Audrius Bačiulis. Amerika verčia galutinai iškvaišusią valdžiukę Trumpo rankomis

Veidaknygė

Sovietų Sąjungoje Perestroika prasidėjo nuo buvusio KGB vado Andropovo iniciatyva parengto itin slapto raporto CK Politbiuro nariams, kurio esmė susivedė į penkis žodžius: „Mes nepažįstame šalies, kurioje gyvename“. Šimtmečiu atgal marksistai nustatė, kad revoliucijos kyla tuomet, kuomet atotrūkis tarp valstybės elito ir tautos masės pasiekia lygį, kuomet „viršūnės nebegali valdyti po senovei, o apačios nebenori gyventi po senovei“.

Kaip rodo naujausias Rasmussen Reports tyrimas, Jungtinės Valstybėse atotrūkis tarp 1 proc. elito ir likusių amerikiečių pažiūrų į svarbiausius valstybės ir visuomenės gyvenimo klausimus pasiekė daugiau nei revoliucinį lygį. Tad čia ne Trumpas daro perversmą Amerikoje – čia Amerika verčia galutinai iškvaišusią valdžiukę Trumpo rankomis. Nebūtų Trumpo, būtų Ilgas.

– Tuo metu, kai dauguma amerikiečių patyrė realaus darbo užmokesčio į rankas sumažėjimą, 74 proc. elito atstovų teigia, kad jų finansinė padėtis šiandien yra geresnė nei anksčiau, palyginti su 20 proc. visų amerikiečių.

– Beveik šeši iš dešimties teigia, kad Amerikoje yra per daug asmeninės laisvės – dvigubai daugiau nei visi amerikiečiai.

– Daugiau nei du trečdaliai (67 proc.) pasisako už gyvybiškai svarbių energijos ir maisto išteklių normavimą, kad būtų galima kovoti su klimato kaitos grėsme.

– Priešingai nei likusi Amerikos dalis, 70 proc. elito atstovų tiki, kad vyriausybė „dažniausiai elgiasi teisingai“.

– Du trečdaliai (67 proc.) teigia, kad mokytojai ir kiti švietimo specialistai turėtų spręsti, ko mokyti vaikus, o ne leisti tai spręsti tėvams.

– Nuo pusės iki dviejų trečdalių pasisako už tai, kad, siekiant apsaugoti aplinką, būtų uždrausti tokie dalykai kaip visureigiai, dujinės viryklės, oro kondicionieriai ir nebūtinos kelionės lėktuvu.

– Maždaug šeši iš dešimties elito atstovų palankiai vertina vadinamąsias kalbančias profesijas – teisininkus, lobistus, politikus ir žurnalistus.

– Prezidentas Džo Baidenas sulaukė 84 proc. šios grupės atstovų pritarimo – maždaug dvigubai daugiau nei plačioji visuomenė.

– Taip yra net tada, kai elitas save identifikuoja kaip respublikonus. Paprastai jie gali būti konservatyvesni nei demokratai, tačiau jų nuostatos ir nuomonės vis tiek yra labai nutolusios nuo tipiškų Amerikos rinkėjui. Elito klasė – nepriklausomai nuo partijos – yra išskirtinis klubas, kuris mato ir patiria Ameriką kitaip nei paprasti amerikiečiai.

Šaltinis ČIA.

4.3 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
pleištą pleištu

Būtų gerai jeigu pats Trumpas nebūtų iškvaišęs

Paul Casimir

„Iškvaišęs” klinikiškai yra būtent Baidenas, ne Trampas.

blue yellow zov marinie

.labas,durniau…

Sovietiniam meslui

Butu dar geriau, ked ne rusu, o anglu kalba moketum.

blue yellow zov marinie

…ai,is gero gyvenimo tie amerikonai visi nupindeje,raskazius subines drasko,todel ir aina galvom…tiek bagociai,tiek durni redneckai.Savo kvailystem bidonistai prilygsta trumpistams.Pataike Baciulis,kad reikia ….ilgistu,nors ir netyciom,pagalvojes,kad dzeuka suskele..

AAA

Jeigu jau Džo Baidenas, tada ir Trampas, o ne Trumpas.

Jules

Tik Trumpas ir trumpas sujungimas bus – bus panaikintas Kanclerio aktas ir tariamai Vokiečių Konstitucija, parašyta Vašingtone.

Sergey Lubarsky

Trampo kalbos analizė /
Нашумевшая речь Трампа без купюр. Судите сами, насколько это ужасно.  Синдромом Ненависти к Трампу.

https://www.youtube.com/watch?v=mQPsEwDAuzc

Ramus

Nemirs Amerika, oj nemirs. Kad ir kaip jūs laukiate ir tikitės.

Skaitytojas

Na, pas mus irgi šimonkinų-armonkinų nuomonė dauguma klausimų smarkiai skiriasi nuo padorių žmonių. Pavyzdžiui, neseniai kažkur oficiozuose buvo Kubiliaus ir Juknevičienės raginimas įsileisti į Lietuvą daugiau baltarusių. Padoriam žmogui tai skamba kaip pavojinga beprotybė.

Šiaip, natūralu, kad ponai gyvena aptvertuose ir saugomuose namuose, leidžia vaikus į brangias ir gerai saugomas mokyklas, taigi nematydami tikrovės gali sau pliaukšti apie imigracijos „gėrį“ ar pan.

blue yellow zov marinie

…jie ne tik pliauskia…o kuria ta vadinamaji …geri…kad tik pliaukstu,but baikis.

Jules

Tai Tėvynės Lietuvos išdavystė – šitokių svetelių pasikvietimas.

Mike Adams (Brighteon)

JAV Senatas ką tik nubalsavo už daugiau nei 90 mlrd. dovanojimų kitoms šalims (Ukrainai, Izraeliui, Taivanui) ir nedaro visiškai nieko, kad būtų apsaugota JAV siena. Tai yra naujausias išdavystės aktas, kurį įvykdė neveikiantis, palaužtas JAV Kongresas ir nusikalstamai valdoma vykdomoji valdžia, kuri aktyviai finansuoja invazijos stovyklas prieš Ameriką, o vėliau tvirtina, kad ginti sieną „ne mūsų pareiga“. Mes pasiekėme išdavystės etapą, padėtis baisi. – JAV pagalbos Ukrainai paketas ir sienos saugumo trūkumas. (0:02) – Gazos konfliktas, Izraelio bombardavimas ir galimas genocidas. (6:05) – Imigracija ir pabudimas Amerikoje. (20:50) – Izraelio kredito reitingo sumažėjimas ir galimas ekonomikos žlugimas. (31:35) – Makaronai ir sūris be kviečių ir pasiruošimas galimoms nelaimėms. (37:03) – Sienos saugumas ir imigracija, daugiausia dėmesio skiriant Elonui Muskui ir… Skaityti daugiau »

Sergey Lubarsky

Американская избирательная политика. Украинская помощь. Роль Бидера в украинском тупике.

https://www.youtube.com/watch?v=_Qy2gtLktnA

Leonas Vainšteinas

1022: „Байден продал страну” (Бывший партнер Хантера на слушаньях в конгрессе)

https://www.youtube.com/watch?v=5rbPCpW3eIE

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top