Arvydo Juozaičio rėmėjai protestavo prieš nesąžiningus kandidatų debatus

alkas.lt

Balandžio 8 d., pirmadienį, pavakare šalia Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos protesto akciją prieš nesąžiningus prezidento rinkimų debatus surengė kandidato į prezidentus Arvydo Juozaičio šalininkai. Savo plakatais ir šūkiais jie išreiškė nepasitenkinimą, dėl to, kad į bibliotekoje vyksiančius debatus buvo kviesti tik trys parinkti kandidatai – premjeras Saulius Skvernelis, Seimo narė Ingrida Šimonytė ir ekonomistas Gitanas Nausėda.

Protestuotojai laikė vėliavas ir transparantus: „Reikalaujame debatų vienu metu tarp visų kandidatų!“, „Kodėl bijot Juozaičio?“, „Gana tik sisteminius reklamuoti, o kitus kandidatus – ignoruoti!!!, „Reitingai – Jūsų, balsai – mūsų!“, „Surežisuotiems rinkimams – NE!“, „Juozaitis Nr.1“, „Nomenkltūros kandidatai ir debatų organizatoriai iš demokratinių rinkimų bando padaryti „iškamšą“…

Į debatus atvykusį Gitaną Nausėdą protestuotojai paegzaminavo savo klausimais. Taip pat klausimais buvo apipiltas apipylė ir kandidato į prezidentus Sauliaus Skvernelio patarėjas Skirmantas Malinauskas.

Kandidatė į prezidentus I. Šimonytė prie protestuotojų nesustojo ir į kalbas nesileido, o pabrukusi uodegą bandė kuo greičiau prasmukti pro bibliotekos laiptus ir todėl buvo palydėta protestuotojų šūksniais „Gėda, gėda, gėda!“.

Piketas truko 1 valandą. Jam besibaigiant prie protestuotojų prisijungė ir savo palaikymą pareiškė kandidatas į prezidentus europarlamentaras Valentinas Mazuronis. Jis sakė, kad dėl lėktuvo reiso užlaikymo nespėjo iš Briuselio laiku atvykti į „antraeiliams“ kandidatams organizatorių siūlytus atskirus debatus, kuriuose jis ketino dalyvauti su Centro partijos kandidatų Nagliu Puteikiu. Paklaustas kodėl šio pasiūlymo neboikotavo kaip, kad kiti kandidatai, sakė, kad būtų pasinaudojęs duota tribūna pasisakyti apie nesąžiningą debatų organizatorių elgesį.

Nacionalinės bibliotekos kitiems kandidatams pasiūlytuose atskiruose debatuose be A. Juozaičio taip pat atsisakė dalyvauti Vytenis P. Andriukaitis, Valdemaras Tomaševskis ir Mindaugas Puidokas.

Pirmadienį sambūrio „Lietuva yra čia“ lyderis ir kandidatas į prezidentus A. Juozaitis Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) apskundė Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje rengiamų kandidatų į prezidentus debatų rengėjus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top