Audrius Bačiulis. Keletas minčių apie Ukrainos ir JAV įtampą

Veidaknygė

Keletas minčių apie Ukrainos ir JAV įtampą, kilusią dėl Rusijos smūgių Ukrainai:

1) JAV administracija pirmiausia suinteresuota apsaugoti Rusiją nuo pralaimėjimo ir žlugimo, o ne užtikrinti Ukrainos pergalę.

2) Ukrainos interesas laimėti yra daug stipresnis už JAV interesą išlaikyti status quo.

3) Ukraina ir toliau smogs Rusijai, nes Ukraina gali daug laimėti ir viską prarasti, jei Ukraina nustos, o JAV neturi tiek daug nei laimėti, nei prarasti;

3.1) Todėl JAV ir toliau kritikuos Ukrainą, bet turės sutikti su Ukrainos smūgiais Rusijai.

4) Svarbu tai, kad Ukraina, regis, suprato: jei laikysis baisių Bideno administracijos patarimų, už tai negaus jokio atlygio (bet patirs daug žalos iš Rusijos), o jei to nedarys ir toliau smogs RU, tai neturės jokių blogų pasekmių;

5) Taigi JAV impotencija turi bent vieną gerą pasekmę: Ukraina gali ignoruoti JAV administraciją ir kariauti savo karą už Ukrainos teisę gyventi. Rusijos svertai Bideno administracijoje vis dar yra didžiuliai, tačiau, paradoksalu, jie nieko nereiškia.

6) Ironiška, bet šis JAV vaidmens Ukrainoje panaikinimas buvo 100 proc. Bideno nulemtas. Valdant Bidenui, JAV sumažino savo karinę paramą Ukrainai iki minimumo ir leido MAGA užgrobti šį procesą. Dabar Ukraina faktiškai beveik nieko negauna iš JAV. Tačiau UA gamina tolimojo nuotolio dronus.

6.1) Taigi kaip dabar planuojate daryti įtaką Ukrainos elgesiui prieš Rusiją? Ukraina yra po Rusijos raketų lietumi, bet gali pataikyti į Rusijos nervų mazgus su savo gamybos dronais. JAV šioje kovoje nebėra vietos, ukrainiečiai patys nugalės Rusiją.

6.1) Praėjusios nakties pavyzdys: Ukraina smogė Rusijos aerodromui Rusijos Rostovo srityje ir, kaip teigiama, sunaikino šešis didelės vertės bombonešius, taip pat atakavo Engels oro bazę, kurioje dislokuoti Rusijos strateginiai bombonešiai. Tai buvo padaryta Ukrainoje pagamintais bepiločiais orlaiviais. Pabandykite daryti įtaką tam.

6.2) Mėnesiams palikę savo sąjungininką didžiausio šiam sąjungininkui egzistencinio iššūkio akivaizdoje, automatiškai netenkate teisės būti laikomas darančiu įtaką šiam sąjungininkui. Taip paprasta. Žinoma, Ukraina to atvirai nepasakys, bet jos veiksmai kalbės garsiai: ji ir toliau smogs Rusijai.

Šaltinis Threadreaderapp.com

5 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top