Asta Višinskaitė-Katutė. Lietuvos interesai

Užmerkite akis į akivaizdų valstybinės kalbos įstatymo pažeidimą vietovardžių nevalstybine kalba lentelių atveju – kitaip būsite apkaltintas konflikto su Lenkija eskalavimu ir gausite pastabą už savo tiesioginių pareigų vykdymą (Valstybinės kalbos inspekcijos viršininko Andriaus Valotkos atvejis).

Nepastebėkite vis aktyvesnės gudų nacionalistų veiklos ir bandymų perrašyti Lietyuvos istoriją – prof. Gintautas Mažeikis apkaltins jus pagalba Kremliui vykdančiam kiršinimo politiką.

Jeigu nepulsite nuiminėti laisvės kovotojų atminimo ženklų vadovaujantis tik įtarimais arba klausant Faina Kukliansky kalbų apie empatijos trūkumą – būsite apšauktas galimo konflikto su Izraeliu kėlimu arba fašistu.

O jeigu priklausote nacionalinius interesus ginančiai partijai, tuomet jūs dvigubas fašistas ir nebegalite dirbti istorinės atminties tyrimo įstaigoje – turite būti tuojau pat atleistas iš pareigų.

Ypatingai šlykštus Arkadijaus Vinokuro straipsnis, kaip visad parengtas pagal sovietmečiu išdirbtą kurpalį – gyvųjų (kaip ir mirusiųjų) diskreditavimas, apjuodinimas ir kaltinimas fašizmu.

Kitaip nei kryptinga tendencija, pavadinti viso to negaliu. Lietuvos interesai, valstybės stiprinimo, atsparumo didinimo politika? Daliai asmenų šios sąvokos tikrai ne iš jų dimensijos.

5 13 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top