaigoj P.S. , ten kalba apie ankstesnius rinkimus. Kam tie užgauliojimai apie kvėpavimą ir šiknų draskymą ? Ir prašom netujinti – aš to nemėgstu.

Beta to BETAI

Tamsta apie Račo „P.S. Jei kam įdomu, 2009-aisiais balsavau už D.Grybauskaitę ir nuoširdžiai tikėjau, kad ji bus gera prezidentė.”? Tai daug kas tuomet dar tikėjo Grybauskaite. Pradėta atsipeikėti tik po jos akibrokšto Obamai, jos reveransų Lukošenkai ir jos „su ubagais nedraugausime” (apie Gruziją).
Kur čia matai tamsta, įžeidinėjimus? Jei išsireiškimą „pavydas šikną drasko”(kuris yra ne mano, bet liaudies, tarp kitko) pavartojau tik kaip atsakymą į tamstos patyčias Račiui- komentarą”dundukų lyderio sąrašas”. Nejau nežinojai tamsta: „Kaip šauksi, taip ir atsilieps”?
P.S. Turiu jau tokį įprotį kartais vietoje įvardžio „jūs” vartoti daiktavardinį kreipinį „tamsta”, paprastai einantį kartu su įvardžiu „tu”. O kad tamstai nepatinka, tai čia tik tamstos bėdos. Kaltės neprisiimu. 😉

ha ha

kol A.Paulauskas formavo sau pavaldzia prokuratura, o Vagnoriaus pavaduotojas Z.Vaisvila – VSD, Grybauskaite studijavo seniausiam kataliku Georgtowno universitete, nusimetinedama bet koki sovietines praeities sleifa. Kaip buvo suformuots tos dvi strukturos matom is perestroikinio „prichvatizavimo” vaisiu.

ha ha

Tamsta apie Račo “P.S. Jei kam įdomu, 2009-aisiais balsavau už D.Grybauskaitę ir nuoširdžiai tikėjau, kad ji bus gera prezidentė.”?—– galima butu dar prideti, kad Racas nuosirdziai tikejo, kad ji bus ir toliau komuniste. Bet Racas apsiriko. Ji nepersikrikstijo i socdemus, „zaliuosius” socialliberalus ar LDDpistus ,kaip kiti komunistai, o komunistini sleifa galutinai nusimete Georgtowno universitete, kuriame studijavo ir tokios garsenybes Klintonas, Barosso, Kenedis ir kiti padforus pasaulio politikai.

77
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top