Audrius Bačiulis. 3 klausimai valdžiai

Tai oficialus aukščiausio ES sienos apsaugos pareigūno pareiškimas: Dirbtinio nelegalų antplūdžio iš Baltarusijos laukta nuo pernai rudens.

Klausimai:
– ar Lietuvos valdžia žinojo (esu tikras, kad žinojo) apie šias prognozes?
– kodėl apie laukimą nelegalų antplūdį nebuvo informuota visuomenė?
– kodėl nebuvo nieko daroma, kad užkirsti šiam antplūdžiui kelią?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
:-)

чукчя не работает, чукчя – господин 🙂

bronius

Valdžia buvo labai užsiėmusi, kad žmonės tėvų nelankytų, Kalėdų nešvestų ir, aišku, kad homo klausimai skubos tvarka praeitų.

Al.

Akivaizdu, kad mūsų valdžia dirba Putinui ir jo Gudijos skyriui.

XXI am.

Seniau į apsuptus miestus mėtė bites, gyvates, užkrėstus gyvūnų ir žmonių lavonus. Dabar pažanga, bioužkratas ateina savom kojom…

Aišku

Kad vienokiu ar kitokiu būdu, šie migrantai neš kudašių iš Lietuvos. Gal kas nors ir panaudos juos neteisiniams tikslams. Bet kyla kitas klausimas, kodėl valdantieji šį kartą leidžiasi į diskusijas ir viską daro, kad kiltų kuo didesnis šaršalas? Gal tai reikia tam, kad tautą nukreiptų nuo kitų problemų sprendimų? Gal apsimesdami dundukais, jie daro tai, ko kitaip nepadarytų? Nuo dundukų, kaip nuo žąsies vanduo nuslysta, tad apsimetimas, nereiškia, kad jų tikslai yra skaidrūs. Matykime ir girdėkime daugiau, o ypač, kad vis tik referendumui teismas leido įvykti. Susikaupkime spręsti tai, kas gyvybiškai svarbu. Susitelkime ir padėkime signatarui Zigmui Vaišvilai, surengti referendumą dėl iki 100000 kartelės nuleidimo.

Aišku

Dar, labai ryškus vaizdelis, kad troliai tyli, o gal net kursto ir pila žibalą į valdžios keliamą šaršalą.

Kodėl anksčiau

nebuvo statoma siena?Ar ne todėl,kad negadinti bendravino su A.Lukašenka?

atsakymai

vaizdo įraše:
„NELEGALŪS IMIGRANTAI IŠ BALTARUSIJOS! IŠ ANKSTO SUPLANUOTAS VEIKSMAS SEIME?“
https://youtu.be/DDeGikx0wW0

Raimudas

Atsakymas trumpas: todėl….

stasys

Keisti Bačiulis klausimai . Jei žinojo tada reikia klausti Skvernelio ir Karbauskio kur buvo jų ausys ir akys,.. kodėl kovoje su pandemija nesoko informuoti užrakintos visuomenes apie gresiantį antplūdį.Nors jei gerai pamenu tada ir lėktuvu skraidančių nebuvo ..bet kam čia rūpi paprasta logika ?Svarbu patempti lūpa ir imti valdžios klausti kur ji buvo …

Kaip reta

durni klausimai

Viskas yra todėl , kad

Šimonytė kaip buvo tupa Kubiliaus kasininke ankstesnėje konservatorių Vyriausybėje, taip ja ir liko… net buhalterės lygio ji niekada nebuvo pasiekusi. Tai kaip galejo tokia tuščia ir tupa būtybe tapti šios vyriausybės MP??? Manau, tai įvyko tik todėl, kad konservatorių partijoje yra visiška lyderio katastrofa!… Ir tai tiesa, nes Anūkas apgamai yra tuščia vieta….

Heiders

Vargsas Baciulis. Tokius niekus klausineti !!! Bravo Landsbergiukui !!

T0mas J.

EuroSąjungietiška logika: numatyti pavojų, laukti ir.. nieko nedaryti.
Gangrenavusi santvarka.

seni kvaili klausimai

kodėl tokia atskirtis?
kodėl tokia emigracija?
kodėl tiek žudosi?
kodėl nėra teisingumo teismuose?
kodėl nusikaltėliai kolaborantai viską valdo?

rinkėja iš Kauno

kol kas migrantų krizės užkardyme matome tik pliurpalus ir bėgimą paskui traukinį. Kodėl pvz.šiandien nieko nerašoma apie vakar sulaikytą agresyvią nelegalų čečėnų ir dagestaniečių grupę? Vakar dieną per žinias buvo apie tai prasitarta, vakare – jau nė mur mur. Sajo, jau ir pirmieji afganų tuntai prie sienos atsirado, bėga nuo talibų, išėjus iš Afganistano JAV kariuomenei. Gal tiems migrantams reikia duoti ambasados adresą Akmenų gatvėje? Ek ir ES vadai kol kas tik virpina orą. Vienintelė gera žinia žvakučių ir meškiukų pardavėjams – jų pardavimai išaugs dėl to ES „tvirto atsako”. Politkorektiniai visokių NVO ir fondažindžių paistalai per LRt veda į neviltį. Išeitų, kad jeigu jūsų namuose užsiveis pelių ir žiurkių, šiukštu, nestatykite spąstų, nes žiurkės gali susižeisti. Geriau įvairiose vietose… Skaityti daugiau »

tiek>seni kvaili klausimai

tai ne kvaili ,tai labai teisingai Lietuvos pilietį orientuojantys klausimai.

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top