Artūras Račas išvertė Dalios Grybauskaitės pareiškimą į kasdienę kalbą

Buvęs prezidentės Dalios Grybauskaitės rėmėjas, kadaise valstybės vadovės deleguotas į LRT tarybą žurnalistas Artūras Račas išdėstė savo pakitusį požiūrį į D. Grybauskaitę išversdamas jos šiandieninį pareiškimą dėl kandidatavimo į paprastą žmonių kalbą.

Mieli. Lietuvos. Žmonės.

Žinau, kad jūs. Visi. Labai laukėte. Šios dienos. Tačiau. Laukti buvo verta.

Nes aš. Šiandien. Noriu. Jums. Pranešti. Kad nusprendžiau. Dalyvauti. Prezidento rinkimuose.

Pabandysiu paaiškinti. Kodėl priėmiau. Tokį sprendimą.

Visai ne todėl, kad. Manęs šiandien niekas. Nenori Europos Sąjungoje. Tai yra. Ne todėl, kad. Nors ir kaip norėjau. Man dar nelemta būti. Nei Europos Parlamento pirmininke. Nei. Europos Komisijos Prezidente. Taip yra todėl, kad. Europa. Kaip ir Amerika ir jos prezidentas. Obama. Nesupranta mano. Vykdomos. Užsienio politikos. Jie visi. Nemato. Kokios baisios grėsmės. Kyla iš Rusijos. Bet jie supranta. Kad. Jei tapsiu Europos Sąjungos. Prezideente. Rusija puls Europos Sąjungą. Taip. Kaip dabar puola Lietuvą. Dėl manęs. Nes Lietuva čia ne prie ko.

Tačiau vertinu ir gerbiu (šypsnis). Tuos. Kurie. Tai supranta. Tokių yra.

Negaliu palikti. Jų. Ant ledo. Su jų bejėgiškumu. Ir jų viltimis apie geresnę Lietuvą. Kurioje. Nebus komunistų. Nebaigusių partinių mokyklų. Ir kurioje bus atkurtos pensijos. Ir tos pensijos bus mokamos eurais.

Kalbu apie. Dvi. Vieninteles. Tikras. Lietuvos partijas. Tai. Tėvynės sąjunga. Lietuvos Krikščionys demokratai. Ir. Liberalų Sąjūdis. Ačiū. Jums už išreikštą pasitikėjimą. Aš. Jūsų nenuvilsiu (šypsnis). Žinoma. Turėsite surinkti man parašus.

Nors šiaip. Partijoms. Esu. Alergiška. Nes iš tų partijų. Jokios naudos. Geriau. Būtų. Daug prezidentų. Ir vyriausia prezidentė (šypsnis).

Taip pat noriu padėkoti. Delfiams. Jei ne jūs. Nežinau, ką būčiau dariusi. Ir kaip būčiau vykdžiusi savo rinkimų kampaniją. Jūsų pastangos. Bus. įvertintos. Jei kas nors čia yra iš delfių. Po spaudos konferencijos. Galite prieiti. Aš. Su jumis nusifotografuosiu.

Visiems kitiems. Noriu pasakyti. Kad moku. Anglų kalbą. Dar moku. Lenkiškai. Ir suprantama (šypsnis) moku. Rusiškai.

Myliu. Vaikus. Ir pensininkus. Ir knygas. Ir didvyrius. O labiausiai. Myliu. Rūta Meilutytę. Mylėjau ir Neringą Venckienę, Bet dabar jau nebemyliu. Nes Neringa. Išvažiavo į Čikagą.

Dar myliu A.Valį. Ir jis mane myli. Taip pat myliu G.Griną ir jis mane taip pat myli. Nes. Tikra meilė. Tik tarp vyrų.

Ir todėl. Visi. Kurie pas mane ateina. Manęs bijo. Tie. Kurie nebijo.

Išeina. Kaip V.Ušackas arba L.Balsys. Kaip žinia (šypsnis). Abu. Dabar tarnauja rusams. Vienas Maskvoje. Kitas – prieš skalūnus.

Aš. Netarnausiu. Nes aš. Tų draugų nepažįstu. Ir giminių neturiu. Kurie statosi kotedžus Nidoje. Nes aš. Iš viso neturiu giminių (šypsnis).

Aš dirbsiu. Jums. Jei leisite.

O juk tikriausiai leisite (šypsnis) Nes jums. Patinka. Tai. Ką aš ik šiol. Pridirbau.

Tai. Vienintelis kelias. Tai. Mūsų. Ir mano. Išlikimo garantas.

Visa. Kita. Ne prie ko.

Ačiū.

Šaltinis: racas.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top