Asta Katutė. Atgal į šviesų socializmo rytojų?

Kas į raudoną vakarėlį? Jeigu dar ir alus su kebabais nemokamas bus jaunimui skirtame renginyje, savo tikslus bene ir įgyvendins prof. G. Mažeikis – įsisteigs Laisvės partijos / Žaliųjų partijos / Blinkevičiūtės sodcemų partijos miksą. Kaip rašoma šios radikalios kairės svetainėje, juos veikti skatina „Ekologinė katastrofa, plastikas maiste, tirpstantys ledynai, augantys nelygybės mastai, milžiniški gamybos pajėgumai ir turto koncentracija, ekonominis ir psichologinis nesaugumas, žmonių nerimas dėl ateities“. Viena iš postūmių veikti įvardinama ir nacionalistinio populizmo keliama grėsmė demokratijai.

Kaip ir privalu kairiųjų programoje apstu visų rūšių lygybės ir tolerancijos, pasisakoma prieš rasinę neapykantą / neapykantą kitataučiams, už pažangesnį migracijos tarnybų požiūrį į užsieniečių teises, už priešinimąsi imperializmui, augalinės mitybos propagavimą.

Būsimos partijos struktūroje įvardintos komunos – „bendrabūvio vieta, kurioje nariai renkasi diskutuoti, praleisti kartu laiką ir kurti tarpusavio ryšius. Komunos buria, mobilizuoja ir solidarizuoja“. O taip, žinome kokio intymumo tarpusavio ryšius tarp 10–12 abejų lyčių asmenų palaikė komjaunuolinės komunos iš ankstyvojo socializmo laikų*. Atgal į šviesų socializmo rytojų?

3.5 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top