Asta Višinskaitė – Katutė. Nerimsta pasaulio be sienų gerbėjai

Kol Lietuvoje suaugusių asmenų motinos surengė seriją perfomansų skirtų partnerystės įstatymo palaikymui, Lenkijoje vyko protesto akcija kuriai aktyvistai taip pat pasirinko emociškai paveikų motinos vaizdinį. Akcija vadinosi „Matki na granicę“ („Motinos į pasienį“), ja siekta atkreipti dėmesį į prie sienos atsidūrusių nelegalių migrantų problemą. Tuo tarpu jautrūs vokiečių aktyvistai siekia suorganizuoti koridorių, kuriuo galėtų autobusais išsigabenti nelegalus iš kaimyninės Lenkijos pasienio.

Nerimsta ir lietuviškieji pasaulio be sienų gerbėjai. Šiandien Vilniuje vyks akcija „Prieglobsčio prašymas nėra nusikaltimas“. Peržvelgus akciją palaikančių organizacijų sąrašą, dominuoja su LGBT darbotvarke susijusios, radikalios kairiosios bei klimato aktyvistų organizacijos, dalyvaus Lietuvos žaliųjų partija (nemaišyti su valstiečiais žaliaisiais). Dalis šių aktyvistų šiandien jau žygiavo Vilniaus gatvėmis pokyčių klimato kaitos klausimu.

Ar šiandien sulauksime naujos bangos priimsiu nelegalą pas save į namus / refugees welcome ir pan. plakatų?

Prieglobsčio prašymas tikrai nėra nusikaltimas, tačiau nėra ir jų tenkinimo prievolės. Nėra tokios žmogaus teisės sumastyti kurioje pasaulio vietoje nori gyventi, atsibastyti iki ten, ir pateikus savo reikalavimus laukti atvirų vartų. Savo pageidavimą patekti į kitą šalį reikia pateikti tam skirtose vietose, pvz. ambasadose. Lietuvos -Lenkijos ar Latvijos pasienyje turistaujantys asmenys perskrido ketvirtį žemės rutulio, n įvairių valstybių kuriose galėjo prašytis prieglobsčio, todėl jokios prievolės suteikti jiems prieglobstį nėra.

Klimato aktyvistų eisena – https://www.15min.lt/…/klimato-aktyvistai-vilniuje…

Šiandienos akcija – https://www.facebook.com/events/596745694860035/

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah.ą

ne Lietuva refugių tikslas – tai atsakas į 2014 m. Merkel kvietimą ” refugees welcome”. Tai kodėl neleidžiama pas Merkel? Kodėl trukdoma vykti pas Merkel? sodint į lektuvus ir nuskraidint pas Merkel o Merkel lai padengia skraidinimo išlaidas. Prie ko Lietuvai tie refugiai, jei ne Lietuva refugių tikslas?

ah ui

elgies ,kaip anekdote : prišik kaimynui prie durų ir paprašyk popieriaus. Juk nelogiška ir negražu kenkti vokiečiams , latviams ar kitiems kaimynams – juk iš esmės siūlai kiršinimo politiką Lietuvai. Dabar belieka paklausti – o kam tai būtų naudinga ,gal net „trisdešimt sidabrinių ” už tai….? Atspėk iš dviejų kartų .

amam

Lai vezasi merkelistai tas zmogystas pas save kiek lenda,da ir benzo galima ipilt.Tauta,kuri leidzia savo piliecius prievartaut,galabyt,siaubt sventoves neverta BUTI.Teprasmenga skradziai,matyt,mazai gavo nuo ruskeliu savu laiku

tai svarbu Lietuvai

kam tos problemos,kai galima be jokios isterijos ,skubėjimo pasistatyti civilizuotą užtvarą nuo tų nelegaliai lendančiųjų žmonių , pralindusius tiesiog atgal išsiųst ten ,iš kur atėjo . Manau ,pagrindinis valstybės veikimo principas tokioje situacijoje – „nepakenk, bet apsigink”.Nesileidžiant būti provokuojamais.

perskaitykite Delfyje

kaip afganistanietis liuteronu baznycia isvale.

Lietuviškieji pasaulio be sienų gerbėjai

tegu pasiima po kelis migrantus ir juos išlaiko. Entuziazmas baigsis momentaliai.

žiūrim ką turim ir kiek tai dar gali tęstis

pastaraisiais metais pastebėta labai daug nebaudžiamo antivalstybinio veiksmo:(. Pradedant nuo kabyliaus ir baigiant va tokiais „protestuotojais”,kai visa Lietuva pergyvena dėl svetimos kultūros grubaus brovimosi į Lietuvą .Visi gi suprantam kokios pasekmės laukia mūsų žmonių. Todėl būtinas įstatymas ,kuriuo būtų atimama Lietuvos pilietybė tokiems besijaučiantiems visiškai nebaudžiamais nupušėliams. Pvz. nuteisus ir atėmus Lietuvos pilietybę tokios „demonstracijos ” organizatoriams kaip mat atsitokėtų ir visi tie reikalautojai keist mūsų abėcėlę ar įvest įrašus pagrindiniame Lietuvos Respublikos dokumente – piliečio pase -ne valstybine kalba ,nesiremiant jos pavardžių rašymo taisyklėmis.

Deivis

Kad vokiečiai dabar ir savo šešėlio bijo. Gal mes lietuviai varom į Vokietiją ir paprašom prieglobsčio? 🙂

"Refugees welcome"

Raginti nelegalius migrantus priimti gali tik tie, kuriems valstybė su jos savita kultūra nėra vertybė.

Nuomonei

Perskaičius straipsnį Delfyje, peršasi mintis, kad atėjo laikas Vokietijoje statyti daugybę psichiatrinių ligoninių ir ten gydyti vokiečius nuo nuprotėjimo.

Raimundas

Nerimsta komunistėliai- švenčia Lenino 1917 metų perversmo metines.

Ne Leninas,

o Trockis įvykdė perversmą ir paėmęs valdžią ją vėliau pagal susitarimą taikiai perdavė Leninui. Gal žinote, kas to valdžios perdavimo prižiūrėtojais ir liudininkais buvo?

to Nuomonei

Vokiečiai nėra laisvi – tam reikalui ten stovi svetima kariuomenė, nežinai?

to ah.ą

Kvietėsi ne tik Merkel, bet ir mūsiškiai, taigi.

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top