Asta Višinskaitė – Katutė. LRT visą mėnesį išlaikė ir galiausiai publikuoti atsisakė šį interviu

LRT visą mėnesį išlaikė šitą interviu nepublikuotą ir galiausiai publikuoti atsisakė. Straipsnyje su psichoterapeutu dr. G. Vaitoška kalbamės apie pavojus, kurie kyla vaikams naudojantis išmaniaisiais įrenginiais. Ne visas socialinių tinklų turinys yra tinkamas vaikams.

Dalis vaikų susiduria su pornografiniais vaizdais, kurie gali juos šokiruoti, internete labai daug seksualizuoto turinio, o influenceriai iš jaunimo tarpo lengvai gali tapti paaugliams didesniais autoritetais nei tėvai. Bet tikėtina, ne tai tapo priežastimi nacionaliniam transliuotojui nepublikuoti šio pokalbio.

Psichoterapeutas dr. G. Vaitoška atkreipia tėvų dėmesį į jaunimo tarpe tiek gyvai, tiek ir per soc. tinklus, plintančias idėjas apie žmogaus lytiškumą, keičiančias vaiko požiūrį į savo lytį. Susiduriame su nauju fenomenu, nebūdingu lyties disforijai, kuri pasireiškia vaikystėje.

Akademinėje literatūroje jis pavadintas socialinės kilmės (arba greitos eigos) lyties disforija, situacija, kai mergaitė ar berniukas nebepriima savo biologinės lyties ir nori ją keisti, nors tokio sutrikimo nebuvo fiksuota vaikystėje. Tyrimai rodo, kad ji ištinka tuos vaikus, kurie turėjo psichologinių ar emocinių kentėjimų dar prieš prasidedant nepasitenkinimui savo gimtimi. O padėti tokiems vaikams visų pirma galime aiškinantis ar mokykloje nesityčioja iš vaiko išvaizdos (storio, netipiško vyriškumo ar moteriškumo, veido bruožų ir kt.), pabrėžiant kiekvieno žmogaus unikalumo vertę ir galbūt pravedus patyčių prevencijos programą.

Ar tik ne mokslininkės Lizos Littman pasiūlyta hipotezė, jog lyties disforijos kilmė gali būti siejama ir su soc. aplinka, pasirodė LRT nepolitiktorektiška ir nesuderinama su progresyvia translytiškumo traktuote? Jeigu kas sumasto save laikyti kitos lyties, tai vienintelis kelias yra visiems džiugiai pritarti ir išrašyti A. Dulkio paslaugiai patvirtintus kitos lyties hormoninius preparatus? Kai kuriose šalyse po to seka ir sveikų kūnų kastracija, sterilizacija, krūtų šalinimas ir t.t.

Vakarų pasaulyje vis garsiau skamba istorijos asmenų, kurie supratę, kad kadaise patikėjo apgaule, jog pakeitus lytį, visos jų problemos dings, dabar bando susigrąžinti savo biologinį kūną*. Tačiau pas mus, panašu, visos mados vėluoja, o nacionalinis transliuotojas, sulaikydamas kitokią nuomonę, palaiko psichologinio kentėjimo priežastis nepašalinančių, vaikų kūnus žalojančių ir vaisingumą atimančių idėjų sklaidą.

* šaltinis ir LRT nepublikuotas pokalbis (ČIA).

4.8 18 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
T0mas J.

Kviečiu portalo savininką nurodyti, kokie konkrečiai pokyčiai įvyko užpernai metų pabaigoje su šio portalo nuosavybės teisėmis,
kokia dabar yra REDAKCIJOS sudėtis, koks redakcijos adresas ir telefonas. Ačiū.
🙂
P.S. Jei būsite atviri skaitytojams, galima tikėtis jog skaitytojai jus gerbs ir palaikys.

Dronas

Taves čia niekas nelaiko ir niekas tau nieko neskolingas. O jau tie reikalavimai. Kam tau paštas ir adresai, a? Kad, siuntinėti bjaurastis, paduoti į teismą ir vykdyti kitokius persekiojimus? Labai primena senesnių laikų „kolektiv trebujet!”ir užsilipes and bačkos politrukas kuris bando tą koloktyvą uždegti, kad tie išreikštu „vseobščeje poricanije”.

Pamastymas

..o kam tau apskritai ka nors zinoti,besmegeni malpa,raudonu uzpakaliu,a…

Pedopartijos nariui

Pedofile, nusibodai. Eik nakui.

Pamastymas

..ar cia tu,bartoseviciau….

šermukšnis

Manau – tai LRT agentas

Pamastymas

..tau,vargseli,saltis labai ne i nauda…,ne i nauda….

Pamastymas

Vargsas Tomai,ar dabar matai,kokie cia zmogiuksciai aplink…Ypac tas pseudo patridijotas,vadinantis save ‘drandalietu’..,kiti ne ka geresni.Anys net nesupranta klausimo esmes,ant tiek durni ir bukaprociai.Aplink vien berazumiai,kad juos kur galas,fui,tupycos..

stasys

veiksmažodis ‘berazumis’ vartojimui galimas tik stasiumi ,

Pamastymas

..nuo kada budvardis vadinamas veiksmazodziu,a,gudrociau…..Kas cia aplink darosi,visi virsta kazkokiom nebemastanciom,bukom butybeM….Tikrai,pasaulio pabaiga,po paibeliais……NA,KAS MAN PASAKYS,KAS YRA ‘PAIBELIAI’….

stasys

o jau pa-googlinti nera laiko ?

Pamastymas

..o savo galvos neturi…Greit ant peciu nesiosi gogla..

stasys

aš tau priminčiau ta kuris labai mėgo visus mokyti ‘jog mokytis niekada nevėlu ‘ , bet kad ans labai jau apspjaudytas .ir nepopuliarus .pas mus .

Strategija

Ar lenkai,kaip ir ukrainiečiai mirs už JAV imperialistinį lgbt.. gay disco dekadansą.Šiuo klausimu pasisako E.Michael Jones: ‘rusofobija yra lenkų savižudybė’ https://youtu.be/S6jFE8OE1Qw E.Michael Jones parašytos knygos: Degenerate Moderns: Modernity as Rationalized Sexual Misbehavior/Išsigimę modernai: modernumas kaip racionalizuotas netinkamas seksualinis elgesys/// „LIBIDO DOMINANDI”SEXUAL LIBERATION AND POLITICAL CONTROL/Seksualinis išlaisvinimas ir politinė kontrolė//The Slaughter of Cities/Miestų skerdynės,etninis valymas-„Knygoje taip pat nurodoma, kaip elitas panaudojo Pirmąjį ir Antrąjį pasaulinius karus, kad „amerikonizuotų“ katalikų etninius sluoksnius panaudodami gamybos krizę karo metu ir išgabendami milijonus neturtingų juodaodžių į JAV šiaurę dirbti gamyklose, apgyvendindami juos katalikiškose miestų apylinkėse,tarpe išeivių airių,lenkų,vokiečių,italų.Tokie juodaodžių perkėlimui į gausiai išeivių europiečių apgyvendintus miestų rajonus besipriešinantys žmonės dažnai budavo su valdžios pagalba išvadinami rasistais ir galiausiai turėdavo išvykti ir užleisti miesto rajonus naujiesiems atvykėliams… Skaityti daugiau »

stasys

Nesupratau apie ką tas ‘ persimokes’ goglintojas ? Va jam labai reikėtu padėti galva susigražinti vietoj goglo .

matas

LRT ir kitos tv prostitučių kalvės…

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top