Arvydas Daunys. Tai pragaro bedugnė ir ją reikia uždaryt – bet kokia kaina

Veidaknygė

Pasidomėjau pas kompetentingus žmones – bent Kaune vaikų globėjai gauna 600 eurų už darbą (priežiūrą) ir apie 300+ eurų vaiko išlaikymui. Bendra suma siekia apie 1000 už vaiką.

Manyčiau, tai pakankamas pretekstas šiam verslui siekti, kad būtų atimta kuo daugiau vaikų, o kadangi tie vadinamieji „specialistai“, kurie surinkti iš bele kur tik nuo liepos, gali būti tų tarnybų vadovų giminaičiai, tai tikėtina, kad „vaikus nuo šeimos ginančios“ tarnybos gauna ir otkatus. Kitaip neplėštų nuo šeimų tokiais skaičiais.

Neatsimenu pavardės, kuri ten sakė, kad atimtų vaikų skaičius nedidėja – jis stabilus. Girdi, žmonės stabiliai smurtauja prieš savo vaikus, nežiūrint į jokias priimtas reformas ir joms leidžiamus mūsų visų pinigus.

Kai domėjausi vaikų teisių tarnyboje, jie aiškiai parašė – per du mėnesius buvo atimta (jie vadina paimta – lyg jiems kas būtų savo noru davęs palaikyti) 1150 vaikų. Dabar, kilus šiam triukšmui, jie jau mažina skaičius, aiškina, kad „paimta“ buvo „tik“ 900, lyg 900 būtų niekinis skaičius.

Net 900 padauginus iš 1000 eurų mes gausime beveik milijoną eurų, kuriuos užmokame mes patys už tai, kad kažkas galėtų daryti verslą atiminėdamas mūsų pačių vaikus.

Net vienas vaikas atplėštas nuo šeimos yra daug, todėl pirmiausias siūlymas tokių tarnybų vadovų pasirinkimo atžvilgiu – išvaikyti visus ir palikti tik kriminalinę atsakomybę tiems, kas realiai smurtauja prieš vaikus, kai tas įrodoma teismo.

Visos kitos interpretacijos smurto vaikų atžvilgiu yra niekinės, nes dažniausiai jas teikia net vaikų neauklėję (nes neturi) žmonės

Dar vienas dalykas – paprasčiausios logikos trūkumas:

Niekada ir niekur vaikui nebus saugiau nei savo šeimoje. Todėl siekiai tokiais skaičiais vaikų saugoti juos nuo savo šeimos kvepia patologine paranoja ir idiotiškumu. Nusikaltėlius galima nuteist, o štai persekioti šeimas – taip pat nusikaltimas.

Labai įdėmiai dvi dienas nagrinėjau tą vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymą – ten nėra vietos, kad tėvai neįžengtų į duobę, iš kurios nėra išėjimo, jei jie neturi įtakingų gynėjų, kaip šįkart pasisekė kauniečių porai.

Tai pragaro bedugnė ir ją reikia uždaryt. Bet kokia kaina.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top