„Aš mačiau, kaip Parlamento narys konservatorius pedofilų orgijos metu nužudė berniuką“

Keir Mudie, Mark Conrad | 2014 m. lapkričio 15 d. | mirror.co.uk

Detektyvai, šiuo metu tiriantys TRIS nužudymus, galimai susijusius su iškrypėlių tinklu, sudarytu iš ypač svarbių asmenų, išnaudojimo aukos liudijimus laiko patikimais.

Westminsterio pedofilijos skandalo auka paliudijo, jog jis matė, kaip konservatorių partijos parlamentaras iškrypėliško sekso vakarėlyje nužudė berniuką. (Westminsteris kontekste susijusiame su politika reiškia Britanijos Parlamentą – vert.past.)

Taip pat savaitraštis „Sunday People“ gali atskleisti, kad detektyvai tiria TRIS nužudymus, galimai susijusius su iškrypėlių tinklu, kurį sudaro ypač svarbūs asmenys.

Pasibaisėtinas pasakojimas tapo viešu po kelių dienų, kai Scotland Yardas patvirtino, jog buvo pradėta tirti nužudymą, susijusį su lytiniais nusikaltimais, padarytais 8-ame ir 9-ame dešimtmečiuose (Scotland Yardu vadinama Londono policijos būstinė – vert.past.)

Šiandien „Sunday People“ ir Exaro tyrimų agentūra išsamiai pristato šokiruojančius įvykius, kuriuos liudininkas, žinomas kaip Nickas, paliudijo Londono policijos pedofilijos padaliniui (Exaro yra žinomas tiriamosios žurnalistikos interneto portalas – vert.past.)

Nickas teigia, kad pirmasis iš nužudytųjų buvo dešimties ar vienuolikos metų berniukas, kuris buvo tyčia partrenktas mašina.

Pagal kitą kraują stingdantį liudijimą, jis buvo tame pačiame kambaryje 1980 metais, kai dvylikametį berniuką pasmaugė konservatorių partijos parlamentaras.

Nickas pasakojo: „Aš mačiau, kaip tai atsitiko. Neprisimenu, kaip iš ten ištrūkau. Abejoju, ar kada nors sužinosiu, kodėl išlikau gyvas.“

Jis teigia, kad po aštuoniolikos mėnesių trečiąjį berniuką nužudė du nežinomi vyrai matant kitam Parlamento nariui.

Nickas papasakojo apie baimę, kurią jis juto, kai jis ir berniukas, kuris vėliau buvo pasmaugtas, buvo vežami į orgijos vietą.


Nickas detektyvams pateikė ilgą ir išsamų liudijimą

Jis sakė: „Mes žiūrėjome vienas į kitą ir matėme baimę vienas kito akyse. Mes nieko nekalbėjome.

Aš žinojau, kad mus gabena kažkur, kad lytiškai išnaudotų įtakingi vyrai.

Bet aš neturėjau jokio supratimo apie tikrą siaubą, kuris tuojau atsitiks.“

Nickas buvo paimtas sutartoje susitikimo vietoje. Jis prisimena: „Automobilis buvo su vairuotoju, nors aš negaliu atsiminti jo markės.

Automobiliai buvo siunčiami nugabenti mus į įvairias vietoves, kur mes buvome išnaudojami. Tai dažnai būdavo prabangūs automobiliai su vairuotojais.

Automobiliai būdavo tamsios spalvos – Jaguarai, Rolls-Royce’ai, Daimleriai ar Range Roveriai.“

Nickas buvo nuvežtas į vietą centriniame Londone. Pakeliui automobilis sustojo paimti kito berniuko.

Nickas sako, kad berniukas buvo rudaplaukis ir buvo apie 12-kos metų amžiaus, bet jis niekuomet nesužinojo jo vardo.

Abu berniukai sėdėjo tylėdami, nes bijojo bausmės.

Jie atvyko prie prabangaus namo ir buvo įvesti vidun.

Nickas, iki šiol traumuotas to, ką patyrė, policijai pateikė vaizdingą ir siaubą keliantį pasakojimą apie tai, kas įvyko.


Išnaudotojų irštva: apartamentai Londono Dolphin Square aikštėje

Valandas trunkančiame į vaizdajuostę įrašytame liudijime jis papasakojo, jog matė, kaip konservatorių partijos parlamentaras, kuris būtent tuo metu buvo Parlamento narys, dusino berniuką.

Jis pasakė: „Parlamento narys buvo ypač bjaurus, net lyginant su kitais iš tų, kurie lytiškai išnaudojo mane ir kitus. Man vis dar sunku kalbėti apie šiuos įvykius po visų prabėgusių metų.“

Antrasis liudytojas patvirtino dalį informacijos, susijusios su byla, suteikdamas svorio Nicko teiginiams ir sustiprindamas jo patikimumą policijos akyse.

Nickas detektyvams taip pat papasakojo apie kito berniuko mirtį iškrypėliško lytinio užpuolimo metu konservatorių Vyriausybės ministro akivaizdoje. Pastarasis asmuo buvo kitas Parlamento narys, ne tas, kuris siejamas su pirmuoju nužudymu (Britanijoje vyriausybė formuojama iš valdančiosios partijos Parlamento narių – vert. past.)

Nickas įsitikinęs, jog nužudymas partrenkiant berniuką automobiliu buvo įspėjimas jam.

Jis sako, kad kažkas iš pedofilų tinklo tyčia partrenkė berniuką automobiliu dienos metu Londono gatvėje. Jis įsitikinęs, kad iškrypėliai demonstravo savo galią ir parodė, kas gali atsitikti, jei jis prabiltų.

Nickas pasakojo, kad jo smurtaujantis tėvas pardavinėjo jį grupei parlamentarų ir kitų ypač svarbių asmenų, kurie rengė iškrypėliško sekso vakarėlius Dolphin Square aikštėje – apartamentų komplekse Pimlico kvartale netoli Parlamento pastato ir kitose Londono vietose.

Jis sako, kad ministras ne kartą žagino jį ir kitus berniukus, kuriems tuo metu buvo tarp dešimties ir keturiolikos metų.


Tiesa išaiškėjo: „People“ puslapiuose pristatomas tyrimas apie iškrypėlių gaują, sudarytą iš ypač svarbių asmenų.

Jo teiginių tyrimą policija pavadino „Operation Midland“ ir įtraukė į dar platesnį tyrimą, vadinamą „Operation Fairbank“ ir skirtą ištirti duomenis apie praėjusiais dešimtmečiais vykdytą vaikų seksualinį išnaudojimą.

[Valdžios piktnaudžiavimų tyrimus atliekantis interneto portalas] Exaro padėjo Nickui surengti liudijimą Londono policijai.

Penktadienį [lapkričio 14 d.] Londono policija paskelbė, jog tyrime, pavadintame „Operation Midland“, dabar aiškinamasi „galima žmogžudystė.“

Pareiškime sakoma: „Detektyvai iš vaikų išnaudojimo tyrimo komandos, artimai bendradarbiaudami su kolegomis iš žmogžudysčių ir svarbiųjų nusikaltimų padalinių, dirba su šia informacija.“

Nickas primygtinai reikalavo, kad reporteris iš Exaro portalo dalyvautų susitikime su detektyvais, kai jis pasakė jiems vardą parlamentaro, kuris galimai nužudė berniuką, bei išvardijo kitus įžymius žmones, kurie, kaip jis sako, lytiškai jį išnaudojo ir fiziškai smurtavo jo atžvilgiu.

Jis taip pat padėjo sudaryti nužudytų berniukų atvaizdus.

Nickas tęsė: „Yra ir kitų žmonių, žinančių apie smurtą ir išnaudojimą, kurį vykdė ši grupė, – automobilių vairuotojai, kurie veždavo berniukus į vietas, pastatų personalas. Tikriausiai jie galėtų dabar prabilti.“

Jis sakė, jog buvo bent dešimt kartų atgabentas į apartamentų kompleksą Dolphin Square aikštėje, kai ten buvo rengiami vakarėliai. Vakaro metu skirtingi žmonės ateidavo ir išeidavo.


Turtingi ir galingi: Svečių namų „Elm House“ lytinio išnaudojimo skandalą taip pat buvo atskleistas „People“ puslapiuose

Nickui buvo apie 11 metų, kai jį pirmą kartą čionai atvežė į Kalėdų vakarėlį.

Jis prisimena: „Mums įsakė nekalbėti tarpusavyje.

Kartais mane tenai atveždavo kartu su kitais vaikais. Kitomis progomis mane tenai nuveždavo vieną ir aš jau vietoje prisijungdavau prie kitų vaikų.“

Jis nupasakojo, kaip jį vedė į užuolaidomis uždangstytą butą – lipo į kažkelintą aukštą ir ėjo „prietemoje skendinčiu, priplėkusiu“ koridoriumi.

Ir jis pridėjo: „Mūsų klausė, ar norime gerti. Gėrimas visuomet būdavo tas pats – viskis. Abu parlamentarai buvo brutalūs. Mane žagino virš vonios, kai mano galva buvo po vandeniu.“

Jis [Nickas] teigė, kad vienas parlamentaras liepė jam mušti kitą berniuką, o kai jis atsisakė – jį „lytiškai nubaudė.“

Praėjusią savaitę mes papasakojome, kaip Nickas, dabar skaičiuojantis penktą dešimtį metų, atpažino savo skriaudėją – aukštą diplomatą ir tarnybos M16 vadovą, gėdingai baigusį savo karjerą (MI6 arba SIS, angl. Secret Inteligence Service – Britanijos užsienio žvalgybos agentūra – vert.past.)

Jis parodė į sero Peterio Haymano – buvusio slaptosios tarnybos direktoriaus pavaduotojo – nuotrauką.

Haymanas, daug metų buvęs svarbus isteblišmento šulas, sukėlė skandalą, kai buvo pagautas su pedofilų literatūra.

Nickas pasakė, kad Haymanas (miręs 1992 m.) buvo vienas iš grupės asmenų, kurie jį, vaiką, žagino.

Jis yra patenkintas, kad policija vertina jo teiginius „išskirtinai rimtai.“

Scotland Yardo pareiškime sakoma: „Mūsų tyrimai atskleidė daugiau informacijos, susijusios su galima žmogžudyste.

Pagal mūsų dabartines žinias, tai yra pirmas kartas, kada šita informacija perduodama Londono policijai.“

Policija įsitikinusi, kad liudininkas patikimas

[Interneto portalo Exaro žurnalistas] tyrėjas Markas Conradas sako: „Nicko pasakojimas apie dešimtmetį trukusį jo išnaudojimą – kontrabandą, lytinius ir fizinius užpuolimus ir žmogžudystes – ir atskleidimai apie sunkiai tikėtiną piktadarių statusą.

Skirtingai, negu daugelis išnaudojimo aukų, Nickas po tokios patirties sugebėjo gyventi sėkmingą gyvenimą. Jis inteligentiškas, artikuliuotas ir stiprios valios žmogus.

Jo liudijimai yra nepatogiai detalūs ir nuoseklūs.

Liepą portalas Exaro ir savaitraštis „Sunday People“ paskelbė publikaciją apie galimą vaikų lytinį išnaudojimą apartamentų komplekse Dolphin Square aikštėje.

Nickas sutiko susitikti su detektyvais, bet primygtinai reikalavo, kad aš dalyvaučiau. Kaip ir portalas Exaro, policija laiko Nicką patikimu liudininku.

Londono policija tinkamai pradėjo „Operation Midland“ vadinamą tyrimą ir tyrimą dėl galimos žmogžudystės.“

Daugiau skaitykite portale Exaro ČIA.


Pedofilas: buvęs parlamentaras nuo liberalų demokratų partijos Cyrilas Smithas

Skandalo chronologija

2012 m. rugsėjis: Jimmy Savile’as demaskuotas kaip grobuoniškas pedofilas

Spalis: Leiboristų parlamentaras Tomas Watsonas pranešė Parlamentui, jog esama „aiškių duomenų, sugestijuojančių, jog egzistuoja įtakingas pedofilų tinklas, susijęs su Parlamentu ir Vyriausybe.“

Lapkritis: Simonas Danczukas, parlamentaras iš Rochdale’o apygardos, Parlamente pareiškė, jog dabar jau miręs parlamentaras nuo liberalų demokratų partijos Cyrilas Smithas buvo pedofilas. Karūnos prokuratūra (angl. CPS, Crown Prosecution Services) pripažino, jog turėjo persekioti Smithą.

Gruodis: „People“ puslapiuose pirmą kartą atskleista, kad Londono policija tiria liudijimus, jog jaunuoliai buvo lytiškai išnaudojami svečių namuose „Elm House“ Barnese, pietryčių Londone. Tai dalis tyrimo, vadinamo „Operation Fairbank“, skirto ištirti liudijimus apie tai, jog ypač svarbūs asmenys ankstesniais dešimtmečiais lytiškai išnaudojo vaikus.

2013 m. sausis: Mes [laikraštis „Mirror“] atskleidėme svečių namų „Elm House“ lankytojų sąrašo, į kurį įeina slaptųjų tarnybų darbuotojai, politikai ir popžvaigždės, detales.


Siaubas: Buvę svečių namai „Elm House“ Barnese, pietryčių Londone

Vasaris: Mes [laikraštis „Mirror“] pirmieji paskelbėme interviu su svečių namų „Elm House“ auka. Jis papasakojo, kaip buvo aprengtas fėjos drabužiais, o po to – išnaudotas.

Mes atskleidėme, kad prieš 30 metų Vidaus reikalų ministerijoje (angl. Home Office) buvo pradanginta dabar jau mirusio konservatorių parlamentaro Geoffrey Dickenso sudaryta dosjė apie galimą ypač svarbių asmenų vykdytą vaikų lytinį išnaudojimą.

Rugsėjis: 69 metų amžiaus mokyklos direktorius buvo areštuotas po to, kai „People“ perdavė policijai apie jį turėtą informaciją.

2014 m. kovas: Mes [laikraštis „Mirror“] atskleidėme, kaip Vyriausybė suteikė 70 000 Britanijos svarų piktadariškai spaudimo grupei „Paedophile Information Exchange.“

Balandis: Mes papasakojome, kaip svečių namų „Elm House“ darbuotoją tuose namuose išžagino užslaptintas policijos pareigūnas.

Liepa: buvo atskleista, kad iš Vidaus reikalų ministerijos dingo 114 bylų, susijusių su vaikų lytiniu išnaudojimu iš laikotarpio nuo 1979 iki 1999 metų. Vidaus reikalų ministrė Theresa May inicijavo tyrimą. Tyrimo komisijos pirmininkė baronienė Butler-Sloss buvo priversta atsistatydinti dėl jos jau mirusio brolio lordo Haverso, kuris 9 dešimtmetyje buvo vyriausiasis patikėtinis, veiksmų.

Spalis: Fiona Woolf, pakeitusi Baronienę Butler-Sloss, taip pat atsistatydino dėl savo ryšių su lordu Leonu Brittanu, kuris 9-ajame dešimtmetyje buvo Vidaus reikalų ministras (būtent Leonui Brittanui, tuomečiam M. Tečer vyriausybės Vidaus reikalų ministrui, konservatorių parlamentaras Geoffrey Dickensas perdavė surinktą dosjė apie galimą ypač svarbių asmenų vykdytą vaikų lytinį išnaudojimą; Brittanas šią dosjė ir prapuldė – vert. past.)

Lapkritis: Londono policija pradėjo tyrimą, pavadintą „Operation Midland“, skirtą ištirti liudijimus apie vaikų lytinį išnaudojimą, vykdytą apartamentų komplekse Dolphin Square aikštėje Londone.

mirror.co.uk

Iš anglų kalbos vertė Laisvūnas Šopauskas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
66 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vis tie

konservatoriai.Kas yra tokio konservatoriškume,kad jis jaučiasi nepilnavertis?Ir tai kompensuoja tokiais dalykais?

Seniau Lietuvoje nebuvo

socialinių,žmonės nenorėjo eutanazijos,nežinojo,kas yra pedofilija,narkotikai…Būdavo kaimų bendruomenės ir žmonės vieni kitus prižiūrėjo,nesijautė vieniši.

Beta

Kada bus Pikeliškių vaikai apklausti?

Kaip

nyku ir niekinga.

IRENA

VAIKAI, KURIE AUGOTE PIKELIŠKĖSE—ATSILIEPKITE ŽINIASKLAIDAI.BET TAI VIENU METU KREIPKITĖS Į KELIS ŠALTINIUS.
JŪS JAU SUAUGĘ,–PADĖKITE LIETUVĖLEI.
TUOS IŠGAMAS REIKIA NAIKINTI.

chachacha

Uztat lietuvoj tai pedofilu „nera”!

Monika

Ateis laikas ir Lietuvos aukštiems personoms – pedofilams išlysti į dienos šviesą, kai dabartiniai vaikai užaugs…

Juozapas

Tie britų išgamos turi neblogų šansų likti nenubausti. Jiems tereikia pasiprašyti prieglobsčio Lietuvoje. Kubyyylius papildytų koncervatorių partiją grynakraujais toriais, Ponia suteiktų pilietybes ir greta pažų bei freilinų Dvare turėtų ir keletą tikrų lordų. Ir dar. Tegul prokuratūra liaujasi prakaituoti dėl Venckienės ekstradicijos iš JAV. Jos ten nėra. Visi požymiai rodo, kad Neringa Anglijoje. Ten ji vykdo valstybės perversmą. Mūsų prezidentė ryžtinga retorika nukovusi putkiną, dabar galėtų padėti silpnesniems mūsų sąjungininkams. Reikia pasiūsti britams internacionalinę teisinę pagalbą. Ten nuvykę mūsų saugumiečiai, prokurorai ir teisėjai galėtų greitai paskiepyti britų visuomenę nuo pedofilijos šmėklos. Kzią iš lietryčio mėnesiui permesti į BBC ir visi ramybės drumstėjai bei |”liudininkai” patys būtų susimti už pedofiliją. Mes net liudininkų galime britams paeksportuoti. Pradžiai pakaktų mindės žalimo. O… Skaityti daugiau »

spėju

ko gero visi velniai išsibėgiojo pragare , kai numirė šis monstras (žr. nuotrauką piešinį)intelekto nepaliestu veideliu kalvis Smithas, kurio kūjis kelnėse.
velniai ir savo priekalūs paliko be priežiūros…

juozapui

ir tu šiuo blefu patikėjai?

” Leiboristų parlamentaras Tomas Watsonas pranešė Parlamentui, jog esama „aiškių duomenų, sugestijuojančių, jog egzistuoja įtakingas pedofilų tinklas, susijęs su Parlamentu ir Vyriausybe.“”

O ar jums žinoma, kad šits Tomas Wadsonas į savo pseudomasonini liberalų tinklą pernai suvažiavime Armenijoj priėmė mūsų įžymųjį Viktorą Uspaskichą? Ir ta visa istorija jau tokia panaši į musiškę Garliavos…

Neabejoju, kad yra pedofilų tinklas, bet ar tik ne „kitus tep, kuom patys kvep?”
Atsirado kažkos „nickas”, kuris, va, prisiminė tik dabar tuos 20-30 metuų senumo faktus, kurie jo nei kiek nesužalojo…

Ir kodėl taip „auštinama” konservatorių partija? Gal todėl kad tik ją dr valdo anglai? Juk leiboristus jau valdo Lenkijos žydas.

juozapui dar

kol Britanijoj gėjai buvo už įstatymo ribų, tai KGB šantažuodavo gėjus kompromatu, kad tik jiems tarnautų, šnipinėtų… pamenat ‘Kembridžo penketuką” iš Mi6, kurį šnipinėjimui buvo užangažavę KGB agentai? Vėliau milijonai kaltinimų pasipylė ant karališkųjų masonų, nes KGB sunku buvo prasiskverbt į ją. Triuškino per žd valdomus laikrasčius tol, kol 1980 ši organizacija dėl savo egzistencijos net į Žmogaus teisių teismą buvo priversta keiptis.

Dabar net Aglijoj vyrauja Grand Orient tipo masonai, kuriuos užvaldė pseudomasonai iliuminatai dar Prancūzų revoliucijos metu. Jiems ir Watson priklauso. Uspaskis tikisi, kad sie zmonės ji apgins, kuomet nepasiseke pasislept po Venskienes sijonu.

rasa

visiskai pritariu Irenai ir Betai

Raulis

Na štai.
Ką pasakytų mūsų kansiervos,socdemonai ,lyberiai ir grybshikiai?

SherLoks

Straipsnį parašė toks David Henckė – žydų kilmės žurnalistas, ilgai dirbęs kairiajame The Guardian ir sunaikinęs arti dešimties konservatorių politines karjeras, tame tarpe Neil Hamilton, Tim Smith, Peter Mandelson, G. Robinson ir kt… taip atverdamas kelią raudoniesiems neoliberalams „demokratiškai” įsitvirtinti Britų vyriausybėje.

gerbiamieji,

laikas išmokt skaityt internetą, nes čia tiesa nuolatos maišoma su porno.

prisiminkim, kad vienintelė šalis pasaulyje, neuždraudusi vaikų porno biznio iki šiol yra Rusija!
KAs netikit, paskaitykit wikipedia angliškai.

VaidasVDS

Koks skirtumas, kokia žurnalisto tautybė.
Svarbu, kad DB dar iš viso yra tikrų žurnalistų, svarbu, kad DB policija nesislepia po frazėmis „atliekamas ikiteisminis tyrimas”, nesiremiama senaties terminais ir tuo, kad kažkas yra miręs.
O štai kai kuriuos Lietuvos žurnalistus kažkas suvarė į Lietuvos Rytą, kur jiems jau tik leistinomis temomis galima kalbėti…

Lietuvoje konservatoriai

karštai dangstė šias bylas.

Baisu

tokie nusikaltėliai.Kai pagalvoji apie Macikuose šiomis dienomis nužudytą studentę Justiną,-tai tokios pačios kilmės nusikaltimai.Gal nors kiek įprasmintų nelaimingos studentės žūtį Macikų koncentracijos stovyklos sutvarkymas su derama pagarba,nes ten žuvę netgi 44 vaikai.Ir pačių Macikų sutvarkymas.O paskui reiktų tas žiaurias vietas pašventinti,pastatyti kryžius ir prižiūrėti.Aukos pasišaukė auką,-gal kad primintų,kad kiekvienas prievartos veiksmas nepamirštamas nei aname pasaulyje.Prašosi atminimo.

nickas?

Tas Nickas tai kaip ir mūsų liudininko Žalimo prototipas?

internauts

Paedophile Information Exchange (PIE) – Pedofilų organizacija yra įsteigta Skotijos „mazumu”, tautine ir seksualine prasme… Si organizacija apeliuoja i panasias „laisves’ kaip gejai, ir tiki, kad kuuo daugau bus rasoma ir kalbama sia tema, nors ir neigiamai, bet publika pripras ir pagaliau susitaiky… dabar jie leidzia savus laikrascius, fangstydamiesi „vaiko teisėmis” – „Understanding Paedophilia”, „Childhood Rights”(redaktorius „David”) Kuomet dar 1978 masoniska britu policija sueme sios organizacijos aktyvistus, va tada ir pasipyle arsus puolimai pries masonus per ne britiskus laikrascius. Ir buvo polama tol, kol pasinaudojus „moteru ir mazumu teisemis nebuvo iteisnti istatymai, kad i policija butu priimta daugiau moteru, ne vien i rastines, ir kitu „tautiniu ar seks mazumu atstovai. Sitaip geriausia buvusi pasaulyje policija neteko savo stuburo. O kad… Skaityti daugiau »

Pavadinimas

tikrai suklaidino – pagalvojau,kad čia apie mūsiškius bus rašoma, o čia pasirodo apie kažkokius britus prirašynėta.

Hmm

Kur LT žurnalistų nepriklausomi tyrimai? Kas ištirs „Fazanyną”, Pikeliškes?

Taigi

Gerai, kad Kedžio draugelio Bendoraičio pedofilų viešnamyje niekas nieko nenužudė. Įdomu, kodėl niekas nesiaiškino to viešnamio klientų ir jų nebaudė. Kaip niekas nebaudė ir Kedžio, nors Baudžiamasis kodeksas numato pilnamečio asmens baudžiamąją atsakomybę už savanorišką lytinį santykiavimą su jaunesniu nei 16 metų amžiaus asmeniu.

to Taigi

Oioi bendoraicio….kaip papuga esi ir taskas…prigalvokka nors naujo…bet sunku tau ,kai vietoj smegenu kramtoske ane?

to Hmm

Ar zurnalistu yra LT?

Konservai ir liberastai

Iš straipsnio sprendžiant – pedofilų ir piderastų gynėjai

Taigi

Tiesa, Kedžio bausti už pedofiliją negalėjo, nes atsakomybės sugriežtinimas buvo įvestas jau po Kedžio mirties. Iki tol tik švelnino atsakomybę.

to Taigi

Kaip tu galvoji ar tave reiktubaustiuz nesamoniu rasynejima>?

lllo

Taigi, jeigu tu nezinaijaigu nezinai ka kalbi tai tada geriau visai nekalbek ir nemaisyk blestvos su politika, nes cia ne kedys tvirkino mergaite o usas ,o usas tai yra ne joks draugas kedzio,o jis yra stankunaites draugas. pasiskaityk daugiau ir daugiau domekis tai tada zinosi o kol nezinai tai geriau visai nerasyk.

Galiu

lažintis, kad mūsų šaunieji žurnalistai nieko apie šį skandalą nepapasakos. Nors Lietuvos publikai skandalas tikrai turėtų būti aktualus: aukų ir liudininkų nužudymai, pradingusios bylos, užgniaužti tyrimai, pedofilai aukščiausiuose valdžios sluoksniuose. Kitaip tariant viskas, ko Lietuvoje neva nevubo.

kažin

kodėl tokių straipsnių neskelbia nei lietrytis,nei delfis,kai tik būna kas surišta su pedofilija,juos labai greitai išima ,kad tik kuo mažiau kas sužinotų,o turėtų kaip tik skambint visais varpais,juk tai surišta su vaikais,ką tai reiškia,manau visiems aišku…

Sta

Oi. kaip panašu….., kaip iš natų…. Kada ir pas mus ateis TIESA ?

Taigi tam lllo

153 straipsnis. Jaunesnio negu šešiolikos metų asmens tvirkinimas
1. Tas, kas atliko jaunesnio negu šešiolikos metų asmens tvirkinimo veiksmus,

baudžiamas laisvės apribojimu arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

2. Už šiame straipsnyje numatytas veikas atsako ir juridinis asmuo.

Bet tai įsigaliojo 2014 m., Kedžiui negaliotų ir negalima būtų patraukti atsakomybėn už savanorišką lytinį santykiavimą su jaunesniu nei 16 metų amžiaus asmeniu. Bet be teisinės atsakomybės dar yra moralinė atsakomybė, todėl moralioje visuomenėje tokie kedžiai laikomi pedofilais.

Tiketina,

kad leiboristu partija tures daugiau nariu savo sarase. Juk ne be reikalo, manau, seimas suskubo patvirtinti nauja istatyma ir nuo 2015 m. liepos 1 dienos gales i lietuviskas partijas isirasyti ir kiti norintys is visos ES. Manau, kad visiems tiems uzfiksuotiems pedofilams is Britanios ar dar is kur, bus istiesti paruosti tusti popieriaus lapai, kad isirasytu i koncervatsocdemliberistu partijas. Dabar jau aisku, kodel Venckienes suemimui buvo duotas leidimas per 12 sekundziu. Ne be reikalo per viena laida sake, kad zmones liktu issizioje is nuostabos, jei paaisketu musu dideliu dedziu pavardes, kurie sedi valdzioje, labai dideleje valdzioje.

Trupmenas Juozapui

Žvengiau susirietęs iš Tamstos pasiūlyto plano, kaip Lithuania galėtų padėti Londonui sutvarkyti pedofilijos reikaliuką.

Kodel neskelbia lrytis?

Lrytis taip pergyveno, nu taip pergyveno praeita savaite, kad Lietuvoje gejams atsirado dar vienas priesas? Bernatonis pasake, kad kol jis bus ministru, apie geju santuokas nebebus kalbama seime. Ko taip smarkiai susirupino Lrytis?

Juozapas--Trupmenui

Sveiki, Tamsta. Na, tas juokas mano komentare tai tik įpakavimas. Gerai, pasakysiu ką turėjau galvoje aną komentarą rašydamas: Svajoju apie tą dieną, kuomet mūsų kraštui pradės vadovauti Tautai atskaitingi ir pareigą Tėvynei suvokiantys žmonės. Tą dieną nueisiu ir pasiūlysiu jiems pakviesti Scotland Yard’o specialistus atvykti pas mus ir padėti dekriminalizuoti visuomenę ir valstybę. Labai norėčiau kad dalyvautų tokie specialistai, kurie tiria Litvinenkos bylą. Tikiu, kad tokiu atveju mes keleto mėnesių bėgyje sužinotume kas nužudė V.Pociūną, kas nužudė D.Kedį, kas išžudė liudininkus pedofilijos byloje, sužinotume naujieną kad Venckienė nebuvo jokiose amerikose, sužinotume apie LR pparlamento narės ir jos vaiko pagrobimą bei nužudymą, sužinotume kas dirigavo visai šiai bakchanalijai ir kas viską finansavo… Štai tokią potekstę buvau pakišęs eilučių. Juozapo „ezopizmas” :… Skaityti daugiau »

Taigi

Violetiniams pedofilams nepatinka „19:36” komentaras. Tik iškrypėliams gali nepatikti, kad į baudžiamąjį kodeksą įtraukta atsakomybė už nepilnamečių tvirkinimą (nuo 2000 m. buvo tik už mažamečių), ir tik be moralės normų asmenys gali pateisinti Kedžio elgesį su nepilnamete.

Vilpišius

Kaip ir bet kurioje nusikalstamoje organizacijoje, pašvenčiant į tikruosius narius būtina priesaika. Gi normalioje visuomenėje būtų protu nesuvokiama kaip elitas (tikrumoj tai antielitas) visi būtų vienašališkai, viena linkme psichosexualiai numutavę. Būtent – tai ne kas kita o priesaika gruobuoniškam klanui! Mat jei slepi nužudymą, tai nesvarbu po kiek laiko paklosi „kompromatą” – jei šią informaciją žinojai, bet nutylėjai – visvien esi nusikaltimo bendrininkas. Na o su pedofilija žymiai paprasčiau – o gal netyčia „šiukšlių konteineryje vaizdajuostę radau”, „žvakės nelaikiau” . . . Ir visi klano nariai idealiai disciplinuoti!

Stasys

Ei bogu, tas šunsnukis „Taigis ” tikrai nesveikas ( greičiausiai, nesveika).Kedys jau senai supuvęs, o jis(ji) vis šneka ir šneka apie jį. O kai mergelė palindo po Kedžiu, tai jai, tikriausiai, jau buvo beveik 17, gali būti, kad ji tada pasakė, kad jai jau devyniolikti eina, nes ji atrodė suaugesnė ir, gal būt, jau gerokai patyrusi. Taigi, dabar mojuoti kardais dėl to ant a.a. Kedžio labai jau žemas veiksmas, iššauktas problemų su smegenyne ir sąžine …

Juozapas---Vilpišiui

Oi, kaip tiksliai nusakėt Klano disciplinos mechanizmą! Mūsų Klano disciplina irgi – pavyzdinė. Matyt mūsų vietiniai „lordai” sutartinai „sosiskas” įmerkę. Visi tarpusavy vienas apie kita žino ir todėl dar sutartiniau tyli. Belieka pasakyti viyyyysišką ereziją: rusų spectarnybos apie mūsų lordų rūmų papročius nič nieko nežino. Lubianka apie mūsiškių vaikučių mylėtojų pramogas juk aišku net nenutuokia. Iš to seka išvada, kad nei vienas lietuviškas „lordas” ar „ledi” nėra pakabintas nei už cibulių nei už… Pas mus pedofilijos nėra, todėl tautai reikia pasakyti tiesiai šviesiai – ir rusų agentų „lordų rūmuose” nėra. Ir būti negali. Kas mano kitaip – rusų šnipas ir išdavikas. Nuo tokios negarbės gali apsaugoti tik skiepai. Ir nereikia drebėti kaip tam begemotui iš rusiško „multiko” Skiepai – vieni… Skaityti daugiau »

Taigi Stasiui

Prieš moralus čia pilstydamas, pažiūrėk į save. Jūsų violetinė gauja iki šiol šmeižia nekaltus žmones, kurie mirę. Aš tai nors akivaizdžią tiesą apie mirusį rašau. Paneik, kad pagal dabar galiojantį baudžiamąjį kodeksą Kedys buvo ne pedofilas? Stankūnaitei buvo 15 metų.

Trupmenas

Viena ausim esu girdėjęs apie teisininkų „iškilmes” po diplomų įteikimo, kur kokioje nors pirtelėje būtina ritualo dalis būdavo ir pasismaginimas su kokiu berniuku ar mergaite. Nebūtinai visi smaginosi – juk gana ir vieno kaligulos. Svarbu, kad kiti girti matė ir tuomet net neįtarė, kad yra nufilmuoti. Nesakau, kad visi jie sodomistai, gal kai kam ir bjauru ir koktu, bet ‘cementovkė” įvykusi, ir niekur nebezdėsi. Kiek ta viena mano ausis yra girdėjusi, tai būtent į tokią istoriją buvo patekę ir Garliavos figūrantai – Furmanavičius ir Valantinas. Tai kuomet F. prašė Valantino pagalbos, nes kedys lipo ant kulnų, V.(supratęs į kokią bėdą yra įkliuvę) jam patarė lukterėti, esą jis ką nors sugalvosiąs. matyt Furmai nebelaikė nervai ir klaniukas nusprendė jį pašalinti. O… Skaityti daugiau »

Jonis

Stankūnaitė gimusi 1986 m.
Deimantė – 2004 m.
Pradėjo L.S. trali – vali su D.Kedžiu 2003 m.

Taigi Joniui

Prieš tai buvo vienas abortas, nes Kedys vaiko nenorėjo. Nenorėjo ir Deimantės, tačiau Stankūnaitė antro aborto nesutiko darytis.

taigisui

O tavoji močia – darėsi abortą.
Ale, nesėkmingai. 😉

kada Lietuvoj?

Kada nors ir mūsų pedofilai išplauks kaip š į paviršių…. Tikiu ateis toks laikas.

Abr

Lietuvos pedofilai nepajudinami. Tik Tadas Blinda gali kazka pakeisti…

Pedofilas Kedys irgi

nužudė du žmones….

Pedofilai

Nerimsta 4:18 žino, kas jų laukia jai virvelė pradėtų vyniotis. Supuvusi dabartinė Lietuvėlės valdžia.

66
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top