Asta Višinskaitė – Katutė. Finansavimą gauna tik genderistinę dienotvarkę (LGBT) stumiančios organizacijos

Jeigu vis dar manote, kad radikaliausia yra tik Laisvės partija, o TS-LKD palaiko koalicijos partnerės siūlymus tik dėl koalicijos išlaikymo – jūs esate neteisūs.

TS-LKD deleguotos ministrės Monikos Navickienės vadovaujamos Soc. apsaugos ir darbo ministerijos rengtame konkurse konservatyvias ir absoliučios visuomenės dalies vertybines nuostatas atstovaujanti organizacija nebuvo net vertinta ir negavo finansavimo, nes esą Laisvos visuomenės instituto veikla „nepagrįstai varžo kitų žmonių teises ir laisves, susijusias su kitos lytinės orientacijos asmenimis“, „nuosekliai ir tendencingai diskriminuoja Lietuvoje gyvenančius asmenis dėl jų lytinės orientacijos“, „neskatina demokratiško dialogo ir diskusijos lytinės orientacijos teisių klausimais“. Jeigu nesupratote kas tie varžomieji ir engiamieji XXI a. geografiniame Europos centre – tai LGBT atstovai.

Ir žinoma jokios diskriminacijos, kai finansavimą gauna radikalią genderistinę dienotvarkę stumiančios NVO – Lietuvos žmogaus teisių centras, pasisakantis išskirtinai LGBT organizacijų interesus atitinkančiomis temomis, Labdaros ir paramos fondui „Frida“, palaikančiam glaudžius ryšius su „Tolerantiško jaunimo asociacija“ ar „Vilniaus Moterų namais“ ir skelbiančiam akciją „Stabdykime smurtą prieš moteris! Ratifikuokime Stambulo konvenciją!“.

Džiugu bent tiek, kad Laisvos visuomenės institutas nenuleidžia rankų ir kreipėsi į teismą siekdamas apginti savo teises, užkirsti kelią diskriminavimui, bei ginti laisvą visuomenę Lietuvoje.

Straipsnis ČIA.

5 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top