Asta Katutė. „Žaliosios moterys“

Žaliųjų partija (nemaišyti su žaliais valstiečiais) sakosi esanti už lyčių lygybę, bet didžiuojasi sąraše surašiusi tik moteris. Nebuvo nei vieno norinčio kandidatuoti, ar vyrams buvo pasakyta šį kartą palaukti ant atsarginių suolelio? Jeigu taip, tai diskriminacija lyties pagrindu. Partija deda Lietuvos savarankiškumą Briuselio biurokratams po kojų (pasisako už veto teisės panaikinimą saugumo, gynybos ir užsienio politikos klausimais), nesigilindama, kaip skirtingai geopolitinę situaciją vertina ES narės ir kaip greitai Vokietija grįžtų prie įprasto business as usual su savo amžina rytų partnere. Spėju, kad partijos sąraše esančioms migrantų gabenimo per sieną aktyvistėms labai norisi ir mūsų pasienio priežiūrą pavesti Frontex ES sienų apsaugos agentūrai. Šioji nesaugo ES sienų, bet saugiai pristato nelegalius migrantus į paskirstymo punktus. Dar daugiau, vienas iš programinių punktų sako, kad žmogaus teisių aktyvistai ir bendruomenės, kurioms jie atstovauja, neturi būti teisiškai persekiojami [nors ir akivaizdžiai pažeidžia valstybių įstatymus].

O toliau programoje, kaip ir pridera radikaliai kairei – CO2, 100 proc. iškastinio kuro atsisakymas, finansavimas į nulinę taršą orientuotų mažų ir vidutin. dydžio įmonių, vienos lyties asmenų šeimos (užmaskuota terminu „pagarba visoms šeimoms“), tvarumas, nemokama kontracepcija ir lytinis švietimas, lyčių lygybės stebėsena, kvotos ir pan. Pasisakoma prieš priverstinę translyčių asmenų sterilizaciją (- o aš maniau, kad tr. žmonės patys atima savo vaisingumą naudodami priešingos lyties hormonus). Ir šiaip, už pasaulį „be smurto, rasizmo, romafobijos, seksizmo, kverofobijos, prievartos“ ir dešiniųjų idėjų, nes jos pavojingos vienybei ir klestėjimui:)

Tai tiek trumpai apie vienos iš kairiųjų partijų, dalyvausiančių šiemet vyksiančiuose rinkimuose į Europos parlamentą, programos ideologines nuostatas, kurios pagrindiniai akcentai (tikrai nesigilinau į visas ŽP programines nuostatas) yra kardinaliai priešingi Nacionalinio susivienijimo programai, akcentuojančiai būtinybę išsaugoti valstybės savarankiškumą ir išlikti lietuviška Lietuva, o ne pereinamuoju kiemu, aukojančiu savo pramonę ir žemės ūkį ant tvarumo altoriaus.

Galima vadinti politine reklama.

Nacionalinio susivienijimo Europos parlamento rinkimų programa ČIA.

Ir prašymas pasirašyti už Nacionalinio susivienijimo siekį dalyvauti rinkimuose į Europos parlamentą (liko surinkti 5 000 palaikymo parašų).

5 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top