Asta Višinskaitė – Katutė. Vyriausybės alkoholio vartojimo švelninimui pritarė – tai tik biznis, nieko asmeniško

Tai tik biznis, nieko asmeniško. Todėl neveikia nei moralizavimas, nei badymas į statistiką, jog mums puikiai sekėsi mažinti vartojimą, ar tai kad stipriaisiais gėrimais ir net psichotropinėmis medžiagomis svaiginasi net penktaklasiai.

Liberalai ir Laisvės partija (kilusi iš atskilusių Liberalų) lobinami stambaus alkoholio verslo pasirašys už bet kokius skatinimus vartoti kuo daugiau skaidriosios, įvardindami tai perteklinių suvaržymų atlaisvinimu.

Ar pastebėjote, jog pradžioje buvo kalba, apie leidimą 18-mečiams vartoti silpną alkoholį iki 15 proc. Vėliau atsirado pasiūlymas tokiems asmenims vartoti ir turėti gėrimus neatsižvelgiant į jų stiprumą. Analogiška situacija buvo ir su kanapėmis. Pradėjus nuo jų, įstatymo projekte įsitvirtino visų rūšių narkotinių medžiagų disponavimas.

Vardant koalicijos išlaikymo, net dėl akių TS-LKD atstovaujantis sveikatos ministras A.Dulkys, priešingai Sveikatos apsaugos ministerijos išvadomis, neprieštaravo prieš liberaliųjų partijų siekius vykdyti verslo užsakovų pageidavimus.

Tai tik dar vienas dabartinės užsakomosios politikos pavyzdžių.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah.ą

nieko neturėsime ir būsime laimingi, bus daug laisvai šnapso, daug laisvai alaus, daug laisvai narkotikų – matomai tokia gerovės valstybės vizija pas idiotus.

Ramiros

Nieko sau ! Prekyba žmonių sveikata ir likimais ! Privažiavome …

Žodžio laisvė...

Dulky,jei tu sutinki su plačiai atveriamų vartų alkoholio vartojimui,vadinasi dalyvauji politinėje korupcijoje.Ar yra Lietuvoje tyrėjų politinių korupcijų???
Tauta turi teisę žinoti apie tai.

Povilas

Pasiūlymas.
(Geriau būtų – reikalavimas).
Visai Laisvės partijos viršūnėlei pasidaryti ir paviešinti testus dėl narkotikų vartojimo.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top