Arvydas Daunys. Jis parodė pasauliui, kaip reikia kovoti už savo idėją – be baimės, oriai ir iki galo

Šiandien D.Trampas paskutinę dieną Amerikos prezidentas.

Jis iki galo liko ištikimas tam, ką tvirtino visą laiką, jog laimėjo rinkimus.

Jis nepasveikino Baideno ir net nepaskambino jam. Jis nedalyvaus inauguracijos ceremonijoje ir rytoj Andrew jungtinėje bazėje jam bus surengta atsisveikinimo ceremonija su raudonu kilimu.

Jo žmona Melania Tramp pasielgė taip pat – ji nepasveikino ateinančios naujosios pirmosios ledi ir nepasikvietė jos tradiciškai pasivaikščioti po Baltųjų rūmų sodą ir atsigerti arbatos.

Ape ką aš čia?

JAV suskaldyta. Žmonės nebenori gyventi kaip gyvenę – melo ir korupcijos liūne, o kiti nenori keistis, nes jiems ta situacija naudinga. Kurie laimės?

Aš norėčiau pasakyti, jog taip pastatomas klausimas iškart atsako, jog tokioje situacijoje laimėjusių nebus. Nes tai iki šiol vieninga buvusi šalis, kurią suskaldė jos valdantieji, apgavę vieną pusę, tuo tarpu kita pusė užsimerkti ir nematyti nesutiko.

Tokiu atveju nugalėtojų nebūna, ir panašu, kad su laiku mes visi tuo įsitikinsime matydami griūnant Amerikos autoritetą ir galią.

Mes tą matome jau šiandien – galingiausia pasaulio valstybė ateinančio prezidento inauguracijos metu apginkluoja iki dantų visą sostinę Vašingtoną siekdama apsiginti nuo nuosavų piliečių, kurių neabejotinai bijo…

Bet žinote ką – jos nueinantis prezidentas Donaldas Trampas, neskaitant savo kai kurių ekscentriškų savybių ir tiesmukiškumo, yra tikras išdidus tradicionalistas, ir jis parodė pasauliui, kaip reikia kovoti už savo idėją – be baimės, oriai ir iki galo.

Tai buvo mano kaip ir atsisveikinimas su Trampo epocha, kai aš tikėjau, jog jam laimėjus antruosius rinkimus kažkas ims keistis ir pas mus, Lietuvoje. Bet – jis parodė kelią ir būdą: atvirai, drąsiai ir nesitraukiant.

Daryti tai, kas būtina, ir tebūnie, kas bus. Jį pasmerkė visas pasaulis, bet jis išėjo aukštai iškelta galva. Reiškiu jam pagarbą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
50 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
G.P.

Prisijungiu. Taip, orumo ir savigarbos šiandien labiausiai trūksta Lietuvoje.

stasys

… orus išdydus krapineja po baltų rūmų pievelė pakratydami skiautere . Mes nepasidavėme mes kovojome ir nugalėjome .Be abejo Dauni ..kovoti iki galo ir saliutuoti paliekant baltuosius rūmus Amerikos vėliavai …Manau mes dar tokiu vaizdelių sulauksime , kai Twitter vėl leis postinti visokį šlamštą anam nugalėtojui prabudus . Neaišku lieka prie jo gi čia Lietuva ? gal mums reikėjo padėti Donald laimėti anuos rinkimus ?

Be krikščionybės

paramos ir įsijungimo nieko nebus.Liks tik idoelogijų džiunglės,kur laimi jėga.

Pagal viską

išeinant Trampui turėtų atšaukti ir pandemiją, nes pandemija savo darbą atliko.

Tvankstas

Kantrybės tyloje prieš audrą.

stasys

Man patinka komunizmas. Nagana ir odini lietpalti duoda.

walking dead

„inauguracijos metu apginkluoja iki dantų visą sostinę Vašingtoną” – matyt prezidentas-elektas bijo, kad rinkėjai, prabalsavę už jį iš kapinių, neateitų pasveikint.

O.G

D. Trumpo stiprybė yra jo dvasia. Jo dėka, nemažai žmonių prabudo, daug dar prabus ir pamatys kitokį pasaulį, o šitiems satanistams šioje žemėje vietos nebus. Šviesa tunelio gale jau matosi. Visiems žmonėms stiprybės ir kantrybės, nustokite bijoti, tegul demonai bijo mūsų.

Pasmerkė visas pasaulis??

Tiksliau viso pasaulio atmatos,tinginiai , blm, lgbt,sorošo kišeniniai ;demokratai;ir žinoma lietuvos aukšti ir grąžus politikieriai.:))

stasy

tau greitai duos odinius stringus ir bananą vibruojanti.

StasysG

Kas nors keisis Lietuvoje? Tai kad jau pasikeitė. Ir prezidentą išrinkome, ir Seimą. Negi neeilinius rinkimus būtų paskelbęs (šiandien jau mr.) Trampas?————- cit. „Tai buvo mano kaip ir atsisveikinimas su Trampo epocha, kai aš tikėjau, jog jam laimėjus antruosius rinkimus kažkas ims keistis ir pas mus, Lietuvoje.”

Vilnietis

Ne iki galo. Galėjo panaudoti karinę padėtį ir visus rinkimų klasototojus pakarti ar į elektros kėdę nusiųsti. Jis kovėsi ne už save bet už visą pasaulį ir nepanaudojo visų resursų tai pergalei pasiekti! Nes tai verslininkas o ne kovotojas- viskas paremta tiesiog blefu- jei priešininkas neišsigąsta – jis tiesiog atsitraukia- kaip buvo su Iranu ir Š korėja. Tą suprato ir jo priešai- dėl to ir nepabijojo akivaizdžiai ir visiems matant imtis klastojimų pergalei pasiekti- nes žinojo kad Trampas nieko nepadarys.
Labai apmaudu..

StasysSG

Vilnietis 2021-01-20 11:23
————————————-
Tai kur tie klastotojai? Kodėl jų niekas neparodo? Nejuokaukit.

Vilė

Ačiū straipsnio autoriui už tikrą Tiesos žodį.

Vilė

Povilui P. Gaideliui – ka ka rie kū
Rinkimai JAV suklastoti taip grubiai, kad panašūs į Krymo „referendumą”
Pats esi tikras gaidelis, jei neskiri kairės nuo dešinės, nes sprendi apie žmones ne pagal poelgius, o pagal apkalbas. Taip, Trampas dažnai vieną sakydavo, o kitą darydavo. Bet svarbiau yra ką jis darė, o ne ką sakė.

vjž

Vagys negali būti orūs.

Al. gaideliui

Jei dar turi kiek nors savigarbos, bent viešai nerodyk savo niekingumo.

Vilė

Povilui P. Gaideliui
Man Gaidelis graži lietuviška pavardė, bet tą „ka ka rie kū” man iššaukė – „Tuo tarpi šis, tarsi papūga”

Al. Autoriui

Trampą pasmerkė tik niekšai ir kvailiai. Ir ,,ekscentriškas”, t.t. keistas jis buvo ne daugiau kaip bet kuris iš mūsų. Va dabar tai turėsim progą pamatyti ką reiškia keistas prezidentas. O ar ,,Trampo epocha” iš tiesų baigėsi, dar pamatysim. ,,Trampo epocha” – tai 100 milijonų jo šalininkų JAV ir dar nežinia kiek visam pasauly.

Pritariu Autoriui

Tai buvo IR mano kaip ir atsisveikinimas su Trampo epocha, kai aš tikėjau, jog jam laimėjus antruosius rinkimus kažkas ims keistis ir pas mus, Lietuvoje.

bobutė

Kantrybės, ponai.

Kis

stai ka palieka tokie prezidentai kaip Trampas.Tai zemo intelekto zmogelis,beje ir nelabai muzikalus.Manau Baidenassugebes pataisyti padeti ,reikia tik Trampa isvesti ant grynuju,skeletu jis turi aibes,tai mokesciu slepimus,tai ir priklausomuma nuo Putino ir aibe visokiausiu dalyku.Tokiai saliai kaip Jav,toks paslemekas visai netinka,kiek jis pakeite savo aplinkos zmoniu,kurie netiko rusijai,o tie patarnaujantis buvo isteisinti.Baideno vietoje as jiems paimciau uz kiausu,jie silpni,jie isdestytu viska ir dar daugiau,Cia Trumpo hegemonas ir pasibaigtu.Mes turime irgi pacuka,kuris verda kose kol kas Marijos zemeje,nes per 30 metu sugebejo jei ne nupirkti,tai santazo budu valdyti net KT pirmininka,o jo lyris apie plintusa,tad manantis,kad jeigu ne atsakyti,tai raudonuoti skaisciai.Siulau nepergyventi del JAV,tai ta salis is kurios galima tik pasimokyti.Trumpas paskires trys savus auksciausio teismo teisejus,o 60 bylu taip ne… Skaityti daugiau »

>>Be krikščionybės

Tai,kad parėmė,net labai aktyviai parėmė Bideną JAV „katalikai”.Iš 35.5 mln balsavusių,17.5 mln palaikė Biden.Sako net nemažai JAV vyskupų ir net pats Vatikanas su Pranciškumi priešakyje ploja atsistoję naujajam prezidentui, su pasigėrėjimo ir susižavėjimo šypsena veiduose.Šypsenos dar labiau visiems praplatėjo ir akyse sužibo laimės ašara,kai sužinojo,kad Biden išsirinkta,galimai būsianti sveikatos sekretorė,transgenderis,pediatrė- vaikų gydytoja- bus atsakinga už visą JAV žmonių psichinę sveikatą , o ypatingai vaikučių”gydymą”nacionaliniu ,o gal ir pasauliniu mastu

https://youtu.be/DrKgTF3BAic

A-ūūū redakcija

Kur naujasis Jurgos Lago straipsnis?

Hm.

„Jį pasmerkė visas pasaulis, bet jis išėjo aukštai iškelta galva.“

Viso pasaulio leftistai nėra visas pasaulis.

Kvaili tie amerikonai

Reikėjo ne Baideną rinkti prezidentu, bet mūsų proto bokštą Kisą. Arba tą Kakariekū nuo laktos. Staska irgi tiktų.

Vardas

Tiesiog JAV Prezidentas Donald John Trump ir VicePrezidentas Michael Richard Pence yra tiek JAV tiek Pasaulio politikos superzvaigzdes. Jie istrauke i dienos sviesa ir parode tiek JAV tiek Pasauliui banditiskus, korumpuotus: LiberalBolsevikines JAV Demokratu partijos, Never Trumperiu, Republican In Name Only veidus. LiberalBolsevikines Korporacines ZiniasKlaidos veidus, LiberalBolsevikiniu Socialiniu Tinklu veidus. LiberalBolsevikiniu Korporaciju veidus. World Economic Forum (WEF) / Davos crowd veidus. Europos Socialistiniu Respubliku Sajungos veida. Liberalu Hitlerio George Soros veida. JAV, Europos, Pasaulio Deep State veida. Banditiska Globalizmo veida, tai yra vergu, baudziauninku veida. Zodziu isleido tikros Laisves dzina is butelio ant kurio buvo etikete Korporacine Laisve. Nesmagu, kad negavo JAV Prezidento Donald John Trump malones Edward Joseph Snowden bei Julian Paul Assange, bet tai negali istrinti 4 ispudingu… Skaityti daugiau »

gaideli

žiūrėk ,kad nuo šito bidono ,tau greitai nereikėtų lieti graudžių ašarų

Kis

kiek bekeltumei galvos is kelniu sudo neiskratysi,turime ir mes patys savo smirdaliu,bet stengiames ir laukiame,kad isskris prie katilu,bus geras razvecikas,su stazu.Amerika buvo ,yra ir bus ir ne jums dundukams kazka nuveikti savo naudai.Kremlius jau prasvinkes nuo smarves,o ko mums truksta,juk Trumpas tikrai nerinks prezidento.Baidenas bus konkretesnis zydams ir teisingesnis arabams,bent tikiuos.Nes bidenas yra aukstos morales ir jis susitvarkys.Reikia tik apsikti Trumpa panasiai kaip Ramuna su greta(kildisiene)arba bent Grazuli,kaip teroristine organizacija vadovaujama VL vladimiro Iljiciaus siauteja,stai ka reiskia kai nera politines atsvaros ir rinkejas-bambukas.

Prašalietis

Arvydas Daunys savo straipsnelyje rašo „ką parodė Trumpas pasauliui”…. Nesuprantu šiandieninių neišsivaikščiojusių „patriotų ir revoliucionierių”… Ar jiems „patriotinis stogas”visiškai nuvažiavo, ar jie per 30 „nepriklausomybės ir laisvės” metų jį visiškai pragėrė. Arvydai Daunį šiandiena prieš „gėrėdamasis Trumpo parodymu pasauliui”, pažiūrėk „ką parodė pasauliui” Lansbergių Vytautukas 1990 metais. Po to palygink ir pamatysi, kurio parodymas, Trumpo ar Lansbergių Vytautuko, buvo „didesnis ir pasauliui reišmingesnis”….

nuomone

bet kokia melagiena buvo skleidžiama delfi,lietrytį,kad ponia Melanija skiriasi,tik ir laukia kaip greičiau pabėgti ir panašiai,šlykštus melas ,kaip ir dauguma ,ką jie skelbia

Right Side Broadcasting Network

LIVE: President Trump Speaks at Sendoff Ceremony at Joint Base Andrews/Arrival in FL 1/20/21
https://www.youtube.com/watch?v=jebuWS871IQ

Dalia

o man Baideno inauguracija primena Lukasenkos inauguracija-prisidengus kovidu ir armija kvieciami tik patys artimiausi bendrazygiai

kalbinykas

„inauguracija” Naujosios Pasaulio Tvarkos sąlygomis suprastina kaip eutanazija. Sėkmėėėės, elektui a la „prezidentui”.

A_T

pasaulis dar pasiilgs Trumpo…

ah1

Trumpas visam pasauliui parodė kad laisvė tai beprotybė – laisvai numirėliai nuėjo ir numirėliai laisvai prabalsavo už Bideną

To Kis

patiko: „…Nes bidenas yra aukstos morales…”.
Arba Tamsta aklas, nesuprantantis ar nezinantis.

pabaiga
nagi nagi

kiekviena pabaiga yra naujos pradžios pradžia 🙂

Viltis vel gyva Jav

„Labai oriai isejo”
Ka jus cia juokinate
Visas pasaulis atsiduso kad jav demokratija laimejo ir vel turi Vilti

Life Site News

https://lifepetitions.com/petition/thank-president-trump-for-all-he-has-done-for-life-family-and-freedom/?utm_source=PT_THANK_PRES_TRUMP&utm_source=LifeSiteNews.com&utm_campaign=6b1c1da653-MV-PT-THANK-PRES-TRUMP-1-20-21&utm_medium=email&utm_term=0_12387f0e3e-6b1c1da653-401886513 Pasirašydami šią peticiją, padėkokim prezidentui Trampui už tai, kad jis padarė viską, kad apsaugotų gyvybę, tikėjimą ir laisvę per pastaruosius ketverius metus, ir palinkėkim jam viso ko geriausio ir Dievo palaimos kitame jo gyvenimo tarpsnyje. Stengsime šią peticiją perduoti prezidentui Trampui, todėl prašom dalintis su bendraminčiais, draugais ir kolegomis. Nė vienas iš pastarųjų prezidentų, įskaitant Ronaldą Reiganą, nepadarė tiek daug ginant nekaltus negimusius vaikus, kiek prezidentas Trampas. Nė vienas jų nepadarė tiek daug apginant mūsų žodžio ir tikėjimo laisves kaip prezidentas Trampas. Pažadus davė, pažadus įvykdė. Išsamų prezidento Trampo darbų, ginant gyvybę, tikėjimą ir laisvę, sąrašą rasite apačioje. Pasirašykim ir dalinkimės šia padėkos peticija ir padėkokim prezidentui Trampui. Gyvybės ir šeimos klausimais prezidentas Trampas, be daugelio kitų, atliko šiuos… Skaityti daugiau »

 China Uncensored

Video: Buvęs prezidentas D.Trampas išslaptino D.Trampo administracijos JAV ir Kinijos politiką – siekiant priversti Bideną ir toliau kritiškai vertinti Kinijos komunistų partiją. Ar tai pavyks?

https://www.youtube.com/watch?v=G8bchaNakXI

Daunio sindromas

Daunys = rasytojas su Dauno sindromu ?

ntd

Report: Trump slashed China aid by half; DNI nominee: Biden sees China as competitor:
https://www.youtube.com/watch?v=7x5H8Hjr_Vs

Al.

Ar tiesos laikraštis turi administratorių ? Jei turi, tai kam jis dirba ?

nesuprantu

ar jūs visi šito puslapėlio leidėjai apsiėdėt drignių ar kanapių?. o laikiau jus protingais

Kis

kas priveise cia tu daunu su rusiskomis zvaigzdemis?Aplamau suzvaigzdesime greitu metu.

Žaviuosi

Žaviuosi Trampu, orus išliko iki pat kadencijos galo, pagaliau už jo nugaros apie 100milijonų Amerikos piliečių ,rinkėjų. O Badenas jau pirmą dieną per inauguraciją pasirodė bailys, kaip rašo spauda ,kad tokių ceremonijų JAV dar nebuvo demokratija aptverta apie 3m metaline tvora su spygliuotos vielos ritiniais virš jos, kaip kalėjimas, ginkluotų karių tur būt daugiau nei svečių , sostinės gatvės tuščios. Matyt tikrai buvo klastotė, kitaip būtų drąsesnis.

>Kis       2021-01-21 15:40

oho, – pats sau nepatinki, raudonarmieti? Tai kiek dienų ir kokį pilstuką laki, kad jau vaidentis pradėjo?

Aha

„kažkas ims keistis ir pas mus, Lietuvoje” – na ir pasakė.Ogi Trumpo tikslas buvo sunaikinti Nato, suskaldyti Europą, daryti viską pagal Putino tikslus.Lietuva jam nusispjaut.Kažin ar jis žino, kur ta Lietuva randasi.Jis gi dirbo Putinui, nejaugi iki šiol autorius nesuprato.Visai nupušo kai kurie rašytojai su Trumpo begarbinimu.Laikas palikti šį portalą normaliems žmonėms.Labai jau vatnikiški straipsniai tarpsta.

50
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top