Audrius Bačiulis. Britai kažką suprato…

Veidaknygė

Siekiant užtikrinti, kad Didžiosios Britanijos gebėjimui ginti savo sienas netrukdytų tai, ką gynybos ministras pavadino „politiniu korektiškumu“, nurodyta peržiūrėti Gynybos ministerijos įvairovės ir įtraukties politiką.

Tai padaryta po pranešimų, kad kariuomenė nori sušvelninti iš užsienio atvykstančių naujokų saugumo patikras, kad padidintų juodaodžių, azijiečių ir etninių mažumų atstovų skaičių.

2023 m. Didžiosios Britanijos kariuomenės rasinių veiksmų plane, kuriame išdėstytos priemonės mažumų skaičiui didinti, saugumo patikra apibūdinama kaip „pagrindinė kliūtis, trukdanti ne Jungtinės Karalystės piliečiams gauti tarnybą kariuomenėje“, ir žadama „mesti iššūkį SC (saugumo patikros) reikalavimams“, pranešė „Sunday Telegraph“.

Tačiau laikraštis pridūrė, kad gynybos sekretorius Grantas Šappsas (Grant Shapps) buvo „įsiutęs“ dėl to, ką jis pavadino „pažadinta nesąmone“, ir nurodė atlikti peržiūrą, nurodydamas, kad „mano vadovavimo laikotarpiu nebus mažinami saugumo leidimų reikalavimai“.

„Ir niekas neturėtų įsižeisti dėl to, kad Atminimo apeigose naudojama religija. Nebūtina būti krikščionimi, kad galėtum vertinti ir gerbti Jungtinės Karalystės istoriją ir tradicijas“, – pridūrė jis.

Šaltinis theguardian.com

4.4 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top