Audrius Bačiulis. Dulkio bajeriai

Ministras Dulkys – šiaip veislinis kvailys ir didybės manija serganti biurokratinė menkysta, pagaliau gavusi galimybę pavaldyti? O gal pats atsistatydinti nedrįstantis, bet Sveikatos apsaugos ministerijai toliau vadovauti nebenorintis žmogelis?

Žėkit – tuo metu, kai visa politika besidominti Lietuva – nuo eilinio feisbuko komentatoriaus iki elitinio politologo – svarsto, kuriuos ministrus turėtų pakeisti Šimonytė, kad jos Vyriausybė galėtų dar kurį laiką dirbti be protestų ir riaušių prie Seimo, ministras Dulkys ima ir skelia bajerį: nuo rytdienos visi bepišpasiai, kurie per Woltą, Boltą ar kitą šmoltą užsisako kaboke maistą išsinešimui, turės lakstyti aplinkui ieškodami kokios tai „atskiros vietos“ jam pasiimti. Gal užpakalinių durų į gamybines patalpas, gal durų į tualetą, o gal suvis negalės atsiimti ir turės užsisakinėti kitame kaboke ar tiesiog likti nevalgę.

Lygiai kabokai turės per parą laiko sugalvoti, per kurį galą padavinėti klientams užsakytą maistą išsinešimui, arba likti be klientų, kurie, spėju, šiais laikais suneša ne tokią jau mažą dalį pajamų karantino nustekentoms viešojo matinimo įstaigoms.

Jaučiat Dulkio bajerį? Per_vieną_parą! Va, šiandien išėjo ministro ukazas, o jau ryt nuo 10.00 ar 11.00 valandos, kai kabokai atsidaro, jis turi būti vykdomas! Arba vykit lauk klientus ir nepriiminėkit užsakymų.

Debilai?

Nea, sąmoningi valstybės priešai, siekiantys kaip galima labiau įsiutinti žmones prieš rugsėjo 10-osios mitingą prie Seimo.

Ką gali šioje situacijoje daryti Šimonytė?

Variantai du: a) aklai remti savo bendramokslį ir statytinį Dulkį ir gauti akmenų krušą į Seimo ir Vyriausybės langus; b) vyti Dulkį lauk, juoba tam pakanka Ministrės Pirmininkės teikimo Prezidentui. Dulkio noro ar nenoro nereikia. O jau Gitanas Nausėda tokį Ingridos Šimonytės norą patenkins noriai, galime neabejoti.

Kurį variantą pasirinks Šimonytė? Statau už „a“ – buhalterė buhalteriui atlyginimo neatims.

P.S. O tuo metu Floridos valstybės Sveiktos apsaugos ministerija paskelbė, kad kiekvienas verslas, mokykla ar federalinė įstaiga, reikalaujanti iš piliečių įrodymo, jog jie pasiskiepiję nuo COVID, bus baudžiama $5000 bauda (už nuorodą ačiū Karl Stan).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top